Rally, Formula 1, Indy, go-kart, motociklizem...
 
Uporabniški avatar
Eazy-O
Uporabnik
 
Prispevkov: 1119
Pridružen: Po jun 07, 2004 11:36 am
Kraj: Somewhere Over The Rainbow...

Odlično zmontirani povzetki dirk Formule 1 in o prenosih...

Napisal/-a Eazy-O To sep 09, 2008 11:08 am

Če še niste videli, tukajle si lahko ogledate povzetke dirk: http://www.formula1.com/services/play_video.html

Trenutno za to sezono, pa nekaj za celotno 2007. Res vredno ogleda, mojstrska montaža, polno akcije, dobra izbira glasbe...

Kar mi je dalo misliti, sicer utopično, ampak če bi zmogli vsaj malo boljše montaže med samimi dirkami, podobno kot vidimo tukaj, bi bilo prekleto bolj zanimivo. Zavedam se problemov sestavljanja takih stvari v živo, ampak vsaj delček tega... Je kdo mogoče razmišljal o glasbeni podlagi pri kakih posnetkih, pa da bi dali malce več kadrov z reakcijami ekip, gledalcev, ipd? Več stacionarnih kamer na strateških položajih s primernimi objektivi da pokažejo hitrost dirkalnikov, ostrino ovinkov, naklon spustov (SPA!) in tako dalje. Dogajanja je na dirkališču veliko, in čeprav mnogi občudujemo precizno vožnjo skozi ovinke, za širše množice temu ni tako...

Mogoče pri nas ko gledamo na POP TV in se Ališič stalno dere še ni tak problem, ampak na HTV recimo je pa mrtvilo. Med reklamami večkrat prešaltam na HTV in enkrat sta bila tiho skoraj cele popove reklame... Ni čudno da je folku dolgčas gledat. Ima kdo izkušnje z drugimi televizijami? Kake ideje za izboljšanje prenosov?
Slika
 
Uporabniški avatar
domsas
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 96
Pridružen: Po maj 07, 2007 8:16 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a domsas To sep 09, 2008 12:08 pm

moraš pa priznati, da je včasih prijetno poslušati mednarodni signal brez kričanja

ja, ne morem ališiča, zato sem zadnjo dirko v Spa-ju gledal na ORF.
sokomentator je bil Wurz, tako da so bila nekatera ugibanja glavnega komentatorja kar hitro razložena, večrat tudi ovržena s strokovnimi utemeljitvami človeka, ki je še kako aktiven v F1 - za razliko od sokomentatorjev na POPtv. s tem ne pravim, da Jerančič ne pozna F1, ampak z Wurzem se pa niti pod razno ne more primerjati.

Moje mnenje.
Slika
You have to learn to follow before you can lead
Vrni se na Avto-Moto šport

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost