Vožnja po brezpotjih, tekmovanja, vse o offroad in cestnih terencih...
 
svadreb
Uporabnik
 
Prispevkov: 876
Pridružen: Če apr 21, 2005 9:25 am

Info o Mitsubishi Outlander 2.0i 4x4 letnik 2003

Napisal/-a svadreb Če okt 27, 2011 5:43 pm

Pozdravljeni!

Razmišljam o nakupu Mitsubishija Outlanderja 2.0i 4x4, letnik 2003. Gledal sem tale oglas http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4893887&show=1. Če morda kdo pozna tale avto bom zelo vesel vsakega podatka o njem. Bi pa tudi sicer rad zvedel čimveč informacij o teh avtih. Sam jih ne poznam, kupujem pa ga predvsem zato, da nam pozimi ne bo treba pretiravat s kidanjem snega in da se bomo lahko kadarkoli peljali v službo brez skrbi, četudi čez noč ne bodo uspeli splužiti snega in očistiti ceste. Za kakšne drugačne terenske podvige avta ne bomo uporabljali.

Zanima me predvsem:
- kaka je kaj poraba
- kako so zanesljivi
- kakšen je 4x4 pogon (stalen, priklopljiv ali se sam vklopi, ko ena kolesa spodrsavajo...)
- ali ima motor jermen ali verigo
- ali je morda za opravit kak večji servisni poseg pri teh kilometrih (cca. 140000)

Ali moram pri nakupu poleg klasičnih stvari paziti še posebej na kaj? Skratka, mislim, da boste razumeli, kaj bi rad zvedel. Za vso vašo pomoč, predloge in nasvete se vam vnaprej najlepše zahvaljujem.

Pozdrav vsem!
Svadreb
 
ovniek
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 61
Pridružen: Če okt 21, 2004 10:33 am
Kraj: Savinjska

Re: Info o Mitsubishi Outlander 2.0i 4x4 letnik 2003

Napisal/-a ovniek So okt 29, 2011 7:53 pm

Sicer nimam Outlanderja, Mam pa Lancerja s praktično istem motorjem, tko da ti bom samo glede tega povedal. Če je normalno servisiran, je praktično neuničljiv. Jih mam mal pod 200.000km, pa dela k urca. V njem se pa vrti jermen. Porabo imam povprečno 8.6 v slabih 100.000km odkar je avto v moji lasti. Mal višja zna bit pri Outlanderju, ni pa nujno da kej dost več. Pač za pogledat je, če se podvozje pa rja že kej razumeta, pa zavore če delajo tko kot morajo, drugo bi pa moralo špilat.

Upam da sm kej pomagal

Lp Matej
 
Uporabniški avatar
zuzek
Uporabnik
 
Prispevkov: 1354
Pridružen: Sr sep 13, 2006 6:14 pm

Re: Info o Mitsubishi Outlander 2.0i 4x4 letnik 2003

Napisal/-a zuzek Ne okt 30, 2011 1:12 am

pomojem zna ta bencinar spit kar dosti :o
Alergičen na rjo
Vrni se na Offroad in cestni terenci

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov