Stran 1 od 6

Kam greste letos na dopust

Objavljeno: So apr 14, 2007 7:58 pm
Napisal/-a sonček
Jest nikamor,hehe nimam nobenga plana, ko bo prišel čas in se bomo kaj menili bomo pač šli nekam na morje toda raje sem doma pa da hodim delat kot pa da luzim okrog po svetu. Meni osebno je bolje biti doma in naj ostanejo čudežna dežela samo kot sanje ali želja morda jih ne bom nikol obiskal.
MOrda bom šel v hribe sicer sem že v hribih doma toda še malce višje. Pravjo: Če še nisi bil na triglavu nisi Slovenec.
Drugačle mamo pa tukaj poleti, kar lepo vreme, včasih se malce skisa. Zvečer grem včasih malce ven posedet po kakšni klopci.

Drugač pa je kar naporno, če greš polet na morje, najprej tiste kolene, potem vročina, stroški vse mogoče 8) .

No in kam nameravate it letos na dopust aja še to ali dobro plavate namreč jest zelo slabo le komaj se obdržim na vodi in me je celo mal strah :evil: , ker nisem dober plavalec, ko sem bil nazadnje na morju sem znal samo žabco plavat ter narest mrtvaka brez težav.

lp

Objavljeno: So apr 14, 2007 8:07 pm
Napisal/-a michelin
ja Hrvaška kot lani Solaris pri Šibeniku :D :D :D

Objavljeno: Ne apr 15, 2007 8:44 am
Napisal/-a Leonardo
Skor vsa leta sm hodu v Maredo, ta let grem pa v Funtano (bližina Vrsarja)

Objavljeno: Ne apr 15, 2007 8:56 am
Napisal/-a Mr_Jingles
Kot že nekaj let zapored spet vabi Lošinj....Lepo, lepo je tm....

Objavljeno: Ne apr 15, 2007 10:44 am
Napisal/-a black
Spet vsi na hrvaško :noro

Ne vem še kam grem,ampak mogoče jo bom potegnil v Belgijo na ogled F1 in to izkoristil tudi kot dopust :)

Objavljeno: Ne apr 15, 2007 11:08 am
Napisal/-a mihhec
Mogoče Dubrovnik :D

Objavljeno: Ne apr 15, 2007 12:01 pm
Napisal/-a leoCar
Mogoče Makarska, 90% ;)

Objavljeno: Ne apr 15, 2007 2:23 pm
Napisal/-a sandek
pag :P

Objavljeno: Ne apr 15, 2007 3:26 pm
Napisal/-a myster
mogoče sred poletja pa nekam na HR.pa pol na maturanca v Grčijo konc avgusta.

A gre kera tut v grčijo konc avgusta :?:

Objavljeno: Ne apr 15, 2007 4:17 pm
Napisal/-a MaTe0
Grčija vrjetno :) Hrvaške mam poln falus že pa še dragi so.

Lokacije pa še ne vem odvisn od ponudbe.

Objavljeno: Ne apr 15, 2007 4:34 pm
Napisal/-a =ZiAn=
myster je napisal/-a:mogoče sred poletja pa nekam na HR.pa pol na maturanca v Grčijo konc avgusta.

A gre kera tut v grčijo konc avgusta :?:


Js tut konc augusta pičim na maturanca u grčijo..nažalost zate nism ženska :lol: na ker otok pa greste?

Objavljeno: Ne apr 15, 2007 8:02 pm
Napisal/-a nebivedu
Konc aprila greva mal na korčulo, avgusta pa za 3 tedne portugalska z avtom.

Objavljeno: Ne apr 15, 2007 9:15 pm
Napisal/-a myster
=ZiAn= je napisal/-a:
myster je napisal/-a:mogoče sred poletja pa nekam na HR.pa pol na maturanca v Grčijo konc avgusta.

A gre kera tut v grčijo konc avgusta :?:


Js tut konc augusta pičim na maturanca u grčijo..nažalost zate nism ženska :lol: na ker otok pa greste?


KRF

Objavljeno: Ne apr 15, 2007 9:34 pm
Napisal/-a Spyker
Dopust bomo letos s klapo verjetno preživel podobno kot lani - na slovenski obali v Luciji. Smo bli 3x v kampu Lucija, lani pa smo se zasidrali blizu kampa pred marino na parkplacu. Dobili smo kazen ker je bil avto nepravilno parkiran oz. je bil parkiran v času, ko ga tam nebi smelo bit. Kazen mislim da je bil okoli 5000 enot bivše slovenske valute, medtem ko bi za bivanje v kampu zabili n-krat več :lol:

Žurka pa nepopisna, sicer le za par dni vseskup ampak kljub temu je blo 1A. Čez dan poležavat na plaži in se treznit od prejšnjega dne, zvečer pa po Hajnikenu, Papriki itd. :)

Objavljeno: Ne apr 15, 2007 9:43 pm
Napisal/-a Mad
... letos bom po treh letih menjal destinacijo ... verjetno bom šel na Pag ...

Objavljeno: Po apr 16, 2007 12:00 am
Napisal/-a sonček
Spyker je napisal/-a:Dopust bomo letos s klapo verjetno preživel podobno kot lani - na slovenski obali v Luciji. Smo bli 3x v kampu Lucija, lani pa smo se zasidrali blizu kampa pred marino na parkplacu. Dobili smo kazen ker je bil avto nepravilno parkiran oz. je bil parkiran v času, ko ga tam nebi smelo bit. Kazen mislim da je bil okoli 5000 enot bivše slovenske valute, medtem ko bi za bivanje v kampu zabili n-krat več :lol:

Žurka pa nepopisna, sicer le za par dni vseskup ampak kljub temu je blo 1A. Čez dan poležavat na plaži in se treznit od prejšnjega dne, zvečer pa po Hajnikenu, Papriki itd. :)


vidš da se da tud ob Slovenski obali dobr met. Jest sem bil lansko leto tam okol in pa letos pred dvemi meseci amoak brez kopanja. Pa še dam hitr pridem ker sem iz takega konca

Objavljeno: Po apr 16, 2007 6:38 am
Napisal/-a Doc_
ma kaj vidiste v tisti dragi, grdi in neprijazni južni državi :!: :?: :roll: (HR mislim :P )

ma rajši grem na našo obalo... oz nevem še kam bom šel... ma prej v grčijo, ki te stane približno enako kot HR..

Objavljeno: Po apr 16, 2007 6:53 am
Napisal/-a MaTe0
Doc_ je napisal/-a:ma kaj vidiste v tisti dragi, grdi in neprijazni južni državi :!: :?: :roll: (HR mislim :P )

ma rajši grem na našo obalo... oz nevem še kam bom šel... ma prej v grčijo, ki te stane približno enako kot HR..


Agree

Objavljeno: Po apr 16, 2007 7:17 am
Napisal/-a nebivedu
Doc_ je napisal/-a:ma kaj vidiste v tisti dragi, grdi in neprijazni južni državi :!: :?: :roll: (HR mislim :P )

ma rajši grem na našo obalo... oz nevem še kam bom šel... ma prej v grčijo, ki te stane približno enako kot HR..


Na hrvaškem je hrana cenejša kot v sloveniji, da pa o pijači ne govorim. Na Krku me pride sok in kava 400 sit v najdražjem lokalu s pogledom na marino, v portorožu pa 1200 sit(govorim za lansko leto), pogled je pa na sosednjo razpadajočo stavbo.
Pa še gužvat se mi ni treba po avtocesti, ki jo obnavljajo v n ajvečji sezoni, da se potem 3 ure kuhaš na njej preden kam prideš.
Slovenska obala je pa taka, da bi sam, če bi imel možnost, pobral vse smeti na obalah in jih stresel na županovo zemljo, pa naj se on ubada s svinjarijo. Uglavnem tok svinjske obale ne vidiš niti če greš na obrežje Save v Črnučah(ljubljana).

Bodo primorci morali malo bolj razmišljat o čistilnih akcijah in bodo moral začet čistit vso obalo od debelega rtiča pa do sečovelj. (pridem pomagat, ko bodo imeli tako akcijo)

V osnovi pa nikoli ne hodim na celinsko obalo, ampak vedno na otoke, ker je voda sigurno bolj čista in ljudje niso tok zateženi, ker živijo od turizma in je turist za njih vir zaslužka in ne oseba za obračun (mislim na slovensko primorje, ko se obnašajo do tebe, kot da si gnoj, ker si prišel v njihovo gostilno jest).

Pa še to - na Krku je vedno več lokalov in gostiln, kjer te kot slovenca postrežejo prej kot nemca, pa še v slovenskem jeziku. To pa zato, ker slovenci pridejo trije v picerijo, pojedo vsak svojo pico, popijejo vsak 3 pire in grejo, nemci pa pridejo po 10 komadov naročijo 5 pic prerezanih na pol in liter radenske in potem 5 ur razpravljajo. Od takih strank lokal nič ne zasluži in tko je resničnop vedno več takih, ki postrežejo slovenca prej, ker vedo, da bo kmalu odšel in bo lahko še kdo drug dobil mizo.

Pa še to je - če si turist se tako tudi obnašaj - tako kot se ti obnašaš do domačinov, tako se oni obnašajo do tebe - povsod na svetu, ne samo na hrvaškem. In če si ti prišel tja na dopust, si ti tisti, ki se mora prilagajat drugim navadam, ne da se bodo oni tebi.
Na ta način nisem imel še nikoli problemov, nikjer. Razen enkrat se je en drug turist(zagrebčan na Cresu) hotel na vsak način skregat z mano, pa so ga domačini nalomili, ker jim odganja stranke.