Rally, Formula 1, Indy, go-kart, motociklizem...
 
Ray_mond
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: Če sep 18, 2008 8:24 pm

Napisal/-a Ray_mond Če sep 18, 2008 8:41 pm

Mene pa zanima kateri dirkači so člani kluba I Hate Hamilton!

Alonso je sigurno predsednik, pol Glock pa Webber sta se pridružla na zadnji dirki, Raikkonen je vnda samo tihi član še za zaj.

Nevem no malo me spominja na Senno Hamilton.On je bil vedno tak da ko je koga prehiteval oz. mu je bil na poti si je reko "Jaz vidim prostor ga bom uporabo ti se pa odloči a se boma zaletela al se boš umakno".

Vettel pa če se bo prav odločo v karieri in ne tak kot Button ki je vse narobe naredo v svoji bo večkratni zmagovalec maybe prvak
I'm the Stig
 
Uporabniški avatar
Eazy-O
Uporabnik
 
Prispevkov: 1119
Pridružen: Po jun 07, 2004 11:36 am
Kraj: Somewhere Over The Rainbow...

Napisal/-a Eazy-O Če sep 18, 2008 9:07 pm

Drocky je napisal/-a:Oskar, Vettel ma za sabo MSja in pa Bergerja


Kaj se midva poznava? :D


Drocky je napisal/-a:Ni mi jasno samo to, kako je Lewis tak slab bil an kvalifikacijah, če je mel avto nastavljen za dež :?


Res je mel za dež, ampak je tolko časa čakal da bi se zjasnilo v prvi rundi, med tem se je pa še bolj poslabšalo in ni mel šanse.


Ray_mond je napisal/-a:Mene pa zanima kateri dirkači so člani kluba I Hate Hamilton!


...LOL.
Slika
 
Uporabniški avatar
Drocky
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2138
Pridružen: So feb 19, 2005 5:49 pm

Napisal/-a Drocky Če sep 18, 2008 9:19 pm

Eazy-O je napisal/-a:
Drocky je napisal/-a:Oskar, Vettel ma za sabo MSja in pa Bergerja


Kaj se midva poznava? :D


Mislim da je že nekje blo tvoje ime omenjeno. Sej pa že neki časa prebiram ta forum :) povrh vsega pa še tega ipsilona nikol v pro ne trofim in se ga izogibam kot hudič križa :oops:
LP Rok
 
Ray_mond
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: Če sep 18, 2008 8:24 pm

Napisal/-a Ray_mond Pe sep 19, 2008 11:53 am

Drocky je napisal/-a:Ni mi jasno samo to, kako je Lewis tak slab bil an kvalifikacijah, če je mel avto nastavljen za dež :?


Na ITVju(britanci) je blo rečeno da se naprej zbral gume za rahel dež potem pa je spet začelo deževat pa so ga poklical not po dežne pa jih ni mogo več več ogret tako da tudi ni mogo segret zavor oz ni mogo zavirat takrat ko bi lahko. To mislim da so meli vsi takrat probleme z zavorami da se jih ni dalo segret.

Se splača kdaj pogledat posneket od ITVja da vidiš če so navdušeni nad Hamiltonom po tem kaj dela na dirkališču al ga tud malo postrani gledajo
I'm the Stig
Vrni se na Avto-Moto šport

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov