Rally, Formula 1, Indy, go-kart, motociklizem...
 
Uporabniški avatar
FBR
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1768
Pridružen: So sep 03, 2005 12:40 pm

Napisal/-a FBR Po sep 10, 2007 9:32 am

Kot 1. Alonslo naj gre v Renault
Kot 2. Hamillton je prišel povsem čisto mimo Masse (bi kvečjem Massi že enkrat nabil kazen glede na to kako on zriva vedno)
Kot 3. Ferrari nima letos teoretičnih šans, kaj šele praktičnih.
Kot 4. Lepo, da je Ferrari vedno bil v soju luči v tem športu in ravno zato je še slajše ko ga angleški garažisti ali pa neki bedni Renault peljeta lulat.
Kot 5. Ferrari naj malo manj časa zapravlja za mizo in raje malo več v garažah (da ne govorim kolikokrat je Ferrari vozil z nelegalnim dirkalnikom-ne, nočem opravičiti nelegalnosti ampak samo pokazati pravi obraz Ferrarija)

Tako, jaz sem se spucal za en čas. Lepa dirka...upam na čimveč podobnih ali pa še boljših.
 
Uporabniški avatar
bigturbo
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 766
Pridružen: To jul 24, 2007 11:19 am
Kraj: lj

Napisal/-a bigturbo Po sep 10, 2007 10:14 am

vse čestitke mc larno tko k sem že u soboto napovedasl,da nimajo šans za zmago,bli so prepočasni in s takim tempom ne morš zmagat,ni se pa zdj treba nekaj vn metat kao mi smo carji mi smo najboljši,to so samo provociranja,za brezveze a ne ADIS?
do konca so še 4dirke?
biturbo SKN Project CT3 50
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Po sep 10, 2007 3:17 pm

bigturbo je napisal/-a:vse čestitke mc larno tko k sem že u soboto napovedasl,da nimajo šans za zmago,bli so prepočasni in s takim tempom ne morš zmagat,ni se pa zdj treba nekaj vn metat kao mi smo carji mi smo najboljši,to so samo provociranja,za brezveze a ne ADIS?
do konca so še 4dirke?


tako je, do konca so še dirke v belgiji, japonski, kitajski ter zadnja v braziliji, naj opomnim da je na kitajskem in v braziliji zmagal ferrari....vse je še možno pustimo se presenetiti

lp
 
Uporabniški avatar
FBR
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1768
Pridružen: So sep 03, 2005 12:40 pm

Napisal/-a FBR Po sep 10, 2007 4:00 pm

Za moje pojme Ferrari bo prvak...vprašanje je samo načina.
Vrni se na Avto-Moto šport

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov