Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
Aesthetics
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 517
Pridružen: Sr mar 26, 2014 7:52 pm

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a Aesthetics Pe jan 20, 2017 11:25 am

BlackT je napisal/-a:T2 sta imeli mama in sestra (mislim da je bila neka akcija T4 oz. s paketom telefon/televizija/internet in sta prešaltali iz mobitela). Nista bili zadovoljni, nedosegljivost, prekinjanje, telefon ni dobil signala. Sedaj sta obe na BOB-u in je mnogo bolje (brez pripomb).


To je bilo najbrž v času, ko so bile enote posebi za T-2 in posebi za Telekom omrežje. Danes ima T-2 vse enote skupaj in ni več tega problema. Itak pa vsi operaterji gostujejo v Simobil ali Telekom omrežju, da pokrijejo celotno Slovenijo.
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2854
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a mrtwelvetrees Pe jan 20, 2017 3:14 pm

T2 bi moral ugasniti svoje oddajnike pa uporabiti 100% gostovanje v Telekomu ali Simobilu.

Kaj se dogaja v praksi ? Če imaš 1 črtico T2 signala in 5črtic Telekoma, bo mobitel uporabil T2 signal ki je prioriteta, in pol lahko prekinja ali pa nisi dosegliv.

Če pa ročno nastaviš signal samo na Telekom, pa uporablja mobilnik starejša oseba in gre čez mejo, mora nastavit ročno na samodejno iskanje signala. Tega pa osebe vse ne znajo (sploh starejši).

Poleg tega so pri T2 ob vseh praznikih ali počitnicah brezplačno ponudili za nekaj dni neomejen prenos podatkov, tega ni več.

Če so pri T2 nesposobni, isti v korak s časom, narediti bolj konkurenčne pakete kot bi jih lahko, pa nočejo, ker te akcije ko jih imajo da je naročnina samo 1 leto nižja je premalo.

Pri Bobu ne spijo in delajo s polno paro, ven so dali zelo hud paket, žal ima par minusov (MMS se plačuje, in za zgrešene klice ne dobiš SMS) ampak še vedno super.
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a Fnatic Po jan 23, 2017 8:49 am

A T2 še obstaja? Saj ne vem več. :D Malo heca. Ampak sem ravno za vikend videl pri sosedu, da ima na zadnjem UPNu še vedno napisano, da so v stečaju :rofl Moj zadnji račun pri njih izpred leta in pol nazaj (sem presedlal drugam) je imel že to napisano.
Ba-dum tssssssss =P
 
Uporabniški avatar
Dinko35
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 11
Pridružen: Pe okt 07, 2011 9:16 am

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a Dinko35 Pe jan 05, 2018 10:25 am

Ej, jaz sem na Telemachu že dve leti. Čez nekaj dni se mi izteče ankes in bo ziher podaljšal. V tisetm srednjem paketu dobiš vse kar rabiš. Zdaj po novem letu pa so še povečali prenos podakov, tudi v tujini. 4G meni dela odlično, ja je pa res, da v kakšni garaži preklopi na Mobitel omrežje, a mi je zato popolnoma vseeno, ker je zastonj;)
Če mene vprašaš, treuntno so št. 1 na slo trgu.
 
Kohec
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: So jun 13, 2009 2:03 pm

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a Kohec Pe jan 05, 2018 12:15 pm

Tudi jaz sem pri Telemachu že cca dve leti, pav tako žena in še nekaj bližnih. Nimamo nobenih težav. Se je pa sorodnica, ki je pri njih že dlje časa, nekajkrat pritožila, da ji prekine pogovor. Morda se je to dogajalo prej, jaz s tem nimam težav. Tudi cenovno so zelo ugodni.
 
meganer
Uporabnik
 
Prispevkov: 1156
Pridružen: So nov 03, 2012 8:25 pm

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a meganer Pe jan 05, 2018 3:55 pm

Sam sem že par let pri Telemachu in tudi meni recimo 1x mesec vn vrže. Imam naročnine 15 eur po tanovem 16 in bom prestopil samo nevem kam (hofer ali bob) 6 eur na mesec razlike to je 72 na let oz. 144 na 2 leti!!

Kaj priporočate Hofer ali Bob???
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 784
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a whitee Pe jan 05, 2018 4:59 pm

Jaz imam bob sedaj že tri leta. Ne menjam za nobeno ceno. Bolje mi vleče kot prej Mobitel, nimaš nobene pogodbe, paket pa imam vip bob, 5000 min, 5000 sms, 15 gb doma in 3 gb tujina. Aja cena pa smešnih 9€. Edino 4g opcije ni se mi zdi, oz. treba doplačat.
Priporočam vseeno.
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a limas Pe jan 05, 2018 5:49 pm

Telemach nas vsako novo leto razveseli s povišanjem naročnine. Glede tega so pravi mojstri.
Drugod ni dosti bolje, saj gre za kartelni dogovor.
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a Fnatic Po jan 08, 2018 8:48 am

Jaz imam po kar nekaj letih menjav sedaj A1 za telefonijo. Zaenkrat ne menjam, ker ni niti en prišel blizu moje cene. Tudi ko so poviševali cene naročnin, sem jaz obdržal staro ceno. Sem bil pa na Mobitelu in Telemachu izredno nezadovoljen. Morda na drugem celo bolj.

Kar se tiče pa tvja in neta, imam pa vse osnovno, ker več ne potrebujem. Pa je bil prvi ponudnik (ko sem se preselil v zdajšnje stanovanje) Telemach. Po dobrem letu sem ga zamenjal s Siolom. En mesec poskusna doba pa se ni najbolje odrezal. Takrat sem prešel na T2. Delali odlično par let. Brez problemov. Potem pa nonstop nekaj in sem šel na Amis. Priznam, da tudi z njimi nisem prav zadovoljen ampak za trenutno uporabo, imam dokaj poceni. Bom pa v bližnji prihodnosti verjetno menjal kar direkt na A1 (važno da so povezani, plačujem njim vse storitve, ampak ko imam izpad pa A1 nič ne ve o tem), pa prešel na podatkovno povezavo tudi doma. Saj wifi uporabljamo zgolj za laptopa. Tiste TV sheme so mi pa tako tričetrt sfaljene in imam po svoje narejeno.

Sepravi iz moje strani sem bežal proč od Telemacha. V obeh primerih. Ampak to je pač samo moja izkušnja. Recimo pri starših doma imajo pa vse prek njih in so do sedaj še najbolj zadovoljni.
Ba-dum tssssssss =P
 
Kohec
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: So jun 13, 2009 2:03 pm

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a Kohec Po jan 08, 2018 12:21 pm

Zanimivo, kako različne izkušnje imamo z določenimi operaterji. Nekateri imajo težave, drugim deluje odlično.
Tudi sam sem bil pri večih operaterjih, tako GSM in pa klasika.
Pri klasični tel,TV in netu sem bil pri Siolu, ki je bil takrat zelo drag, zato sem prešaltal na T2. Pri njih je klasični tel, in net delel odlično, na TV pa sem imel porazno sliko, same kocke. Večkrat se izvajali neke meritve in na koncu ugotovili da je linija od njihove postaje do mene predolga in zato je slabši signal. Od njih sem se prestavil k Telemachu. Tukaj pa nimam težav. Tudi GSM imam pri Telemachu. Zaenkrat sem zadovoljen. Tudi žena ima GSM pri Telemachu. Pred tem je bila pri Telekomu. Dobivala je nenormalno visoke račune , čepav je zelo malo klicala. Sedaj teh težav nima več.
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a Fnatic To jan 09, 2018 7:45 am

No naj omenim še, da kar se tiče telefonije sem prešaltal iz Telemacha na bivšega Simobila zgolj zaradi omrežja. V službi v pisarni sem bil konstantno brez omrežja oz.mi je preklapljalo. Res da imam pisarno za kar ornk zidovi ampak po prestopu sem imel in še vedno imam polno omrežje.

Kar se tiče tvja in neta je pa druga zgodba.
Ba-dum tssssssss =P
 
AssKicker
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 560
Pridružen: Po jan 20, 2014 6:08 pm

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a AssKicker To jan 09, 2018 9:07 am

Jaz imam sedaj šesto leto telemach (bivši tušmobil), pa sem zelo zadovoljen. Mislim da mi lovi isto kot telekom, vsaj v naših koncih.
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a DePalmo To jan 09, 2018 9:46 am

Največja ironija pri Tušmobilu (sedaj Telemach) je bila da v Tuševih trgovinah ni delal oz. je bil vedno na roamingu :)
 
Uporabniški avatar
dobek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4310
Pridružen: So mar 02, 2002 5:12 pm
Kraj: MarburgAnDerDrau

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a dobek To jan 09, 2018 1:25 pm

ne vem, no, na telemachu imel samo tv, ker so pac bili edini s CI kartico
pa je bilo vse ok, dokler sem pac bil pri njih..ko sem sel, pa brez bilokakega opomina, da sem kaj dolzan (pa sem preprican, da nisem bil, ker sem sproti vse placeval, ampak ravno par zadnjih odrezkov nisem nasel) - vleti izterjava od njihovega odvetnika; resnicno korekten odnos, ja
SlikaSlika
Ce v svojih postih slucajno koga uzalim - prisezem, da je bilo nalasc!
 
meganer
Uporabnik
 
Prispevkov: 1156
Pridružen: So nov 03, 2012 8:25 pm

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a meganer To jan 09, 2018 4:36 pm

Prosim, če poveste katerega priporočate ali Hofer tel ali Bob?? Grem iz telemaha, ker dražijo. Prosim, če kdo pove zakaj je en boljši kot drug?
 
Uporabniški avatar
alexwell
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 649
Pridružen: Po dec 05, 2011 10:19 pm

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a alexwell To jan 09, 2018 5:34 pm

Približno tako je, en ima okus po čokoladi drugi pa po vaniliji, tako da kaj ti je ljubše tistegega izberi 8)
 
meganer
Uporabnik
 
Prispevkov: 1156
Pridružen: So nov 03, 2012 8:25 pm

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a meganer To jan 09, 2018 10:11 pm

Zahvaljujem se ti za debilen odgovor. Odgovor primeren osebi .....

Vprašanje je bilo v smislu kdo je v omrežju A1 in kdo v Telekomovem, kaj pomeni LTA hitrost itd.
 
AssKicker
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 560
Pridružen: Po jan 20, 2014 6:08 pm

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a AssKicker Sr jan 10, 2018 8:25 am

A ste pozabili, da so lansko leto vsi podražili, razn telemacha? Letos se jim je pač telemach pridružil. Kar je pa euro razlike, vsaj pri moji naročnini. Za en evro pa verjetno nebom bankrotiral. Upam.
 
Uporabniški avatar
^^[LuKa]^^
Novinec
 
Prispevkov: 168
Pridružen: Ne nov 22, 2009 12:32 am
Kraj: Maribor

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a ^^[LuKa]^^ Sr jan 10, 2018 7:33 pm

alexwell je napisal/-a:Približno tako je, en ima okus po čokoladi drugi pa po vaniliji, tako da kaj ti je ljubše tistegega izberi 8)


Sej ti je čisto vredu povedal. Oba sta pri A1.
Kar se tiče pa LTE, je hitrost prenosa podatkov.
\m/ metal heart is hard to tear apart \m/
 
Tinchi96
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Po dec 14, 2020 8:45 am

Re: Zadovoljstvo s Telemach-om

Napisal/-a Tinchi96 Pe dec 18, 2020 10:36 am

Ma jst ne bi šla na Telemach, cena je res nizka, sam komentarjev pa ne slišim glih vlk dobrih.
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov