Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
Uporabniški avatar
Daedalus
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1951
Pridružen: To sep 02, 2008 6:00 pm

Re: Dobrodelna akcija podari malico

Napisal/-a Daedalus Sr feb 26, 2014 9:54 pm

comfortably numb je napisal/-a:Zgodbe se odvijajo precej drugače kot jih prikazujete. Kakšni avtomobili za 5k in telefoni? Družine so brez elektrike in vode. Naj si kdo tukaj gor vzame nekaj deset minut časa in posluša kakšno zgodbo iz botrstva. Punčka si želi, da bo čimprej konec počitnic, da bo lahko šla v šolo in se najedla... ob tem sem zgrožen, ko berem zgornje komentarje. Fuj.


So tudi takšni primeri in kot sem rekel, daruje se hrano in oblačila.

Ampak kakorkoli obrneš je v velikem procentu problem v starših, ker si pač niso bili sposobni načrtovat familje tako, kot bi si jo morali. OK, sej je res, da zdaj ne bomo pustili otrok lačnih, ampak to enostavno MORA biti poudarjeno. O tem, da je za familjo potrebno imeti določene stvari (materialne IN mentalne) porihtane, se enostavno premalo govori.
 
Uporabniški avatar
.com
Uporabnik
 
Prispevkov: 993
Pridružen: Če avg 18, 2011 4:09 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Dobrodelna akcija podari malico

Napisal/-a .com Če feb 27, 2014 1:19 pm

res je... to je GROZA...
Nekateri si preprosto rit brišejo z denarjem, drugi pa nimajo niti za osnovne potrebe-nujo!!!
ampak v takem svetu živimo, žal...

kolikor lahko in se mi zdi smiselno, jaz pomagam drugim. Ne dam pa RK, karitasu in podobnim, ker gre samo določen procent mojega denarja tistim, ki ga potrebujejo - že tu se vidi, kakšna je država!!;
raje dam v roko, ali kupim nekaj, kar določena oseba potrebuje... Primer: zdaj je veliko podrtih dreves... zakaj ne bi organizirali neke akcije, kjer bi prostovoljci(vključeno z menoj) pomagali pospravljati določen del določenega gozda in iz tega naredili drva, katera bi potem dali nekomu, ki jih nujno potrebuje. Nekdo bi doniral (rabljene) peči na drva, drugi bi poskrbeli za drva ipd... samo kot primer..
| GOLF 6 in 7 | TSI power |
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Re: Dobrodelna akcija podari malico

Napisal/-a nebivedu Če feb 27, 2014 2:45 pm

INFINITI je napisal/-a:
nebivedu je napisal/-a:Če me klošar na cesti prosi za mal drobiža mu ga dam, raznim akcijam firm in društev, ki 90% zase obdržijo, pa nikoli. To kar delajo tile na mobitelu in ostali, je dobesedno posiljevanje ljudi in kraja denarja.



To kar nekaj pišeš- kakšnih 90% zase, bog pomagaj - no ja bo vsaj klošar imel spet za svojo alkoholno utopijo.

Ne vem pišuka imam predšolskega otroka, pa si ne predstavljam njegovega obraza, da bi bil lačen in me gledal. Drugače pa lej - dej sam ustvari eno dobrodelno za otroke kot tile...ravno zato tudi nastajajo takšne neodvistne organizacije, pa tista anina zvezdica ipd...ker se je po rdečih križih kradlo recimo.



Iz prve roke;
Kupim pokvarjene elektronske igrače pa kak evro in jih popravim, očitim ter prodam za par evrov naprej preko bolhe. Zaslužek ni bajen, bi pa lahko preživel z njim, če bi izgubil redno službo.
Kdo so moji največji kupci? Ne boš verjel!!!
Ženske, ki me pokličejo, če lahko do 14-tega v mesecu počakam, da bodo dobile socialno. A hkrati na facebooku pozabijo skrit slikce, kjer se hvalijo z novim telefonom za 600 evrov, z daljšim potovanjem v kake "vedn otople" kraje ali z novim avtomobilom VAG koncerna.
Pa se ne zajebavam. Tole je čisto resno.

Kar se pa klošarjev tiče. Velika večina me sploh ne prosi za denar, ampak za sendvič. In če mu ga še jaz kupim po mojem izboru, da me nebi prišlo predrago.


O neodvisnih organizacijah pa nebi. Jih imam povhen K****. Prineseš oprane in zložene obleke, ki jih ne boš več nosil, pa ti rečejo; "kje je pa potrdilo, da so jih v čistilnici očistili?" ali pa še huje; "mi bi raje gotovino", z oblekami si nimamo kaj pomagat.

Sej verjamem, da so mogoče kake akcije transparentne in čiste, ampak če bomo samo vsakemu pomagali, država pa se tukaj ne bo nič zganila, bomo vsi na slabšem. Mi ker bomo brez denarja in tisti, ki dobi pomoč, ker jo bo od sedaj naprej vedno pričakoval.

Pa še ena stvar, kako se učitelj in ravnatelj potegne za otroke na srednji šoli (upam, da so taki ljudje še na kakšni drugi šoli):
Sem bil učenec na Vegovi in je bila šolska malica kos kruha in kos posebne salame na njem. Recimo da je bilo to 100 tolarjev takratnih. In naš razred je Opeko (takratnega ravnatelja, znanega po strogosti) prosil, če nas spusti 5 minut pred glavnim odmorom, da gremo lahko ven iz šole v trgovino po sendviče. Pa je rekel, saj dobite sendviče v šoli, lepe žemljice in sok. Ko smo mu povedal resnico, kaj res dobimo, ni hotel verjeti in je poslal sošolca v kuhinjo po en "sendvič". Ko je videl, kaj res dobimo za ta denar, je šel v kuhinjo in odpustil vse ljudi. Takoj instantno! Naslednji dan in do konca tistega tedna se je zvrstilo več firm, ki so nam dali celo več različnih obrokov. Ampak vsakega je odpustil, ker so bili predragi. Na koncu smo dobili za isti denar (torej 100 tolarjev) pol francoske štruce, 2 velika kosa šunke, 2 velika kosa sira, kumarico in sok. Tok o tem, kako se je včasih na šolah urejalo zadeve.

In temu bi jaz rekel akcija "Nahrani Otroke!"


Zelo podobna je situacija s črnci v afriki. Samo pomoč jim nič ne pomaga. Pomagalo bi jim, če jim pošljemo orodje, da si sami kaj naredijo. Ker drugače samo čakajo na to kdaj bo naslednja pomoč spet prišla.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Re: Dobrodelna akcija podari malico

Napisal/-a nebivedu Če feb 27, 2014 3:07 pm

.com je napisal/-a:Primer: zdaj je veliko podrtih dreves... zakaj ne bi organizirali neke akcije, kjer bi prostovoljci(vključeno z menoj) pomagali pospravljati določen del določenega gozda in iz tega naredili drva, katera bi potem dali nekomu, ki jih nujno potrebuje. Nekdo bi doniral (rabljene) peči na drva, drugi bi poskrbeli za drva ipd... samo kot primer..


In kaj boš pomagal tam v gozdovih? V pol ure boš dobil inšpekcijo, da si prijel za motorko, ker pa nimaš izpita (potrdilo, da lahko delaš z njo) zanjo, ti bodo nabili kazen.

Iz zanesljivih virov vem, da inšpektorji hodijo naokoli in ne samo da preverjajo kdo drži motorko v roki, ampak še opremo, ki jo ima na sebi. Brez izpita, čelade, zaščitnih čevljev in hlač ne smeš v gozdu nič delat z motorko, drugače te to lahko zelo useka po žepu. Na žalost je to naša država.

Enako kot elektro; Namesto, da bi jih zdaj vsi tožili, ker nismo imeli elektrike in oni niso dali že 20 let nič v vzdrževanje, smo raje tiho. Če bi oni vzdrževali omrežje kakor je to določeno in predpisano, bi bilo pol manj težav in se stebri nebi kar tako lomili in podirali. Vemo pa kdo je zadaj - država, ki elektrogospodarstvom pobere denar, ki je namenjen za vzdrževanje, kot dobiček in ga zapravi za bedarije.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
.com
Uporabnik
 
Prispevkov: 993
Pridružen: Če avg 18, 2011 4:09 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Dobrodelna akcija podari malico

Napisal/-a .com Če feb 27, 2014 3:13 pm

nebivedu je napisal/-a:
.com je napisal/-a:Primer: zdaj je veliko podrtih dreves... zakaj ne bi organizirali neke akcije, kjer bi prostovoljci(vključeno z menoj) pomagali pospravljati določen del določenega gozda in iz tega naredili drva, katera bi potem dali nekomu, ki jih nujno potrebuje. Nekdo bi doniral (rabljene) peči na drva, drugi bi poskrbeli za drva ipd... samo kot primer..


In kaj boš pomagal tam v gozdovih? V pol ure boš dobil inšpekcijo, da si prijel za motorko, ker pa nimaš izpita (potrdilo, da lahko delaš z njo) zanjo, ti bodo nabili kazen.

Iz zanesljivih virov vem, da inšpektorji hodijo naokoli in ne samo da preverjajo kdo drži motorko v roki, ampak še opremo, ki jo ima na sebi. Brez izpita, čelade, zaščitnih čevljev in hlač ne smeš v gozdu nič delat z motorko, drugače te to lahko zelo useka po žepu. Na žalost je to naša država.

Enako kot elektro; Namesto, da bi jih zdaj vsi tožili, ker nismo imeli elektrike in oni niso dali že 20 let nič v vzdrževanje, smo raje tiho. Če bi oni vzdrževali omrežje kakor je to določeno in predpisano, bi bilo pol manj težav in se stebri nebi kar tako lomili in podirali. Vemo pa kdo je zadaj - država, ki elektrogospodarstvom pobere denar, ki je namenjen za vzdrževanje, kot dobiček in ga zapravi za bedarije.


kako za boga pa veš, da nimam izpita za motorko? btw, stane 100eur in 2h predavanj :D
veliko sekamo in koljemo za ogrevanje :D

ostalo ti dam prav, vendar bi lahko - če bi imela interes - država poskrbela za to...
če so lahko (ne)uspešne čistilne akcije, bi lahko tudi kakšno udarniško skupaj naredili... ampak to ni IN, pa MODERNO, pa po EU standardih, to je jugoslovansko in slabo.... kreteni pof*ukani = država in vodstvo

glede elektrike... nobenega pobudnika ni, ki bi to izpeljal... jaz se ne morem bunit, ker smo imeli elektriko ves čas...
| GOLF 6 in 7 | TSI power |
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: Dobrodelna akcija podari malico

Napisal/-a King1 Če feb 27, 2014 5:52 pm

nebivedu je napisal/-a: novim avtomobilom VAG koncerna.


Oprosti ampak lej res si neumoren, da ne rečem TEČEN z tem VAG-om v vsaki pofu... temi. Bodi prosim vzor saj tudi ti kot mod del foruma.

lp

p.s. se opravičujem za OFF.
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Dobrodelna akcija podari malico

Napisal/-a cruiser1 Če feb 27, 2014 7:04 pm

King1 je napisal/-a:
nebivedu je napisal/-a: novim avtomobilom VAG koncerna.


Oprosti ampak lej res si neumoren, da ne rečem TEČEN z tem VAG-om v vsaki pofu... temi.



ha ha :lol: če je pa res. Nekaj časa sem imel službo v bližini RK v Ljubljani in v dnevih, ko so delili brezplačne pakete hrane so jih "reveži" prišli iskati v glavnem z Audiji in VWji, pa nekaj z BMWji ...ostalo so bili mercedesi, range roverji.... pa to ne neki 10-15 ali več let stari avtomobili ampak skoraj novi. Nekateri še s kakšnimi hudimi feltnami in pnevmatiki v vrednosti dveh mojih plač. Hebe se mi za te reveže. Še bolj zanimivo pa je bilo videti ljudi, ki so prinašali razne stvari za te reveže, igrače, obleke.... te so se ponavadi pripeljali z starimi avtomobili nižjega razreda, ki so ponavadi komaj še skupaj stali. V glavnem z vso sliko je bilo nekaj zelo narobe :roll:

Jaz b*dak sem nekoč celih sedem let pustil, da so Unicefu avtomatsko vsak mesec z mojega bančnega računa nakazali določeno vsoto denarja.
Na državi je, da poskrbi za ljudi! Pa ne s socialnimi podporami, brezplačno hrano in podobno ampak z ugodno gospodarsko klimo, z delovnimi mesti, dati ljudem možnost, da lahko delajo in zato dobijo dostojno plačilo. Vse ostalo je eno veliko brezvezno sranje!
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Dobrodelna akcija podari malico

Napisal/-a ojnica Če feb 27, 2014 8:25 pm

Vam povem, da tisti špageti in makaroni, ki jih Karitas deli okol so kot hrana za pujse. Tisti makaroni iz Lidla so velik boljši.
Gres, ki ga tudi dobiš so mi rekli domači, da je zanič, riž pogojno vredu.
Medtem, ko mleko (ga imamo doma) olje so vredu pa še to pod vprašanje.

P.s. Imam sestro, ki je bolana, zato dobi kak paket, ampak včasih, ko pozabiš kupt je tud to dobr .
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Re: Dobrodelna akcija podari malico

Napisal/-a nebivedu Če feb 27, 2014 10:27 pm

King1 je napisal/-a:
nebivedu je napisal/-a: novim avtomobilom VAG koncerna.


Oprosti ampak lej res si neumoren, da ne rečem TEČEN z tem VAG-om v vsaki pofu... temi. Bodi prosim vzor saj tudi ti kot mod del foruma.

lp

p.s. se opravičujem za OFF.


Samo tole bom rekel, če ne vidiš, skoraj ne moreš verjet. Si kdaj videl, da bi se "socialc" pripeljal v novem golfu 7? Ženska me kliče, če lahko počakam s prodajo do 14-tega v mesecu, ker takrat dobi otroške doklade, potem pa se pripelje z golfom 7, ima iphona 5 s katerim slika igračo in se cenka za 2 evra pri igrači, ki jo prodajam za 5 evrov (nova v štacuni stane pa 57evrov). Na facebooku ima pa slikco ko jim pred bajto stoji poleg golfa 7 še RR evoque.

Resnično je vsaj 70% kupcev za katere veš, da so na socialni (14-tega začne telefon nabijat - 14-tega pride socialna podpora in otroške doklade) in za sedaj še ni noben od teh prišel s kakim drugim avtom kot z VAG grupo (golf 6 ali 7, pasat in audi, pretežno A4, nekaj pa tudi A5 in A6). Edino ena izjema je bila, ko se je ena taka ženska pripeljala s toyoto landcruiser.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Dobrodelna akcija podari malico

Napisal/-a adis Če feb 27, 2014 11:11 pm

nebivedu je napisal/-a:
King1 je napisal/-a:
nebivedu je napisal/-a: novim avtomobilom VAG koncerna.


Oprosti ampak lej res si neumoren, da ne rečem TEČEN z tem VAG-om v vsaki pofu... temi. Bodi prosim vzor saj tudi ti kot mod del foruma.

lp

p.s. se opravičujem za OFF.


Samo tole bom rekel, če ne vidiš, skoraj ne moreš verjet. Si kdaj videl, da bi se "socialc" pripeljal v novem golfu 7? Ženska me kliče, če lahko počakam s prodajo do 14-tega v mesecu, ker takrat dobi otroške doklade, potem pa se pripelje z golfom 7, ima iphona 5 s katerim slika igračo in se cenka za 2 evra pri igrači, ki jo prodajam za 5 evrov (nova v štacuni stane pa 57evrov). Na facebooku ima pa slikco ko jim pred bajto stoji poleg golfa 7 še RR evoque.

Resnično je vsaj 70% kupcev za katere veš, da so na socialni (14-tega začne telefon nabijat - 14-tega pride socialna podpora in otroške doklade) in za sedaj še ni noben od teh prišel s kakim drugim avtom kot z VAG grupo (golf 6 ali 7, pasat in audi, pretežno A4, nekaj pa tudi A5 in A6). Edino ena izjema je bila, ko se je ena taka ženska pripeljala s toyoto landcruiser.


se strinjam z @nebivedu ker sem v takšnem poslu, da vidiš marsikaj...na sociali in fura bmw X5... :roll:
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Dobrodelna akcija podari malico

Napisal/-a ojnica Pe feb 28, 2014 1:39 pm

Takrat so otroški, socialna je 5 ali 21 :D
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: Dobrodelna akcija podari malico

Napisal/-a King1 So mar 01, 2014 8:48 am

nebivedu je napisal/-a:
King1 je napisal/-a:
nebivedu je napisal/-a: novim avtomobilom VAG koncerna.


Oprosti ampak lej res si neumoren, da ne rečem TEČEN z tem VAG-om v vsaki pofu... temi. Bodi prosim vzor saj tudi ti kot mod del foruma.

lp

p.s. se opravičujem za OFF.


Samo tole bom rekel, če ne vidiš, skoraj ne moreš verjet. Si kdaj videl, da bi se "socialc" pripeljal v novem golfu 7? Ženska me kliče, če lahko počakam s prodajo do 14-tega v mesecu, ker takrat dobi otroške doklade, potem pa se pripelje z golfom 7, ima iphona 5 s katerim slika igračo in se cenka za 2 evra pri igrači, ki jo prodajam za 5 evrov (nova v štacuni stane pa 57evrov). Na facebooku ima pa slikco ko jim pred bajto stoji poleg golfa 7 še RR evoque.

Resnično je vsaj 70% kupcev za katere veš, da so na socialni (14-tega začne telefon nabijat - 14-tega pride socialna podpora in otroške doklade) in za sedaj še ni noben od teh prišel s kakim drugim avtom kot z VAG grupo (golf 6 ali 7, pasat in audi, pretežno A4, nekaj pa tudi A5 in A6). Edino ena izjema je bila, ko se je ena taka ženska pripeljala s toyoto landcruiser.



Ne rečem, da se motiš ker ne poznam z kakimi avti se pripeljejo k tebi... ampak zaboga. Zapomni si da si zoprn in nadležen za enega, ki spremlja kaj napišeš, ker nikoli ne pišeš bedarij ampak dobre in kvalitetne poste a vendar z VAG grupo pa močno pretiravaš!!! Sam nisem fan vozim drugo znamko a vseeno opazim te stvari. Prosim za malo strpnosti. Pa tudi subaru ni superduper avto... ;)

lp

@adis ja glede na to kje delaš to niti ni čudno ob vseh pozno popoldanskih in večernih t.i. nadur, ki jih te ljudje delajo.. =P
 
gasolinedream
Uporabnik
 
Prispevkov: 1039
Pridružen: Po nov 29, 2010 10:07 pm

Re: Dobrodelna akcija podari malico

Napisal/-a gasolinedream So mar 01, 2014 4:57 pm

+1 za vag grupo pred rdečim križem v našem mestu.

Samo ne vem zakaj bi kdo bil zato užaljen? Pač opažanje ki nima veze z tem ali je podjetje kot samo dobro, slabo, uspešno ali neuspešno.
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Re: Dobrodelna akcija podari malico

Napisal/-a lancia hf So mar 01, 2014 8:13 pm

Tudi jaz ne dajam raznim organizacijam € saj je to sama potuha.
Te ljudi je treba naučiti loviti ribe ne pa, da se jim ribe pečene postreže na krožniku.
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Dobrodelna akcija podari malico

Napisal/-a ojnica Ne mar 02, 2014 12:33 pm

Na vašem mestu bi osebno pomagal družinam, če pa hočete bit anonimni pa daš v kuverto in v kaslc družine. Imam enga gospoda tle okol k sam živi pa nima ne TV-ja, ne hladilnika, ne kopalnice le štedilnik in peč na drva ter na plin si kuha.
Zrihtal sem mu pred leti TV, ampak ga je izklopu in dal pod kozolec, zdaj mu rihtam neke rezervne dele pa znajde se kar dobr, je strugar, orodjar, ker je bil leta in leta zaposlen, križanke zna reševat, ...
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Dobrodelna akcija podari malico

Napisal/-a maniaxxx Ne mar 02, 2014 12:49 pm

ojnica je napisal/-a:Na vašem mestu bi osebno pomagal družinam, če pa hočete bit anonimni pa daš v kuverto in v kaslc družine. Imam enga gospoda tle okol k sam živi pa nima ne TV-ja, ne hladilnika, ne kopalnice le štedilnik in peč na drva ter na plin si kuha.
Zrihtal sem mu pred leti TV, ampak ga je izklopu in dal pod kozolec, zdaj mu rihtam neke rezervne dele pa znajde se kar dobr, je strugar, orodjar, ker je bil leta in leta zaposlen, križanke zna reševat, ...


:?:
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
yashica
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2362
Pridružen: Pe mar 23, 2012 1:45 pm

Re: Dobrodelna akcija podari malico

Napisal/-a yashica Ne mar 02, 2014 1:11 pm

Križanke zna reševat! Če je vse res kar si napisal vsaka čast, da pomagaš, ampak kaj hudiča imajo s tem križanke. Razen, če hočeš povedat, da ga zalagaš z njimi.

Pred leti sem redno nakazoval manjše zneske dobrodelnim organizacijam. Da pa vidiš babo srednjih let, napudrano in namazano kot maškara v kožuhu kako nosi paket iz rdečega križa v skoraj novega mercedesa e klase se pa zamisliš kam vse gre darovani denar.
1992 Fiat Uno 60 SX
1988 Peugeot 205 1.1 GR - Starodobnik
1991 Citroen ZX 1,6i Aura
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Dobrodelna akcija podari malico

Napisal/-a ojnica Ne mar 02, 2014 10:01 pm

Nisem mislil eno križanko v kakem časopisu, ampak cela revija, mi je rekel, da jih vse reši. Pomagam, ker lahko.
 
Uporabniški avatar
Daedalus
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1951
Pridružen: To sep 02, 2008 6:00 pm

Re: Dobrodelna akcija podari malico

Napisal/-a Daedalus Ne mar 02, 2014 10:16 pm

gasolinedream je napisal/-a:+1 za vag grupo pred rdečim križem v našem mestu.

Samo ne vem zakaj bi kdo bil zato užaljen? Pač opažanje ki nima veze z tem ali je podjetje kot samo dobro, slabo, uspešno ali neuspešno.


Katero podjetje? Rdeči križ, karitas etc.?

Ne, samo podjetje itak ne sme odreči pomoči nikomur, ki je "uradno socialno ogrožen" (kolikor jaz vem). Je pa tukaj velik krivec država, ki miži na obe očesi glede tega problema.

Zato pa se da stvari rešiti mimo teh organizacij (razen, če si ziher, da do takšnih primerov ne prihaja) in se vroči hrano/denar osebno oz. direktno pomoči potrebnim.
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 21 gostov