Rally, Formula 1, Indy, go-kart, motociklizem...
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Napisal/-a esem Pe feb 19, 2010 11:34 pm

 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Napisal/-a ~toMmy~ So feb 20, 2010 4:07 am

Ok tu pa ne sledim logiki članka... dve ekipi naj bi bili tako kritični, tretja ima pa razvit bolid na podlagi čistega ugibanja, da se bodo lahko pridružili karavani F1? Razen, če je ta bolid praktično stara Toyota v novih barvah z njnimi spremembami...

Drugače pa zaradi "genialne" pokritosti TV signala po naši ljubi deželici od vedno F1 spremljam na HRT in se mi tudi komentiranje z F1 studijem trenutno zdi na višjem nivoju(ni pa takšne požrtvovalnosti na račun izgube glasu). In glede tega me zanima tudi, če kdo ve, v kateri novi ekipi naj bi tist strokovni komentator iz tega studija F1 sodeloval?
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
Uporabniški avatar
skopusnik
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 515
Pridružen: Pe jul 18, 2008 7:59 pm

Napisal/-a skopusnik So feb 20, 2010 9:32 am

Moštvo Campos Meta bo nastopalo v prvenstvu, večinski del moštva je odkupil Jose Ramon Carabante.
vir: http://f1.avtomanija.com/default.asp?rb=1&id=17591
Nekako upam da US F1 ne bo spacal skupej tega, sej jih privoščim sodelovanje, sam bi raje videl SGP v prvenstvu 8)
 
Uporabniški avatar
martin_krpan
Mojster foruma
 
Prispevkov: 11002
Pridružen: Sr feb 22, 2006 8:26 pm
Kraj: Ribnica

Napisal/-a martin_krpan Ne feb 21, 2010 2:05 pm

US F1 je zaprosil FIO, da jim odobri izostanek na prvih štirih dirkah. Problem so finance.

http://www.autosport.com/news/report.php/id/81616
Kobilica:
http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=88076&start=0
 
Uporabniški avatar
ESTEMP
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 684
Pridružen: To dec 30, 2008 7:24 pm
Kraj: gorenjska
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Napisal/-a ~toMmy~ Pe feb 26, 2010 5:34 pm

ESTEMP je napisal/-a:Novi varnostni avto.
http://www.autoevolution.com/news/gullw ... 17356.html


Upam, da bo pogosto na progi, prehudo zgleda!!! :D
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
Uporabniški avatar
_IceMan_
Novinec
 
Prispevkov: 425
Pridružen: Pe feb 09, 2007 12:59 pm
Kraj: MB

Napisal/-a _IceMan_ Pe feb 26, 2010 5:38 pm

~toMmy~ je napisal/-a:Upam, da bo pogosto na progi, prehudo zgleda!!! :D


Res je hud ja. 8)
 
Uporabniški avatar
SENATOR
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 737
Pridružen: To sep 14, 2004 6:06 am
Kraj: near Nova Gorica

Napisal/-a SENATOR Pe feb 26, 2010 8:52 pm

_IceMan_ je napisal/-a:
~toMmy~ je napisal/-a:Upam, da bo pogosto na progi, prehudo zgleda!!! :D


Res je hud ja. 8)



Še malo, pa bo moral safety car dirkalnike čakat. ;)
30 STYLING AWARDS

http://www.youtube.com/watch?v=fZYbGHM5WY0
 
Uporabniški avatar
valle-leon
Novinec
 
Prispevkov: 345
Pridružen: To mar 25, 2008 8:14 pm
Kraj: Lj

Napisal/-a valle-leon Pe feb 26, 2010 10:51 pm

zvok ma definitivno 100x lepši , kukr pa f1.
V monzi sem komaj čakal da pride SC na stezo da je malo balzama za ušesa.

drugače pa odlična izbira SLS za SC
 
Prokarjon
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 631
Pridružen: Pe avg 29, 2008 2:56 pm

Napisal/-a Prokarjon So feb 27, 2010 10:45 am

Moram rečt da mi je avto zelo grd, plus tega pa mi tudi zvok nobenega AMG-ja ni všeč... neko teško rohnenje... forumula je balzam zvok :D
 
Uporabniški avatar
martin_krpan
Mojster foruma
 
Prispevkov: 11002
Pridružen: Sr feb 22, 2006 8:26 pm
Kraj: Ribnica

Napisal/-a martin_krpan Pe mar 05, 2010 7:02 pm

Eden sponzorjev Renault F1 je postala Lada

Slika

http://www.autoblog.com/2010/03/05/rena ... d-by-lada/

USF1 Team pa je objavil, da to leto ne bodo sodelovali v prvenstvu. FIA se je odločilam da ne bo povabila kakšnega drugega moštva, čeprav je bil nekaj časa v igri srbski Stefan GP.
Kobilica:
http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=88076&start=0
 
Prokarjon
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 631
Pridružen: Pe avg 29, 2008 2:56 pm

Napisal/-a Prokarjon Pe mar 05, 2010 7:08 pm

Naj se potem še pove, da je izdanan kočna štartna lista, na kateri ni niti USF1 ekipe, niti Stefana GP, za katerega se je govorilo, da bi nadomestil američane.

Tako je sedaj 12 ekip namesto predvidenih 13.
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Napisal/-a Gosic Pe mar 05, 2010 7:36 pm

Vse se mi zdi, kot ena 3 slovenska košarkaška liga, ko se do zadnjega dne, pred začetkom sezone, še neve za nekaj ekip, če bo igralo.
Dnar je sveta vladar.....
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Napisal/-a esem So mar 06, 2010 12:10 am

HRT Hispania Racing Team F1 (ex Campos Meta)
voznika Bruno Senna in Indijec iz GP2 Karun Chandhok
http://www.autoblog.it/post/25631/formu ... ng-team-f1

Slika
 
Uporabniški avatar
ESTEMP
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 684
Pridružen: To dec 30, 2008 7:24 pm
Kraj: gorenjska
 
Uporabniški avatar
AudiBoy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1534
Pridružen: So jul 01, 2006 1:17 pm
Kraj: Severna Primorska

Napisal/-a AudiBoy Ne mar 28, 2010 12:57 pm

Osebno se mi zdi, da je bil Alisic mnogo boljsi komentator, kot tale za v osmrtnice. Meni je bilo mnogo bolj zanimivo poslusat Alisica, ceprav je kdaj vrgel ven kako neumno, ampak si brez problema spremljal F1.
[size=75]Volvo. For life.[/size]
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Napisal/-a lancia hf Ne mar 28, 2010 1:02 pm

AudiBoy je napisal/-a:Osebno se mi zdi, da je bil Alisic mnogo boljsi komentator, kot tale za v osmrtnice. Meni je bilo mnogo bolj zanimivo poslusat Alisica, ceprav je kdaj vrgel ven kako neumno, ampak si brez problema spremljal F1.


2X Čeprav mu dam pa prav, da je odstopil. Saj iz LJ. studija nemoreš tako vzdušje narediti, kot ga je Alešič na samem prizorišču.
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
SENATOR
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 737
Pridružen: To sep 14, 2004 6:06 am
Kraj: near Nova Gorica

Napisal/-a SENATOR Ne mar 28, 2010 3:01 pm

lancia hf je napisal/-a:
AudiBoy je napisal/-a:Osebno se mi zdi, da je bil Alisic mnogo boljsi komentator, kot tale za v osmrtnice. Meni je bilo mnogo bolj zanimivo poslusat Alisica, ceprav je kdaj vrgel ven kako neumno, ampak si brez problema spremljal F1.


2X Čeprav mu dam pa prav, da je odstopil. Saj iz LJ. studija nemoreš tako vzdušje narediti, kot ga je Alešič na samem prizorišču.



Tudi ta dva bi naredila drugačno vzdušje če bi bila tam. 8)

Govorita pa bistveno manj traparij kot sta jih Ališič in Jerančič (LEP POZDRAV V SLOVENIJO)

Ališič je na račun POP tv-ja potoval po svetu, komentiral je nekaj v 3 dni, pa gledal v enega dirkača in trdil da je drugi, pol pa čez dva kroga, seveda po oglasih, opazil da je bil v zmoti in to zagovarjal, do naslednjih oglasov. Vsake tolko, med oglasi in oglasi, je kaj zapaničaril, (tudi po nepotrebnem) to pa je bilo vse. :lol:

Prispevki tiste pol ure pred dirko so bili še zanimivi, (kar sedaj manjka) ostalo pa....... :roll:

Tudi tiste oddaje pred in po F1 ni več, kjer se je za brez veze trošilo denar.

Skratka, POP TV bo po vsej verjetnosti pridobil gledalce, pa še precej bodo prišparali. ;)


LP
30 STYLING AWARDS

http://www.youtube.com/watch?v=fZYbGHM5WY0
 
Uporabniški avatar
domsas
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 96
Pridružen: Po maj 07, 2007 8:16 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a domsas Ne mar 28, 2010 3:12 pm

SENATOR je napisal/-a:
lancia hf je napisal/-a:
AudiBoy je napisal/-a:Osebno se mi zdi, da je bil Alisic mnogo boljsi komentator, kot tale za v osmrtnice. Meni je bilo mnogo bolj zanimivo poslusat Alisica, ceprav je kdaj vrgel ven kako neumno, ampak si brez problema spremljal F1.


2X Čeprav mu dam pa prav, da je odstopil. Saj iz LJ. studija nemoreš tako vzdušje narediti, kot ga je Alešič na samem prizorišču.



Tudi ta dva bi naredila drugačno vzdušje če bi bila tam. 8)

Govorita pa bistveno manj traparij kot sta jih Ališič in Jerančič (LEP POZDRAV V SLOVENIJO)

Ališič je na račun POP tv-ja potoval po svetu, komentiral je nekaj v 3 dni, pa gledal v enega dirkača in trdil da je drugi, pol pa čez dva kroga, seveda po oglasih, opazil da je bil v zmoti in to zagovarjal, do naslednjih oglasov. Vsake tolko, med oglasi in oglasi, je kaj zapaničaril, (tudi po nepotrebnem) to pa je bilo vse. :lol:

Prispevki tiste pol ure pred dirko so bili še zanimivi, (kar sedaj manjka) ostalo pa....... :roll:

Tudi tiste oddaje pred in po F1 ni več, kjer se je za brez veze trošilo denar.

Skratka, POP TV bo po vsej verjetnosti pridobil gledalce, pa še precej bodo prišparali. ;)


LP


se v celoti strinjam
Slika
You have to learn to follow before you can lead
 
Uporabniški avatar
lisko
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 8469
Pridružen: So mar 15, 2003 4:13 am

Napisal/-a lisko Ne mar 28, 2010 4:16 pm

domsas je napisal/-a:
SENATOR je napisal/-a:
lancia hf je napisal/-a:
AudiBoy je napisal/-a:Osebno se mi zdi, da je bil Alisic mnogo boljsi komentator, kot tale za v osmrtnice. Meni je bilo mnogo bolj zanimivo poslusat Alisica, ceprav je kdaj vrgel ven kako neumno, ampak si brez problema spremljal F1.


2X Čeprav mu dam pa prav, da je odstopil. Saj iz LJ. studija nemoreš tako vzdušje narediti, kot ga je Alešič na samem prizorišču.



Tudi ta dva bi naredila drugačno vzdušje če bi bila tam. 8)

Govorita pa bistveno manj traparij kot sta jih Ališič in Jerančič (LEP POZDRAV V SLOVENIJO)

Ališič je na račun POP tv-ja potoval po svetu, komentiral je nekaj v 3 dni, pa gledal v enega dirkača in trdil da je drugi, pol pa čez dva kroga, seveda po oglasih, opazil da je bil v zmoti in to zagovarjal, do naslednjih oglasov. Vsake tolko, med oglasi in oglasi, je kaj zapaničaril, (tudi po nepotrebnem) to pa je bilo vse. :lol:

Prispevki tiste pol ure pred dirko so bili še zanimivi, (kar sedaj manjka) ostalo pa....... :roll:

Tudi tiste oddaje pred in po F1 ni več, kjer se je za brez veze trošilo denar.

Skratka, POP TV bo po vsej verjetnosti pridobil gledalce, pa še precej bodo prišparali. ;)


LP


se v celoti strinjam


JAz pa se ne....že to , da so njegovi komentarji v kerem narečju? Kr nekaj se mi zdi da se pači in poskuša govorit čimbolj pravilno ampak potem se njegovi toni uničijo do kraja....sred stavka utihne na pol besede ima premor....nehajte no :roll: Pokaže kak znan obraz pa sta oba tiho ališiš je prej takoj povedal kdo je to povedal kako zgodbo in bilo je zanimivo.....tukaj sedaj pa je 70% dirke tišina. Prav lepo je včasih preklopit na HRTII in poslušat zanimive komentarje.
Slika
(Sine! Kaj naj nardim da pridem prek pločnika?......... Jeep-a si kup pa ne jamri :P ) :)
Vrni se na Avto-Moto šport

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost