Rally, Formula 1, Indy, go-kart, motociklizem...
 
Uporabniški avatar
jaka-z
Novinec
 
Prispevkov: 268
Pridružen: Pe mar 28, 2003 6:00 pm

Razprodaja dirkalnikov - PETROL

Napisal/-a jaka-z Po dec 01, 2003 7:55 pm

Petrol prodaja vse svoje dirkalnike razen Focusa od Pirjevca!
Izklicne cene so kar zanimive kakšne bodo pa končne je pa vprašanje.
pa še link http://www.mpiracing.com/

Pri ekipi Petrol racing so se odločili, da bodo po zaključku letošnje sezone prodali skorajda celotno paleto svojih dirkalnih avtomobilov, zaenkrat bodo obdržali le ford focusa, s katerim je nastopal Luka Pirjevec. Kot vse kaže so se pri Petrol racingu odločili, da se za prihodnjo sezono oborožijo z močnejšim orožjem, ni pa še jasno, za kakšen avtomobil naj bi šlo.

Pa poglejmo po kakšnih cenah se avtomobili prodajajo:
3 x fiat seicento = 400.000,00 SIT
1 x fiat seicento (razbit) = 100.000,00 SIT
1 x škoda fabia (Ponikvar) = 1.000.000,00 SIT
1 x škoda fabia (Jager) = 1.200.000,00 SIT
1 x vw polo (Humar) = 1.400.000,00 SIT

To so izklicne cene, če bo zanimanja več, pa bo novi lastnik postal boljši ponudnik.

Kontaktna oseba pri Petrolu je g. Alfred Koelner, kateremu lahko pošljete e-pošto na alfred.koelner@petrol.si, na njega pa je potrebno nasloviti tudi vse ponudbe za odkup avtomobilov.
 
Uporabniški avatar
NeRo
Uporabnik
 
Prispevkov: 946
Pridružen: Ne jun 29, 2003 10:05 am

Napisal/-a NeRo Po dec 01, 2003 8:49 pm

A razbit seicento je un z Gorjancev? :)
 
Uporabniški avatar
jaka-z
Novinec
 
Prispevkov: 268
Pridružen: Pe mar 28, 2003 6:00 pm

Napisal/-a jaka-z To dec 02, 2003 7:08 am

pomoje je tud un iz gorjancev [:)], včeraj zjutraj je bila izklicna cena še 300k sit in sem jim takoj poslal mail za tak dnar bi ga pa res kupu, ko sem pa popoldne še enkrat pogledu so pa že postavl na 400k sit, je blo dost povpraševanja verjetno, no sej za 400k sit je tud sprejemljivo, bomo vidl so rekli slepi čeprav mal dvomomim da ne bo kdo več ponudu! na konc jih bo pa valant pokupu po 600k sit pa se bojo vsi obrisal pod nosom!
 
G-4S
 

Napisal/-a G-4S To dec 02, 2003 9:26 am

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
grehc
Novinec
 
Prispevkov: 379
Pridružen: Po avg 26, 2002 1:32 pm
Kraj: Lublana

Napisal/-a grehc To dec 02, 2003 10:40 am

In kaj naj bi bilo pri Petrolu namesto teh dirkalnikov, upam da kaj bolj konkretnega.

LP
Grehc
Zmaga tisti, ki z najpočasnejšim časom vožnje pride prvi skozi cilj.
Slika
 
Uporabniški avatar
NeRo
Uporabnik
 
Prispevkov: 946
Pridružen: Ne jun 29, 2003 10:05 am

Napisal/-a NeRo To dec 02, 2003 2:23 pm

G-4S je napisal/-a:Ja sej res, a nima Valant vseh teh šestotk? In kaj je pol, če kupiš tega seicentota, a lahko nastopaš v Valantovem pokalu?


Ne. Si v klasi s Šustrom (BMW M3) in Skrbinškom (206 Kit Car). :)
 
fric
Novinec
 
Prispevkov: 368
Pridružen: Po jan 20, 2003 12:16 pm

Napisal/-a fric To dec 02, 2003 3:46 pm

NeRo je napisal/-a:
G-4S je napisal/-a:Ja sej res, a nima Valant vseh teh šestotk? In kaj je pol, če kupiš tega seicentota, a lahko nastopaš v Valantovem pokalu?


Ne. Si v klasi s Šustrom (BMW M3) in Skrbinškom (206 Kit Car). :)


Brez sarkazma, vprašanje je čisto vmesno!

V seicentoto pokalu lahko nastopaš samo z avti, ki jih Valant renta, poleg tega imaš še starostno omejitev. Seicentoto pokal torej odpade, lahko pa brez problema nastopaš na vseh dirkah (GHD in CHD, za rally bi bilo potrebno avto malo preuredit), padel pa bi mislim da v skupino A do 1400 oz. po naše divizija 1, kjer pa v konkurenci z Yugoti ne bi imel možnosti. Torej so avti več ali manj neuporabni.
 
Uporabniški avatar
NeRo
Uporabnik
 
Prispevkov: 946
Pridružen: Ne jun 29, 2003 10:05 am

Napisal/-a NeRo To dec 02, 2003 6:20 pm

Fric moj odgovor je bil resno mišljen. Na Gorjancih je edini Petrolov Seicento nastopil v grupi H oz. F skupaj s Šustrom(BMW M3). Po kakšni logiki ne vem. Vendar daleč ni prišel, saj je drugi ovinek letel ven. Ni blo sarkastično mišljeno Đi Fors :>
 
Uporabniški avatar
jaka-z
Novinec
 
Prispevkov: 268
Pridružen: Pe mar 28, 2003 6:00 pm

Napisal/-a jaka-z Sr dec 03, 2003 7:51 am

S Seicentotom vsekakor nebi strašili ostalih dirkačev s odličnimi časi, je pa za začetek za kako dirko čist OK (predvsem lahko prideš zelo poceni čez in si nabereš veliko izkušenj!) Ko pa to postane premalo se pa lahko odpelješ v italijo in nabaviš dirkalni kit, pol pa to rata prava zverina grupe A, sam mene bi blo strah se tok hit pelat v takmu jajčku!
Jaz bi ga pa nabavil za vsakodnevno vožnjo po mestu, kasneje pa mogoče še za kako dirko.
 
fric
Novinec
 
Prispevkov: 368
Pridružen: Po jan 20, 2003 12:16 pm

Napisal/-a fric Sr dec 03, 2003 11:55 am

jaka-z je napisal/-a:S Seicentotom vsekakor nebi strašili ostalih dirkačev s odličnimi časi, je pa za začetek za kako dirko čist OK (predvsem lahko prideš zelo poceni čez in si nabereš veliko izkušenj!) Ko pa to postane premalo se pa lahko odpelješ v italijo in nabaviš dirkalni kit, pol pa to rata prava zverina grupe A, sam mene bi blo strah se tok hit pelat v takmu jajčku!
Jaz bi ga pa nabavil za vsakodnevno vožnjo po mestu, kasneje pa mogoče še za kako dirko.


BANKROT! Že serijski Sporting-i so požrešni da je kej, ti pa majo še drugo odmično, pa drug diferencial... Požrešna mašinca, ni za vsak dan, verjemi (mam Yugota, ki tudi popije 20l pri bolj kot ne normalni vožnji, pa sem vsakodnevno vožnjo z njim opustil)

Kar se pa tiče dirkanja v nekonkurenčnem avtu, pa mislim, da slej kot prej voljo izgubiš. Pa še napredek bo zaradi tega manjši, ker ne boš imel konkretne primerjave. Vedno si boš rekel "pač imam nekonkurenčen avto, drugače pa bi jih vse nascal", ampak med najboljšimi odločajo desetinke, te pa je potem najtežje lovit.
 
Uporabniški avatar
jaka-z
Novinec
 
Prispevkov: 268
Pridružen: Pe mar 28, 2003 6:00 pm

Napisal/-a jaka-z Sr dec 03, 2003 2:34 pm

V bistvu maš čist prav!
 
Uporabniški avatar
NeRo
Uporabnik
 
Prispevkov: 946
Pridružen: Ne jun 29, 2003 10:05 am

Napisal/-a NeRo Sr dec 03, 2003 2:44 pm

Jaka...ga kupmo, registriramo pa treniramo za gorske? :D
 
ondi
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 80
Pridružen: To feb 18, 2003 1:54 pm

Napisal/-a ondi Sr dec 03, 2003 3:19 pm

A je mogoče že kdo vidu ta razbitga seicentota (a je kje kakšna slika), pa kje in kdaj se da videti Perolove dirkalnike, ker neko ponudbo pošiljat brez da bi vidu stanje le-teh je enako kot kupovanje mačka v žaklju...
 
Uporabniški avatar
NeRo
Uporabnik
 
Prispevkov: 946
Pridružen: Ne jun 29, 2003 10:05 am

Napisal/-a NeRo Sr dec 03, 2003 7:03 pm

Ta Seicento je po udarcu(mislim da v ograjo) pristal na strehi. Je kr konkretno potolčen.Nevem če se ti splača to popravljat. Ta avto se nikoli nebo dalo normalno peljati. Nekje mam to slikco...bom poiskal.
 
Uporabniški avatar
NeRo
Uporabnik
 
Prispevkov: 946
Pridružen: Ne jun 29, 2003 10:05 am

Napisal/-a NeRo Sr dec 03, 2003 7:12 pm

evo...

Slika

VIR: www.foto-modlic.com

Foto: Uroš Modlic aka. svarci :)
 
ondi
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 80
Pridružen: To feb 18, 2003 1:54 pm

Napisal/-a ondi Sr dec 03, 2003 7:19 pm

U fak, maš prou, se ga ne splača popravlat....kr nej ga ma Petrol še naprej.
Hvala Nero!

LP
 
Uporabniški avatar
jaka-z
Novinec
 
Prispevkov: 268
Pridružen: Pe mar 28, 2003 6:00 pm

Napisal/-a jaka-z Sr dec 03, 2003 8:10 pm

NeRo je napisal/-a:Jaka...ga kupmo, registriramo pa treniramo za gorske? :D


Matr sam to bi nam pa res koristl!
 
Uporabniški avatar
jaka-z
Novinec
 
Prispevkov: 268
Pridružen: Pe mar 28, 2003 6:00 pm

Napisal/-a jaka-z Sr dec 03, 2003 8:15 pm

ondi je napisal/-a:A je mogoče že kdo vidu ta razbitga seicentota (a je kje kakšna slika), pa kje in kdaj se da videti Perolove dirkalnike, ker neko ponudbo pošiljat brez da bi vidu stanje le-teh je enako kot kupovanje mačka v žaklju...


Jaz sem jim poslal mail z nekaj vprašanji in odgovora še ni bilo, med drugim tud kje se da avte videt in kdaj.............. na koncu bo šlo vse po vezah!
 
ondi
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 80
Pridružen: To feb 18, 2003 1:54 pm

Napisal/-a ondi Če dec 04, 2003 8:22 am

jaka-z je napisal/-a:
ondi je napisal/-a:A je mogoče že kdo vidu ta razbitga seicentota (a je kje kakšna slika), pa kje in kdaj se da videti Perolove dirkalnike, ker neko ponudbo pošiljat brez da bi vidu stanje le-teh je enako kot kupovanje mačka v žaklju...


Jaz sem jim poslal mail z nekaj vprašanji in odgovora še ni bilo, med drugim tud kje se da avte videt in kdaj.............. na koncu bo šlo vse po vezah!


Točno tko, veze....pa lohk daš ne vem kakšno ponudbo....na izbiro bo morda le razbitina od seičentota...pa se grebmo, jest vem da ne!
LP
 
Uporabniški avatar
X-Hair
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5000
Pridružen: Če sep 26, 2002 7:21 pm
Kraj: Fant od Fare

Napisal/-a X-Hair So dec 06, 2003 7:55 pm

Dobro je "urihtal" tega seicentota.
SlikaSlika
Vrni se na Avto-Moto šport

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov