Rally, Formula 1, Indy, go-kart, motociklizem...
 
Uporabniški avatar
Uribobo
Novinec
 
Prispevkov: 455
Pridružen: Sr jan 24, 2007 3:26 pm

Napisal/-a Uribobo To sep 18, 2007 7:27 am

SamoK je napisal/-a:Ferrari je edino mostvo ki je konkurencno vsem ostalim ze kako desetletje ce ne vec.. Zal pa za Mclaren in BMW to NE velja! Je pa res da se BMW hitro pribluzuje ostalim..Renoultek je ze prehitel. Goo BMW!


BMW bo prehitel Renaulta, ko bo 3x svetovni prvak, prej ne. Pa reci kar češ. Je pa res, da so pr BMW-ju še frišni, tok da se lahko zgodi vse možno.
 
Uporabniški avatar
FBR
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1768
Pridružen: So sep 03, 2005 12:40 pm

Napisal/-a FBR To sep 18, 2007 8:06 am

Renault bo spet dober, ampak samo če nabavijo kakšnega normalnega voznika, ker to kar imajo sedaj je porazno, da o Giancarlo Fisichelli sploh ne govorim. Ko za krog zaostane zna dober zaperat folk, ki bi ga mogu spustit, to je pa tud vse.

@B|ind
Ja ja...nihanja s Schumacherjem...poglej si sezono 05, pol pa govor.
Kar se pa tiče dokazov sem pa že 2x povedal, da so to bili indici, zdej pa če ti ne veš kaj to pomen ti pa nisem jaz kriv.
 
Uporabniški avatar
B|ind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2601
Pridružen: So avg 07, 2004 4:05 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a B|ind To sep 18, 2007 1:39 pm

Mogoče bi pa bil tako dober in mi razložil kaj so tej indici ?

Sezona 05 je pač bla kakršna je bla.. nemoreš glede samo na eno sezono ocenjevat vse skupaj. Je mel McLaren precej več slabših kot Ferrari.
Do leta 2005 je mel Ferrari 6 let zapored Konstruktorsko zmago pod streho - kje je bil McLaren takrat ?
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Napisal/-a esem To sep 18, 2007 2:00 pm

Nehajte že nakladat s temi indici! :shock:

McL je kot ekipa sodeloval pri kraji - to je dokazano dejstvo, to ni indic.

Najprej so se pri McL vadili ven, češ da gradivo ni krožilo znotraj tima, zato so najprej pri FIA zaustavili preiskavo. Po novih dokazih (mejli, SMSi itd) so pač dobili kazen, kakršno (premajhnoo) so si zaslužili, torej ne samo za sodelovanje pri kraji, tudi za prikrivanje, laganje FII, oviranje preiskave ... Zaradi sodelovanja (pri preiskavi) so dirkači dobili imuniteto, to pa je tudi vse, kar so pri McL v resnici storili pozitivnega v tej aferi. Laži in prikrivanja pa je bilo precej, gotovo tudi okoriščanja. Ni treba, da skopirajo del s Ferrarija, povsem dovolj je že to, da se takoj usmerijo na prave rešitve, da ne izgubljajo časa, denarja in kadrovskih resursov za raziskovanje neučinkovitih idej in rešitev, ki jih je npr. F že ovrgel/razčistil.

Je kdo res toliko naiven, da misli, da bi tako kazen dobili samo zaradi indicev? V tem primeru naj še enkrat dobro razmisli, še prej pa slovar tujk v roke!

Vem, da resnica boli, ampak to postaja že smešno (in zrelo za zaklep do decembrskega poročila).
Zadnjič spremenil esem, dne To sep 18, 2007 4:44 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
SamoK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 792
Pridružen: Po feb 05, 2007 6:36 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a SamoK To sep 18, 2007 3:28 pm

FBR spodnji citat si se parkrat naglas preberi,ker ocitno je da F1 spremlas od sezone 05 naprej.. pol pa se zadnji post od esema. Nevem, kaj se ti kr ni jasno?

B|ind je napisal/-a:Do leta 2005 je mel Ferrari 6 let zapored Konstruktorsko zmago pod streho - kje je bil McLaren takrat ?
 
Uporabniški avatar
FBR
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1768
Pridružen: So sep 03, 2005 12:40 pm

Napisal/-a FBR To sep 18, 2007 6:30 pm

SamoK je napisal/-a:FBR spodnji citat si se parkrat naglas preberi,ker ocitno je da F1 spremlas od sezone 05 naprej.. pol pa se zadnji post od esema. Nevem, kaj se ti kr ni jasno?

B|ind je napisal/-a:Do leta 2005 je mel Ferrari 6 let zapored Konstruktorsko zmago pod streho - kje je bil McLaren takrat ?


Torej bil je v samem vrhu...zdej pa če ne veste kaj pomeni biti konkurenčen pol pa tud qurac. Je pa res, da je Ferrari zadnji nekaj časa prevladoval, a tudi McLaren pred tem.

P.S.: Jaz si nisem tega izmislil, da je bil obtožen na podlagi samih indicov. Žal. To si je "izmislil" človek, ki živi od F1.
 
EdgeSlo
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Po sep 17, 2007 4:53 pm

Napisal/-a EdgeSlo To sep 18, 2007 6:48 pm

B|ind je napisal/-a:WTF ?! :D
McLaren konkurenčen zadnjih 10 let ? :D :lol:
Pa recimo da je, ampak je vseeno imel večja nihanja kot Ferrari s Schumijem na čelu !

FIA ma dokaze, to ej dejstvo - sprijazni se !
In en McLaren je nebi mogu spodnest in isključitve ni isključno zaradi Bernija in njegovega apetita po zaslužku !
Ne pa zato ker si FIA nebi upala ker kao nima dokazov !

Nevem pa kaj hočeš povedat s tistim nedeljskim gledalcem.. ?


A mi lahko poveš kakšne dokaze ima ?
P.S. : Nekateri imate dvojna merila... Mclaren mora odgovarjat zato ker ima njegov zaposlen dokumente, med tem ko ferrariju pa ni treba za svojega ki je informacije dajal.
 
EdgeSlo
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Po sep 17, 2007 4:53 pm

Napisal/-a EdgeSlo To sep 18, 2007 6:57 pm

shit...prehiter sem stisnu pošlji :)
U glavnem, kradejo itaq vsi,samo eni to znajo na fini način eni pa ne...
DEJSTVO JE da mclaren nima nič od ferrarija na dirkalniku zato je dirkalnik legalen in je bedarija da so jim pobral pike.... če bi bila fia tako prepričana da ima prav bi tud voznikom pobrala pike pa jih ni... pač bo letos imel ferrari naslov s katerim se jaz na njihovem mestu nebi hvalil...tako kot Ms ko je naslov dobil proti Hill-u....
 
Uporabniški avatar
B|ind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2601
Pridružen: So avg 07, 2004 4:05 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a B|ind To sep 18, 2007 7:36 pm

Proti nekaterim enostavno nima smisla..

Pa komu je Ferrari dajal podatke ?!? Če jih je njihov inženir kradel to ne pomeni da jih je Ferrari dajal!
Sicer pa to, da so prišli Ferrarijevi podatki vn, nima veze s FIO, usaj ne če malo logično razmišljaš. Spet banalen primer - pustil sem 100€ na mizi, so mi jih odnesli a potemtakem bom kaznovan jaz in še tisti ki jih je ukradel ?!?

Vrjetmi da ta zgodba še ni končana in da bo fia še povedala svoje in bo McL po mojem mnenju še plačeval tako ali drugače.
No sej, to sm pa čakal da bo prvi začel po Ferrarijevem naslovu pljuvat.

FBR, roko na srce.. ni bla ravno neka prevlada. Izjemoma tisti najbolši časi Hakinena in Coultharda 1998 - 2000.
 
Uporabniški avatar
kljukec
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: To jan 04, 2005 10:50 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a kljukec To sep 18, 2007 7:58 pm

EdgeSlo je napisal/-a:shit...prehiter sem stisnu pošlji :)
U glavnem, kradejo itaq vsi,samo eni to znajo na fini način eni pa ne...
DEJSTVO JE da mclaren nima nič od ferrarija na dirkalniku zato je dirkalnik legalen in je bedarija da so jim pobral pike.... če bi bila fia tako prepričana da ima prav bi tud voznikom pobrala pike pa jih ni... pač bo letos imel ferrari naslov s katerim se jaz na njihovem mestu nebi hvalil...tako kot Ms ko je naslov dobil proti Hill-u....

s tem ko niso pobral pik še dirkačema so rešil letošnje prvenstvo- in to ni nesigurnost fie o kazni al pa zarota... ampak le kapitalizem, saj bodo le tako gledalci in z njimi denar ostali do konca sezone
lp
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Napisal/-a esem To sep 18, 2007 9:10 pm

FBR je napisal/-a:
P.S.: Jaz si nisem tega izmislil, da je bil obtožen na podlagi samih indicov. Žal. To si je "izmislil" človek, ki živi od F1.


Konkretno kdo?

Tisto o naivnosti povsem velja - verjameš enemu (ki vidi samo indice), ne pa FII, policajem, sodnikom, odvetnikom, veliki večini novinarjev (večina meni, da je kazen prenizka), ki vsi vidijo dokaze, in njih bralcev itd itd. WTF?
 
Uporabniški avatar
FBR
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1768
Pridružen: So sep 03, 2005 12:40 pm

Napisal/-a FBR Sr sep 19, 2007 8:28 am

esem je napisal/-a:
FBR je napisal/-a:
P.S.: Jaz si nisem tega izmislil, da je bil obtožen na podlagi samih indicov. Žal. To si je "izmislil" človek, ki živi od F1.


Konkretno kdo?

Tisto o naivnosti povsem velja - verjameš enemu (ki vidi samo indice), ne pa FII, policajem, sodnikom, odvetnikom, veliki večini novinarjev (večina meni, da je kazen prenizka), ki vsi vidijo dokaze, in njih bralcev itd itd. WTF?


Te vprašam kontra. Pokaži mi eno stvar na McLarnovem avtu, ki je ukradena!!!?
 
Uporabniški avatar
FBR
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1768
Pridružen: So sep 03, 2005 12:40 pm

Napisal/-a FBR Sr sep 19, 2007 8:29 am

kljukec je napisal/-a:
EdgeSlo je napisal/-a:shit...prehiter sem stisnu pošlji :)
U glavnem, kradejo itaq vsi,samo eni to znajo na fini način eni pa ne...
DEJSTVO JE da mclaren nima nič od ferrarija na dirkalniku zato je dirkalnik legalen in je bedarija da so jim pobral pike.... če bi bila fia tako prepričana da ima prav bi tud voznikom pobrala pike pa jih ni... pač bo letos imel ferrari naslov s katerim se jaz na njihovem mestu nebi hvalil...tako kot Ms ko je naslov dobil proti Hill-u....

s tem ko niso pobral pik še dirkačema so rešil letošnje prvenstvo- in to ni nesigurnost fie o kazni al pa zarota... ampak le kapitalizem, saj bodo le tako gledalci in z njimi denar ostali do konca sezone
lp


Ne...rešila si je Fia kvečjem svojo lastno rit.
 
Uporabniški avatar
FBR
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1768
Pridružen: So sep 03, 2005 12:40 pm

Napisal/-a FBR Sr sep 19, 2007 8:37 am

B|ind je napisal/-a:FBR, roko na srce.. ni bla ravno neka prevlada. Izjemoma tisti najbolši časi Hakinena in Coultharda 1998 - 2000.


Zgleda, da ne veš kje maš srce.... skupno ima Ferrari 14 svetovnih prvakov med vozniki (vključno z 2x prvakom Albertom Ascarijem, ko je bil Ferrari še v povojih in daleč od resnega moštva), McLaren pa 13.... kje torej ta prevlada?!

Torej tulele:

1991 Ayrton Senna (McLaren)
1990 Ayrton Senna (McLaren)
1989 Alain Prost (McLaren)
1988 Ayrton Senna (McLaren)
1986 Alain Prost (McLaren)
1985 Alain Prost (McLaren)
1984 Niki Lauda (McLaren)
 
Uporabniški avatar
B|ind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2601
Pridružen: So avg 07, 2004 4:05 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a B|ind Sr sep 19, 2007 9:14 am

Kle je zdej govora o konstruktorskih zmagah in lovorikah ne pa o dirkaških!

In pa ti sploh ne bereš ostalih postov očitno ?!
McL nerabi imet karkoli Ferrarijevega na avtu ! KRADLI SO - DOBILI SO JIH, dejstvo !!
Sm dal že prej en preprost primer pa očitno še zdaj ne razumeš.
Če pa ne vrjameš pa poiskusi, ukradi 1000€ in jih spravi doma nekam, jih nerabiš porabiti pa povej če ti je sodišče kaj prizaneslo glede na to da jih nisi porabil. :roll: :lol:


In vrjemi da dobro vem kje mam srce in vse ostalo.
Ferrari v povojih ? :lol:
Kdaj je pa Ferrari začel dirkati in kdaj McL ?
Ko je Ferrari (takrat v povojih kot ti praviš in neresno moštvo) osvajal lovorike, McLarna ni bilo blizu F1.
 
Salieri
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 779
Pridružen: To nov 04, 2003 9:43 pm
Kraj: Ptuj

Napisal/-a Salieri Sr sep 19, 2007 10:40 am

FBR je napisal/-a:
B|ind je napisal/-a:FBR, roko na srce.. ni bla ravno neka prevlada. Izjemoma tisti najbolši časi Hakinena in Coultharda 1998 - 2000.


Zgleda, da ne veš kje maš srce.... skupno ima Ferrari 14 svetovnih prvakov med vozniki (vključno z 2x prvakom Albertom Ascarijem, ko je bil Ferrari še v povojih in daleč od resnega moštva), McLaren pa 13.... kje torej ta prevlada?!

Torej tulele:

1991 Ayrton Senna (McLaren)
1990 Ayrton Senna (McLaren)
1989 Alain Prost (McLaren)
1988 Ayrton Senna (McLaren)
1986 Alain Prost (McLaren)
1985 Alain Prost (McLaren)
1984 Niki Lauda (McLaren)



:roll:
Pa kaj tebi ni jasno? zdiš se mi kot en pacient, ki preveč posluša pop-tv in mirana alešiča....
Slika
 
Uporabniški avatar
Uribobo
Novinec
 
Prispevkov: 455
Pridružen: Sr jan 24, 2007 3:26 pm

Napisal/-a Uribobo Sr sep 19, 2007 11:11 am

kaj mislte da tole kar je FBR nastel od sene prosta in laude pa niso bli konstruktorski naslovi :roll:
 
Uporabniški avatar
FBR
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1768
Pridružen: So sep 03, 2005 12:40 pm

Napisal/-a FBR Sr sep 19, 2007 12:10 pm

Uribobo je napisal/-a:kaj mislte da tole kar je FBR nastel od sene prosta in laude pa niso bli konstruktorski naslovi :roll:


Torej točno tako...razen enega so vsi tudi konstruktorski :)

OK. Men se ne da več. Pač imejte svoje mnenje...jaz imam svojega. :twisted:
V končni fazi se mi sploh ne gre tolk za McLaren, kot se mi gre za katero koli ekipo, ki je proti Ferrariju. :twisted: :twisted:
 
Salieri
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 779
Pridružen: To nov 04, 2003 9:43 pm
Kraj: Ptuj

Napisal/-a Salieri Sr sep 19, 2007 1:00 pm

Nihče zdaj ni spodbijal teh konstruktorskih naslovov.....

Gre se za to, da če so gradiva kradli naj tudi plačajo zato, kaj ma veze če niso uporabli zadev....To je ravno tako kot da bi jaz ukradel v urarni uro, pa nebi bil kriv ker je nisem uporabljal.... :roll:
Slika
 
Uporabniški avatar
B|ind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2601
Pridružen: So avg 07, 2004 4:05 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a B|ind Sr sep 19, 2007 1:53 pm

FBR je napisal/-a:V končni fazi se mi sploh ne gre tolk za McLaren, kot se mi gre za katero koli ekipo, ki je proti Ferrariju. :twisted: :twisted:


No sej, s tem si pa vse povedal. :roll:
Vrsta človeka ki bi si dal luknjo v koleno zavrtati da Ferrari ne dokonča dirke.. Pa nime veze kdo potem zmaga.
Ah.. nima smisla.
Vrni se na Avto-Moto šport

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost