Debate, ki niso vezane na ostala področja...

Avtomobilski salon Slovenije

Ljubljana rabi salon, zagotovo ga bom obiskal/a.
61
79%
Ljubljana rabi salon, vendar vendar ga ne bom obiskal/a.
5
6%
Ljubljana ne rabi salona.
7
9%
Nimam mnenja.
4
5%
 
Skupaj glasov : 77
 
Uporabniški avatar
Gapiii
Moderator foruma
 
Prispevkov: 1122
Pridružen: Pe feb 25, 2005 4:28 pm

Re: Avtomobilski salon Slovenije 2017 (vtisi, mnenja)

Napisal/-a Gapiii Ne apr 02, 2017 11:50 am

Salon danes zvečer zapira svoja vrata. Jaz sem bil iskreno povedano navdušen, nad odzivom uvoznikov, nad obiskovalci in številom ljudi, nad hostesami in salonsko posebno ponudbo. Če bi moral izpostaviti cenovno dosegljivo zvezdo bi to rekel Opel Insignia, če bi izbiral z denarnico globoko kot Marianski jarek bi nekaj sto tisočakov namenil Mercedes-AMG GT-R. V Insignio bi s seboj vzel kar tri Oplove dekline, v GT-R bu pa zraven mene sedela gospodična v rdečem iz Fordovega razstavnega salona :D oops

Še dve reportaži: o novostih in deklicah.

https://www.avtomobilizem.com/reportaze ... 7-03-2017/

https://www.avtomobilizem.com/reportaze ... 9-03-2017/

Kakšno pa je vaše mnenje glede salona?

lpg
Priponke
[001152].jpg
[001456].jpg
Opel Insignia Grand Tourer.jpg
Mercedes-Benz GT-R.jpg
 
kseb
Novinec
 
Prispevkov: 396
Pridružen: Sr sep 11, 2013 2:24 pm

Re: Avtomobilski salon Slovenije 2017 (vtisi, mnenja)

Napisal/-a kseb Ne apr 02, 2017 6:46 pm

Tudi jaz sem danes obiskal Avtomobilski salon v Ljubljani. Žal v nedeljo, ker prej nisem imel časa. Je bila gneča. Naslednjič bom šel med tednom.
Drugače mi je bilo všeč, tako avtomobili, kot spremljajoče dejavnosti. Seveda tudi hostese. V kletnih prostorih so ravno snemali oddajo za TV, pa tam so bili študentje strojništva s svojo "formulo" in nekaj električnih vozil.
V glavnem meni je bilo všeč. Od vozil mi je bil všeč Kodiaq, ker je zelo prostoren in pa novi i30. Koleos je tudi lepši od starega modela.

lp
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: Avtomobilski salon Slovenije 2017 (vtisi, mnenja)

Napisal/-a Fnatic Po apr 03, 2017 8:02 am

Evo, jaz prav tako kot @kseb nisem utegnil prej in sem šel v nedeljo. Gneča abnormalna ampak ok, pričakovano. No moje mnenje pa ni tako juhu wow navdušenje. Pogrešal kak avto več (no ok, Ljubljana ni ravno Ženeva ampak vseeno), oddelek z motorji je bil tako bogi da joj. To pravim zato, ker je šla moja predvsem zaradi tega na sejem in zaradi eksotike. Hostese: vse pohvale tisti pri Renaultu z dirkalnikom. Neverjetno prijazna in zgovorna. Ostale so bile ok. Me je pa zmotila odzivnost pri Fordovih. Skoraj ''napizden'' sem bil, ker sem samo vprašal, kaj imajo s Kenom Blockom (VR na glavo pa si sopotnik). Res sta bili neverjetno nesramni obe.
Na smeh mi je šlo, kako so ljudje vsi odpirali prtljažnike in se nato usedli v avto. Potem pa dva metra naprej pri naslednjem ponovi. In tako za vseh 200 plus..Razumem, da želiš izprobat avto, ki ti je všeč in te zanima ampak vse? Tako se je delala ta lepa gneča (ja vem, čez teden bi šel pa je).
No ja saj nima veze. Pač moje mnenje je, da je bilo malo premalo vse skupaj. Ponekod preveč natrpano, ponekod pa premalo.

Pa še to, skoraj najbolj zanimiva stvar je bila predstavitev RTVjevega tovornjaka za prenos oddaj direkt iz prizorišča. Od tega imam še največ fotk, saj je bilo dokaj prazno. Sem pa izvedel največ novega in vsa pohvala fantoma, ki sta odgovarjala na še tako neumna vprašanja nekaterih obiskovalcev.
Ba-dum tssssssss =P
 
Bucko99
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 771
Pridružen: Če apr 13, 2006 9:14 pm
Kraj: Around Ljubljana

Re: Avtomobilski salon Slovenije 2017 (vtisi, mnenja)

Napisal/-a Bucko99 Po apr 03, 2017 12:21 pm

Bil v petek popoldne, bila kar gužva. Vse OK, edino hupe bi lahko izklopili, se mi zdi da nisem bil edini ki ga je motilo :)
 
umilave1
Novinec
 
Prispevkov: 160
Pridružen: To dec 16, 2008 6:08 pm
Kraj: Cerknica

Re: Avtomobilski salon Slovenije 2017 (vtisi, mnenja)

Napisal/-a umilave1 Po apr 03, 2017 5:08 pm

Jaz sem bil v soboto popoldne. Ljudi res ogromno, sam salon zelo dober. Bom tako podal mnenje kolikor se vsega spomnim: :)

(+)
- Hostese (sploh pri Lexusu, Fordu in Renaultu, pa še kaka vmes pri Oplu, Alfi, Mazdi in še kje)
- Za moje pojme zelo dobro organizirano, postavljeno. Si prišel v halo, si takoj videl kje je kaka znamka razstavljena.
- Kar veliko vozil na vpogled, SLO trgu primerno, všeč mi je to, da lahko preizkušaš sedenje, nastavitve, tudi radio in muziko, pač občutek ergonomije. Sploh v hujših avtih!
- Dovolj podatkov, tehničnih in opreme pri razstavljenih vozilih, prijazno osebje, veliko informacij.
- Kar veliko razstavljenih vozil višjega in visokega cenovnega razreda, sicer je bila ponudba skoraj za vsak žep. Čeprav Dacia ni bila baš oblegana znamka.
- Prisotnost električnih avtov in par konceptov (VW, Opel) in dirkalnikov.
- Dobro splošno vzdušje
- Sem omenil hostese?

(-)
- Manjkali so BMW(uradno), Fiat, Lamborghini(v soboto?)
- Slaba ponudba motociklov, je bilo več skuterjev.
- Nekaterim je bilo v navdušenje uporaba hupe
- Pa nekateri, ki so si v vozilih privoščili 5 minut oddiha, kljub 10 čakajočim pred avtom.

(O)
- Veliko smeha je bilo pri Renaultu Twizyu ko sta se 2 malo bolj obilnejša fanta stlačila v ta avtek, sploh uni zadaj se je komaj zbacal noter, ven pa še težje, s tem da je vozilo pri tem skoraj poskakovalo.
- Pri enem od Porschejev (mislim da Panamera) je bil na stojalu izračun leasinga za razstavljen model. Obrok: 1960€. Na mesec!
- Lep nasmeh kake od hostes je za koga od moškega spola lahko pomenil nagonsko šaltanje v brzino za ogovarjanje.
 
Dipling02
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: Pe mar 24, 2017 9:41 am

Re: Avtomobilski salon Slovenije 2017 (vtisi, mnenja)

Napisal/-a Dipling02 To apr 11, 2017 9:41 pm

Je bil kdo pri Peugeotu na salonu? Če si se pri njih prijavil, si dobil zahvalni email, ki je bon za popust na dodatno opremo.Ima kdo ta bon in ga ne rabi? Hvala. :D

Na lepe oči ne dajo popusta 300EUR, a cene so s 1.4.2017 zvišali za 2%.
 
Marko881
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Po avg 21, 2017 5:42 pm

Re: Avtomobilski salon Slovenije 2017 (vtisi, mnenja)

Napisal/-a Marko881 Po avg 21, 2017 5:44 pm

Bil pri Pegoet salanu in sem se pozabil prijavit,, hh, sploh nisem vedel za popust, škoda :)
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 25 gostov