Stran 1 od 1

mr. REGY

Objavljeno: Pe jun 10, 2005 9:16 pm
Napisal/-a gajo_g
prosim za pojasnila ne da se sekiram zaradi opozorila glede na to da sem ta forum dal na ignore prav zaradi takih kot si ti ki si krojijo pravila oziroma si jih tolmačijo po svoje in sicer pojasnilo zahtevam glede teme http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... 084#489084 naj ti osvezim spomin z členom 1.3 - kregarija stila "jaz imam pa boljšo znamko, ne moja je boljša" ali "jaz imam pa boljšega/lepšega/daljšega kot ti" je prepovedana in bo podeljeno opozorilo za VSE udeležene v kregariji. Pljuvanje po drugih znamkah avtomobila ali opreme je sankcionirano z opozorilom (rumeni karton).
Pa mi povej z kom sem se jaz kregal glede na to da se ta člen nanaša na kreganje jaz se nisem z nikomer kregal ampak se izrazal svojo voljo in se enkrat povem recimo za mene osebno so korejska vozila j***a pa kaj saj se nisem z nikomer kregal in sem hotel prepreciti kreganje ki bi nastalo ob nadaljevanju teme in sem lepo prosil za zaklep naenkrat danes pa vidim opozorilo in se prvo dodobra nasmejim pa si preberem tisti clen pa katerem bi naj bil kaznovan !!

v pričakovanju cim prejšnjega odgovora tvoj fan Goran Gajić
:D :D :D :D :D :D

Objavljeno: Pe jun 10, 2005 9:26 pm
Napisal/-a mojster
sej je za bmw-ja in ne za neka druga j***a

:roll: jasno zdej

Objavljeno: Pe jun 10, 2005 9:39 pm
Napisal/-a gajo_g
pa halo pa kaj se tu dogaj pa ka a vi res nimate kaj bolj pametnega za delat ko pa da si namisljujete neka brezvezna pravila in si jih tolmacite na samo svoj nacin evo tako tale forum bom dal dokoncno na ignore in prosim ce se bi dalo kako urediti da me izbrisete iz evidence na mojo voljo pa se te dni smo v sluzbi dobili pikado avtomat pa bo bolje da igram pikado kot pa da se kregam z mulci lep pozdrav poklicni gasilci Ravne na Koroskem :D :D :D regy ne pozabi da sem tvoj fan

Objavljeno: Pe jun 10, 2005 9:40 pm
Napisal/-a RedBull™
imaš srečo da se mi ne da kartona po žepu iskat. Je že borut oo7 vse povedu

tko da locked

Objavljeno: Pe jun 10, 2005 11:01 pm
Napisal/-a RegY
no, da še povem nekaj zraven, čeprav je že zaklenjeno.

če bi totalno upošteval pravilnik, bi ti lahko dal sedaj še dve opozorili, enega sem "spregledal", ko sem te opozoril samo za omadeževanje drugih znamk.

še enkrat citiram del člena, na katerega se je vezalo opozorilo:

Pljuvanje po drugih znamkah avtomobila ali opreme je sankcionirano z opozorilom (rumeni karton).


medtem, ko je tvoja tema bila OGLAS, ki so strogo prepovedani na forumu (2. člen), ter sedaj se še pritožuješ čez delo moderatorjev(5. člen) .

v primeru nadaljnih kršitev pravilnika, boš dobil še te dve opozorili, kateri sem ti sedaj opisal, trenutno ju bom pa spregledal. kar pomeni, da si še samo eno opzorilo stran od bana.

Objavljeno: Po jun 13, 2005 7:58 am
Napisal/-a INFINITI
Samo še nekaj dodam - dragi Gajo, znan si po temu da rad hodiš ljudem v teme(tudi meni si ko sem imel temo posvečeno Hyundai Coupe) in jim bruhaš po avtomobilskim znamkam za brezveze, če si fan BMW (pa čeprav krepko rabljenih) prav - drugače pa daj nam samo še en razlog in bomo poskrbeli da dobiš kick in the ass iz tega foruma gasilec gajo - pa ne sekiraj se ata - tukaj nismo sami mulčki da se boš tako prepotentno obnašal ;)