Vožnja po brezpotjih, tekmovanja, vse o offroad in cestnih terencih...
 
2MUCH4ME
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Pe nov 05, 2004 1:59 pm

Izkušnje z HYUNDAI SANTA FE 2.0 CRDi VGT TOP K

Napisal/-a 2MUCH4ME Pe nov 05, 2004 2:25 pm

Pozdravljeni!
Ker sem zelo neizkušen na področju terencev, vidim pa, da je tukaj kar nekaj strokovnjakov, ki se na te stvari zelo dobro spoznajo, bi Vas prosil za objektivno mnenje (pri prodajalcih je tako samo njihovo najboljše!!!!) in izkušnje z zgoraj omenjenim terencem... Zanima me vse (od moči, okretnosti, porabe, če kaj rado crkava,...), pa tudi to, ali se tak avto splača kupovati rabljen in na kaj moram biti posebaj pozoren. A se mi splača zaradi kakršnih koli popustov z nakupom počakati po novem letu 2005???
Zanj sem se navdušil, ker mi je oblikovno všeč in tudi cenovno je dokaj ugoden napram podobnim terencem (vsaj, kolikor jaz vem!!!!).

Pa še to:95% bi se z njim vozil po asfalnih cestah, rad pa bi, da me včasih tudi v slabih vremenskih razmerah pripelje tudi do kakšne višjegorske postojanke (npr.Valvasorjeva koča pod Stolom, Suhadolnik na Jezerskem,...).

Lep pozdrav in vnaprej hvala za odgovore!!!
 
Uporabniški avatar
Templar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1800
Pridružen: Če apr 29, 2004 4:34 pm
Kraj: Savinjska regija

Napisal/-a Templar Pe nov 05, 2004 2:44 pm

Kar se tiče terenskih zmagljivosti ne pričakuj čudežev ker je avto tak ko vsak SUV od RAVa 4 pa do X-traila. Preklopljiv električni štiripogonc.

Je pa to še vedno boljše kot navadni 4X4 ali samo en par koles. Je pa res lep kot si že ugotovil. Motor je pa kar se tiče hyundaijevih hišnih dizlov trenutno špica!
Delajo jih pa mislim da nekje Avstriji-motorje namreč...
Če lahko bereš tole si preblizu! Drži varnostno razdaljo!
 
Uporabniški avatar
bOnZy
Novinec
 
Prispevkov: 359
Pridružen: Sr avg 27, 2003 11:49 pm
Kraj: Breg pri Žirovnici (okolica Bleda)

Napisal/-a bOnZy Po dec 13, 2004 12:26 pm

tocno takega ma moja sestrca ... lahko ti samo povem da je auto bombnik in da smo super zadovolen! crkava nč oz. se ni nič crknlo (3x potrkam ;)), tut nasplošno vela za hyundai-e da nej ne bi nc crkaval. tistih 125KM kr jh majo ta masine jih je povsem dovolj, auto se tut zlo hitr navrti u koncno glede na moč in maso avtomobila. mi kmamo gor gume 255/55/18 (original 225/70/16) pa stevc pride do solidnih 195km/h (PO RAVNINI!!) poraba je pa zej od voznje odvisna ... s povprecno hitrostjo ~120km/h na 530km dolgi poti pokuri žejnih 11l/100km (gas do daske non-stop ...) drugace pa normalno pokur ~7l/100km kr zlo solidno ;)

toj je od mene vse ...
za mal vec slikc od sestringa autočka mas pa na tem naslovu ;)
http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?t=12188

Lp, Boris
pUt tHe pEdAl oN tHe mEtAl iN sEkAj oViNkE!! :>

Slika
Vrni se na Offroad in cestni terenci

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov