Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
Uporabniški avatar
soso
Uporabnik
 
Prispevkov: 1457
Pridružen: Če sep 18, 2003 9:37 pm
Kraj: maribor

Montazni vgradni bazen

Napisal/-a soso Po feb 22, 2021 6:20 pm

Pozdravljeni,

ima kdo doma montazni vgradni bazen iz pocinkane plocevine ovalni ali okrogel? Zanima me priblizna cena gradbenih del ( izkop, priprava terena, plosca, obzidanje) in za katerega ponudnika bazenov ste se odlocili? Zidani me ne zanimajo.
Komentarji bazen je strosek, se ne splaca... niso zazeljeni!
Hvala
AH NI NAM LAHKO!
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm
 
Uporabniški avatar
Ivan36
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4568
Pridružen: Po feb 19, 2007 3:16 pm
Kraj: Primorska je lepa. 100 ljudi 100 čudi !

Re: Montazni vgradni bazen

Napisal/-a Ivan36 Po feb 22, 2021 7:01 pm

Komentarji bazen je strosek, se ne splaca... niso zazeljeni!

Jaz ti pa napišem, da boš imel veliko dela. da bo voda čista pa bazen prijeten za kopanje :DDD Torej iz mojih izušenj 3 ure kopanja 6 ur v pogonu črpalka pa spet 4 ure kopanja vsaj 8 ur črplaka v pogonu, sprotno pobiranje čebel pa muh os in druge mikro avijacije z gladine vode, če nimaš urejeno filtriranje vode, obvezn sesalec za bazene talni, stalno PH kontrola vode, anti alge tretma kosmičenje .... No sedaj se pa kompamo en 4 ure +2 morda na lep poletni dan :lol: :evil: :roll: Ako je deževje 5 dni .......... Ponovi vajo PH .... :huh: V 5 letih sem samo 2x imel odlično vreme in vodo kar 34 dni na max kvaliteti, ostalo je bilo samo delo in skrb.
 
Uporabniški avatar
soso
Uporabnik
 
Prispevkov: 1457
Pridružen: Če sep 18, 2003 9:37 pm
Kraj: maribor

Re: Montazni vgradni bazen

Napisal/-a soso Po feb 22, 2021 8:07 pm

Limas tole sem si ze pogledal. Nisem cisto prepican, da cene drzijo, ker za poliesterski bazen z vgradnjo mi je sumljivo nizka cena, saj je ze sam bazen zelo drag, kje so potem se gradbena dela. Mogoce se motim - upam :-). Rad bi iz prve roke slisal od koga, ki je sel skozi to.

Ivan36, sedaj je doma prostostojeci bazen in je bil lansko leto cel cas v uporabi. Da sem imel ogromno dela z njim ne morem rect, res pa je, da sem ga redno pokrival. Mogoce po daljsem dezevnem obdobju, ampak to so bazeni brez avtomatike, kar je pri teh malce vecjih zadevah skoraj nuja.
AH NI NAM LAHKO!
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov