Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
bucko_99
Novinec
 
Prispevkov: 499
Pridružen: Ne jul 07, 2013 8:00 am

Adijo forum

Napisal/-a bucko_99 Če sep 25, 2014 3:00 pm

Pozdravljeni,

v zadnjih parih dneh ste mi neupravičeno brisali, popravljali moje objave. Vedno sem rekel tudi moderatorjem, če mislite da je kaj z mojo objavo narobe oziroma, če kršim pravilnik me obvestite. Ampak ne, za vas veljajo dvojna merila in če človek napiše resnico, oziroma če jaz v eni temi malenkost zaidem me takoj opozarjate in spreminjate objavo, v drugi temi pa drugi isto počnejo pa nič ne storite. Ko napišem za kakšen model pozitivne IN negativne stvari, takoj brišete mojo objavo. Ko dam kakšen predlog za izboljšavo, takoj izbrišete. To so dvojna merila in to je sodu izbilo dno.

Kakorkoli, dosti sem se na tem forumu naučil predvsem od stalnih uporabnikov(yashica, pskoda, rspero, fan in drugi...) tudi kakšen članek od chana je bil dobro napisan. V zadnjih 3 letih sem praktično vsako vozilo, ki je bilo testirano prebral test tako na naših avtomoto spletnih straneh kot tujih, kot video posnetki na youtubu in sem rad dodal kakšno mnenje oziroma tudi vprašal za nasvet tukaj na forumu in velikokrat našel rešitev. Vozil sem 60% vseh modelov osebnih avtomobilov, ki se trenutno prodajajo v Sloveniji in vem za kakšno drobtino, za skoraj vsak model.

Čestitam vam za brisanje mojih prispevkov in to hinavsko tišino, ki je očitno prišla Slovencem v navado. Danes sem bil v eni izmed avtohiš, v kateri so samo letos po moji zaslugi imeli posla za 47.000eur in nisem bil toliko vreden da bi me njihov vodja, ki je stal 2 metra od mene pozdravil.

Tukaj se je zgodba začela in končala. Foruma ne mislim več obiskovat in tudi moje uporabniško ime izbrišite, tako kot ste moje objave. Doseg vaše spletne strani se lepo zmanjšuje in vprašanje je le zakaj.
Upam da imate toliko časti in ponosa da vsaj to objavo ne boste izbrisali. Srečno.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4168
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Adijo forum

Napisal/-a xxl Če sep 25, 2014 3:12 pm

Meni tudi kdaj pa kdaj kaj izbrišejo,ampak,forum je njihov in lahko to počnejo.Če ti ne paše,pač se posloviš,čeprav tukaj vsaj ni rasističnih in podobnih izpadov,kot na nekaterih drugih forumih.Mogoče jih sproti brišejo in tudi prav je tako.
Bilo bi zanimivo,če bi ti javno razložili zakaj so ti brisali poste,če so prepričani da kršiš kodeks,ker bi tudi lahko nam ostalim koristilo,da smo si na jasnem,kaj ni in kaj je sprejemljivo.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
primozek68
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1983
Pridružen: Če dec 18, 2008 8:50 pm

Re: Adijo forum

Napisal/-a primozek68 Če sep 25, 2014 4:41 pm

Kaj je jokica,a si mislu,da se bo kdo sam posebej s tabo ukvarjal? Al si izredno sprejet v 2. letnik,pa so tastari net skenslal?

Forum ni demokracija in v mojih cajtih so vajenci okol drejponka pometal.
Sex turns gay people into Mexicans.
 
Uporabniški avatar
Lignage
Moderator foruma
 
Prispevkov: 3902
Pridružen: To mar 21, 2006 3:17 am

Re: Adijo forum

Napisal/-a Lignage Če sep 25, 2014 6:16 pm

Zgolj za pojasnilo še ostalim uporabnikom. Bucko_99 seveda ni kakšna žrtev moderatorjev in moderiranja na tem forumu, ampak je njegov problem v nerazumevanju oz. slabem razumevanju napisanega v prispevkih souporabnikov.

Danes sem zbrisal njegov prispevek iz teme o novem Renaultu Espacu. Težava pa je bila, da se je Bucko_99 razpisal na splošno o kakovosti Renaultov, ker enostavno ni dojel, kaj sem sam hotel povedati v svojem prispevku. Njegovo pisanje v temi od avta, katerega smo danes prvič videli na uradnih fotografijah, je bilo tako povsem navadno smetenje. Če bi njegov prispevek pustil, bi se nato še lahko nekdo nanj odzval, potem je pa že kaj hitro zos, ...in tako potem tema izgubi smisel in preglednost.
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Adijo forum

Napisal/-a esem Če sep 25, 2014 10:29 pm

Dodaten primer nerazumevanja lahko preberete tu
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Re: Adijo forum

Napisal/-a INFINITI Če sep 25, 2014 10:51 pm

Sem prebral ta Buckov poslovilc, obrisal solze.... in sklenil, da pojdem skozi življenje naprej.... =P
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Mazda2
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: To sep 02, 2014 5:11 pm

Odgovor na zadnji prispevek bucka 99

Napisal/-a Mazda2 Ne sep 28, 2014 10:37 am

Glede na to, da je tema z naslovom Adijo forum že zaklenjena moram torej odpreti novo. No pa začnimo, v redu, če naredim nekaj narobe, kaj narobe napišem, da ne paše po pravilih foruma kaj, sem pripravljen kritiko sprejet. Toda kot je rekel bucko 99, so dvojna merila. Recimo včeraj sem pisal v temi z naslovom nekaj od Leclerca in motornih olj, nisem pisal direkt odgovora naslovniku teme, sem pa citiral nekaj drugemu uporabniku in ta citat je bil vezan na prispevek tistega uporabnika. Potem sem bil od moderatorja opozorjen, da je citiranje več let starih tem nezaželjeno, vse prav, če tudi drugi nebi drugih citirali kar se posredno ne tiče naslova teme, vendar je napisal STARIH TEM ( mimogrede to ni vpitje, ker pišem z velikimi tiskanimi črkami ampak samo poudarjeno ). Zdaj pa naj mi nekdo napiše koliko največ stare teme se še lahko citira ali piše nekaj kar ni posredna povezava z naslovom, ampak neposredna, da bom vedel, ali pa naj se v pravilnik dopiše, zato, da ne bodo spet kakšni problemi. In še nekaj, uporabnik primozek 68 ima tudi vedno neke pripombe čezme kar se pa sploh ne tiče naslova teme, ampak je tudi to po pravilniku nezaželjeno, recimo včeraj mi je napisal: ( bukselj in NE PA NE BOŠ ter paglavec ) v dveh stavkih, torej žalitev, ne paše v forum in pa velike tiskane črke, vpitje. No to sem videl je sedaj izbrisano, kar je prav, in tudi moj prispevek, ko sem bil že mal nejevoljen, v redu. Vse prav, dokler vse to popolnoma velja tudi za druge. Se bom probal poboljšat, se pa še lovim in spoznavam pravila. Ampak kot je bucko 99 rekel bi bilo prav, da se uporabniku razloži napako, magari v zasebnem sporočilu in se o tem pomeni. In pa ko sem od moderatorja esem-a videl povezavo v buckovem prispevku sem kar vedel, še preden sem kliknil nanjo, da bo sigurno kaj v vezi z mano, evo in res. :mrgreen:
 
gasolinedream
Uporabnik
 
Prispevkov: 1039
Pridružen: Po nov 29, 2010 10:07 pm

Re: Odgovor na zadnji prispevek bucka 99

Napisal/-a gasolinedream Ne sep 28, 2014 11:25 am

Se pravi, odgovarjaš na nekaj kar je bilo zaklenjeno (da se ne bi nadaljevalo), in pišeš o tem kako se ostali uporabniki neprimerno obnašajo? wot? :shock:
 
Mazda2
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: To sep 02, 2014 5:11 pm

Re: Odgovor na zadnji prispevek bucka 99

Napisal/-a Mazda2 Ne sep 28, 2014 11:38 am

gasolinedream je napisal/-a:Se pravi, odgovarjaš na nekaj kar je bilo zaklenjeno (da se ne bi nadaljevalo), in pišeš o tem kako se ostali uporabniki neprimerno obnašajo? wot? :shock:

Jah, mogu sm svoje mnenje napisat, kam pa naj ga? Vsaj v pravi prispevek sem šel, ki se ne tiče avtomobilizma, da ne bodo še to moderatorji prestavljali.
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Odgovor na zadnji prispevek bucka 99

Napisal/-a esem Ne sep 28, 2014 8:29 pm

Mazda2 je napisal/-a:...Vsaj v pravi prispevek sem šel, ki se ne tiče avtomobilizma, da ne bodo še to moderatorji prestavljali.

Šel NOT - vse teme v zvezi s forumom naj bi bile v "Obvestila in predlogi". Ta podforum je sicer manj aktiven, a ker ti vestno iščeš nekaj let stare teme, me vseeno čudi, da ga tvoje oko sokolovo ni opazilo.
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 18 gostov