Stran 1 od 1
Trgovski center Zagreb
Objavljeno: So avg 14, 2010 5:53 pm
Napisal/-a Tommo
Mene pa zanima če kdo ve kako se reče oz. kako se imenuje nov trgovski center v Zagrebu, odprt je bil nekje cca. pred 6 meseci? Baje da imajo vse živo in zlooooo pocen.
Hvala. lp
Objavljeno: Ne avg 15, 2010 1:49 am
Napisal/-a Courage™
Objavljeno: Ne avg 15, 2010 7:05 am
Napisal/-a Tommo
to je to ja.
hvala ti
Objavljeno: Ne avg 15, 2010 10:55 am
Napisal/-a adis
kateri se bolj splača za pogledat ta v zagrebu ali tisti v palmanovi?
Objavljeno: Ne avg 15, 2010 2:20 pm
Napisal/-a Courage™
Kakor za koga, odvisno od relacije.
V Zagrebu imas na poti do Outleta se en trgovski center, direkt ob avtocesti, je pa meni osebno recimo mimo ker morem placevat v kunah, nimam feelinga koliko kaj stane,... Palmanova je pa meni osebno recimo dalec, imas pa tudi tam relativno blizu Udine z vrhunskimi trgovskimi centri. Za enodnevni izlet bi sam ubral pot proti Palmanovi (UD).
Objavljeno: Ne avg 22, 2010 6:55 pm
Napisal/-a Doche
Če se pelješ mimo Outleta proti Zagrebu maš tik pred Zagrebom še West Gate - to je pa res velik center ampak so cene enake kot tukaj pa tud trgovine so večinoma iste.
Objavljeno: Po avg 23, 2010 9:02 am
Napisal/-a chan
adis je napisal/-a:kateri se bolj splača za pogledat ta v zagrebu ali tisti v palmanovi?
Načeloma je izbor boljši (ter cenejši) v Palmanovi, posebej interesantni nakupi so med sezonskimi razprodajami, ko cene konkretno dodatno padejo. Prestižnejše znamke pa je moč najti slabo uro naprej proti Benetkam - McArthurGlen Designer outlet.
Objavljeno: Po avg 23, 2010 9:44 am
Napisal/-a ManIAK
A dobiš davek vrnjen v sloveniji?
Objavljeno: Po avg 23, 2010 10:07 am
Napisal/-a adis
ManIAK je napisal/-a:A dobiš davek vrnjen v sloveniji?
ne velja to samo za države, ki niso v eu?
Objavljeno: Po avg 23, 2010 11:17 am
Napisal/-a ManIAK
Sj Hrvaška ni v eu. Kolega je doli v eni trgovini kupoval robo za motocross, pa je potem v slo dobil vrnjen davek+ lepo količino popust že doli. Tak da če je tu enako se definitivno splača..
Objavljeno: Po avg 23, 2010 11:39 am
Napisal/-a maliBobi
ManIAK je napisal/-a:Sj Hrvaška ni v eu. Kolega je doli v eni trgovini kupoval robo za motocross, pa je potem v slo dobil vrnjen davek+ lepo količino popust že doli. Tak da če je tu enako se definitivno splača..
Benetke pa to.....
Koliko pa dobiš dejansko davka nazaj, ko odšteješ provizije in vse ostalo, kar sodi zraven?
23% - Xy = ??
Popravljen procent pdv-ja
Objavljeno: Po avg 23, 2010 11:40 am
Napisal/-a adis
na to sem tudi sam mislil.
to velja za države, ki niso v eu.