Rally, Formula 1, Indy, go-kart, motociklizem...
 
Uporabniški avatar
anze
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 79
Pridružen: So okt 30, 2004 8:17 pm
Kraj: kr

Napisal/-a anze To maj 15, 2007 5:05 pm

Fant je iz pravega testa,...je tudi precej mešal štrene ko je jugota peljal na mobikrogu samo kakšnih 5let nazaj. Takratni beli jugec se je kar visoko uvrstil, fant zna peljat, sam s financami je precej problema :?
Go Logar :D
 
Uporabniški avatar
mloncar
Uporabnik
 
Prispevkov: 976
Pridružen: Sr maj 12, 2004 11:47 am
Kraj: Celje

Napisal/-a mloncar Sr maj 16, 2007 9:03 am

Ravno sem prebral na rally-magazin.com strani, da je na mobikrogu testiral tudi Skrbinšek (P206) in postavil čas malo pod minuto in 4s. Zgleda, da je Clio Cup res zelo hiter dirkalnik, glede na to, da je Igor zaostal za Skrbinškom za manj kot sekundo, s tem da ima (če se ne motim) Skrbinšek pod pokrovom tehniko od 405 ST.
 
Uporabniški avatar
JeZn
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 46
Pridružen: Če apr 14, 2005 1:16 pm
Kraj: Ljubljana - Nova Gorica

Napisal/-a JeZn Sr maj 16, 2007 9:07 am

Točno tako, Skrbinškov avto je dirkalinik supertouring razreda z 206 obliko. Clio pa ima 80 in več KM manj od Peugeota.
Nič ni bolj žalostno kot gledati Mercedesovo zvezdo, ki te ne pripelje nikamor.
 
Uporabniški avatar
SAVINJCAN
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3780
Pridružen: To avg 30, 2005 8:09 pm

Napisal/-a SAVINJCAN Ne jun 10, 2007 11:36 am

http://sportal.siol.net/default.asp?art ... 6101213280 :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

"V državno prvenstvo sem vstopil z resnimi poslovnimi načrti organizacije tako potrebnega pokalnega tekmovanja. Toda po vseh teh dogodkih, kamor štejem nepravilno točkovanje, naše zatiranje in diskvalifikacije, letos z Igorjem v državnem prvenstvu ne bomo več sodelovali. V sklopu pokala Clio bomo nastopili na izbranih dirkah v Nemčiji in Švici, prihodnje leto pa organizacijo pokala preusmerili na Hrvaško. Naši vzhodni sosedi imajo krožno-hitrostne dirke veliko bolj razvite, zato so tudi pokazali zelo velik interes. Pokal bo vsekakor odprtega tipa, tako da bodo v njem lahko sodelovali tudi Slovenci, ki so se že opremili z novimi Renaultovimi dirkalniki," je povedal Strahinič, promotor Clio pokala in lastnik Deklevovega dirkalnika.

Vir siol
 
Uporabniški avatar
_Pancho_
Novinec
 
Prispevkov: 403
Pridružen: Po jan 02, 2006 5:10 pm
Kraj: OBALA

Napisal/-a _Pancho_ Ne jun 10, 2007 1:00 pm

Čudno, sploh nisem presenečen nad dogodkom, ne vem zakaj. Podpiram odločitev Dareta, da celo zadevo izpelje na Hrvaškem in se odpove DP. Očitno je, da so lobiji v Sloveniji prisotni že skoraj v vsaki "vasi" in krojijo zadeve, ki so v korist posamezniku, ne pa širšemu krogu uporabnikov.
Moje mnenje je, da se žal vse začne in konča pri denarju, lastnih interesih, ipd.
Dokler bodo na "oblasti" komunisti in njihovi podrepniki se v Sloveniji ne bo nič spremenilo, poleg tega pa bi se moralo spremeniti mnenje in razgledanost ovc (ljudi, ki izvirajo iz šol prejšnjega sistema).............
Včasih vozim hitro, včasih pa počas
 
Uporabniški avatar
SAVINJCAN
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3780
Pridružen: To avg 30, 2005 8:09 pm

Napisal/-a SAVINJCAN Ne jun 10, 2007 1:59 pm

se podpišem :clapclap :clapclap :clapclap :clapclap
 
8AK
Novinec
 
Prispevkov: 294
Pridružen: To jun 13, 2006 7:12 pm
Kraj: Ljubljana - Črnuče

Napisal/-a 8AK Ne jun 10, 2007 4:33 pm

Dokler bodo na "oblasti" komunisti in njihovi podrepniki se v Sloveniji ne bo nič spremenilo, poleg tega pa bi se moralo spremeniti mnenje in razgledanost ovc (ljudi, ki izvirajo iz šol prejšnjega sistema)


Očitno si ti tista nerazgledana ovca, ker ne veš niti tega, kaj komunizem sploh je in kdo so potemtakem komunisti! :evil: Da greš enačit neke čobane s komunisti :bonk

Na, malo se poduči o komunizmu.
Slika

Slika
 
PRODRIVE
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2657
Pridružen: Pe jun 18, 2004 10:09 am

Napisal/-a PRODRIVE Po jun 11, 2007 6:28 am

Na SLO tleh bo naprej predstavljla Cliota RS Špela Fabijan,ki je ta vikend dirko končala na 3.mestu,tako da brez panike. Igor se je pač tako odločil,krožne dirke bodo pač slabše zastopane. Na zadnji dirki v Cerkljah je bilo itak redarjev več kot gledalcev :cry:
CARPE IMPREZAM
 
Đonzi
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: Po jun 18, 2007 6:17 pm
Kraj: Izlake

Cliocup

Napisal/-a Đonzi Po jun 18, 2007 6:31 pm

Fantje a ste slišali za AK Lamko. Odločili so se da ne bodo več organizirali KHD in odpovedali vse nadalnje dirke v prvensvtu. Ojej kam gre ta naš šport. Mi je pa zelo zelo zelo žal za igroja in menim da ga je zelo škoda. Vsi ga bomo pogrešali... :(
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Re: Cliocup

Napisal/-a killah bee Po jun 18, 2007 7:56 pm

Đonzi je napisal/-a:Fantje a ste slišali za AK Lamko. Odločili so se da ne bodo več organizirali KHD in odpovedali vse nadalnje dirke v prvensvtu. Ojej kam gre ta naš šport. Mi je pa zelo zelo zelo žal za igroja in menim da ga je zelo škoda. Vsi ga bomo pogrešali... :(


Koliko je to potrjena informacija?

Kak vir?

Od Dareta Clio bo še naprej vozil v SLO vendar le na gorskih.
Slika
 
Đonzi
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: Po jun 18, 2007 6:17 pm
Kraj: Izlake

Napisal/-a Đonzi To jun 19, 2007 2:02 pm

Ja je 100% potrjena informacija....Vse piše na www.spta.info.
 
dare01
Novinec
 
Prispevkov: 347
Pridružen: To jan 03, 2006 11:58 am

Napisal/-a dare01 Če jul 19, 2007 11:21 am

Projekt Clio CUP je v polnem teku.
Prejšni vikend sem bil na Hungaroringu in med drugim spet srečal Ragnottija 8) : http://www.cliocup.si/default.cfm?Jezik ... Dogodek=70

Virtualno prvenstvo je že v testni fazi!!: http://www.cliocup.si/default.cfm?Jezik ... Dogodek=71
www.cliocup.si Pokal Clio Slovenija 2008
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek Če jul 19, 2007 11:35 am

dare01 je napisal/-a:Projekt Clio CUP je v polnem teku.
Prejšni vikend sem bil na Hungaroringu in med drugim spet srečal Ragnottija 8) : http://www.cliocup.si/default.cfm?Jezik ... Dogodek=70

Virtualno prvenstvo je že v testni fazi!!: http://www.cliocup.si/default.cfm?Jezik ... Dogodek=71


malo off... dare01 zadnic sem te vido ko si po mb pičo z avtom (po teznu)... res no.1 avto :) mislim da v času rallya? nisem ziher :D
 
Đonzi
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: Po jun 18, 2007 6:17 pm
Kraj: Izlake

Pohvala

Napisal/-a Đonzi Po jul 30, 2007 6:56 pm

Dare evo s5 ti malo pišem tako da veš da te še vedno spremljam. Vidim da ti gre čedalje boljše in da ti bo res uspelo...UPAM! Tudi vsi ,ki se le malo spoznajo na to pač potrdijo, da ti bo uspelo in da je že veliko veliko narejenega. Zato sem zelo vesel. No saj učeraj sem bil v Ilirski pri vas v boksih, ko sem se prišel s Slavkom menit za pristopitel v vaš klub za drugo leto. No uživaj pa se vidimo v Lučinah!
Urban. :D
 
dare01
Novinec
 
Prispevkov: 347
Pridružen: To jan 03, 2006 11:58 am

FOTO NATEČAJ CLIO CUP - DENARNE NAGRADE

Napisal/-a dare01 So avg 18, 2007 7:00 am

Pozor vsi, ki radi fotografirate! Ker cenimo Vaš trud in Vaše znanje oznanjamo da smo začeli z Foto natečajem!
Denarne nagrade za fotografijo iz vsake dirke z največ glasovi! Bogata denarna nagrada za fotografijo sezone!


Prijava in pravila natečaja na: www.cliocup.si
www.cliocup.si Pokal Clio Slovenija 2008
 
dare01
Novinec
 
Prispevkov: 347
Pridružen: To jan 03, 2006 11:58 am

Napisal/-a dare01 Pe avg 24, 2007 3:59 pm

Fotografi pozor! Zaradi enkratnosti dogodka se tudi Rally Ajdovščina šteje za dogodek razpisan v Foto natečaju. Fotografija mora vsebovati Clia R3 oziroma z našo ekipo povezan motiv. Več o natečaju v rubriki Foto natečaj na www.cliocup.si .
www.cliocup.si Pokal Clio Slovenija 2008
 
dare01
Novinec
 
Prispevkov: 347
Pridružen: To jan 03, 2006 11:58 am

Napisal/-a dare01 Ne sep 02, 2007 8:28 pm

Z 3. septembrom bomo začeli sprejemati predprijave za pristop Pokalu Renault Clio CUP 2008. Vse potrebne informacije o Pokalu lahko najdete v rubriki Pokal Clio CUP na naši strani www.cliocup.si .

Tam si lahko tudi ogledate predstavitveno brošuro Pokala Renault Clio CUP, ki vsebuje najpomembnejše informacije o samem Pokalu. Kmalu bosta na ogled tudi športni in tehnični pravilnik ter vse druge listine, ki so povezane z Pokalom Renault Clio CUP 2008.
www.cliocup.si Pokal Clio Slovenija 2008
 
dare01
Novinec
 
Prispevkov: 347
Pridružen: To jan 03, 2006 11:58 am

Napisal/-a dare01 Če dec 20, 2007 9:17 am

Zelena luč za pokal

Na svoji zadnji seji je upravni odbor slovenske krovne zveze za avtošport AŠ2005 potrdil športni in tehnični pravilnik za Clio Cup 2008.

To je pomemben mejnik pri organizaciji pokalnega tekmovanja Clio Cup v sezoni 2008. Prvi rok za prijavo v pokal je 31. januar 2008, organizator pa bo pripravil tudi večjo predstavitev tega atraktivnega avtomobilističnega projekta. Razpis pokala te...

Več na www.cliocup.si
www.cliocup.si Pokal Clio Slovenija 2008
 
Nasty
Uporabnik
 
Prispevkov: 912
Pridružen: Pe sep 03, 2004 1:25 pm

Napisal/-a Nasty Pe jan 18, 2008 1:28 pm

Ne vem koliko je resnici na tem, amapak govori se, da naj
bi bila do sedaj v SLO prodana samo pokalna 2 Cliota???!!!
 
Uporabniški avatar
smile4me
Novinec
 
Prispevkov: 336
Pridružen: Pe maj 28, 2004 9:05 am
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a smile4me Pe jan 18, 2008 2:25 pm

Nasty je napisal/-a:Ne vem koliko je resnici na tem, amapak govori se, da naj
bi bila do sedaj v SLO prodana samo pokalna 2 Cliota???!!!


ostali še pridejo....
Slika
Vrni se na Avto-Moto šport

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov