Rally, Formula 1, Indy, go-kart, motociklizem...
 
baucek
Novinec
 
Prispevkov: 349
Pridružen: So jun 23, 2007 7:55 pm

Napisal/-a baucek Po okt 08, 2007 10:57 am

To, da ga niso pustili ,skoraj ne vrjamem. Itak je on bolj vedel, kaj se z gumami dogaja, kot pa ljudje v boksih. Lahko pa bi tudi zapeljal v bokse pa tam počakal, tudi če niso bli mehaniki pripravljeni, pa bi pač zgubil pol minute, ampak bi peljal dalje. Tudi Couldharda so pred postanki v boksih vprašali, kaj misli o gumah, pa je povedal. Tako kot sem že enkrat napisal-sam nosi krivdo.
 
Uporabniški avatar
tomson
Uporabnik
 
Prispevkov: 1386
Pridružen: Po sep 19, 2005 9:21 pm
Kraj: LJ / MB

Napisal/-a tomson Po okt 08, 2007 11:31 am

Uribobo je napisal/-a:Delno krivdo nosi Hamilton drugo pa Mclaren. Pa beje, da je Hamilton 2 kroga pred odstopom hotu že menjat gume, pa ga niso pustil v boxe.


to pa ni res
ron dennis je povedal, da hamilton ni želel b bokse zarad tega, ker je hotel končati dirko v svojem slogu (kakšnem pa je, pa ne vem :lol: )
AUDI A6 c5 3.0 220hp Quattro Benzin/LPG
 
Uporabniški avatar
Doc_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1783
Pridružen: Po maj 31, 2004 12:46 pm
Kraj: Nekje na Primorskem

Napisal/-a Doc_ Po okt 08, 2007 11:39 am

HaMzO je napisal/-a:
Doc_ je napisal/-a:je tud ta možnost, da bi imeli vsi trije na koncu brazilske dirke 108 točk :lol: :lol:


to je res ja,

če bi blo tako, pol bi menda kimi vseeno zmagal ker bi gledal po števliko zmag.

men se zdi da jih ma kimi 5, britanec 4 alonso 3 :)


točno tako ;)
Slika
 
Uporabniški avatar
Uribobo
Novinec
 
Prispevkov: 455
Pridružen: Sr jan 24, 2007 3:26 pm

Napisal/-a Uribobo Po okt 08, 2007 11:39 am

tomson je napisal/-a:
Uribobo je napisal/-a:Delno krivdo nosi Hamilton drugo pa Mclaren. Pa beje, da je Hamilton 2 kroga pred odstopom hotu že menjat gume, pa ga niso pustil v boxe.


to pa ni res
ron dennis je povedal, da hamilton ni želel b bokse zarad tega, ker je hotel končati dirko v svojem slogu (kakšnem pa je, pa ne vem :lol: )



Sorry, tok so tolmačli pr RTL. Pač da je Mclaren mel informacije, da bo začel padati dež in zato niso hotl menjati gum. Kaj je pa res pa sam oni vejo. Uglavnem so ga orng posral.
 
Uporabniški avatar
R 26
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 631
Pridružen: To maj 15, 2007 1:27 pm
Kraj: dolenjska je moja mati

Napisal/-a R 26 Po okt 08, 2007 7:09 pm

ampk hamilton je pa tud b****. sm se pa saj nasmejau k ni zvozu ovinka pred boksi. upam da bo svtovni alonso
 
Uporabniški avatar
K1K1
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 38
Pridružen: Sr mar 28, 2007 2:24 pm
Kraj: Ivančna Gorica

Napisal/-a K1K1 Po okt 08, 2007 9:17 pm

hamilton jo je koncau u swojem slogu ja :rofl !!sam ni kej, wseen je dobr, s tega bo se neki!!ALOONDO PRVAK!!!!! :bow :pivo
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Po okt 08, 2007 9:22 pm

evo mojga scenarija za brazilijo:

massa bo naredil kamikaze in se zaletel v enega izmed mclarnov, najraje vidim da se v hamiltona, nato se bosta udarila raikkonen in alonso za naslov, no.....to bi bil moj scenarij :P

seveda če bi bil režiser
 
Uporabniški avatar
Turbobitch
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 756
Pridružen: Po okt 04, 2004 10:18 am
Kraj: Prvi levi sedež 5ke GTT

Napisal/-a Turbobitch Po okt 08, 2007 9:32 pm

adis je napisal/-a:evo mojga scenarija za brazilijo:

massa bo naredil kamikaze in se zaletel v enega izmed mclarnov, najraje vidim da se v hamiltona, nato se bosta udarila raikkonen in alonso za naslov, no.....to bi bil moj scenarij :P

seveda če bi bil režiser


dobra bi bla
Slika
Ne mene krivit za Mobisux, če maš pa probleme pa sam prtiski prekliči.
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Po okt 08, 2007 9:38 pm

aja, pa pozabu povedat še to, seveda bi alonso zmagal hhaha

no če se dotaknem omenjene dirke na kitajskem, pa mislim da bi hamilton lahko pospravil zmago v žep in tako rekoč naslov svetovnega prvaka a so ga neizkušenost na koncu pripeljale do slabe odločitve katera pa je bila nažalost za njega ključna da ne osvoji "še" naslova, tako je nam gledalcem kot alonsu in raikkonenu dal novih "moči" in "upanja" za osvojitev naslova in tako priti iz ozadja v sam vrh
 
Uporabniški avatar
Uribobo
Novinec
 
Prispevkov: 455
Pridružen: Sr jan 24, 2007 3:26 pm

Napisal/-a Uribobo To okt 09, 2007 6:21 am

Turbobitch je napisal/-a:
adis je napisal/-a:evo mojga scenarija za brazilijo:

massa bo naredil kamikaze in se zaletel v enega izmed mclarnov, najraje vidim da se v hamiltona, nato se bosta udarila raikkonen in alonso za naslov, no.....to bi bil moj scenarij :P

seveda če bi bil režiser


dobra bi bla


Menda ni Massa tako neumen, da bo na domači dirki odstopil.
 
Uporabniški avatar
juhica
Uporabnik
 
Prispevkov: 1026
Pridružen: To jan 28, 2003 4:40 pm

Napisal/-a juhica To okt 09, 2007 8:10 am

a pol teorija o zaroti fie in bernija da naredijo prvenstvo do konca zanimivo ni al kako???
:lol:
 
Uporabniški avatar
FBR
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1768
Pridružen: So sep 03, 2005 12:40 pm

Napisal/-a FBR To okt 09, 2007 8:36 am

Če Hamilton letos ne odnese domov naslova je b****. To je skoraj že več kot zicer. Če je mel do sedaj skoraj same podije nima tukaj več kaj za zajeb. razen če mu živci in neizkušenost obrneta hrbet.

Sicer bi pa sam rad videl da zmaga Alonso. Si zasluži. Če ne drugega zaradi tega, ker sigurno v McLarnu in ang. mediji vršijo nanj ogoromen pritisk. Saj je Sainz lepo povedal kako je vozit v angleškem moštvu z angležem. Raje vozi v 2. ali 3. razrednem avtu.
 
Uporabniški avatar
kljukec
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: To jan 04, 2005 10:50 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a kljukec To okt 09, 2007 9:43 am

kimi mor3e zmagat, massa oz. nemclarnovc more bit bit drugi
pol mi je pa skoraj vseeno- če bo kimi prvak noro, če bo pa hamilton pa tud ql ;)
lp
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis To okt 09, 2007 12:30 pm

Uribobo je napisal/-a:Menda ni Massa tako neumen, da bo na domači dirki odstopil.


ne sej ni neumen ampak se bo to po nesreči zgodilo hehehe

sej veš:" ups " :roll:
 
Uporabniški avatar
HaMzO
Uporabnik
 
Prispevkov: 1164
Pridružen: So sep 30, 2006 1:05 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a HaMzO To okt 09, 2007 12:33 pm

jz upam da bo spet dež :D :D

se bom lahko spet komu nasmejal ko se bo razkantu :lol: :lol:
sploh za oba mercedesa :-P

če bo dež bo zelo zelo zanimiva dirka

počakmo še par dni :)
 
Uporabniški avatar
For
Uporabnik
 
Prispevkov: 1451
Pridružen: Po sep 13, 2004 10:31 pm

Napisal/-a For To okt 09, 2007 6:45 pm

R 26 je napisal/-a:ampk hamilton je pa tud b****. sm se pa saj nasmejau k ni zvozu ovinka pred boksi. upam da bo svtovni alonso

Kaj nasmejal? Skakal sem kot otrok ...do stropa!!! :D :D Končno!!!! :lol:

Je dober mulc, ampak je tudi preveč sreče imel.
Ko so ga varnostniki hoteli poriniti, sem sem kar z televizijo kregal... kot da bi tisti varnostniki bili v moji sobi. J...l sem jim vse po spisku .....sem si mislil ...pa ja ne bo tako kot z Šumijem, ko so ga rešili varnostniki ....nemogoče! Dokler ni izstopil iz avta nisem verjel v ta čudež. Nooooooro!

Saj ....ne Alonso, ne Hamilton mi nista všeč, ampak tokrat pa privoščim Alonsu, ali (kar je še boljš) Kimiju.
Je pa Alonso šel malo čez mejo dobrega okusa v tem konfliktu z Denisom....saj vem da je užaljen, ampak ...imel bo težave v prihodnosti z delodajalci ....preveč je šel na nož... :?
 
Uporabniški avatar
michelin
Uporabnik
 
Prispevkov: 1101
Pridružen: To avg 15, 2006 7:07 pm
Kraj: Kamnik

Napisal/-a michelin To okt 09, 2007 6:58 pm

ja pustimo se presenetit za prvaka naj zmaga boljši in tisti ,ki si to najbol zasluži,če bo pa deževalo bo pa zanimivo 2x Ferrari na stopničke pa še en tretji ;)
Slika
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
mstk
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 83
Pridružen: Če sep 06, 2007 1:02 am
Kraj: zamostec

Napisal/-a mstk To okt 09, 2007 8:10 pm

@adis to kar ti pravs bi bla dobra ja sam bi mogla bit kimi in alonso 1 točko narazn ne pa 3 ker alonso mora bit pol sam drugi pa je prvak.ni nobenga vec vmes ne, ni masse ni hamiltona al pa more je :)

js sm za alonsa čeprav bi si kimi tud ze enkrat zasluzu ta naslou sam kaj ko je v ferariu ki mi smrdi in zato pac nima moje podpore

hamilton mi je prevec zelen in ker mu je bilo vse postlano v tej sezoni mu ne prvoscm

lp
BOMO VIDLI JE REKU TA SLEPI!!! :D
 
Uporabniški avatar
mstk
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 83
Pridružen: Če sep 06, 2007 1:02 am
Kraj: zamostec

Napisal/-a mstk To okt 09, 2007 8:13 pm

michelin kje si ti!!!!!!!!!!! matr ce bi ti gume rihtu bi bli spet prvaki(Renault) :lol:
BOMO VIDLI JE REKU TA SLEPI!!! :D
 
Uporabniški avatar
WILLIAMSCAR
Uporabnik
 
Prispevkov: 1003
Pridružen: Če maj 20, 2004 3:28 pm

Napisal/-a WILLIAMSCAR To okt 09, 2007 8:20 pm

mstk je napisal/-a:michelin kje si ti!!!!!!!!!!! matr ce bi ti gume rihtu bi bli spet prvaki(Renault) :lol:


sej bomo drugo leto prvaki renault je zakon.
ALONSO CAR
Vrni se na Avto-Moto šport

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov