Vožnja po brezpotjih, tekmovanja, vse o offroad in cestnih terencih...
 
fordex
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 10
Pridružen: To avg 15, 2006 5:19 pm
Kraj: dolenjska

tempomat pri ford explorerju

Napisal/-a fordex To avg 15, 2006 5:32 pm

hello, prosim ce mi lahko kdo pove kako se nastavi tempomat pri ford explorerju l.94. hvala
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a cruiser1 To avg 15, 2006 5:42 pm

Kako to misliš "nastavi"? Imaš probleme z uporabo?
 
fordex
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 10
Pridružen: To avg 15, 2006 5:19 pm
Kraj: dolenjska

Napisal/-a fordex To avg 15, 2006 5:51 pm

kako se nastavi sm mislu, kako ga sploh aktiviras
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a cruiser1 To avg 15, 2006 6:08 pm

Za explorerja sicer ne vem točno ampak pri meni je tko (ford F-150) ,da ga najprej vključiš z gumbom "ON" potem pa na željeni hitrosti stisneš gumb "SET ACCEL". Skoraj sugrn sem ,da je tko, čist točno ti ne morem razložit ker to delam že čisto avtomatično! Deaktiveraš ga s pritiskom na zavoro ali pa z gumbom "OFF".
Moj nasvet je, da se se sam malo "poigraš" z gumbi in ugotoviš kako deluje! Tudi jaz sem moral sam ugotoviti kako se uporablja saj to ni neka huda tehnika!
Upam, da sem ti saj majčken pomagal.
 
fordex
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 10
Pridružen: To avg 15, 2006 5:19 pm
Kraj: dolenjska

Napisal/-a fordex To avg 15, 2006 6:18 pm

sj sm ze nekaj pritiskau pa ni blo nic, a ti tipko ON sam pritisnes pa potem SET , al ON drzis pa pol se SET? kaj pa ostale tipke, na levi sta on pa off, na desni so pa tri, ne vem tocn kaj k nism glih zdle pri avtu pa ne morem pogledat. a mas kje kaksen signal da je s pritiskom ON tempomat res vkloplen? jst nism nc opazu. a je mogoce mozn da mi sploh ne dela oz. ni dobra varovalka za tempomat?
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a cruiser1 Sr avg 16, 2006 1:06 pm

S tipko "ON" se mora vklopiti! Na desni strani volan so res trije gumbi "RESUM", "SET ACCEL" in" COAST"! Tudi jaz ne vem točno zakaj so ostale tipke. Kot sem že napisal jaz tempomat vključim čist avtomatično tko ,da težko razložim kako deluje če nisem v avtu. Praviš ,da si že nekaj pritiskal pa ni bilo nič. Morda si imel premalo hitrosti(mislim, da se tempomat lahko vklopi šele nekje pri 55-60km/h) ,če ni to je pa morda res kaka okvara!-varovalke! Tuki pa jaz pojma nimam ker na avto elektriko se pa čist nič ne spoznam!
Vrni se na Offroad in cestni terenci

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov