Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
mmaks
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr dec 13, 2017 11:18 pm

Iščem mehano vlak, železnico, vagone itd.

Napisal/-a mmaks Sr dec 13, 2017 11:45 pm

Pozdravljeni,

sem nov na forumu in se vam že v naprej opravičujem, če tema ni odprta na pravem mestu, v tem primeru vas prosim, da jo prestavite.

Odločil sem se, da bi obudil svojo zbirko mehano električnih vlakov, ki sem jih imel v otroštvu. Ker pa je zbirka skozi leta postala zelo okrnjena, se obračam na vas, ali ima morda kdo v kakšnem kotu kaj mehano/mehanotehnika materiala (lokomotive, vagoni, tirnice ipd), ki mu zavzemajo prostor in bi jih bil pripravljen podariti ali pa prodati za res simbolično ceno. Ohranjenost praktično ni pomembna, saj bi se sam lotil obnove. Prevzem bi bil možen v kjerkoli v Ljubljani. Česarkoli bom zelo vesel.

Lp
 
Uporabniški avatar
Ivan36
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4568
Pridružen: Po feb 19, 2007 3:16 pm
Kraj: Primorska je lepa. 100 ljudi 100 čudi !

Re: Iščem mehano vlak, železnico, vagone itd.

Napisal/-a Ivan36 Če dec 14, 2017 10:23 am

mehano/mehanotehnika materiala (lokomotive, vagoni, tirnice ipd), ki mu zavzemajo prostor in bi jih bil pripravljen podariti ali pa prodati za res simbolično ceno.

Aja kar podariti in za simbolično ceno bi? Eno leto sem prodajal komplet City Cargo Liner a sem ga uspel lepo prodati ne pa šenkati! :mrgreen:
Slika
 
Uporabniški avatar
dask
Uporabnik
 
Prispevkov: 1097
Pridružen: Če jul 31, 2008 9:53 am

Re: Iščem mehano vlak, železnico, vagone itd.

Napisal/-a dask Če dec 14, 2017 10:58 am

Jap, jaz bi tudi mel podarjeno :shock: Imam tudi nekaj kompletov, pa iščem že nekaj časa kar mi manjka, pa ni nekega interesa da bi kdo dal za simbolično ceno :lol:
 
mmaks
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr dec 13, 2017 11:18 pm

Re: Iščem mehano vlak, železnico, vagone itd.

Napisal/-a mmaks Če dec 14, 2017 6:51 pm

No, o tem kdo bi bil pripravljen podariti bi se dalo debatirati - vidva zagotovo nista med njimi. Se pa najdejo ljudje, ki kakšno stvar, ki jo ne uporabljajo tudi podarijo, da le najde novega lastnika, ki bi mu to nekaj pomenilo.

Poleg tega pa je seveda vse odvisno tudi od ohranjenosti, saj se nekaterih stvari enostavno neda prodati, če so poškodovane.

Sicer pa vama polagam na srce, da se komentiranja v vajinem smislu vzdržita, saj vajini odgovori niso namen teme.

Lp
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Iščem mehano vlak, železnico, vagone itd.

Napisal/-a Firediver Če dec 14, 2017 7:38 pm

Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
mmaks
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr dec 13, 2017 11:18 pm

Re: Iščem mehano vlak, železnico, vagone itd.

Napisal/-a mmaks Če dec 14, 2017 8:18 pm

Žal je merilo N, jaz pa iščem merilo HO, drugače pa je ok.
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov