Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
4road
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Ne mar 17, 2013 2:31 pm

Brez izpita mladoletnik

Napisal/-a 4road Ne mar 17, 2013 2:39 pm

Lep pozdrav vsem skupaj. Mene zanima če kdo ve kaj se zgodi če vozi mladoletnik star 17let avto po glavni cesti (200m).. avto je bil registeran na drugega prijatelja, ki je dobil 250€ kazni, ker je dal avto mladoletniku.. Zanima me kaj lahko 17 letnik dobi kazen ali prepoved B kategorije?saj gre zadeva k sodnici za prekrške.
 
Uporabniški avatar
domen90
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 504
Pridružen: Sr apr 20, 2011 9:09 pm

Re: Brez izpita mladoletnik

Napisal/-a domen90 Ne mar 17, 2013 2:48 pm

Če bi ga peljal 150m ne bi bilo nič. Ker si ga peljal 200m, si pa naj**** :lol:

Seriously, pričakuj prepoved opravljanja izpita. 2 leti, če se ne motim ;)
Slika
 
4road
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Ne mar 17, 2013 2:31 pm

Re: Brez izpita mladoletnik

Napisal/-a 4road Ne mar 17, 2013 2:53 pm

hehe nisem peljal jaz. jaz sem bil na zadnjih sedežih lastnik avta pa spredaj..pa me zanima kaj bo z kolegom hehe upam da nebo dobil kakšne prepovedi.. saj ga niso ustavlili prvič z avtm brez izpita.. Ko so ga prvič baje ni nič dobil :)
 
bizgec
Novinec
 
Prispevkov: 331
Pridružen: Ne jan 21, 2007 2:01 pm

Re: Brez izpita mladoletnik

Napisal/-a bizgec Ne mar 17, 2013 3:02 pm

4road je napisal/-a:hehe nisem peljal jaz. jaz sem bil na zadnjih sedežih lastnik avta pa spredaj..pa me zanima kaj bo z kolegom hehe upam da nebo dobil kakšne prepovedi.. saj ga niso ustavlili prvič z avtm brez izpita.. Ko so ga prvič baje ni nič dobil :)


Hitro ponovit vajo
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Brez izpita mladoletnik

Napisal/-a čare Ne mar 17, 2013 3:04 pm

Ma kakšna prepoved?'Kazen bi vam dal kazen in to tako da bi si zapomnil za zmeraj.Ma nima veze a si vozil meter al kilometer,če ni papirjev nimaš kaj vozit!
 
Uporabniški avatar
opelboy
Novinec
 
Prispevkov: 234
Pridružen: Pe maj 04, 2007 9:44 pm
Kraj: Stopc da hills

Re: Brez izpita mladoletnik

Napisal/-a opelboy Ne mar 17, 2013 9:31 pm

Pa da ti vsaj jaz odgovorim na vprašanje.. - Če ga prej ni sral in se ne pozna s sodnico/sodnikom bo dobil le opomin in eno poljubno dolgo pridigo.
To se zgodi v recimo 90%. Kakšne so sankcije po zakonu o prekrških ne vem, zato ti takega scenarija ne garantiram.

Edit: zdaj sem šele prebral, da to ni prvič. Kar povej mu(ali sebi) da je naj.ebo, najverjetneje z globo in prepovedjo delanja izpita(kot je Domen že napisal)
 
Uporabniški avatar
odprti clio
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1550
Pridružen: So avg 22, 2009 3:38 pm

Re: Brez izpita mladoletnik

Napisal/-a odprti clio So mar 23, 2013 12:25 pm

čare je napisal/-a:Ma kakšna prepoved?'Kazen bi vam dal kazen in to tako da bi si zapomnil za zmeraj.Ma nima veze a si vozil meter al kilometer,če ni papirjev nimaš kaj vozit!


Ti si bil pri 16 zlata očkova punčka? :roll:
Ne bi šv zdj peš u mesto, pa da mi plačaš taksi.

Prosim, pošljite mi informacije o avto dogodkih.
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Brez izpita mladoletnik

Napisal/-a _furby_ So mar 23, 2013 12:49 pm

odprti clio je napisal/-a:
čare je napisal/-a:Ma kakšna prepoved?'Kazen bi vam dal kazen in to tako da bi si zapomnil za zmeraj.Ma nima veze a si vozil meter al kilometer,če ni papirjev nimaš kaj vozit!


Ti si bil pri 16 zlata očkova punčka? :roll:


zagovarjas vozno brez izpita :?:
turbo inside
 
Uporabniški avatar
bedolin
Novinec
 
Prispevkov: 133
Pridružen: Sr feb 01, 2012 3:16 pm

Re: Brez izpita mladoletnik

Napisal/-a bedolin So mar 23, 2013 1:00 pm

Pri 17. letih je človek že dovolj odgovoren, da ve kaj počne.

Saj imajo v Ameriki že pri 16. izpit. In?
 
kalsekgrega
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 67
Pridružen: Pe jan 18, 2013 11:56 pm
Kraj: celje

Re: Brez izpita mladoletnik

Napisal/-a kalsekgrega So mar 23, 2013 2:19 pm

no js morem povedat so me 3krat dobil brez izpita za b kategorjo natezadnje ko sm že imel 10ur vožnje v avtošoli in mi je sodnica za usako dala opomin tak da stega nič nebo naj jo lepo pogleda i to je to. Lp. :D
 
Uporabniški avatar
DiF0r
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 81
Pridružen: Po nov 10, 2003 12:35 pm

Re: Brez izpita mladoletnik

Napisal/-a DiF0r So mar 23, 2013 2:25 pm

Take sodnike bi res trebalo fentat :/:o:/
Slika
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Brez izpita mladoletnik

Napisal/-a čare So mar 23, 2013 3:49 pm

odprti clio je napisal/-a:
čare je napisal/-a:Ma kakšna prepoved?'Kazen bi vam dal kazen in to tako da bi si zapomnil za zmeraj.Ma nima veze a si vozil meter al kilometer,če ni papirjev nimaš kaj vozit!


Ti si bil pri 16 zlata očkova punčka? :roll:

Punčka si mogoče ti in na tvojo žalost se nikoli nisem vozil brez papirjev.
 
Uporabniški avatar
odprti clio
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1550
Pridružen: So avg 22, 2009 3:38 pm

Re: Brez izpita mladoletnik

Napisal/-a odprti clio Po mar 25, 2013 8:42 pm

_furby_ je napisal/-a:
odprti clio je napisal/-a:
čare je napisal/-a:Ma kakšna prepoved?'Kazen bi vam dal kazen in to tako da bi si zapomnil za zmeraj.Ma nima veze a si vozil meter al kilometer,če ni papirjev nimaš kaj vozit!


Ti si bil pri 16 zlata očkova punčka? :roll:


zagovarjas vozno brez izpita :?:


Ne, tega ne zagovarjam. A mi grejo na falus taki, ki se takoj dvignejo... Ja, oni bodo pa že vsem pokazali, da si bodo ja zapomnili za celo življenje (zamisli si še, kolikšen delež takih igra vsakodnevno šerife na cestah).

Morebiti ni vozil brez izpita. Mogoče je bil res mamin sinko, ki se jo je za kiklo držal še dolga leta po tem, ko je ugotovil kako semafor deluje. A kot tak je bil v absolutni manjšini. Najstniki so vedno in vedno bodo delali pizdarije. Sankcije morajo biti in avtor si jo definitivno zasluši; še toliko bolj, ker je povratnik. A s takimi ven uletavat - po mojih izkušnjah se tovrstne osebe izkažejo za najslabše sestavne dele družbe. Moje trditve med drugim tudi potrjuje Fuzzy Trace teorija razmišljanja.

Zakaj ni nihče vprašal protestnike v MB če zagovarjajo prehitro vožnjo skozi mesto, ko so rušili radarje?
Ne bi šv zdj peš u mesto, pa da mi plačaš taksi.

Prosim, pošljite mi informacije o avto dogodkih.
 
bunny01
Uporabnik
 
Prispevkov: 970
Pridružen: Sr dec 28, 2005 10:48 am
Kraj: Nazarje Zadrečka cesta 9

Re: Brez izpita mladoletnik

Napisal/-a bunny01 Če mar 28, 2013 12:52 pm

bedolin je napisal/-a:Pri 17. letih je človek že dovolj odgovoren, da ve kaj počne.

Saj imajo v Ameriki že pri 16. izpit. In?



nismo v Ameriki. V Ameriki greš v trgovino po bonbone vmes si pa še kupiš avtomatsko puškom, ker je pač Amerika in si to lahko privoščiš!?
Z Ameriko ni primerjave.

Tudi orožja v Sloveniji ne moreš nositi če nima za to dovoljenja - izpita.
Avtomobil je ena vrsta orožja s katerim lahko ubiješ nekoga.
 
Ziggy94
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 23
Pridružen: Po feb 26, 2018 4:41 pm

Re: Brez izpita mladoletnik

Napisal/-a Ziggy94 Ne mar 18, 2018 2:21 pm

Nevem kaj se vsi delate tok poštene, se grem stavit 100% da se nas je vsaj polovica tuki gor vozila brez izpita ko smo bli mulčki. Pč mladost je norost
 
Uporabniški avatar
alexwell
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 648
Pridružen: Po dec 05, 2011 10:19 pm

Re: Brez izpita mladoletnik

Napisal/-a alexwell Ne mar 18, 2018 4:02 pm

tako prihajajo na cesto vozniki kamikaze, ki jih je na žalost vedno več na cestah.
 
ggorenc
Novinec
 
Prispevkov: 429
Pridružen: So apr 23, 2005 7:41 pm

Re: Brez izpita mladoletnik

Napisal/-a ggorenc Ne mar 18, 2018 6:00 pm

Kamikaze smo bili vcasih, 20 let nazaj. Ko smo si kupovali razne gti truge za prve avtomobile pa bmw sestvaljnike. Danes si povprecen najstnik kupi starega cliota ali podeduje polota po mami in se vozi kot upokojenec. Nobenega vznemirjenja, nobenega entuziazma. Nobene avtoakustika scene, drag racinga vec, driftanje je izumrlo. Po eni strani so krive rigorozne kazni in povecanje prometa, po drugi pa vzgoja, ki zagovarja in spodbuja mamine sinkote ter strogo kaznuje vsakrsno teznjo po samostojnosti in odrascanju.
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2189
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: Brez izpita mladoletnik

Napisal/-a limas Ne mar 18, 2018 6:12 pm

5 let stara tema.
Mladoletniki brez izpita, ki po pravilu še povzročijo nesrečo...tega je vedno več. Posledica anomije in dekadence v katero je zabredla zahodna družba. Po drugi strani pa je vedno več maminih sinkotov, ki niso uspeli asimilirati Ojdipovega kompleksa zaradi očeta prededipalca. Posledice so znane in še huje bo.
Dobro, da organi pregona vedno zavohajo novinca na cesti in ukrepajo.
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost