Srečanja avtomobilskih navdušencev...
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Napisal/-a nevermind Ne sep 19, 2010 12:52 pm

Ma meni so bili avti kar vredu ohranjeni. To mislim, za tiste starejše. Tu pa tam je pri katerem malo popokala barva in podobno, kar je logično. Sem si malo bolj ogledal Malibuja od abajc-a, ker sem se lih spomnil debate, ki je potekala nedolgo nazaj o barvanju avta za valjčkom (mat barva) pa je po mojem mnenju kar vredu in zelo lepo pobarvano.

Drugače sem tudi sam po AC vozil 80, 90.

Lp.
 
Uporabniški avatar
bam88
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 511
Pridružen: To jan 09, 2007 10:20 pm

Napisal/-a bam88 Ne sep 19, 2010 2:26 pm

courage to se pa strinjam s tabo.. notranjost nekaterih vozil je bila polom.
Renault Clio 1.8 16V l. 1993
 
Uporabniški avatar
SENATOR
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 737
Pridružen: To sep 14, 2004 6:06 am
Kraj: near Nova Gorica

Napisal/-a SENATOR Ne sep 19, 2010 2:39 pm

Velikemu deležu američanov je avto njihov drugi dom, v njem jejo, pijejo, spijo, če je sila se marsikateri tudi ''podela''.

Pač avtomobili so delovni stroji in jih pač površno vzdržujejo, sploh od znotraj, nevem pa zakaj se tudi evropski kupci tega držijo....res pa je tudi, da je bilo slabo vreme.


LP.
30 STYLING AWARDS

http://www.youtube.com/watch?v=fZYbGHM5WY0
 
abajc3
Novinec
 
Prispevkov: 162
Pridružen: So apr 25, 2009 2:09 pm

Napisal/-a abajc3 Ne sep 19, 2010 4:19 pm

nevem za vas,ampak ob takih nalivih kot so bli učeraj me osebno dosti bolj briga da je usa moja roba na suhem kot pa da ugodim nekomu ki rad gleda pospravljene notranjosti. Ker sem nekaj malega pomagal tudi pri organizaciji sem imel avto tako poln rekvizitov in orodja da je blo noter placa sam zame.

Pa še ena pomembna stvar je za vedet. To ni bila razstava ali show ampak srečanje ameriških avtomobilov z namenom druženja ne tekmovanja. Večina udeležencev se je usedla v auto in prišla brez kakršnega koli pedenanja. Enim nam pač ni u interesu da pridemo razkazovat aute ampak pridemo zaradi rokenrola in druženja z ljudmi med katerimi je enpar hodečih leksikonov.


Hvala za pohvale glede avta in srečanja,nevem pa zakaj se obiskovalci tolk bojiste pridt na panoramsko vožnjo,kšn plac se zmjrej najde!
2 litres is a drink size, not an engine!!!

77 chevy malibu classic 305 v8
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a cruiser1 Ne sep 19, 2010 6:53 pm

Courage™ je napisal/-a:Ne govorim o izgledu avtov, govorim o potrganih sedezih (ki jih za zmeren denar lahko preobleces), o vsranih notranjostih (vecina katere sem pogledal skozi sipo me je presenetila - negativno)...

Tudi stanje tvojega avta me je priznam - presenetilo. Brez zamere.


Kaj je res veliko avtomobilov imelo potrgane sedeže in usrano notranjost? Jaz tega res nisem opazil in ne verjamem, da je bilo tako pri večini.
Kar se pa tiče mojega voza pa priznam, da je to en velik kup nereda :D . To je moj vsakodnevni avto in delovni stroj! Ne pospravljam in ne čistim avtomobila, ni cajta za to in predvsem ni smisla. Danes pospravim in je jutri lahko že vse razmetano in svinjsko ali pa morda še isti dan. Večina ne razume smisel pick upa zato se čudijo, če ga nekdo uporablja zato čemur je namenjen. V šminka pick upih brez prask in udrtin na kesonu in bokih, čisto in pospravljeno notranjostjo ne vidim smisla.
Ni nikakršne zamere!
Pa še razložil bi rad, da nisem nasplošno tako neurejen, kot je moj pick up. Osebni avtomobili, ki sem jih imel in imam so vedno bili totalno nasprotje. Vedno lepo pospravljeni in čisti, večkrat oprani...si morda videl belega chevy monte carlo?
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Napisal/-a nevermind Ne sep 19, 2010 7:56 pm

Ima kdo kaj fotk?
 
Uporabniški avatar
89gasper
Novinec
 
Prispevkov: 275
Pridružen: Po maj 18, 2009 4:18 pm

Napisal/-a 89gasper Ne sep 19, 2010 7:58 pm

bodo fotke bodo....
 
Uporabniški avatar
jay
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3183
Pridružen: So feb 26, 2005 10:59 am
Kraj: Mb-Ruše

Napisal/-a jay Ne sep 19, 2010 8:01 pm

cruiser1: tud mi smo imeli pick up-a v USA vsak dan na gradbišču itd, ampak čist je bil vedno... koliko se je le dalo ;) notranjost pa sploh.
tud s tovornjaki se dosti dela in prevozi 9ur dnevno, spi, je in sexa pa so v večini čisti v nulo ;)

dosti je v Glavi in ne zdaj rečt, avto imam za delat.. :)
Slika
dB team united
16. dB awards 2009
Slika
irmscher vectra C GTS
 
Uporabniški avatar
89gasper
Novinec
 
Prispevkov: 275
Pridružen: Po maj 18, 2009 4:18 pm

Napisal/-a 89gasper Ne sep 19, 2010 8:08 pm

jay je napisal/-a:cruiser1: tud mi smo imeli pick up-a v USA vsak dan na gradbišču itd, ampak čist je bil vedno... koliko se je le dalo ;) notranjost pa sploh.
tud s tovornjaki se dosti dela in prevozi 9ur dnevno, spi, je in sexa pa so v večini čisti v nulo ;)

dosti je v Glavi in ne zdaj rečt, avto imam za delat.. :)


danes sem se vozil v njegovem fordu ko smo pobirali table... če ma nekdo ogromno nekih takšnih in drugačnih reči v avtomobilu to še ne pomeni da je notranjost zanemarjena in totalno uničena....

moj baron je pa čisto drugo nasprotje. ves pospravljen in prazen da je že kar dolgočasen!
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a cruiser1 Ne sep 19, 2010 8:10 pm

Prva runda fotk: sobota 18.9


Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Udeleženci so pripeljali svoja vozila iz Hrvaške, Češke, Madžarske, Avstrije, Italije In Slovenije!
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a cruiser1 Ne sep 19, 2010 8:15 pm

Imeli smo tudi merjenje gasnosti motornega izpuha. Zmagovalec je Goosov mustang, ki je priropotal 130dB!
 
Uporabniški avatar
LaMike
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1585
Pridružen: Po feb 25, 2008 5:59 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a LaMike Ne sep 19, 2010 8:27 pm

Še nekaj od mene:

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
"this is so euro its asian" by Sam B.
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a cruiser1 Ne sep 19, 2010 8:32 pm

bam88 je napisal/-a: Najbolsa atrakcija mi je bil pa Oldsmobil :D Mogoce ves cruiser kok se mu rja siri? Ali je zanalasc v takem stanju (kao ratlook) al bo zrihtan?


Ta avto je res najboljši! Jaz se ga nikakor ne morem nagledati. Rjavica je prava umetnina!! 8)

Poglej to dovršenost in perla odtenke :D samo stoj pa :shock:

Slika

Slika

Slika

Ja namerno je v takem stanju in tako bo tudi ostalo!

Še ena slika ZANEMARJENE armature!
:EE
Slika



Glede tistega chevy vana, sem zvedel ceno. 14.000eur!!! :shock: :rofl za ta denar dobiš vsaj tri take vane.
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a cruiser1 Ne sep 19, 2010 9:23 pm

Druga runda! Nedelja 19.9.
Kar naenkrat preneha deževati in posije sonce :shock: ! Tako, da smo brez težav speljali še napovedano krožno vožnjo.

Po vrnitvi iz vožnje.
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
 
Uporabniški avatar
uros_p
Novinec
 
Prispevkov: 485
Pridružen: Ne jul 01, 2007 4:37 pm
Kraj: Prevalje

Napisal/-a uros_p Ne sep 19, 2010 10:34 pm

cruiser1 je napisal/-a:Udeleženci so pripeljali svoja vozila iz Hrvaške, Češke, Madžarske, Avstrije, Italije In Slovenije!


Dobro vam uspeva tale organizacija! In pa resnične pohvale da ste vse to sfurali skozi ob tako osvežilnem vremenu.
Slika
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a cruiser1 Ne sep 19, 2010 10:48 pm

uros_p je napisal/-a:
cruiser1 je napisal/-a:Udeleženci so pripeljali svoja vozila iz Hrvaške, Češke, Madžarske, Avstrije, Italije In Slovenije!


Dobro vam uspeva tale organizacija! In pa resnične pohvale da ste vse to sfurali skozi ob tako osvežilnem vremenu.


Je pa tudi ogromno dela za vsem tem! Potem mi pa očitajo, ker mi do srečanja ne uspe pospravit avtomobila :EE !!
 
Uporabniški avatar
=ZiAn=
Uporabnik
 
Prispevkov: 1007
Pridružen: Pe okt 13, 2006 4:27 pm
Kraj: LJ

Napisal/-a =ZiAn= Ne sep 19, 2010 11:13 pm

Fanje, lepo da ste splejali zadevo v takem vremenu. Sva prišla z boljšo polovico naokoli pogledati v soboto zvečer (okoli polnoči), pa ste še zmeraj imeli žurko, sem bil kar presenečen :)

Lp
...Prava nemška zverina bučno zahrumi v turobno jutro, ljudje prično padati na kolena, ko se mimo njih zapeljem v audi a šest petici. "Mati tudi jaz bom nekoč" zašepeta mladi fant svoji materi, ki ji spolzi solza po zgubanem licu...
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Napisal/-a nevermind Po sep 20, 2010 12:18 am

cruiser1 je napisal/-a:
uros_p je napisal/-a:
cruiser1 je napisal/-a:Udeleženci so pripeljali svoja vozila iz Hrvaške, Češke, Madžarske, Avstrije, Italije In Slovenije!


Dobro vam uspeva tale organizacija! In pa resnične pohvale da ste vse to sfurali skozi ob tako osvežilnem vremenu.


Je pa tudi ogromno dela za vsem tem! Potem mi pa očitajo, ker mi do srečanja ne uspe pospravit avtomobila :EE !!


Ah dej... ko sem jaz drugič prišel si bil zmeraj okoli šanka :-P
 
abajc3
Novinec
 
Prispevkov: 162
Pridružen: So apr 25, 2009 2:09 pm

Napisal/-a abajc3 Po sep 20, 2010 6:48 am

=ZiAn= je napisal/-a:Fanje, lepo da ste splejali zadevo v takem vremenu. Sva prišla z boljšo polovico naokoli pogledati v soboto zvečer (okoli polnoči), pa ste še zmeraj imeli žurko, sem bil kar presenečen :)

Lp


ob taki uri se ponavadi lih prau začne. velika večina srečanj amerikancev je dvodnevna prav iz tega razloga
2 litres is a drink size, not an engine!!!

77 chevy malibu classic 305 v8
 
abajc3
Novinec
 
Prispevkov: 162
Pridružen: So apr 25, 2009 2:09 pm

Napisal/-a abajc3 Po sep 20, 2010 6:50 am

nevermind je napisal/-a:
cruiser1 je napisal/-a:
uros_p je napisal/-a:
cruiser1 je napisal/-a:Udeleženci so pripeljali svoja vozila iz Hrvaške, Češke, Madžarske, Avstrije, Italije In Slovenije!


Dobro vam uspeva tale organizacija! In pa resnične pohvale da ste vse to sfurali skozi ob tako osvežilnem vremenu.


Je pa tudi ogromno dela za vsem tem! Potem mi pa očitajo, ker mi do srečanja ne uspe pospravit avtomobila :EE !!


Ah dej... ko sem jaz drugič prišel si bil zmeraj okoli šanka :-P


kot ober in odgovoren organizador je mogeu stestirat gostinsko ponudbo :twisted:
2 litres is a drink size, not an engine!!!

77 chevy malibu classic 305 v8
Vrni se na Srečanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 18 gostov