Stran 1 od 1

Dober ter dokaj enostaven program za ustv. spletnih strani?

Objavljeno: So jan 12, 2008 5:59 pm
Napisal/-a ArminLegenda
Kateri program priporočate? Na PC-ju imam Web Page Marker vendar bi želel nekaj bolj zmogljivega, boljšega, ...

Objavljeno: So jan 12, 2008 6:03 pm
Napisal/-a Spyker
Macromedia Dreamweaver mogoče. Nekateri pravijo da ni za začetnike čeprav jest mislim da ni noben problem začet se učit v tem programu. Sam sem začel v MS Wordu :lol: Šel na MS Frontpage :) In nato delal v Dreamweaverju, v kombinaciji s Photoshopom.

Zaželjeno je vsaj osnovno znanje html-ja. Če tega nimaš, najdi na netu ker je celo morje tutorialov.

Objavljeno: So jan 12, 2008 6:13 pm
Napisal/-a IcEm4n
NVU, ki je (se mi zdi) celo v slovenščini

Objavljeno: So jan 12, 2008 6:20 pm
Napisal/-a ervin30
nvu ja je dober program

Objavljeno: So jan 12, 2008 7:47 pm
Napisal/-a MacTron
ervin30 je napisal/-a:nvu ja je dober program


a je to spet ena od podobni "cvetk"
http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... 153#830153

dejte povejte koliko od vas resnicno uporablja nvu :idea:

Objavljeno: So jan 12, 2008 9:33 pm
Napisal/-a simimedi
Jaz osebno uporabljam Dramweaver-ja in se mi zdi super. Tudi ni nevem kako zakompliciran - oziroma se mi zdi celo zelo preprost. Glede osnov HTML-ja pa si lahko prebereš tule:
http://www.ctk.uni-lj.si/publikacije/2000/html-online/

LP

Objavljeno: So jan 12, 2008 9:46 pm
Napisal/-a ArminLegenda
MacTron je napisal/-a:
ervin30 je napisal/-a:nvu ja je dober program
je to spet ena od podobni "cvetk"
http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... 153#830153


Tudi jaz opažam zadnje čase da omenjeni uporabnik piše samo z željo po večjem število postov ter da se na nekaterih drugih forumih predstavlja kot 15 letnik :roll:

Kar se tiče ustvarjanja spletnih strani, mislim da bom ostal na sedanjem programu ki je zelo enostaven pa še lepi izdelki lahko pridejo ven. Edino tale Dreamweaver je treba še sprobat da vidimo kakšno čudo je to. Zanima me še če bojo slike na spletu vidne če jih naložim v program direkt iz PC-ja al je potrebno slike naložit nekam na net?

Objavljeno: So jan 12, 2008 10:15 pm
Napisal/-a Bogo
preprost naj bi bil tudi Site.Studio.v6.0, sam nism sprobal...
najdu sm pa še demo, lahko sprobaš prek neta
http://www.psoft.net/SS/site_studio_demo_page.html

Objavljeno: So jan 12, 2008 11:29 pm
Napisal/-a ArminLegenda
Bogo je napisal/-a:preprost naj bi bil tudi Site.Studio.v6.0, sam nism sprobal...
najdu sm pa še demo, lahko sprobaš prek neta
http://www.psoft.net/SS/site_studio_demo_page.html


Ima mogoče kdo ta program ki bi se ga dalo poslat po msn-ju?

Objavljeno: Ne jan 13, 2008 1:24 am
Napisal/-a Drocky
če je pa NVU simpl pol pa tut nč nočem. Predno zakapiraš kak se kej dela porabiš celo večnost. Edini + za moje pojme je to da je brezplačen, drugače pa rajše zgoraj omenjena forntpage al pa dreamwaver.
Če pa znaš html pa beležnica :twisted:

Objavljeno: Ne jan 13, 2008 1:47 am
Napisal/-a IcEm4n
NVU sen sicer uporabu samo enkrat (pač sm ga na hitro stestiru) in ga kasnej dol vrgu, ker mi je Dreamveawer čist dost in ne rabim dveh.

Sicer sem o NVU dost dobrga slišu takoj na začetku, potem pa tema (ni blo več o njem slišat, ne dobrga pa ne slabga)