Rally, Formula 1, Indy, go-kart, motociklizem...
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Novo pokalno tekmovanje v 2004

Napisal/-a Sale Ne nov 16, 2003 10:05 am

Torej v prihodnji dirkaški sezoni se nam obeta novo pokalno tekmovanje:

Spoštovani dirkači,

Suzuki Odar d.o.o. pripravlja za naslednje leto zanimivo pokalno tekmovanje z avtomobili Suzuki Ignis GT. Pokal bo razpisan na gorskih in krožnih dirkah. Avto, ki bo pripravljen po predpisih skupine N, pa bo možno peljati tudi na rallyjih.
Organizator bo zagotovil tudi privlačne nagrade za udeležence in odlično medijsko podporo tekmovanju.

Pokalni Suzuki Ignis 1,5 GT bo imel cca 135 KM pri teži cca 800 kg. Cena dirkalnika bo znana te dni, nakup pa bo možen tudi na kredit.

P.S.
Ogranizator bo še posebej skrbno pripravil tehnični pravilnik, ki bo zagotovil čim boljšo izenačenost avtomobilov.

Več informacij o tekmovanju in vozilih dobite na elektronskem naslovu: formularacing2001@yahoo.com.


No po mojih informacijah se zadeva "razvija" (tud moj fotr že išče sponzorje :P ), tako da upajmo da bo kaj iz tega. Sam avtoček zame osebni ni ravno pojem estetike ampak baje se je na "testiranjih" po zmogljivostih zelo izkazal.
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Sale Ne nov 16, 2003 10:11 am

Še nekaj utrinkov :P :

...Že na začetku sem pozabil povedati: računamo na približno 15 vozil v pokalu. Minimalno število vozil pa je 10. Če nam jih ne uspe toliko prodati, ne bomo razpisali pokala...


...tisti ki bo dal 10.000 do 12.000 EUR za avto, bo dobil popolnoma pripravljen dirkalnik in ne bo treba dodatno investirati...
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
McLaren
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3280
Pridružen: To jul 29, 2003 1:19 pm
Kraj: Cela EU

Napisal/-a McLaren Ne nov 16, 2003 10:56 am

Ja lepo, da se slovenski moto šport razvija
 
Uporabniški avatar
Tipo-mania
Novinec
 
Prispevkov: 153
Pridružen: Ne sep 28, 2003 7:25 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Tipo-mania Ne nov 16, 2003 11:34 am

To je res cool zadevca sam poleg tistih 10 do 12.000 eurov bo pa treba še kej odštet za ekipo pa za gume pa popravila-takšna in drugačna-ja če bi SLO podjetja bla kej bol douzetna do tega športa pol bi kej lažje pršli do dirkalnika in do sezone,ampak ker je zlo mal zainteresirani bom pa še naprej igral LOTO :P in čakal na glavni dobitek(Potem se pa vidmo na dirkah z lastnim vozilom)
DJ Jay
 
Uporabniški avatar
AIRbrush
Uporabnik
 
Prispevkov: 1235
Pridružen: Ne sep 08, 2002 3:50 pm
Kraj: Kamnik

Napisal/-a AIRbrush To nov 18, 2003 8:43 am

Avto je g. Stankovič že pripeljal pokazat v Cerklje prejšnji vikend (zaključek sezone by Jeršin racing team) tko da sem ga že uspel videt med vožnjo in tud notr sem že sedel. Estetika res ni na vrhuncu, je pa zanimiva notranjost, pa menjalnik se mi zelo dopade. Zadeva pa neverjetno dobro gre!
 
Uporabniški avatar
dgrejtest
Uporabnik
 
Prispevkov: 1270
Pridružen: Ne mar 31, 2002 8:16 pm

Napisal/-a dgrejtest To nov 18, 2003 12:28 pm

AIRbrush, vrni mi gasaparate, sale pa tud ze zelo dolgo caka na tankpokrovcek...

pero
[img]http://peter.si21.com/celica/celi_sig.jpg[/img]
 
Uporabniški avatar
AIRbrush
Uporabnik
 
Prispevkov: 1235
Pridružen: Ne sep 08, 2002 3:50 pm
Kraj: Kamnik

Napisal/-a AIRbrush Sr nov 19, 2003 11:12 am

Še fotka Suzuki Ignisa:
Slika

Še nekaj drugih fotk, ki mi jih je uspelo narest medtem ko se mi hladile zavore med vožnjami:
Porsche
Slika
Jeršinova Astra
Slika
Kadett, kateri se mi je prav smilil. Namreč tisti ki so ga probali peljat ga niso znali prestavljat (kratka razmerja menjalnik)
Slika
Lepotičke
Slika
Zveri
Slika
The Zver
Slika
Motor v Bolhci (Yamaha 750!)
Slika
The Bolhca
Slika
Saxo in action
Slika
 
Uporabniški avatar
jaka-z
Novinec
 
Prispevkov: 268
Pridružen: Pe mar 28, 2003 6:00 pm

Napisal/-a jaka-z So nov 22, 2003 6:29 pm

Sale: a se je fotr že odloču a bo vozu ta pokal? a so sponzorji kaj radodarni al se bo tud sam v stroške vrgu?
 
G-4S
 

Napisal/-a G-4S So nov 22, 2003 7:28 pm

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Sale Po nov 24, 2003 11:16 am

Hehe, ja ma G-4S kar prav :wink: . Dirkalo se bo samo v primeru kakšnega konkretnega sponzorja - zaenkrat slabo kaže :( , noben nič ne da :? . No upanje ostaja :P .
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
NeRo
Uporabnik
 
Prispevkov: 946
Pridružen: Ne jun 29, 2003 10:05 am

Napisal/-a NeRo Po nov 24, 2003 11:24 am

Sale je napisal/-a:Hehe, ja ma G-4S kar prav :wink: . Dirkalo se bo samo v primeru kakšnega konkretnega sponzorja - zaenkrat slabo kaže :( , noben nič ne da :? . No upanje ostaja :P .


Nič novega. Kolega je od 150-ih prošenj za sponzorstvo dobil odgovor samo od ene firme. Pa še to so mu lepo povedal da ne mislijo vlagat v motošport.
 
Uporabniški avatar
dgrejtest
Uporabnik
 
Prispevkov: 1270
Pridružen: Ne mar 31, 2002 8:16 pm

Napisal/-a dgrejtest Po nov 24, 2003 12:20 pm

dgrejtest je napisal/-a:AIRbrush, vrni mi gasaparate, sale pa tud ze zelo dolgo caka na tankpokrovcek...

pero


:evil:
[img]http://peter.si21.com/celica/celi_sig.jpg[/img]
 
Uporabniški avatar
jaka-z
Novinec
 
Prispevkov: 268
Pridružen: Pe mar 28, 2003 6:00 pm

Napisal/-a jaka-z Po nov 24, 2003 7:28 pm

A ma kdo kaj izkušen kdaj je najprimernejši čas za prošnje pri podjetjih, lani sem jih pošiljal marca(šele takrat je padla odločitev o dirkanju) pa so mi nekateri odgovorili, da so finančna sredstva za sponzorstvo že razporedili? Ne vem ali bi decembra ali januarja, no ja na Avtomagazin bom kr decembra pa še januarja pa bo NeRo kako dobro besedo zame reku in bojo ful radodarni (tud če je samo kak hud trening avto) :-P :D 8)
 
klemen
Novinec
 
Prispevkov: 201
Pridružen: Sr apr 24, 2002 9:19 pm

Napisal/-a klemen Po nov 24, 2003 7:36 pm

NeRo je napisal/-a:Nič novega. Kolega je od 150-ih prošenj za sponzorstvo dobil odgovor samo od ene firme. Pa še to so mu lepo povedal da ne mislijo vlagat v motošport.


Na katera podjetja pa se je obrnil ?
Katera so tista podjetja, ki na ta način plačujejo reklamo ? Verjetno so kandidati firme, ki se kakorkoli ukvarjajo z avtomobilizmom.

Koliko slo dirkačev si pokrije stroške tekmovanja, koliko jih ob tem kaj zasluži in kdo zapravlja svoj denar za zabavo ?
Ne zanima me imensko, samo za ustvarit si neko sliko o financiranju v tem športu.
 
Uporabniški avatar
jaka-z
Novinec
 
Prispevkov: 268
Pridružen: Pe mar 28, 2003 6:00 pm

Napisal/-a jaka-z Po nov 24, 2003 7:54 pm

Tudi podjetja ki se ukvarjajo z avtomobilizmom ne vlagajo v ta šport, ker je stanje v sloveniji zelo v podnu. Jaz sem poslal približno 100 prošenj, šel sem tudi osebno pa sem dobil le za dve dirki pokrit, samo en je bil iz avtomobilističnega foha, ostalo so bile le veze, pa še to zelo pod pričakovanji, sej je logično komu se pa da vlagat če se skoraj sploh nikjer ne vidi v medijih slovenskega avtomobilizma. Tukej je pa pomembno tudi koliko let že dirkaš, kakšni so rezultati, atraktivnost avta, veze....
Malo kdo po mojem mišlenju pokrije celotno sezono, da bi pa še služili zraven te so pa res redki pri nas, skoraj vsi v nižjih kategorijah zapravljajo veliko svojega denarja zgolj zaradi tega da dirkajo.
 
fric
Novinec
 
Prispevkov: 368
Pridružen: Po jan 20, 2003 12:16 pm

Napisal/-a fric To nov 25, 2003 11:17 am

Iz svoje izkušnje lahko povem, da so mi pri marketinškem oddelku v podjetju, ki je v Celju ema večjih in starejših avtomobilističnih firm rekli, da bi oni raje sponzorirali kakšen prevski zbor!? (BTW oče je celo življenje delal tam, tako da me vsi osebno poznajo)
 
Uporabniški avatar
NeRo
Uporabnik
 
Prispevkov: 946
Pridružen: Ne jun 29, 2003 10:05 am

Napisal/-a NeRo To nov 25, 2003 12:22 pm

Mislim da ti je Jaka lepo opisal dejansko stanje.
 
klemen
Novinec
 
Prispevkov: 201
Pridružen: Sr apr 24, 2002 9:19 pm

Napisal/-a klemen To nov 25, 2003 1:16 pm

Kako pa je z nagradami na vsaki tekmi (zmaga, ostala mesta) in za konec sezone (prvak v določenimi diviziji, ostala mesta).

Ima kdo izračun za sezono za ta pokal (suzuki). Pod kakšnimi pogojo da uvoznik avtomobile po tej ceni ?

LP,
Klemen
 
Uporabniški avatar
Racingboy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 73
Pridružen: Pe maj 09, 2003 11:28 am
Kraj: Unec

Napisal/-a Racingboy To nov 25, 2003 1:18 pm

Suzuki Ignis 1,5 Sport (pokalna različica), popolnoma pripravljen za dirke stane 13.990 EUR oziroma 3.301.640 SIT
 
Uporabniški avatar
NeRo
Uporabnik
 
Prispevkov: 946
Pridružen: Ne jun 29, 2003 10:05 am

Napisal/-a NeRo To nov 25, 2003 1:27 pm

klemen je napisal/-a:Kako pa je z nagradami na vsaki tekmi (zmaga, ostala mesta) in za konec sezone (prvak v določenimi diviziji, ostala mesta).


Pokal, pa kakšna praktična nagrada (2 zimski gumi)... :oops: :)
Vrni se na Avto-Moto šport

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov