Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
sixtoo
Novinec
 
Prispevkov: 244
Pridružen: Ne sep 05, 2004 5:05 pm

Napisal/-a sixtoo So mar 19, 2005 9:42 pm



lahko vam povem, da tale mitja jovanovič ni pravi, ker ga osebno poznam (njegov brat stanuje tu kot jaz), je iz litije in trenira fuzbal tle zraven nase hise. tko da ta ziher ni iz celja.

kaj drugač ste že kej novga poštudiral?
 
Uporabniški avatar
ALFA 166
Novinec
 
Prispevkov: 164
Pridružen: To feb 01, 2005 9:54 pm
Kraj: LOGATEC

Napisal/-a ALFA 166 So mar 19, 2005 10:32 pm

DEJ GREMO SE MAJKEMI DOBIT USI SKP PA SAM NAENKRAT PRESENECENJE IN POL . . :/:o:/ :/:o:/ :/:o:/ :/:o:/ :/:o:/ :/:o:/ :/:o:/ :-:o :-:o :-:o :-:o :-:o :-:o KAJ :wink: IN PO KONCU GREMO USI LEPO NA EN PIKNIK PA ENO HLADNO :pivo :pivo :pivo
NE SE BAT NE GA SRAT!
 
Damjan19
Uporabnik
 
Prispevkov: 1495
Pridružen: To jun 22, 2004 12:47 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a Damjan19 Ne mar 20, 2005 1:05 am

[quote="Matt"]FAaaak. Jaz za Golf1tuning. Bomo prisli malo v CE na masako!!!![/quote]

pa ne nad mene a? :(
:P
 
sixtoo
Novinec
 
Prispevkov: 244
Pridružen: Ne sep 05, 2004 5:05 pm

Napisal/-a sixtoo Ne mar 20, 2005 7:07 pm

ALFA 166 je napisal/-a:DEJ GREMO SE MAJKEMI DOBIT USI SKP PA SAM NAENKRAT PRESENECENJE IN POL . . :/:o:/ :/:o:/ :/:o:/ :/:o:/ :/:o:/ :/:o:/ :/:o:/ :-:o :-:o :-:o :-:o :-:o :-:o KAJ :wink: IN PO KONCU GREMO USI LEPO NA EN PIKNIK PA ENO HLADNO :pivo :pivo :pivo


kaj teb prov namenoma ni jasno al se sam delaš, da ti ni jasno?
 
Uporabniški avatar
Zupo
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 99
Pridružen: Če feb 26, 2004 4:11 pm
Kraj: Domžale

Napisal/-a Zupo Ne mar 20, 2005 7:22 pm

midjko je napisal/-a:Hello vsem skupaj.


Prvič sem na tem forumu in na forumu na sploh.
V naprej se opravičujem za kakršnekoli napake.

V naprej se v življenju plačajo tri stvari in sicer,

1. ko se greš prijavit za poroko
2. v k..r..n haussu
3. graverju, ko naročiš graviranje svojega imena in priimka
--------------------------------------------------------------------------------

Vse ostalo se v kapitalizmu ne plačuje v naprej.

:-)
:D :) :P

LP



Pozabu si na homologacijo. Morš tut najprej plačat pol greš pa nad jašek :D
What we do in life, echoes in eternity....
 
Uporabniški avatar
Cocaine00
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 29
Pridružen: To apr 19, 2005 10:30 am

Napisal/-a Cocaine00 To apr 26, 2005 11:48 am

Kuk plačate vam ga zrihtam nekje pa ga prefukate vi pol? :lol: :lol:
Sunce piči mi roštiljamo, cure gule krumpir u hladovinii 8)
 
s_mande
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 740
Pridružen: Sr nov 24, 2004 11:17 am
Kraj: Koroska

Napisal/-a s_mande To apr 26, 2005 11:55 am

Cocaine00 je napisal/-a:Kuk plačate vam ga zrihtam nekje pa ga prefukate vi pol? :lol: :lol:


Saljivec!Samo nekaj da se bos zamislil.
Ta clovek je velik 2metra,120kg,ima izkusnje z tepesko,mogoce ima celo strelno orozje.Daj postavi se na realna tla,sploh pa so si ljudje bolj ali manj sami krivi(zakaj nasedajo taksnim stvarem),ta Mitja Jovanovic je pa glava od cloveka.Jaz se zanj sploh ne bojim,bo ze zakon in POLICIJA poskrbela zanj.
 
Uporabniški avatar
Mumbley
Novinec
 
Prispevkov: 282
Pridružen: Če apr 14, 2005 7:27 am

Napisal/-a Mumbley To apr 26, 2005 12:11 pm

Menda da obstajajo izterjevalci, ki "odkupijo" dolg - izplačajo denar ki tip dolguje minus provizija, grejo do tipa in ga "stresejo" dokler jim vsega ne izplača. Če bi se vsi ogoljufani združili se tipu slabo piše.
 
Uporabniški avatar
rok46
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2861
Pridružen: Ne avg 01, 2004 6:32 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a rok46 To apr 26, 2005 12:26 pm

s_mande je napisal/-a:
Cocaine00 je napisal/-a:Kuk plačate vam ga zrihtam nekje pa ga prefukate vi pol? :lol: :lol:


Saljivec!Samo nekaj da se bos zamislil.
Ta clovek je velik 2metra,120kg,ima izkusnje z tepesko,mogoce ima celo strelno orozje.Daj postavi se na realna tla,sploh pa so si ljudje bolj ali manj sami krivi(zakaj nasedajo taksnim stvarem),ta Mitja Jovanovic je pa glava od cloveka.Jaz se zanj sploh ne bojim,bo ze zakon in POLICIJA poskrbela zanj.


tud tazga se da obvladat ;)

LP
Slika
 
s_mande
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 740
Pridružen: Sr nov 24, 2004 11:17 am
Kraj: Koroska

Napisal/-a s_mande To apr 26, 2005 12:33 pm

rok46 je napisal/-a:
s_mande je napisal/-a:
Cocaine00 je napisal/-a:Kuk plačate vam ga zrihtam nekje pa ga prefukate vi pol? :lol: :lol:


Saljivec!Samo nekaj da se bos zamislil.
Ta clovek je velik 2metra,120kg,ima izkusnje z tepesko,mogoce ima celo strelno orozje.Daj postavi se na realna tla,sploh pa so si ljudje bolj ali manj sami krivi(zakaj nasedajo taksnim stvarem),ta Mitja Jovanovic je pa glava od cloveka.Jaz se zanj sploh ne bojim,bo ze zakon in POLICIJA poskrbela zanj.


tud tazga se da obvladat ;)

LP


Nisem rekel da se ne da,samo naj se clovek postavi na realna tla...Tega Mitja jaz ne podrzujem po eni strani mi je pa pravi ded,da se domisli sploh cesa takega,pa da so ljudje tako naivni in nasedajo neznancem.Itak je moz v priporu,sledi bozja roka. ;)
 
Uporabniški avatar
rok46
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2861
Pridružen: Ne avg 01, 2004 6:32 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a rok46 To apr 26, 2005 12:41 pm

sej prou tko,take je treba dat mal na hladno ;)

LP
Slika
 
Uporabniški avatar
darkdog24
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2211
Pridružen: Če sep 18, 2003 6:30 pm
Kraj: Velenje

Napisal/-a darkdog24 To apr 26, 2005 12:47 pm

Js bom tk reku mene je ta tip nategnu za 2500 sit.Isku sm volan od 16v-ja in je reku da ga ma pa da naj mu nakažem 2500 sit kot dobro voljo oziroma na mobi račun.Verjel mu nism nč, sam ko je pa omenu ,mojo bivšo sošolko-simpatijo, pa njene sorodnike itd... me je prepriču in sam mislu da je pač z njimi v sorodstvu.

Po eni strani sm temu Jovanoviču hvaležen, saj me je streznu za celo življenje.Sem pošten in ne nategujem folk, ampak po njegovem dejanju še babi ne dam kej brez plačila.

2500 sit sm požrl, to je ubistvu 1 dobra runda v gostilni, žal pa mi je tistih ki ste pa dali dost denarja.
Ker men je reku če mu nakažem 10 tisoč, pa sm reku da ne si nor, pol je reku no dej saj 5000 sit, pa sm reku ma ni šans to je preveč, no pol je reku no dej pa saj 2500 sit.Pa sm reku ajde tolk pa dam .

Tako da če niste nikoli prej govorili s takim človekom nedajajte denarja vnaprej.Js sm recimo prodal neki stvari preko foruma in mi je folk nakazu denar s poštnino vnaprej js sm jim pa robo potem poslal, sam na forumu se kolkr tolk poznamo, tako da to ni tolk hudo, sam tole je pa.....
UPOKOJENI STYLER (8 pokalov)Slika
 
s_mande
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 740
Pridružen: Sr nov 24, 2004 11:17 am
Kraj: Koroska

Napisal/-a s_mande To apr 26, 2005 12:52 pm

darkdog24 je napisal/-a:Js bom tk reku mene je ta tip nategnu za 2500 sit.Isku sm volan od 16v-ja in je reku da ga ma pa da naj mu nakažem 2500 sit kot dobro voljo oziroma na mobi račun.Verjel mu nism nč, sam ko je pa omenu ,mojo bivšo sošolko-simpatijo, pa njene sorodnike itd... me je prepriču in sam mislu da je pač z njimi v sorodstvu.

Po eni strani sm temu Jovanoviču hvaležen, saj me je streznu za celo življenje.Sem pošten in ne nategujem folk, ampak po njegovem dejanju še babi ne dam kej brez plačila.

2500 sit sm požrl, to je ubistvu 1 dobra runda v gostilni, žal pa mi je tistih ki ste pa dali dost denarja.
Ker men je reku če mu nakažem 10 tisoč, pa sm reku da ne si nor, pol je reku no dej saj 5000 sit, pa sm reku ma ni šans to je preveč, no pol je reku no dej pa saj 2500 sit.Pa sm reku ajde tolk pa dam .

Tako da če niste nikoli prej govorili s takim človekom nedajajte denarja vnaprej.Js sm recimo prodal neki stvari preko foruma in mi je folk nakazu denar s poštnino vnaprej js sm jim pa robo potem poslal, sam na forumu se kolkr tolk poznamo, tako da to ni tolk hudo, sam tole je pa.....


Saj se strinjam z teboj,imas prav.Treba je paziti kar se tice denarja,leto ali dve nazaj so ugasnila 3 mlada zivljenja zaradi 1.000.000SIT.Pa a je sploh to vredno,ljudje dandanes nimajo srca in nic ne razmisljajo.Kar se tice denarja jaz ne zaupam nikomer,jedino punci(kater sedaj nimam :P ) in prijateljem. ;)

In koliko je pa hotel imeti za ta volan predvidevam od Clia 16V,jaz sem taksnega kupil v Italiji za celih 10 EURO,je pa kot nov,res zelo dobro ohranjen. :vrum
 
Uporabniški avatar
Fullback
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1736
Pridružen: Sr maj 05, 2004 7:40 pm
Kraj: Največkrat...Na trdih tleh...ali mehkem blatu...

Napisal/-a Fullback To apr 26, 2005 1:38 pm

Mumbley je napisal/-a:Menda da obstajajo izterjevalci, ki "odkupijo" dolg - izplačajo denar ki tip dolguje minus provizija, grejo do tipa in ga "stresejo" dokler jim vsega ne izplača. Če bi se vsi ogoljufani združili se tipu slabo piše.


Če se ti splača dat 2/3 dolga njim, pa še to pri dovolj velikih zneskih... :roll:

To so ekstremi...
/¨¨¨¨¨¨¨¨\___
-- O ----------O--
Prodam
 
Uporabniški avatar
PiLLLe
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2461
Pridružen: Sr mar 24, 2004 10:33 pm
Kraj: lublana

Napisal/-a PiLLLe To apr 26, 2005 7:37 pm

Okj jst pa nucam drugo informacijo :D Negre se o prevari a gre se o enm celjanu :)

Zadeva je pa taka da sm se zdj ene par dni gor vozu v dramlje pa sm ob avtocest vidu eno bajtico k ma ficokombija parkeranga nerigistreranga pomoje tut v neuporabi :) Zdj zadeva je mal pred dramljah ob avto cest ce se peljete od lj gor :) tko da bi biu full hvalenz ce bi mi kdo kj zvedu o tem tipsonu al pa ce prodaja tistga kombia :P :D

Lp PiLLLe
 
Uporabniški avatar
Fiat Tipo
Uporabnik
 
Prispevkov: 1289
Pridružen: Če mar 06, 2003 6:24 pm
Kraj: Idrija

Napisal/-a Fiat Tipo So maj 21, 2005 2:29 pm

No zadeva se je razpletla tako da je tip dobil 2 leti in 4 mesece zapora. Se pravi da bo ta čas varno shranjen. sam problem je ker je takih "jovanovičev" skoz več.
Tožilo ga je 38 oseb + 15 ki so bile kao neutemeljene (verjetno ker so opustili pritožbo) in kolk je blo še takih ki ga sploh niso prijavili.
 
Uporabniški avatar
Torti
Novinec
 
Prispevkov: 374
Pridružen: To mar 29, 2005 8:34 pm

Napisal/-a Torti So avg 13, 2005 4:22 pm

Fiat Tipo je napisal/-a:No zadeva se je razpletla tako da je tip dobil 2 leti in 4 mesece zapora. Se pravi da bo ta čas varno shranjen. sam problem je ker je takih "jovanovičev" skoz več.
Tožilo ga je 38 oseb + 15 ki so bile kao neutemeljene (verjetno ker so opustili pritožbo) in kolk je blo še takih ki ga sploh niso prijavili.


Bravo! =I
Slika
 
eFFe
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 27
Pridružen: Ne mar 09, 2003 6:14 pm

Napisal/-a eFFe Če jan 05, 2006 12:29 am

Fullback je napisal/-a:
Mumbley je napisal/-a:Menda da obstajajo izterjevalci, ki "odkupijo" dolg - izplačajo denar ki tip dolguje minus provizija, grejo do tipa in ga "stresejo" dokler jim vsega ne izplača. Če bi se vsi ogoljufani združili se tipu slabo piše.


Če se ti splača dat 2/3 dolga njim, pa še to pri dovolj velikih zneskih... :roll:

To so ekstremi...


Ce je tip trdovratna baraba, se ti se kako splaca dati 2/3, ker v nasprotnem niti ene tretjine ne bos dobil... ;)

Drugac pa tut naceloma ni 2/3(no, ne vem koga ti poznas :P ), ampak bl ena tretjina... pa tut recimo. Ce mas 200 jurjev, pa da dobis ene 120 ven se cist splaca. Pa treba je mal vedt komu prodas dolg... ne mors to dat kr vsaki gorili s polizano cupo. Obstajajo izterjevalci, ki imajo precej bolj prefinjene metode in so "v dobrih odnosih" z organi reda in oblasti.

No, pa ne bom prevec razlagov zdej. Jest sem dobil placilo v parih dneh(prej cakal pol leta), s tem, da vem da je tip dolzan naokol in naokol in vecina folka denarja ne bo dobila. Vsaj po pravni poti ne. Tko da, ce mas moznost dobit dobre izterjevalce - go for it. Pa se ena finta je - ce mas ti dolg crno na belem, potem mislim da obstajajo uradno registrirane agencije, ki jih poisces v imeniku. Ce pa gre za ustni dogovor, mors pa met tud mal srece, da mas dostop do zanesljivega folka.

Drugac pa socustvujem z vsemi, ki vas je nategnil, ampak vam bo verjetno vsaj dobra sola za naslednjic. Pa ne bit zdej jezni na cel svet... sej ljudje smo v principu dobri, sam par debilov se najde sem in tja... :)
 
Damjan19
Uporabnik
 
Prispevkov: 1495
Pridružen: To jun 22, 2004 12:47 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a Damjan19 Če jan 05, 2006 9:11 am

Thomas Hobbes, a? ;)
 
Uporabniški avatar
_bordon_
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 506
Pridružen: Po mar 20, 2006 3:24 pm
Kraj: čežarji, koper

Napisal/-a _bordon_ Po mar 27, 2006 11:21 pm

zakaj mu negreš kar na dom
prevelik podpis - glej pravilnik!

šaljiču te bre u 3 picke materine
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov