Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
meganer
Uporabnik
 
Prispevkov: 1164
Pridružen: So nov 03, 2012 8:25 pm

kraja torbice

Napisal/-a meganer Pe okt 31, 2014 8:38 am

Živjo, zanima me kaj naredijo z dokumenti v primeru kraje torbice. Čist iz firbca, ker jih tolk kradejo. Ali pa telefoni itd...

jes bi raj lasnika našel kot pa da dobim še policijo za vrat v primru da bi našel denarnico.
 
marjan novak
Novinec
 
Prispevkov: 434
Pridružen: Sr okt 25, 2006 6:24 pm
Kraj: ljubljana

Re: kraja torbice

Napisal/-a marjan novak Pe okt 31, 2014 10:25 am

Večinoma kradejo narkomani, vsaj pri nas. Zanima jih samo nava dnevna doza. Poleg torbic so v igri še kolesa in mopedi. Avtoradii ne gredo več v promet. V Španiji, Italiji, Franciji je nekoliko drugače, bolj brutalno.
Zanima jih samo gotovina, vse ostalo roma v smeti. Možno je, da se torbica brez gotovine tudi najde.
Oškodovanec mora dogodek prijaviti policiji, na UL vse dokumente preklicati in na UE vse dokumente ponovno naročiti.
Bančne kartice prekliče telefonsko takoj, pozneje ureja zamenjavo.
LP
 
Uporabniški avatar
moj-avto
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 670
Pridružen: Če apr 17, 2008 4:46 pm

Re: kraja torbice

Napisal/-a moj-avto Pe okt 31, 2014 10:40 am

Mogoče nisi na pravem forumu.
Avto, moj partner!
 
Uporabniški avatar
darkside
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 581
Pridružen: Po jan 17, 2011 10:08 am

Re: kraja torbice

Napisal/-a darkside Pe okt 31, 2014 2:40 pm

hja čisto odvisno. važno je večinoma samo da je gotovina, ostalo pa zavržejo. lahko pa pride tudi do zlorab. odvisno od tega kdo je vlomil in s kakšnim namenom

bi pa rekel tako. prosim samo da me ne bo nihče narobe razumel. znanci imajo več denarja. mož je šef firme ki je na svoji lokaciji zelo uspešna, žena pa tudi direktorica v drugem podjetju (je napredovala ampak ne vem če je čisto glavna).

bila sta na dopustu in prvič je bil vlom in so odnesli torbico, naslednje leto (ne vem če ista država) pa je izginil prenosnik (ali obratno). ampak tukaj ne krivim roparjev ampak lastnike. zakaj se puščajo stvari na vidnih mestih in vsak ki neko stvar obvalada in ima priložnost bo kaj odnesel.
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 18 gostov