Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
Uporabniški avatar
fare
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2085
Pridružen: Po feb 07, 2005 8:10 pm

PayPal

Napisal/-a fare Ne apr 27, 2014 6:19 pm

Zdravo, me zanima sledeče in sicer:
preko Ebaya bi kupil eno zadevo k stane cca 800€ jaz pa imam preko kreditne limit narejen na 500€.
Na banki bi to potem trajalo cca 10dni da ti uredim. Ali lahko jaz to kupim pa nekako Paypalu doplačam razliko ali pač moram to po daljši poti narediti?
Hvala.
lp
 
Uporabniški avatar
janez80
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 99
Pridružen: Pe mar 15, 2013 7:58 pm
Kraj: Koroška

Re: PayPal

Napisal/-a janez80 Ne apr 27, 2014 6:29 pm

Na PayPal si lahko preko kreditne naložiš več denarja...
pol bi pa moralo it :D
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: PayPal

Napisal/-a adis To apr 29, 2014 8:14 am

fare je napisal/-a:Zdravo, me zanima sledeče in sicer:
preko Ebaya bi kupil eno zadevo k stane cca 800€ jaz pa imam preko kreditne limit narejen na 500€.
Na banki bi to potem trajalo cca 10dni da ti uredim. Ali lahko jaz to kupim pa nekako Paypalu doplačam razliko ali pač moram to po daljši poti narediti?
Hvala.
lp


10 dni, na kateri banki?

če je vse ok potem je to urejeno v cca 10min ;)

postopek ureditve je sila enostaven. piši mi na zs na kateri banki si.
 
Uporabniški avatar
soso
Uporabnik
 
Prispevkov: 1457
Pridružen: Če sep 18, 2003 9:37 pm
Kraj: maribor

Re: PayPal

Napisal/-a soso To apr 29, 2014 8:42 am

Jaz si lahko iz os. racuna preko spletnega bancnistva nalozim na mastercard poljuben znesek. Al pa gres na banko z gotovino in naj ti polozijo na racun kartice.

Kar se pa tice povisanja limita, pri meni je trajalo 3 dni. Zgleda,da je od banke do banke razlicno.

lp
AH NI NAM LAHKO!
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: PayPal

Napisal/-a DePalmo To apr 29, 2014 9:34 am

Na PayPal si potegneš iz kartice 300e, 500e imaš pa na sami kartici. Ob plačilu bo PayPal potegnil denar iz PayPal računa in iz kartice da bo nabral 800e. Raje nakaži kakšne 10e več, ker so ponavadi provizije in ti bo sfalilo lih za kak evro ali še manj.
 
Uporabniški avatar
fare
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2085
Pridružen: Po feb 07, 2005 8:10 pm

Re: PayPal

Napisal/-a fare Če maj 01, 2014 9:40 pm

DePalmo je napisal/-a:Na PayPal si potegneš iz kartice 300e, 500e imaš pa na sami kartici. Ob plačilu bo PayPal potegnil denar iz PayPal računa in iz kartice da bo nabral 800e. Raje nakaži kakšne 10e več, ker so ponavadi provizije in ti bo sfalilo lih za kak evro ali še manj.
Oj, kako to misliš si potegnem iz kartice 300, in + 500? Saj na paypalu imam le eno registrirano, Masterko. Kaj pa če recimo plača preko opcije: Send money 500e in jutri še 300e, ker imam dnevni limit na paypalu 500e. Pač plačilo iz 2eh delov naredim?
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: PayPal

Napisal/-a DePalmo Če maj 01, 2014 10:04 pm

Lahko se probaš dogovorit s prodajalcem da bi plačal v dveh obrokih, če bo za.

Drugače pa malo preglej pod opcijam "Top Up", sem prepričan da se da. Osebno sicer tega nisem še nikoli delal...
 
Uporabniški avatar
fare
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2085
Pridružen: Po feb 07, 2005 8:10 pm

Re: PayPal

Napisal/-a fare Pe maj 02, 2014 10:45 am

DePalmo je napisal/-a:Lahko se probaš dogovorit s prodajalcem da bi plačal v dveh obrokih, če bo za.

Drugače pa malo preglej pod opcijam "Top Up", sem prepričan da se da. Osebno sicer tega nisem še nikoli delal...
Ja, sej sem že naročil ta topup ampak očitno to traja ker imam za banko Delavsko Hranilnico pa še prazniki so... A potem ko bom imel račun poln in mi prodajalec izda plačilni nalog, se bo lahko ebay račun lahko sam linkal z Paypalom in naredim plačilo kot sem ponavadi do sedaj. Ker, zdaj k sem hoto plačati mi je Paypal blokiral in mi narekoval da dodam kartico itd... pa čeprav je vse verificirano itd.. Je le problem k je limit 500€ :evil: .
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: PayPal

Napisal/-a DePalmo Pe maj 02, 2014 11:38 am

Eh, prazniki :D Ti tudi mene vedno jezijo kar se bank tiče, imam občutek kot da je nekdo tam ki za vsako transakcijo klikne "OK" ali "Zavrni", ker med prazniki ne delajo, ravnotako ne čez vikende. Pa čeprav je vse elektronsko ...
 
Uporabniški avatar
fare
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2085
Pridružen: Po feb 07, 2005 8:10 pm

Re: PayPal

Napisal/-a fare Pe maj 02, 2014 5:10 pm

DePalmo je napisal/-a:Eh, prazniki :D Ti tudi mene vedno jezijo kar se bank tiče, imam občutek kot da je nekdo tam ki za vsako transakcijo klikne "OK" ali "Zavrni", ker med prazniki ne delajo, ravnotako ne čez vikende. Pa čeprav je vse elektronsko ...
Ma, bom kar preko Paypala dve nakazili naredo pa je. Itak imam njegove podatke noter pa zadeva gre preko Paypala tako da ni da ni.
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov