Rally, Formula 1, Indy, go-kart, motociklizem...
 
Zlatan_
Novinec
 
Prispevkov: 336
Pridružen: So sep 18, 2004 8:57 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Zlatan_ Sr nov 10, 2004 7:29 pm

Zame pa je to brez dvoma Boris Popovič,a ste nanga pozabil al pa ne štejete za slovenca? :D
Če boš avto ljubil tako kot ljubiš šport, potem ne skrbi, ne bo te pustil na cedilu. ;)
 
kitcar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 57
Pridružen: Po okt 18, 2004 4:22 pm

Napisal/-a kitcar Sr nov 10, 2004 7:45 pm

Ne na Popoviča nismo pozabl, ampak on je bil kratek čas prisoten na sceni nekateri so ga že zato pozabl, res je da je Peljhanu odnesel naslov prvaka leta 99, ko je Peljhan odstopu, drgač bi bil prvak.
 
Uporabniški avatar
Slide
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4349
Pridružen: Po maj 03, 2004 10:55 am

Napisal/-a Slide Sr nov 10, 2004 7:58 pm

Kregat se boste začel...
Meni so pa nasplošno :bow CARJI :bow tisti, ki se fu*ajo z Jugiči, in včasih namažejo še tiste v superdupernovihinohinsplohfancyšmensidragihhitrihinalisempozabilnovih Cliotih in podobnih novih malih hudih strojih...povrh vsega jih pa še vsak popoldne sami šraufajo, pa s svojga žepa financirajo...

S tem ne rečem da so drugi za en k....sploh ne..nekateri so se celo iz jugov ali seicentov tja prebili, ampak za kakšnega izmed teh, pa definitivno velja, da je s polno ritjo lahko srat... ;)
Money makes the world go around...tko pač je ;)

Kdo je pa najboljši od vseh slovencev, bi blo pa pretežko in pa predvsem krivično rečt...vsak ki si upa tak letet z avtom ali motorjem, si zasluži aplavz :bow

LP
Understeer is when the driver is scared, oversteer is when the passengers are scared
 
Uporabniški avatar
Sportivo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1762
Pridružen: Pe avg 29, 2003 9:53 pm
Kraj: Cerkno

Napisal/-a Sportivo Sr nov 10, 2004 9:15 pm

Slide se podpišem. Kdorkoli se pri nas spravi v motoršprt je car, ker vsaj pomojem morš met za to pogum pa denar, največ pa seveda veselja.
 
Uporabniški avatar
menjekul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2635
Pridružen: Sr jan 01, 2003 8:14 pm

Napisal/-a menjekul Sr nov 10, 2004 9:51 pm

jaz pa pravim blagor tistim, ki imajo sponzorja za špogat se...in večina, ki ste jih našteli je takih (od legend do sedanjih). pa ni to blatenje samo povem, da mogoče bi pa še komu od "slabših" šlo dobro v kakem novejšem avtomobilu.

je pa treba v življenju imeti tudi nekaj sreče ;)

se pa strinjam s slidom :P
 
klemen
Novinec
 
Prispevkov: 201
Pridružen: Sr apr 24, 2002 9:19 pm

Napisal/-a klemen Sr nov 10, 2004 10:56 pm

Vsa čast tistim dirkačem v slo, ki si pokrijejo stroške sezone brez očijev ipd. sponzorjev in jim celo uspe kak viden rezultat (beri z odlično pripravljenim avtomobilom je lahko tiščat :)).
Slika
 
ANTHRAX2
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 13
Pridružen: Sr nov 10, 2004 9:15 pm
Kraj: MOZIRJE

Napisal/-a ANTHRAX2 Če nov 11, 2004 7:12 pm

RAZTURA PA Peljhan pa Mali-Jeram
 
Uporabniški avatar
AIRbrush
Uporabnik
 
Prispevkov: 1235
Pridružen: Ne sep 08, 2002 3:50 pm
Kraj: Kamnik

Napisal/-a AIRbrush Če nov 11, 2004 7:53 pm

Popovič je (in verjetno še vedno ima) imel j***a na pravem mestu. Kuzmič mi je itak legenda vseh legend. Jerančič starejši (ste ga vsi pozabili). Nina Jerančič in Asja Zupanc med ženskami sta res razstur nardili. Kar se pa tiče današnjih časov pa so carji Jereb, Peljhan, Smrdelj, Klemenčič, Bubnič, Valant,...

pa v glavnem zame je vsak car, ki zbere pogum in denar da gre pelat. Vsem samo: :bow
 
McWill
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 37
Pridružen: So feb 07, 2004 2:07 pm

Napisal/-a McWill Če nov 11, 2004 7:57 pm

AIRbrush je napisal/-a:Popovič je (in verjetno še vedno ima) imel j***a na pravem mestu. Kuzmič mi je itak legenda vseh legend. Jerančič starejši (ste ga vsi pozabili). Nina Jerančič in Asja Zupanc med ženskami sta res razstur nardili. Kar se pa tiče današnjih časov pa so carji Jereb, Peljhan, Smrdelj, Klemenčič, Bubnič, Valant,...

pa v glavnem zame je vsak car, ki zbere pogum in denar da gre pelat. Vsem samo: :bow


Kaj pa Lucija Živec??? Mislim da se lahko vsaj enakovredno kosa z Nino in Asjo!

Drugač se pa strinjam o Popoviču in Kuzmiču
 
Uporabniški avatar
AIRbrush
Uporabnik
 
Prispevkov: 1235
Pridružen: Ne sep 08, 2002 3:50 pm
Kraj: Kamnik

Napisal/-a AIRbrush Če nov 11, 2004 8:40 pm

McWill je napisal/-a:
AIRbrush je napisal/-a:Popovič je (in verjetno še vedno ima) imel j***a na pravem mestu. Kuzmič mi je itak legenda vseh legend. Jerančič starejši (ste ga vsi pozabili). Nina Jerančič in Asja Zupanc med ženskami sta res razstur nardili. Kar se pa tiče današnjih časov pa so carji Jereb, Peljhan, Smrdelj, Klemenčič, Bubnič, Valant,...

pa v glavnem zame je vsak car, ki zbere pogum in denar da gre pelat. Vsem samo: :bow


Kaj pa Lucija Živec??? Mislim da se lahko vsaj enakovredno kosa z Nino in Asjo!

Drugač se pa strinjam o Popoviču in Kuzmiču


Njo sem pozabu. My bad.
 
Uporabniški avatar
Jereb
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: Pe apr 02, 2004 5:16 pm

Napisal/-a Jereb Če nov 11, 2004 10:39 pm

Najboljši dirkač trenutno po mojem mnenju je Andrej Jereb, vsaj kar se avtomobilizma tiče, Najbolj perspektiven pa je po mojem mnenju Marko Jeram, saj je že z Yugotom, ki ga je BTW sam pripravljal za dirke dosegal neverjetne rezultate...

seveda pa je res, kar so že povedali nekateri pred mano, da lahko samo čestitamo tistemu ki se, v Sloveniji, poda v motošport in potem v njem tudi uspe...
RALLYE!
 
Uporabniški avatar
STENTOR
Uporabnik
 
Prispevkov: 853
Pridružen: Če sep 30, 2004 6:38 pm

Napisal/-a STENTOR Po nov 15, 2004 3:09 pm

jereb, peljhan, jemc so legende. jeram je od mlajših nekako najatraktivnejši so mi pa tudi vsi ostali zakon, tako kot rally sam. če je le mogoče se udeležim vsake dirke, letos sm zamudu le eno in sicer postojno in mi je še zdj žal. drgač pa gremo s frendi ponavad tud v St. Veit(šentvid) pr celovcu sam nimajo žal nobenga wrc-ja avstrijci ,jih imajo pa zato čehi in to velik :twisted:
Fahren bis der Arzt kommt!
 
Uporabniški avatar
AIRbrush
Uporabnik
 
Prispevkov: 1235
Pridružen: Ne sep 08, 2002 3:50 pm
Kraj: Kamnik

Napisal/-a AIRbrush Po nov 15, 2004 6:04 pm

Pozabu sem Roka Turka ki zadnje čase razsture dela! Ste vidl rezultat iz poreča?
 
Anja
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: Sr apr 21, 2004 2:16 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Anja To nov 16, 2004 4:24 pm

klemen je napisal/-a:Vsa čast tistim dirkačem v slo, ki si pokrijejo stroške sezone brez očijev ipd. sponzorjev in jim celo uspe kak viden rezultat (beri z odlično pripravljenim avtomobilom je lahko tiščat :)).


Se strinjam, da če se peljaš, se pelješ. Samo to ne pomeni, da tisti, ki se peljejo pa imajo tut dober avto pa kakšnega dobrega sponzorja so pa "ta grdi". Moral bi bit veseli, da imamo tudi vedno več takih, ker samo dober avto ni dovolj za rezultat več niti pri nas (imamo nekaj dokazov...).
Sicer je pa danes itak v vseh športih več ali manj isti princip... si loh še tolk dober, brez podpore tega ne moreš dokazat.

En lep pozdrav :P
... and NEVER FORGET how to SMILE :D
 
Uporabniški avatar
Dugi7
Novinec
 
Prispevkov: 415
Pridružen: Pe jun 04, 2004 11:36 pm
Kraj: bogu izza nogu

Napisal/-a Dugi7 To nov 16, 2004 4:43 pm

Če bi naši dirkači mel dnar bi tako štalo nardil v wrc-ju :D drgač pa popovič, jereb, peljhan!
SIMPLY CLEVER
 
Uporabniški avatar
WILLIAMSCAR
Uporabnik
 
Prispevkov: 1003
Pridružen: Če maj 20, 2004 3:28 pm

Napisal/-a WILLIAMSCAR To nov 16, 2004 4:48 pm

zame Tomaž Gorenc
ALONSO CAR
 
Uporabniški avatar
Slide
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4349
Pridružen: Po maj 03, 2004 10:55 am

Napisal/-a Slide To nov 16, 2004 5:25 pm

McWill je napisal/-a:
AIRbrush je napisal/-a:Popovič je (in verjetno še vedno ima) imel j***a na pravem mestu. Kuzmič mi je itak legenda vseh legend. Jerančič starejši (ste ga vsi pozabili). Nina Jerančič in Asja Zupanc med ženskami sta res razstur nardili. Kar se pa tiče današnjih časov pa so carji Jereb, Peljhan, Smrdelj, Klemenčič, Bubnič, Valant,...

pa v glavnem zame je vsak car, ki zbere pogum in denar da gre pelat. Vsem samo: :bow


Kaj pa Lucija Živec??? Mislim da se lahko vsaj enakovredno kosa z Nino in Asjo!

Drugač se pa strinjam o Popoviču in Kuzmiču


Se mi zdi da jima nekako ni dorasla Živčeva no...vseeno nima ne takih rezultatov kot Jerančičeva in Zupančeva, sej je uredu, da se punca tko pele, sam pa vseen narediš manjšo krivico Asji in Nini, če rečeš da so si enakovredne...
Sori za offtopic... ;)

LP
Understeer is when the driver is scared, oversteer is when the passengers are scared
 
McWill
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 37
Pridružen: So feb 07, 2004 2:07 pm

Napisal/-a McWill To nov 23, 2004 6:24 pm

Slide je napisal/-a:
McWill je napisal/-a:
AIRbrush je napisal/-a:Popovič je (in verjetno še vedno ima) imel j***a na pravem mestu. Kuzmič mi je itak legenda vseh legend. Jerančič starejši (ste ga vsi pozabili). Nina Jerančič in Asja Zupanc med ženskami sta res razstur nardili. Kar se pa tiče današnjih časov pa so carji Jereb, Peljhan, Smrdelj, Klemenčič, Bubnič, Valant,...

pa v glavnem zame je vsak car, ki zbere pogum in denar da gre pelat. Vsem samo: :bow


Kaj pa Lucija Živec??? Mislim da se lahko vsaj enakovredno kosa z Nino in Asjo!

Drugač se pa strinjam o Popoviču in Kuzmiču


Se mi zdi da jima nekako ni dorasla Živčeva no...vseeno nima ne takih rezultatov kot Jerančičeva in Zupančeva, sej je uredu, da se punca tko pele, sam pa vseen narediš manjšo krivico Asji in Nini, če rečeš da so si enakovredne...
Sori za offtopic... ;)

LP


Mislim da ni nobene krivice! le poglej njene rezultate v kartingu, pa v različnih formulah, pa tudi sedaj v rallyu!! Čeprav res ni bila najvišje v svoji skupini pa moramo vedeti da je tudi njen Clio mnogo šibkejši kot recimo od Jerama al pa Smrdelja!!
Lucija zagotovo obvlada kar dokazuje tudi njena šola kartinga iz katere se je razvil marsikateri dober dirkač
 
Uporabniški avatar
NeRo
Uporabnik
 
Prispevkov: 946
Pridružen: Ne jun 29, 2003 10:05 am

Napisal/-a NeRo Če nov 25, 2004 2:48 pm

Šibkejši sigurno ni. Ima pa slabše narejeno podvozje in menjalnik.
Slika
 
Uporabniški avatar
Slide
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4349
Pridružen: Po maj 03, 2004 10:55 am

Napisal/-a Slide Če nov 25, 2004 6:55 pm

McWill je napisal/-a:Mislim da ni nobene krivice! le poglej njene rezultate v kartingu, pa v različnih formulah, pa tudi sedaj v rallyu!! Čeprav res ni bila najvišje v svoji skupini pa moramo vedeti da je tudi njen Clio mnogo šibkejši kot recimo od Jerama al pa Smrdelja!!
Lucija zagotovo obvlada kar dokazuje tudi njena šola kartinga iz katere se je razvil marsikateri dober dirkač


Hja...na koncu vseeno štejejo tudi rezultati, trudi se pa itak vsak in vsaka in takšnih rezultatov kot Jerančičeva le nima, pa tudi Zupančeva jo prekaša tak de...al pa je meni kaj ušlo...pa nima se smisla kregat, že to je dost pohvalno da se borijo v takšni hudi moški konkurenci...
Pa BTW...nisem rekel da ne sodi zraven ali da je SLABA!!!!!!!!NIKAKOR NE!!! Prosim če to upoštevaš!

LP
Understeer is when the driver is scared, oversteer is when the passengers are scared
Vrni se na Avto-Moto šport

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov