Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

KTM 690

Napisal/-a _furby_ To mar 11, 2014 8:24 pm

Ni avto, je pa moto. Uglavnem naceloma gledam za tem modelom letnik od 2007 naprej.
http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8214700

zanima me ce ima kdo izkusnje z to masino, kolko so v resnici vzdrzljive? Imajo kakr hibe na katere moram bit pozoren? Da ne bi kupu nekaj kar se bo samo kvarlo pol.
lahko da kdo tudi kak drugi predlog, samo da bo mocno dovolj in priblizno podoben supermotu. Mora pa bit motor primeren tudi za kako daljso furo. Torej uni res hard supermoto odpadejo.

hvala za nasvete in ideje
turbo inside
 
Uporabniški avatar
J`Mavr0
Novinec
 
Prispevkov: 218
Pridružen: To okt 11, 2005 7:25 am
Kraj: Maribor-[okolica]

Re: KTM 690

Napisal/-a J`Mavr0 To mar 11, 2014 8:48 pm

Super odločitev, sam sem imel 625SMC 05, ter sedaj lastim 690 SMC (akra+stage 1 kit+remap...). Letnik 2008- in do sedaj nič narobe!
Hibe, pri teh km jih ni edino, če je števec rosen?
Motor, če je vožen po pameti gre, kolega ima duke III 25k pa delno pista pa bp.
Poglej edino, če na mestu "skačejo" obrati. Ter, če toplega hitro zaviraš, ko imaš hitrost z stisnjeno sklopko (crkne) ... (software in potenciometer nastavitev)

Za točne podatke ti bo Simon obrazložil, če ga boš potreboval. KTMov serviser (kapo dol) http://www.motoekskluziv.si/

lp;
Slika
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: KTM 690

Napisal/-a _furby_ To mar 11, 2014 9:00 pm

Aha dobro da vem pol kaj pogledat.

caki pa kolko konjev ma pol tvoj, ker ze original na to tezo je kar posteno razmerje :mrgreen:

kolko ti realno pije z normalno voznjo na daljsi furi? Ker kolega je mel podobnega na testu pa ni z 12 litrskim tankom niti 180 km naredu.
turbo inside
 
Uporabniški avatar
J`Mavr0
Novinec
 
Prispevkov: 218
Pridružen: To okt 11, 2005 7:25 am
Kraj: Maribor-[okolica]

Re: KTM 690

Napisal/-a J`Mavr0 To mar 11, 2014 9:13 pm

Čist tak za intermeco. Do sedaj nisem nikoli gledal porabe, ko luč zasveti fsekaš 100 noter, ker pri lučki še imaš cca. 40-50km.
O konjih se nebi "hvalil"... če pa daš slučajno 15 spredaj gor (stock 16), pa nimam besed. Če boš nabavil stroj se oglasi v Mb, pa boš sam povedal na probi. Podatek o porabi pa bo kr držal... samo spije manj kot 625smc (tudi bil odprt) samo 690 je čisto drug motor...

Kaj še, 690 Motorex ne prebavlja, Motul obavezno! zaradi anti hopping sklopke. To prever še, pa mogoče preventivno el.dizo vbrizga stestirat na testeru. V glavnem stopi v kontakt.
Meni je vedno svetoval, servisiral, "vgrajeval". :)
Slika
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: KTM 690

Napisal/-a _furby_ To mar 11, 2014 9:44 pm

Ma gre se mi zato ker se mi ga ne da tankat vsakih 150 km. Sem ze gledal ce dobim od acerbis vecji tank :mrgreen:

Ja ce gres iz 16 na 15 spredaj vrjamem da se mu trze pol.

Moram se malo premislit pred nakupom. Pa morda poznas tega lastnika al pa katerega drugega ki prodaja 690?
turbo inside
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: KTM 690

Napisal/-a _furby_ Pe jun 20, 2014 10:52 pm

Se vedno iscem motor v stilu supermoto. Trenutno gledam yamaho xt660x ki je zanesljiva, samo ji manjka par konjev. Drugi na seznamu je kawasaki versys 650. Zanesljiv in dovolj udoben za daljse fure. Minusov se nisem nasu. :D

pozna kdo katerega od teh dveh malo boljse? Izkusnje? Seveda lahko cujem se kak drugi predlog.

iscem pa nekaj da je v tem stilu in da je primerno tudi za kako daljso furo.
turbo inside
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov