Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
Uporabniški avatar
soso
Uporabnik
 
Prispevkov: 1459
Pridružen: Če sep 18, 2003 9:37 pm
Kraj: maribor

Uničen disk na prenosniku

Napisal/-a soso Po maj 15, 2017 5:49 am

Iscem nekoga, ki bi resil podatke iz diska, najbolj so mi vazne slike za ostalo mi je vseeno. Prenosnik je padel na tla, predvidevam da je disk.
Lp[code][/code]
AH NI NAM LAHKO!
 
uros11
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Če nov 08, 2007 9:52 am

Re: Uničen disk na prenosniku

Napisal/-a uros11 Po maj 15, 2017 6:09 am

Prej bo vse drugo kot disk. Odpri prenosnik, vzemi ven disk in ga montiraj v drugi računalnik.
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2355
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Uničen disk na prenosniku

Napisal/-a DePalmo Po maj 15, 2017 8:12 am

Če se ti laptop še zalaufa in disk ne spušča čudnih zvokov, potem imaš dobre šanse da je z diskom vse v redu in narediš kot je napisal predhodnik: disk daš v drug računalnik in kopiraš. Če pa disk čudno praska oz. se zaganja, potem pozabi da boš zadevo rešil ker se je odlomila bralna glava. Lahko se reši (vsaj delno), ampak to stane olala denarja in ni ravno za navadne smrtnike.

V bodoče pa svetujem Google Photos, sem ga začel nedavno uporabljat in je zadeva super. Do 15GB placa zastonj če imaš njihov račun, slike se ti avtomatično kopirajo na njihov server iz tvojega telefona, tablice, računalnika ... in imaš varnostno kopijo.
 
Uporabniški avatar
soso
Uporabnik
 
Prispevkov: 1459
Pridružen: Če sep 18, 2003 9:37 pm
Kraj: maribor

Re: Uničen disk na prenosniku

Napisal/-a soso Po maj 15, 2017 3:17 pm

Diska ni slisat ob zagonu, vklopi se samo ventilator in cd potem pa je to to. Lucke za wifi in ostale, ki so se prizgale ob samem zagonu se sedaj ne. Je kdo iz stajerskega konca, ki bi mi pogledal prenosnik?
AH NI NAM LAHKO!
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov