Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
Uporabniški avatar
Matey_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1477
Pridružen: So avg 08, 2009 9:20 pm
Kraj: Postojna

Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a Matey_ Po jan 16, 2017 11:37 am

En lep pozdrav.

Zanima me, kakšne so vaše izkušnje z GSM storitvami Telemach-a.
Kot mi je znano si luknje v omrežju krpa z Telekomovim signalom. A stvar v realnosti dobro dela? Al si pol dneva nedosegljiv? Kako je z pokritostjo 4G interneta? Je 4G sploh na voljo? Razmišljam, da bi presedlal iz Si.mobila ...
Dobrodošlih čim več info in izkušenj.

LP
Matej
Getting so drunk, the paramedics find blood in your alcohol stream. :D

''... the last time I had this much fun, some furniture got broken ...'' by J. Clarkson
 
Uporabniški avatar
grega983
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1658
Pridružen: Po nov 30, 2009 9:23 pm
Kraj: Fram

Re: Zadovoljstvo z Telemach-om

Napisal/-a grega983 Po jan 16, 2017 11:40 am

Ne delaj te bedarije.
Lancia Delta Hf T pa Alfa 159 SW 20v pa Alfa 33Permanent 4 pa ......
 
Uporabniški avatar
Ivan36
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4568
Pridružen: Po feb 19, 2007 3:16 pm
Kraj: Primorska je lepa. 100 ljudi 100 čudi !

Re: Zadovoljstvo z Telemach-om

Napisal/-a Ivan36 Po jan 16, 2017 11:50 am

(srpska)PoslA njet, de :DDD Probaj, da še nam poveš :lol:
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Re: Zadovoljstvo z Telemach-om

Napisal/-a pinny Po jan 16, 2017 12:07 pm

Jaz sem u starih cajtah mel mobitel ker sem pač mel služben telefon, zdej k so pa novi cajti mam pa telemach. Za predele kjer ni njihovega omrežja imajo res telekoma za te reči, ampak jaz imam skozi na telemacha pa ni problema. Ko sem doma res kdaj zanima signal, lih tko kot je prej pri mobitelu, tako da glede tega ne opažam nekih razlik. 4G- ja pa res še nisem kaj probaval, ker sem vedno srfal preko 3G, in je čist dost dobro šlo. Pa prej pri mobitelu tudi nisem opažal nekih razlik med 3 in 4G.
 
Uporabniški avatar
dask
Uporabnik
 
Prispevkov: 1097
Pridružen: Če jul 31, 2008 9:53 am

Re: Zadovoljstvo z Telemach-om

Napisal/-a dask Po jan 16, 2017 1:09 pm

Jaz sem na Simobilu, moja je na Telemachu. Razlike ni nobene, pa stanujeva v bolj "odročnem" kraju ;)
 
Uporabniški avatar
Matey_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1477
Pridružen: So avg 08, 2009 9:20 pm
Kraj: Postojna

Re: Zadovoljstvo z Telemach-om

Napisal/-a Matey_ Po jan 16, 2017 1:10 pm

Hvala za hitre odgovore ... tudi kar ostalo preberem po internetu ni lil nekih hvalospevov o telemachu :/

Najbolj me zanima, ker imajo v ponudbi Huawei Honor 8, na žalost se ga pri simobilu (še?) ne da dobit :/
Getting so drunk, the paramedics find blood in your alcohol stream. :D

''... the last time I had this much fun, some furniture got broken ...'' by J. Clarkson
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2351
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Zadovoljstvo z Telemach-om

Napisal/-a DePalmo Po jan 16, 2017 1:34 pm

Tudi sam sem bil skeptičen do Telemacha (bivši Tušmobil) kot mobilnega ponudnika, a sem sedaj tam že osem mesecev in 2G ne deluje več, medtem ko 3G dela super, 4G mi telefon ne podpira tako da ne morem komentirat, sem pa z njim zelo zadovoljen glede na to kaj dobim in kaj ponujajo drugi operaterji. Na Telemachu sta tudi sestra in njen fant, s tem da onadva vozita kamion mednarodno in se ne pritožujeta.

Pa še kot zanimivost. Pri punci (živi v vukojebinah) mi Mobitel ni nikoli lovil 3G, medtem ko Bob je bil za silo, Telemach deluje dobro. Ne morem reči super, ker so kraji hriboviti (okolica Cerkna) in včasih res zmanjka signala, ga je pa dovolj za normalne pogovore in brskanje po internetu.

Osebno se bi ognil Simobila, mi že od nekdaj ni všeč, poleg tega je pa mami na njem in so vedno težave ko jo kličem. Ali je nedosegljiva, ali jo moram klicat vsaj trikrat da se slišiva, ali pa čudno odmeva. Zanimivo da ko kličem druge ki niso na Simobilu, teh težav ni.
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: Zadovoljstvo z Telemach-om

Napisal/-a sašo5 Po jan 16, 2017 2:43 pm

no no no, evo_zakaj se to dogaja (tudi meni, prav hecno....pa to ni od včeraj)jaz mam sicer Mobitel...
DePalmo je napisal/-a:.....ali pa čudno odmeva. Zanimivo da ko kličem druge ki niso na Simobilu, teh težav ni.
 
metor
Novinec
 
Prispevkov: 389
Pridružen: Ne maj 11, 2014 3:23 pm
Kraj: GO

Re: Zadovoljstvo z Telemach-om

Napisal/-a metor Po jan 16, 2017 5:48 pm

Z telemachom nimam slabih izkušenj in mi dela povsem ok. 4g pokritost je tam/tam z drugimi.
Don't worry, be happy ;)
 
Uporabniški avatar
format
Novinec
 
Prispevkov: 375
Pridružen: Po jan 09, 2017 7:16 pm

Re: Zadovoljstvo z Telemach-om

Napisal/-a format Po jan 16, 2017 6:03 pm

Sem na Telemachu in sem zadovoljen. Kjer ni signala (od Telemacha) preveže na mobitel omrežje, tako da imam skozi signal. Signal se mi spreminja predvsem v hribih - gorah.
 
Sriple Tix
Novinec
 
Prispevkov: 267
Pridružen: Pe feb 10, 2006 2:16 pm

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a Sriple Tix Po jan 16, 2017 6:31 pm

Zamenjal Telekom s Telemachom pred novim letom. Imam rocno urejeno stalno gostovanje na Mobitelovem omrezju (zgoraj levo pise Telemach/Mobitel), ki je na voljo brezplacno in ne opazim nobene razlike.
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a INFINITI Sr jan 18, 2017 2:25 am

Vzel sem kako leto nazaj Telemach namesto simobil in sem izredno zadovoljen - lovi kar boljše pravzaprav. Žena ima službeno še kar SImobil pa dostikrat lahko preverjava pokritost - Telemach zmaga ;)
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Uporabniški avatar
Matey_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1477
Pridružen: So avg 08, 2009 9:20 pm
Kraj: Postojna

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a Matey_ Sr jan 18, 2017 7:06 am

Hmmm hvala za odgovore :)
Očitno so kar deljena mnenja. Osebno sem na simobilu že kakih 10+ let pa nikoli nisem mel težav.
Getting so drunk, the paramedics find blood in your alcohol stream. :D

''... the last time I had this much fun, some furniture got broken ...'' by J. Clarkson
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a maniaxxx Sr jan 18, 2017 7:20 pm

Sam sem tudi na simobil ze ene 15 let ali več pa tudi razmisljam o telemachu, samo da se rešim vezanosti na simobil pa grem stran
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2854
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a mrtwelvetrees Sr jan 18, 2017 8:59 pm

Bob ima nov paket za 12 eur = neomejeni klici in smsi ter 5GB prenosa
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a Fnatic Če jan 19, 2017 8:40 am

No bom pa še jaz pristavil svoj piskerček. Bil sem na Simobilu, kasneje na zdajšnjem Telekomu, nato na Telemachu. Bivši Tušmobil se mi je zameril do konca. Sedaj sem zopet na Simobilu.
Takole: da skoraj ni razlike med 3G in 4G? Potem zelo malo uporabljate internet očitno. Razlika je noro ogromna.. Kar preverite dobro.
Kot drugo pa na Telemachu sem imel vseskozi težave z omrežjem. Pa so mi lepo zaračunavali preklop omrežja. V službi (delam na zelo odprtem poseljenem kraju) sem bil večino časa tudi nedosegljiv. Edini s Telemachom. Počakal sem še ta njihov update omrežja predlani, pa ni bilo nič bolje. S Simobilom zaenkrat zelo zadovoljen. To ne pomeni, da jih ku**am ampak moja izkušnja je bila zelo slaba..žal..
Pa še naročnino imam nižjo sedaj. Pa pohvalno hitro so mi uredili preklop (pri drugih dveh ni bilo tako hitro oz. ravno na dotičnem Telemachu sem čakal točno 3 dni). Seveda pa je vse skupaj stvar posameznika, za kaj se bo odločil. Zato pa imamo k sreči več možnosti :D

P.S.: moja je tudi že 10 let na simobilu. Sem jo vprašal glede tega. Je rekla, da še ene težave ni imela v vseh teh letih in ne bo menjala.
Ba-dum tssssssss =P
 
Klamzi
Novinec
 
Prispevkov: 182
Pridružen: Pe apr 11, 2003 9:54 pm

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a Klamzi Če jan 19, 2017 11:19 am

Že ohoho let na Simobilu in nikoli kakšnih posebnih težav z omrežjem, pravzaprav z ničemer. Sem pa sedaj zaradi ugodnejšega paketa prešaltal na Bob, kateri je pod okriljem Simobila.
Glede Telemacha pa nimam izkušenj...
 
Uporabniški avatar
brett
Novinec
 
Prispevkov: 296
Pridružen: Če okt 02, 2008 11:38 am

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a brett Če jan 19, 2017 1:18 pm

Zdravo!

Da še sam pristavim piskrček z vprašanjem v zvezi z operaterji.

Sem vsa leta bil na Mobitelu, imam pa namen pomladi, ko mi poteče 2-letna vezava, preklopiti na T2 mobilno omrežje. Zagotovili so mi, da imajo morebitno nepokritost na odročnih območjih urejeno z Mobitelovim breplačnim gostovanjem. Cena za izbrani paket je 13,99€ (vsa omrežja in 2GB podatkov), prvo leto 25% popusta.

Imate kakšne + ali - izkušnje, info.?

LP
 
BlackT
Novinec
 
Prispevkov: 112
Pridružen: Sr sep 26, 2007 6:32 pm

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a BlackT Pe jan 20, 2017 9:02 am

T2 sta imeli mama in sestra (mislim da je bila neka akcija T4 oz. s paketom telefon/televizija/internet in sta prešaltali iz mobitela). Nista bili zadovoljni, nedosegljivost, prekinjanje, telefon ni dobil signala. Sedaj sta obe na BOB-u in je mnogo bolje (brez pripomb).
 
Uporabniški avatar
Matey_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1477
Pridružen: So avg 08, 2009 9:20 pm
Kraj: Postojna

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a Matey_ Pe jan 20, 2017 10:46 am

Mah verjetno bom tud še naprej na Si.mobilu.

V vseh teh letih brez problemov in ne morem si privoščit, da mi v službi zmanjka signala, ko ja najbol rabm.
Getting so drunk, the paramedics find blood in your alcohol stream. :D

''... the last time I had this much fun, some furniture got broken ...'' by J. Clarkson
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google Adsense [Bot] in 5 gostov