Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...

Ko bo papež Frančišek obiskal Slovenijo, ga bomo vozili s katerim vozilom?

Katrca
2
12%
Twingo 1
0
Brez glasov
Twingo 2
0
Brez glasov
Twingo 3
0
Brez glasov
Twingo Wind
2
12%
Smart Forfour 2
2
12%
Spaček
0
Brez glasov
Žaba
0
Brez glasov
Stojadin 101
1
6%
fičo 750
0
Brez glasov
Lipiška zaprega
10
59%
e-Ce LIV
0
Brez glasov
 
Skupaj glasov : 17
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Re: Papež v Kii Soul -dodana anketa

Napisal/-a INFINITI Sr avg 20, 2014 11:05 am

Veronika.borghesi je napisal/-a:Da bo slika bolj jasna in manj tipično slovensko nakladaška. Tole je prispevek iz britanskega časnika The Guardian o tem, zakaj se je papež odločil za Soula. Sodeč po razlagi niso imeli pri vsem skupaj prav veliko Korejci, ki prisegajo na velike in drage limuzine. :D


Lej punca tipično nakladaška je tvoja tematika tukaj. Vsakemu je jasno, da zavoljo krize v svetu in imidžem cerkve kateri vsi mečejo naprej, da se kiti z zlatom, tale papež želi biti bolj skromen, biti manj nakičen in bližje ljudstvu. Torej gre za čisto navadno PR potezo, ki so pa jo izpopolnili drugi.
Boli njega sveti k. iz katere značke in modela pravzaprav maha - a misliš da je hodil po Koreji in pokazal s prstom na ta avto - "V temu bi se rad peljal - kdo ima ključe?"

Ravno tako je smešno, da misliš, da bo zavoljo te novice nekdo na tem forumu padel na rit od navdušeja in takoj zlaufal do prvega KIA trgovca.
Poskusi raje svojo srečo na kakšnem verskem forumu ipd - mogoče bo tam podatek o tej vožnji dovolj nekomu da ga prepriča v slepi nakup nekega vozila.
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Re: Papež v Kii Soul

Napisal/-a Gosic Sr avg 20, 2014 11:45 am

~toMmy~ je napisal/-a:
primozek68 je napisal/-a:
hahehihoh je napisal/-a:
Veronika.borghesi je napisal/-a:Tole pa ima rep in glavo, za razliko od marsičesa drugega. :D Sicer pa verjetno ne bomo nikoli izvedeli pravega razloga. Ima pa po mojem pri izbiri brez dvoma pomembno besedo tudi Frančišek, njegovi predhodniki bi se gotovo vozili v kakšnih razkošnih limuzinah =P

Grdo povedano, Papeža boli spodnji organ za to, v kakšnem avtu se bo vozil, ti pa ostani obsedena s kio. Mi se prav gabi samo zaradi tebe. Mogoče se me spomneš, ko sem na KMAG v Ljubljani prišel gledati enega rabljenega citroena. ;)


Kakšna pa je za pogledat tale borghesijeva? Bi bla za projekt?


Tudi če je potencialna kandidatka za Miss Universe, bi jo lahko po moje kvečjemu Gosic prenašal iz dneva v dan! ;)


Lepo da si pokazal, da imaš osebne težave. Omeniš osebo, ki sploh ne sodeluje v tako omejeni objavi, ki pazi to > ni ogleda vredna ( a po objavah konkretno narašča :roll: ). Sicer pa se bom lepo izrazil zate: si enostavno zakompleksano stereotipska posebna vrsta človeka, ki ima v Sloveniji konkretno konkurenco. Ampak jaz se na tvojem mestu s tem nebi tolažil. Jaz bi na tvojem mestu še malo pojokcal, da so ti ukradli avto ( ker pazi to, ti se ne jokcaš, to si mi povedal v moji objavi z tistim parkingom)
 
Uporabniški avatar
dobek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4310
Pridružen: So mar 02, 2002 5:12 pm
Kraj: MarburgAnDerDrau

Re: Papež v Kii Soul -dodana anketa

Napisal/-a dobek Sr avg 20, 2014 12:38 pm

eh, fantje...al se bo en zrtvoval, da se bo posteno dol dala ze enkrat, ali naj raje gremo zbirat po par centov vsak, pa ji vibrator kupimo? ker skoraj ne vidim drugega razloga za tako orgazmiranje cez znamko, kot 110% nedo*ebanost... :huh:
SlikaSlika
Ce v svojih postih slucajno koga uzalim - prisezem, da je bilo nalasc!
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: Papež v Kii Soul

Napisal/-a ~toMmy~ Sr avg 20, 2014 3:28 pm

Gosic je napisal/-a:
~toMmy~ je napisal/-a:
primozek68 je napisal/-a:Kakšna pa je za pogledat tale borghesijeva? Bi bla za projekt?


Tudi če je potencialna kandidatka za Miss Universe, bi jo lahko po moje kvečjemu Gosic prenašal iz dneva v dan! ;)


Lepo da si pokazal, da imaš osebne težave. Omeniš osebo, ki sploh ne sodeluje v tako omejeni objavi, ki pazi to > ni ogleda vredna ( a po objavah konkretno narašča :roll: ). Sicer pa se bom lepo izrazil zate: si enostavno zakompleksano stereotipska posebna vrsta človeka, ki ima v Sloveniji konkretno konkurenco. Ampak jaz se na tvojem mestu s tem nebi tolažil. Jaz bi na tvojem mestu še malo pojokcal, da so ti ukradli avto ( ker pazi to, ti se ne jokcaš, to si mi povedal v moji objavi z tistim parkingom)


Seveda nisem bil vesel, da so spizdili zelo dober avto (verjamem, da si si ti šampanjec odprl), ampak je razlika v tem, da sem jaz reševal situacijo, ti si se pa mami na zizo priklopil in čakal, da stari reši zadevo (če ni obratno), po tem ko sta se (kakšno uro?) vozila v Lj, ker sam nisi bil sposoben dobit nazaj avta, ki ti ga je odpeljal pajek. Malenkost razlike pa je, se ti ne zdi?

Sicer pa Veronika mora bit previdna, ker če kaj slabega napiše o Kii, ne bi bilo prvič, da bi šel ti koga "zašpecat" nadrejenim. Pametna punca.
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Re: Papež v Kii Soul -dodana anketa

Napisal/-a TrijoAdijo Sr avg 20, 2014 4:22 pm

dobek je napisal/-a:eh, fantje...al se bo en zrtvoval, da se bo posteno dol dala ze enkrat, ali naj raje gremo zbirat po par centov vsak, pa ji vibrator kupimo? ker skoraj ne vidim drugega razloga za tako orgazmiranje cez znamko, kot 110% nedo*ebanost... :huh:


Jaz glasuem za vibrator, samo mora bit Made in Korea, pa kijin štempl mora met, da bo babče 110% do*ebano....(za vibrator pa zato, ker ga bo lažje najdit, kot pa korejca s kijinim štemplom na qrcu).
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
Uporabniški avatar
.com
Uporabnik
 
Prispevkov: 993
Pridružen: Če avg 18, 2011 4:09 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Papež v Kii Soul

Napisal/-a .com Sr avg 20, 2014 4:43 pm

~toMmy~ je napisal/-a:
Gosic je napisal/-a:
~toMmy~ je napisal/-a:
primozek68 je napisal/-a:Kakšna pa je za pogledat tale borghesijeva? Bi bla za projekt?


Tudi če je potencialna kandidatka za Miss Universe, bi jo lahko po moje kvečjemu Gosic prenašal iz dneva v dan! ;)


Lepo da si pokazal, da imaš osebne težave. Omeniš osebo, ki sploh ne sodeluje v tako omejeni objavi, ki pazi to > ni ogleda vredna ( a po objavah konkretno narašča :roll: ). Sicer pa se bom lepo izrazil zate: si enostavno zakompleksano stereotipska posebna vrsta človeka, ki ima v Sloveniji konkretno konkurenco. Ampak jaz se na tvojem mestu s tem nebi tolažil. Jaz bi na tvojem mestu še malo pojokcal, da so ti ukradli avto ( ker pazi to, ti se ne jokcaš, to si mi povedal v moji objavi z tistim parkingom)


.... je razlika v tem, da sem jaz reševal situacijo, ti si se pa mami na zizo priklopil in čakal, da stari reši zadevo (če ni obratno), po tem ko sta se (kakšno uro?) vozila v Lj, ker sam nisi bil sposoben dobit nazaj avta, ki ti ga je odpeljal pajek..


Tommy, zdaj pa nehi! :lol: podj*****t gosica, ker bodo že spet poplave v območju jamove in viča, ker bo jokal v svoji kii....
aja, pa gosic, da me ne boš kej napadal, ker te branim!

drugače pa: ON topic: jaz oz. vw klub slo podarimo v dobrodelni namen za nakup KIJA vibratorja 2eur ... samo napišite TRR, kamor nakažemo
| GOLF 6 in 7 | TSI power |
 
Uporabniški avatar
yashica
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2362
Pridružen: Pe mar 23, 2012 1:45 pm

Re: Papež v Kii Soul -dodana anketa

Napisal/-a yashica Sr avg 20, 2014 4:48 pm

Mater ste se zapičili v Veroniko. Pred kratkim je praznovala rojstni dan in namesto, da bi dobila kakšno čestitko in poljubček vi takole :roll: :mrgreen:

Eni ste pa res moški šovinisti, še tisto žensko, ki aktivno sodeluje na forumu boste pregnali. Ne vem kaj si nekateri tako jemljete k srcu njeno hvaljenje Kie :?:
1992 Fiat Uno 60 SX
1988 Peugeot 205 1.1 GR - Starodobnik
1991 Citroen ZX 1,6i Aura
 
J1897
Novinec
 
Prispevkov: 179
Pridružen: So avg 29, 2009 7:45 pm

Re: Papež v Kii Soul -dodana anketa

Napisal/-a J1897 Sr avg 20, 2014 8:35 pm

Malo spoštovanja do veronike...punca je pač zagledala svojega verskega voditelja
(Čeprav ne vem, a je to Frančišek, Kia, ali pa morda oba skupaj :?: ) :mrgreen:
 
Uporabniški avatar
Veronika.borghesi
Novinec
 
Prispevkov: 495
Pridružen: Ne sep 20, 2009 8:13 am
Kraj: Ljubljana in Portorož

Re: Papež v Kii Soul -dodana anketa

Napisal/-a Veronika.borghesi Če avg 21, 2014 8:35 am

Nekateri so pa res prijazni. In kaj vse bi počeli. Domišljija pa taka. Kako že pravijo, veliko besed, malo dejanj. :lol:
Lep in s soncem obsijan dan vam želi

Veronika
 
bucko_99
Novinec
 
Prispevkov: 499
Pridružen: Ne jul 07, 2013 8:00 am

Re: Papež v Kii Soul -dodana anketa

Napisal/-a bucko_99 Če avg 21, 2014 9:23 am

Veronika.borghesi je napisal/-a:Nekateri so pa res prijazni. In kaj vse bi počeli. Domišljija pa taka. Kako že pravijo, veliko besed, malo dejanj. :lol:

Veronika jst se javim. Pridem po tebe z golfom in te peljem na pjačo. Mogoče boš pa zadovoljna..... z vožnjo :)
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4168
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Papež v Kii Soul -dodana anketa

Napisal/-a xxl Če avg 21, 2014 10:22 am

E Veronika,vidiš kam te je pripeljalo to tvoje "lobiranje" za Kio na tem forumu,da se eni spuščajo na takšen nivo komuniciranja,da lahko še pritegnejo pozornost Mihe Šaleharja ;) :roll: :lol:
Morajo te res dobro plačevat,da prenašaš vse to. 8)
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov