Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
Uporabniški avatar
ArminLegenda
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 741
Pridružen: Pe avg 25, 2006 11:11 am
Kraj: Ljubljana

Ima kdo Pinnacle Studio 9?

Napisal/-a ArminLegenda To jul 17, 2007 6:05 pm

Zanima me zgoraj omenjena stvar. Zelo zelo bi vas prosil če bi mi lahko poslali datoteko ki se nahaja v Program file-ih pod pinnacle v mapi Tutorial\supportFiles ---> datoteka se imenuje na DS_ ... celega imena nevem ... pri inštalaciji mi zahteva omenjeno datoteko za nadaljni potek. Najlepša hvala

PS: Pošljete mi jo lahko na PM, e-mail oz. me dodate na msn ... LP
 
Uporabniški avatar
FBR
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1768
Pridružen: So sep 03, 2005 12:40 pm

Napisal/-a FBR To jul 17, 2007 8:01 pm

http://www.racunalniske-novice.com/forum/

http://slo-tech.com/script/forum/

Se mi zdi, da bo lahko veliko več sreče tam.

LP FBR
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Re: Ima kdo Pinnacle Studio 9?

Napisal/-a pinny Po dec 01, 2014 10:44 pm

Je kdo še aktiven na forumu, ki uporablja Pinnacle studio? Bi rabu pomoč, uporabljam pa 15- ko :).
J.... me, k nikakor ne pogruntam kako narest video v videu oz. sliko v sliki. Pridem do menija picture in picture, določim lego kvadratka za video, velikost, zaobljenost robov, nikjer pa ne najdem kako sedaj drug video, torej glavni video dat v podlago. Plis help mi :)
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Re: Ima kdo Pinnacle Studio 9?

Napisal/-a MacTron To dec 02, 2014 12:26 am

pinny je napisal/-a:Je kdo še aktiven na forumu, ki uporablja Pinnacle studio? Bi rabu pomoč, uporabljam pa 15- ko :).
J.... me, k nikakor ne pogruntam kako narest video v videu oz. sliko v sliki. Pridem do menija picture in picture, določim lego kvadratka za video, velikost, zaobljenost robov, nikjer pa ne najdem kako sedaj drug video, torej glavni video dat v podlago. Plis help mi :)


Na kratko in upam, da bos razumel skozi spodnjo sliko

Slika

Prvo kot prvo moras za glavni video izbrati prvi video tray oz. kolikor video posnetkov zelis. Pod njim pa prilepis video clip s katerim zelis ustvariti PIP. Nato izberes toolbox ter add overlay effect. Seveda je tukaj odvisno tudi s katero barvo imas oz. ce imas v prvem glavnem videu kaksno posebnost, tukaj uporabis chroma key ter izberes enako barvo zaradi overlay-a, da se na samem preview vidi ter kasneje v koncnem izdelku. Obvezno izberes tudi enable v vsakem podrocju katerega zelis omogociti. Srecno.
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Re: Ima kdo Pinnacle Studio 9?

Napisal/-a pinny To dec 02, 2014 5:39 pm

Pa mi je ratalo :) ..... hvala za inštrukcije ;)

http://youtu.be/Wzfk6nQAMgg
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov