Rally, Formula 1, Indy, go-kart, motociklizem...
 
Uporabniški avatar
mazda-mx3
Uporabnik
 
Prispevkov: 1285
Pridružen: Sr mar 19, 2003 8:09 am
Kraj: BiRiKiNi

Napisal/-a mazda-mx3 To apr 13, 2004 3:41 pm

Sale: a konec maja boste tudi v Kopru??
Defendemos la alegria :::::::::: Svoboda Tuningu!:)
Slovenski Mazda forum
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Sale To apr 13, 2004 5:07 pm

Da ne bo pomote - kot sem že zgoraj napisal jaz osebno NE dirkam s tem avtom ampak sem samo v spremstvu in zadolžen za zunanjo podobo dirkalnika, če temu lahko rečem tako :P :wink: . Dirkač je namreč moj oče, ki je lansko dirkalno sezono spustil in sva neki "zatrejdala" tako, da sem se jaz vozil s tem avtom in ga štimal za tuning showe. Letos je ob boljših pogojih za dirkanje začel razmišljat, da bi spet dirkal in jaz sem ga pri tem seveda podprl in mu prepustil avto nazaj za dirke.

Da ne bo kdo mislu, da sem se jaz lani nekaj preseraval z očkatovim avtom, letos mi ga je pa zaplenil, naj povem da temu ni tako - letos je bila odločitev popolnoma na meni če damo avto zopet za dirke in glede na to, da sem začuda tudi že sam začel malo pogrešat ves happening okrog dirk, sem pač privolil. To je tudi že delno odgovor na vprašanje če bomo maja v Kopru. Dokončnega odgovora še ne morem dat, ker moram sploh pogruntat v kakšni vlogi bi se tam pojavil - kot tekmovalec v stylingu verjetno letos pač ne. Kvečjemu kot nekakšna predstavitev.

No pa sem se spet razpisal - ne zamerit :-P :wink:
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
jaka-z
Novinec
 
Prispevkov: 268
Pridružen: Pe mar 28, 2003 6:00 pm

Napisal/-a jaka-z To apr 13, 2004 5:22 pm

V kopru bo tudi drag race z bogatimi nagradami tako da se ti splača prijavit pa mal odpelat v svoji klasi, nikol ne veš mogoče pa zmagaš! :wink:
 
Uporabniški avatar
mazda-mx3
Uporabnik
 
Prispevkov: 1285
Pridružen: Sr mar 19, 2003 8:09 am
Kraj: BiRiKiNi

Napisal/-a mazda-mx3 To apr 13, 2004 5:29 pm

jaka-z je napisal/-a:V kopru bo tudi drag race z bogatimi nagradami tako da se ti splača prijavit pa mal odpelat v svoji klasi, nikol ne veš mogoče pa zmagaš! :wink:

Sej na to sem mislil, pa rally bo tudi in superspecial po "centru" Kopra :D :D
Defendemos la alegria :::::::::: Svoboda Tuningu!:)
Slovenski Mazda forum
Vrni se na Avto-Moto šport

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov