Stran 1 od 1

internet+TV

Objavljeno: Po jan 25, 2010 5:57 pm
Napisal/-a Matjaž87
Pozdravljeni
s punco se seliva na svoje, tam kamor greva ni interneta. Zanima me za kak predlog s katerim ponudnikom ste najbolj zadovoljini poleg tega bi pa vzela še TV programe. Ne delam reklame, ampak kokr sem zasledu je pri telemachu nekako najugodnejši trojček za 25evrov čeprav ne rabiva telefona je ugodneje trojček kot vsakega posebaj.
Hvala
LP Matjaž i n Barbara

Objavljeno: Po jan 25, 2010 8:41 pm
Napisal/-a adis
kolikor razumem bosta na novo napeljavo naredila tam kamor gresta živet?

telemach je kar ok si ga sam lastim ( beri: trojčka)

Objavljeno: Po jan 25, 2010 9:14 pm
Napisal/-a Matjaž87
Tako je, greva v podnajemniško stanovanje v Lj. Sicer je že telemach tv notr, ampak bova naštimala kr bo bolj ugodno. Za net rabva tok da forume bereva pa če na youtube kak filmček gledaš je fajn da ne šteka pa tut če važn da je net ;)

lp

Objavljeno: Po jan 25, 2010 10:21 pm
Napisal/-a adis
Matjaž87 je napisal/-a:Tako je, greva v podnajemniško stanovanje v Lj. Sicer je že telemach tv notr, ampak bova naštimala kr bo bolj ugodno. Za net rabva tok da forume bereva pa če na youtube kak filmček gledaš je fajn da ne šteka pa tut če važn da je net ;)

lp


najbolj ugodno ti bo, če vzameš potem kar t-2 saj je v prednosti, ker nisi naročniško vezan medtem, ko si pri trojčku ( telemach) naročniško vezan na dobo 12 mesecev.
z optiko in vlc programom ( ter ustreznimi nastavitvami) imaš lahko brezplačni tv, kar na svojem pc-ju in ti ni potrebno plačati dodatno še tv-boxa

Objavljeno: Po jan 25, 2010 11:01 pm
Napisal/-a GiGi1985
pa za T-2 je važno kako daleč si od centrale (vem da nekaj časa nazaj je bilo to zelo važno, oz. ga jaz nisem mogel imeti ker smo več kot 2 km od centrale) je sedaj kaj drugače? Kaj pa Tuš? Ker tale Siol bo treba skenslat.

Objavljeno: To jan 26, 2010 12:34 pm
Napisal/-a adis
GiGi1985 je napisal/-a:pa za T-2 je važno kako daleč si od centrale (vem da nekaj časa nazaj je bilo to zelo važno, oz. ga jaz nisem mogel imeti ker smo več kot 2 km od centrale) je sedaj kaj drugače? Kaj pa Tuš? Ker tale Siol bo treba skenslat.


t-2 ima po skoraj celi šiški že optiko tako, da mislim, da to ni več problem vsaj v tistem delu ljubljane

Objavljeno: Sr jan 27, 2010 9:19 pm
Napisal/-a Matjaž87
Hm danes sem poklicu na t-2 optika ni možna ker pri meni (moste) še nimajo optike tako da lahko dobim samo navaden internet +da morem imeti stacionarni telefon kar potem skupaj znese 20evrov samo internet.
Potem klicu na telemach kjer je možen digitalni trojček 25evrov pogoj pa je da slenem za 12mesecev pa samo iternet ni možen ker je pogoj da imam tv preko katerega tudi net dobim in na koncu je trojček ceneje kot tv+internet. Za nenkrat mi je trojček še najbolš, edino moti me vezava za 12mesecev?
Jutri še pokličem na siol da vidm kaj majo tm....

LP

Objavljeno: Sr jan 27, 2010 10:05 pm
Napisal/-a modri D.
Kaj pa Amis? Jst sm zdj, odkar mam nov modem, kr zadovoln z njimi :)

Objavljeno: Če jan 28, 2010 1:00 pm
Napisal/-a moremin
vseeno se mi zdi da je t2 bolj ugoden...

Objavljeno: Če jan 28, 2010 1:08 pm
Napisal/-a Energetik81
Matjaž87 je napisal/-a:Hm danes sem poklicu na t-2 optika ni možna ker pri meni (moste) še nimajo optike tako da lahko dobim samo navaden internet +da morem imeti stacionarni telefon kar potem skupaj znese 20evrov samo internet.
Potem klicu na telemach kjer je možen digitalni trojček 25evrov pogoj pa je da slenem za 12mesecev pa samo iternet ni možen ker je pogoj da imam tv preko katerega tudi net dobim in na koncu je trojček ceneje kot tv+internet. Za nenkrat mi je trojček še najbolš, edino moti me vezava za 12mesecev?
Jutri še pokličem na siol da vidm kaj majo tm....

LP

24€ je internet 4/1 in TV priključek z osnovnimi programi pri T-2. Potem pa še dodatno za 170 programov 6€. Skupno okoli 30€.
Če pa ne rabiš tako hitre povezave, te pride 1/0,265 internet 14€. Vse skupaj s 170 programi torej okoli 26€.
Jaz osebno sem zelo zadovoljen (pa nimam optike, imam preko bakra), poleg tega gledam lahko TV tudi na PCju z VLC programom. Pa še vezan nisi.

Objavljeno: Pe jan 29, 2010 4:32 pm
Napisal/-a Ronin
Na siolovi internetni strani si lahk izracunas koliko bi te vse prslo. Pejt na siol.net, potem pa na dnu imas kalkulator, ampak te bo vsekakor drazje prislo kot pri telemachu, ceprav se moras vezati.

Objavljeno: Pe jan 29, 2010 5:29 pm
Napisal/-a exide
Če te zanima T-2 na tisti lokaciji mi pošlji na pm naslov pa pogledam kakšne so možnosti. :)