Vožnja po brezpotjih, tekmovanja, vse o offroad in cestnih terencih...
 
andrej22
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Če jan 04, 2007 8:24 pm

land rover freelander

Napisal/-a andrej22 Če jan 04, 2007 8:32 pm

lep pozdrav.mene pa zanima,če kdo kaj ve o terencu freelanderju.Se ga splača kupit,poraba bencinarja,in če mi ga sploh priporočate.hvala za odgovor
 
Sriple Tix
Novinec
 
Prispevkov: 268
Pridružen: Pe feb 10, 2006 2:16 pm

Napisal/-a Sriple Tix Če jan 04, 2007 9:14 pm

http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... hp?t=40735

Sriple Tix je napisal/-a:Torej. Pred tremi meseci sem menjal avto in moje zelja je bila light terenec. Tudi sam sem vrgel oko na Freelanderja. Na moje zacudenje, mi ga je prijatelj, ki si ga lasti odlocno odsvetoval. Ne spomnim se tocno, kaj vse je nasteval, ko je govoril o napakah, glavna in najdrazja je bila tista, da crkujejo sklopke za prenos pogona na zadnje kolesa. Poimensko mi je nastel svoje znance (je lovec, zato imajo okrog njega vsi terence), ki so ze imeli tezave s tem. Sam je zatrdil, da se ga poizkusa znebiti na vsak nacin, preden se zacnejo tezave tudi pri njem.
Zdaj je ponosni lastnik Legacy-ja.

Sam sem ga imel pred leti na testu tri dni (ne spomnim se imena, BMW dealer iz Nove Gorice mi ga je odstopil) in njegove besede so bile, da je avto ze malo "zmahan", ker so ga testirali z Avtomagazina in so povsem novi boljsi, zato ne bom o vtisih. Avto je imel 6000Km po stevcu.

Verjetno je veliko lastnikov, ki jim avto dela brez problema, vendar, kjer je dim je tudi ogenj.
 
Uporabniški avatar
alfaromeo155
Novinec
 
Prispevkov: 130
Pridružen: Pe apr 01, 2005 8:48 pm

Napisal/-a alfaromeo155 Ne jan 07, 2007 9:56 pm

tudi jaz ti priporocam da cim dlje stran od njega doma smo imei dizla pet vrat avto mal cez 60000 in tezav zeo veliko tko da hvala bogu da je biv dizl in smo se ga znebl

lp
love alfa
Vrni se na Offroad in cestni terenci

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov