Rally, Formula 1, Indy, go-kart, motociklizem...
 
vito
Novinec
 
Prispevkov: 185
Pridružen: Ne okt 05, 2003 9:18 pm
Kraj: medvode

Napisal/-a vito To jan 06, 2004 10:14 pm

ondi je napisal/-a:
jaka-z je napisal/-a:
ondi je napisal/-a:A je mogoče že kdo vidu ta razbitga seicentota (a je kje kakšna slika), pa kje in kdaj se da videti Perolove dirkalnike, ker neko ponudbo pošiljat brez da bi vidu stanje le-teh je enako kot kupovanje mačka v žaklju...


Jaz sem jim poslal mail z nekaj vprašanji in odgovora še ni bilo, med drugim tud kje se da avte videt in kdaj.............. na koncu bo šlo vse po vezah!


Točno tko, veze....pa lohk daš ne vem kakšno ponudbo....na izbiro bo morda le razbitina od seičentota...pa se grebmo, jest vem da ne!
LP


Avti se bojo sigurno prodal brez vez... če bo za njih zanimanje
Petrol pa bo kupu namest njih gokarte za vztrajnostne dirke, razmišljajo pa tud o nakupu junior wrc avta (kar je sicer še precej v povojih)

Avte pa bo Valant zlo težko dubu od petrola ker njihovi odnosi niso glih najbolši...
 
vito
Novinec
 
Prispevkov: 185
Pridružen: Ne okt 05, 2003 9:18 pm
Kraj: medvode

Napisal/-a vito To jan 06, 2004 10:19 pm

BANKROT! Že serijski Sporting-i so požrešni da je kej, ti pa majo še drugo odmično, pa drug diferencial... Požrešna mašinca, ni za vsak dan, verjemi (mam Yugota, ki tudi popije 20l pri bolj kot ne normalni vožnji, pa sem vsakodnevno vožnjo z njim opustil)

Po mojih izkušnah tele petrolovi seicenti niso kej preveč požrešni (sam sm naredu z njim kr neki kilometrov po navadnih cestah), je pa res da ni nobenga udobja s takim avtom se vozt po cesti.... ne moreš niti po telefonu govort
 
Kocky
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 99
Pridružen: Ne maj 11, 2003 9:07 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Kocky Sr jan 07, 2004 5:22 pm

Pa se da tak avto normalno reg. al so kšne posebno ,omejitve...
2 fast&2furious
 
ondi
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 80
Pridružen: To feb 18, 2003 1:54 pm

Napisal/-a ondi Pe jan 09, 2004 3:02 pm

vito je napisal/-a:
ondi je napisal/-a:
jaka-z je napisal/-a:
ondi je napisal/-a:A je mogoče že kdo vidu ta razbitga seicentota (a je kje kakšna slika), pa kje in kdaj se da videti Perolove dirkalnike, ker neko ponudbo pošiljat brez da bi vidu stanje le-teh je enako kot kupovanje mačka v žaklju...


Jaz sem jim poslal mail z nekaj vprašanji in odgovora še ni bilo, med drugim tud kje se da avte videt in kdaj.............. na koncu bo šlo vse po vezah!


Točno tko, veze....pa lohk daš ne vem kakšno ponudbo....na izbiro bo morda le razbitina od seičentota...pa se grebmo, jest vem da ne!
LP


Avti se bojo sigurno prodal brez vez... če bo za njih zanimanje
Petrol pa bo kupu namest njih gokarte za vztrajnostne dirke, razmišljajo pa tud o nakupu junior wrc avta (kar je sicer še precej v povojih)

Avte pa bo Valant zlo težko dubu od petrola ker njihovi odnosi niso glih najbolši...


No Vito, pravš, da se bojo avti prodal brez vez :?: Dons smo 9. januarja, ogleda vozil za 2. del vozil še ni bilo, pa vem, da je Humarjev Polo že oddan-beri prodan težkem frajerju, ki se je ful hvalu v lokalu v Črnučah, kako bo on pelu Polota za Petrol v sezoni 2004...

Men ni blo nč jasn, pa sem mal povprašu "kolege" v Petrol in kaj zvem, Polo je res oddan, pa da nebi napisal še priimka kdo ga je dobil (si ga je pa že lani rezerviral) :!: :!: Priimek ti lahk pošljem na PM, če hočeš...

Aja povoji so že zdavni odviti za avto klase junior wrc....zato ne mi buč prodajat :evil:
 
vito
Novinec
 
Prispevkov: 185
Pridružen: Ne okt 05, 2003 9:18 pm
Kraj: medvode

Napisal/-a vito Pe jan 09, 2004 10:40 pm

Ja res so odviti, sm zvedu pred kratkim, pa tud vem kaj bo namest tega.
Za priimek pa prosm no.
Vrni se na Avto-Moto šport

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov