Rally, Formula 1, Indy, go-kart, motociklizem...
 
Uporabniški avatar
mloncar
Uporabnik
 
Prispevkov: 976
Pridružen: Sr maj 12, 2004 11:47 am
Kraj: Celje

Napisal/-a mloncar To jul 31, 2007 11:24 am

AVX je napisal/-a:Am notri pride suzuki Haybusa 1300 ccm mašina z 200 konjev brez turbine.

s tem boš pomoje lahko nastopil samo kot predtekmovalec, ker kolikor sem seznanjen s pravili lahko v določen avto vgradil le mašine istega proizvajalca (npr. v kazga Swifta bi lahko vgradil mašino od Hayabuse), potem pa nastopaš v grupi Fgrupi (če se ne motim).

aja.. ..preberi si tale pravilnik:

http://www.as2005.si/dokumenti/2007/techpravilniki/2007_Tehnicnipravilnik%20Skupina%20F.pdf
 
PRODRIVE
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2657
Pridružen: Pe jun 18, 2004 10:09 am

Napisal/-a PRODRIVE To jul 31, 2007 11:31 am

CARPE IMPREZAM
 
Uporabniški avatar
AVX
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1523
Pridružen: Sr mar 29, 2006 2:42 pm
Kraj: V Avtu

Napisal/-a AVX To jul 31, 2007 12:03 pm

Ja to F kategorijo sem že bral ja. Samo mi ni bilo nič jasno. Če se ne motim je williamscar vozil ciota 1.8 mašino ne. Potem če se tudi ne motim se prodaja ta clio na avto.net. Pa če se ne motim ima zdaj subaro imprezo belo. Tak sem slišal govorit.

mloncar je napisal/-a:
AVX je napisal/-a:Am notri pride suzuki Haybusa 1300 ccm mašina z 200 konjev brez turbine.

s tem boš pomoje lahko nastopil samo kot predtekmovalec, ker kolikor sem seznanjen s pravili lahko v določen avto vgradil le mašine istega proizvajalca (npr. v kazga Swifta bi lahko vgradil mašino od Hayabuse), potem pa nastopaš v grupi Fgrupi (če se ne motim).

aja.. ..preberi si tale pravilnik:

http://www.as2005.si/dokumenti/2007/techpravilniki/2007_Tehnicnipravilnik%20Skupina%20F.pdf


Samo pol mi ni jasno kak lahka on z fičojom vozi tistim abarth fičo ko ma hondino mašino 1000 ccm.
Ford Mondeo ST TDCI,... soon on show =)
 
PRODRIVE
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2657
Pridružen: Pe jun 18, 2004 10:09 am

Napisal/-a PRODRIVE To jul 31, 2007 3:07 pm

williamscar je vozil cliota tudi na dirkah,ne v rallyu ampak na dragih,če ima zdaj belo Imprezo možno 8),(Brane vidiš kak avto ti pobi prvošjo),z tako predelano bolho ne boš mogel tekmovati.Če te kaj zanima v zvezi z rallyem ti kar vprašaj ;) sem velik rally fan sploh domače rally prvenstvo :oops:
Če rabiš info za kakšnega Yugeca napiši. Če bi rad spoznal tehniko vožnje se lahko vpišeš na tečaj voženj ki jih organizira AK Lamko http://www.avtoklub-lamko.si
sem že jaz tudi študiral na tole :roll:
CARPE IMPREZAM
 
Uporabniški avatar
Gagi84
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 516
Pridružen: Če apr 21, 2005 1:48 pm
Kraj: Podpec

Napisal/-a Gagi84 To jul 31, 2007 3:22 pm

Samo pol mi ni jasno kak lahka on z fičojom vozi tistim abarth fičo ko ma hondino mašino 1000 ccm.[/quote]



Sej vozi kot predtekmovalec, v ilirski je vozu kod predtekmovalec pa se to samo na prvem treningu.
BMW 320 M3 Replika, Soon to come Subaru Impreza 1999 GT
 
Krown
Novinec
 
Prispevkov: 134
Pridružen: Sr jun 14, 2006 12:32 pm
Kraj: okolica Šk. loke

Napisal/-a Krown To jul 31, 2007 4:48 pm

Sej največ boš izvedel na spletni strani od AŠ2005,tam si preber pravilnik, pa boš vidu, da je tvoj projekt že pred začetkom splaval po vodi :D Ali pa mal google uporabi, pa vse izveš, ker je tako, da more biti karoserija in blok motorja istega proizvajalca edino če voziš potem ko Rudi Grzetič, ki mu na nekaterih dirkah niti časa ne merijo, ampak je samo predvoznik s svojim Fičotom, ki ga poganja Kawasakijeva mašina s 154 konji.Pa še to te ne sprejmejo na vsako dirko, moraš organizatorja posebej vprašati :D
Vrni se na Avto-Moto šport

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov