Rally, Formula 1, Indy, go-kart, motociklizem...
 
Uporabniški avatar
FBR
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1768
Pridružen: So sep 03, 2005 12:40 pm

Napisal/-a FBR So mar 22, 2008 12:36 pm

Po pravici povedano bi bilo fer, vsaj Hemillton in Kovalainen sta bila na idealni liniji. Če pa že gremo kdo vse je upočasnil in zato oviral druge, je pa takih kar nekaj.


V vsakem primeru se mi zdi neprimerno tako upočasnjevanje. Voznika ki hoče odpeljati še zadnji krog lahko zmoti tudi navadno prehitevanje po ravnini, sploh če ne pričakuje, da bolid pred njim peljem "samo" 200 kmh počasneje.


Poglejte iz Heidfeldove kamere, kako je to prehitevanje zgledalo...
http://www.youtube.com/watch?v=Otac0zh0FGw
...če to ni vredno kazni....za vse!
 
smuky
Novinec
 
Prispevkov: 276
Pridružen: Sr avg 09, 2006 5:19 pm

Napisal/-a smuky So mar 22, 2008 12:58 pm

tomson je napisal/-a:Tak ne bo nič.


Uradno: Fia je potrdila

+5 mest za Kovalainena in Hamiltona


Lahko bi rekli, da gre v tem primeru za pričakovano kazen, kajti oba srebrna voznika sta očitno ovirala Heidfelda na njegovem hitrem krogu
Besedilo: Bojan Vrbnjak
Potem, ko je vodstvo dirke zaslišalo oba voznika moštva McLaren Mercedes, je sledila pričakovana kazen. Oba voznika se bosta na jutrišnjem štartu pomaknila za 5 mest nazaj. Spomnimo se, da je podobno usodo v Melbournu doživel tudi Timo Glock. "Če bo takšen kriterij veljal skozi vso leto, potem je v redu", so bile njegove besede. In kot kaže, so komisarji ostali pri enakem kriteriju. Po obrazložitvi izrečene kazni s strani vodstva dirke, naj bi Hamilton oviral le Heidfelda, Kovalainen pa Heidfelda in Alonsa. Tudi slednji se je zelo pritoževal nad ravnanjem njegovega nekdanjega moštva. Proti izrečeni kazni ni možno vložiti protesta.
"Če si ogledamo slikovni material, potem lahko vidimo, da naša voznika nista ovirala drugih voznikov. Seveda ne mislimo, da sta ovirala Nicka Heidfelda in prepričan sem, da sta storila vse, da bi lahko Nick in Fernando nemoteno opravila svoja hitra kroga", je dejal Martin Whitmarsh. Kljub temu pa razume, da bi lahko bila oba omenjena voznika optično motena. "Nahajaš se v normalnem ritmu in naenkrat moraš voziti slalom. Seveda sem pri tem izgubil čas, saj nisem mogel videti zavornih tabel in s tem nisem imel nobene orientacijske točke za zaviranje. Prav tako sem moral v zavorni coni peljati v levo in to je več kot očitno, da v takem primeru izgubiš čas", so bile besede Heidfelda.

Tudi Alonso se je jezno pritoževal nad ravnanjem srebrnih ovir. "V zavoju številka 4 so bili štirje dirkalniki in potem sta bila nekje drugje še oba Ferrarija. Vsi so bili izven idealne linije in nikogar niso ovirali. Ampak oba McLarna pa sta bila na idealni liniji." Čeprav je šlo v tem primeru za nesrečne okoliščine, povezane z novim pravilnikom, je bilo kljub temu nevarno. "Oni se vozijo s 60 km/h in mi s 300 km/h. To je prenevarno."
Zadnjič spremenil smuky, dne So mar 22, 2008 1:32 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
bigturbo
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 766
Pridružen: To jul 24, 2007 11:19 am
Kraj: lj

Napisal/-a bigturbo So mar 22, 2008 1:28 pm

to mi deli skoz mi deli bravo Ferrari :D
biturbo SKN Project CT3 50
 
Uporabniški avatar
FBR
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1768
Pridružen: So sep 03, 2005 12:40 pm

Napisal/-a FBR So mar 22, 2008 1:49 pm

PS: Da ne govorim o Massi, ki je samo pripeljal čez cilj in že mahal kot da je zmagal dirko.
Če mi je kdo bolj antipatičen kot on pa dam tud glavo stran. Presrani šmrkavec. Upam, da mu Raikkonen pokaže kako se vozi in obnaša! :lol:
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis So mar 22, 2008 1:52 pm

no pa popravljen start grid
Priponke
startgridf1.JPG
 
PRODRIVE
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2657
Pridružen: Pe jun 18, 2004 10:09 am

Napisal/-a PRODRIVE So mar 22, 2008 5:43 pm

Jutri v cilju pa ista razvrstitev :!:
prosim VELIKI usmili se nas

FORZA FERRARI :!:
CARPE IMPREZAM
 
Uporabniški avatar
urbn
Uporabnik
 
Prispevkov: 1184
Pridružen: Po maj 09, 2005 7:22 pm

Napisal/-a urbn So mar 22, 2008 5:46 pm

FORZA FERRARI :pray: :woohoo =I
 
Uporabniški avatar
FBR
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1768
Pridružen: So sep 03, 2005 12:40 pm

Napisal/-a FBR So mar 22, 2008 6:16 pm

V bistvu nimam nič proti, a če bistvo spregledam ne vidim smotra v pisanju "FORZA FERRARI" štiristokrat v eni temi. Kakšno sporočilno vrednost ima to, če napišeš vsaj 3X na eni strani.... pomojem vsakič manjšo.

Rajši napišite kako se vam zdi tale Filipček v Ferrariju, ki je en prepotentnež.
 
Uporabniški avatar
mstk
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 83
Pridružen: Če sep 06, 2007 1:02 am
Kraj: zamostec

Napisal/-a mstk So mar 22, 2008 6:18 pm

mclarnovi šefi so po koncu kvalifikacij pri intervjujih venomer ponavljali pocakajmo kakšno bo jutri vreme. možno je da oni ciljajo na dež in je dirkalnik tudi tako nastavljen, kar pri suhi stezi pomeni veliko. po mojem so razlike med feriji in mclarni prevelike.

FBR s teboj se pa strinjam kar se tice masse. se res obnasa ko en smrkolin.
BOMO VIDLI JE REKU TA SLEPI!!! :D
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis So mar 22, 2008 7:32 pm

mislim da bo dvojec, ki upravlja bmw kar uspešen saj mislim da bo vsaj eden izmed njih na prvih 3 mestih tako da bo en ferrarijevec "odpadel" pravtako mislim, da toyota z trulli-jem nebo prišla med prvih 5 a "bomo videli so rekli" :lol:
 
Uporabniški avatar
Drocky
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2138
Pridružen: So feb 19, 2005 5:49 pm

Napisal/-a Drocky So mar 22, 2008 9:25 pm

upam da nebom jutri zjutraj nardil isto kot danes, ko sem se zbudil pa pozabil da so kvalifikacije in šel nazaj spat, ker je blo očitno zanimivo spermljat.
Seveda sem za zmago ferrarija, massa mi je pa čedalje bolj antipatičen odkar ga šumi nima več pod kontrolo.
LP Rok
 
Uporabniški avatar
tomson
Uporabnik
 
Prispevkov: 1386
Pridružen: Po sep 19, 2005 9:21 pm
Kraj: LJ / MB

Napisal/-a tomson So mar 22, 2008 10:22 pm

Upam, da se bodo pri Ferrariju spametovali in v ekipo vzeli Rosberga, sam kaj, ko ga ta Frank ne spusti s povodca.
AUDI A6 c5 3.0 220hp Quattro Benzin/LPG
 
Uporabniški avatar
SamoK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 792
Pridružen: Po feb 05, 2007 6:36 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a SamoK Ne mar 23, 2008 10:49 am

adis je napisal/-a:mislim da bo dvojec, ki upravlja bmw kar uspešen saj mislim da bo vsaj eden izmed njih na prvih 3 mestih tako da bo en ferrarijevec "odpadel" pravtako mislim, da toyota z trulli-jem nebo prišla med prvih 5 a "bomo videli so rekli" :lol:


jasnovidnost? :shock: :D :D

REZULTATI
http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... 967#989967

FORZA FERRARI!!
Zadnjič spremenil SamoK, dne Ne mar 23, 2008 11:23 am, skupaj popravljeno 2 krat.
 
Uporabniški avatar
tomson
Uporabnik
 
Prispevkov: 1386
Pridružen: Po sep 19, 2005 9:21 pm
Kraj: LJ / MB

Napisal/-a tomson Ne mar 23, 2008 10:55 am

FORZA FERRARI
FORZA KIMI
AUDI A6 c5 3.0 220hp Quattro Benzin/LPG
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Ne mar 23, 2008 12:25 pm

@samoK: ah malo sam falil z trulli-jem :lol:

am kar zanimiva tekma pa čeprav sem jo večino prespal 8) mislil sem da bo na startu bolj pestro a temu ni bilo tako :(
sicer se letos težko piše alonsu, na današnji dirki ali je imel slabo pripravljen avto ali pa mu preprosto ne gre več f1 od rok :?: ... :roll:
 
Uporabniški avatar
FBR
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1768
Pridružen: So sep 03, 2005 12:40 pm

Napisal/-a FBR Ne mar 23, 2008 2:22 pm

adis je napisal/-a:am kar zanimiva tekma pa čeprav sem jo večino prespal 8) mislil sem da bo na startu bolj pestro a temu ni bilo tako :(
sicer se letos težko piše alonsu, na današnji dirki ali je imel slabo pripravljen avto ali pa mu preprosto ne gre več f1 od rok :?: ... :roll:


Jaz bi pa rekel, da so tekme daleč pod pričakovanji. Spet se ponavlja dolgočasnost. Nimaš praktično kaj za vidit, če se dva dober ne razletita in če ni dežja.

Za Alonsa se prav tako ne strinjam. Se mi zdi, da z avta stisne daleč več, kar je trenutno ta avto sposoben dati. Brez njega bi se vozili tam, kjer se vozi Piquet. Če ne bodo drastično izboljšali avto, napovedujejo nekaj za v prihodnjih dirkah po testiranjih, lahko kar odpiše tudi skromno 6. mesto.
 
Uporabniški avatar
SpunkyRacer
Uporabnik
 
Prispevkov: 1205
Pridružen: Ne jan 21, 2007 4:56 pm
Kraj: Logatec

Napisal/-a SpunkyRacer Ne mar 23, 2008 2:55 pm

to Kubica!!!...lepo da je tud redbull prišel do točk
Rally is not for fun, rally is for LIFE!
 
PRODRIVE
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2657
Pridružen: Pe jun 18, 2004 10:09 am

Napisal/-a PRODRIVE Ne mar 23, 2008 4:11 pm

FORZA FERRARI :!: :!:
Nimam drugega povedati
CARPE IMPREZAM
 
Uporabniški avatar
Drocky
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2138
Pridružen: So feb 19, 2005 5:49 pm

Napisal/-a Drocky Po mar 24, 2008 11:33 am

vsaj en ferrari je prišo do konca :D alonso pa iz renoja stiska še več kot sem pričakoval
LP Rok
 
PRODRIVE
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2657
Pridružen: Pe jun 18, 2004 10:09 am

Napisal/-a PRODRIVE Po mar 24, 2008 4:13 pm

Ali so pri Renoju krive gume ali kaj.Bral sem da nikakor ne morejo privaditi avta na Bridgestonke :?:
CARPE IMPREZAM
Vrni se na Avto-Moto šport

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov