Srečanja avtomobilskih navdušencev...
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: Srečanje v Domžalah 6.del; 26.2 2011 ob 14.00

Napisal/-a King1 To mar 01, 2011 3:54 pm

esem je napisal/-a:Hvala za povabilo, a imam čisto osebne razloge, zakaj se ne udeležujem takih meetov. Morda pa kdaj le pridem.

Odgovora na taka podtikanja "Kot pravim, če te motijo srečanja in druženja uporabnikov tega foruma povej" pa ne pričakuj. Ga ne more biti - ob vseh napadih na nekoga, ki je takorekoč "po službeni dolžnosti" samo opozarjal (in nič ukrepal, samo poskušal razložit) na kršenje pravilnika. Sem morda kje napisal, da me motijo srečanja in druženja uporabnikov? Samo o chatu sem govoril...

Zdaj pa že lahko nehaš težit.

lp


Povabljeni so vsi tudi vi modi saj ste vi tudi uporabniki in ljudje a ne? Verjamem ja da se boš kdaj oglasil. :roll:

To ni nobeno podtikanje in ne delaj se užaljenega in bogega. Ker nisi. ;) Očitno nisi samo opozarjal ampak si po 19.ih straneh moral malo kvazi reda narediti, ker tebi pač tema ni bila všečna. :roll: :roll: Lepo te prosim no. Ker, če je to zločin, da smo malo kršili pravilnik potem mislim, da poglej malo v druge teme in tam delaj red. Tam je dela kolikor želiš in pusti nas dvajset, da se imamo fino brez kreganja.

Pa malo lepše se obnašaj, ker ne vem kdo tukaj teži? Sicer pa sem že na prvi strani napisal, da prosim tiste, ki imajo namen zajebavat naj se v temi ne oglašajo.

Hvala in lep dan ti želim še naprej.

King1

p.s. kaj misliš, da sem tako omejen, da ne znam dati človeku prav in se mu opravičiti?? Tu se presneto motiš. Ampak v tem primeru ga od mene ne dobiš. Morda kdaj drugič.
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Srečanje v Domžalah 6.del; 26.2 2011 ob 14.00

Napisal/-a esem To mar 01, 2011 4:13 pm

Govoriva v istem jeziku? Od kje tebi ideja, da mi srečanja niso všeč in posledično tudi take teme? Spet podtikaš! Le zakaj bi bil užaljen in bogi zaradi takih podtikanj? Tu se res strinjava. Opravičilo bi pomagalo tebi in ne meni, meni je zanj vseeno, zate pa morda ni.

Mar taki "grozni" pozivi na odgovor niso teženje? Kakšen odgovor sploh hočeš? Da se opravičim, ker sem kot mod (samo!) opozarjal na čatanje? Se ti ne zdi to idiotizem?

Nekaj je bilo (že prej) govora o "neprijaznem" obnašanju? A če bi tako napisal: "lepo prosim vse uporabnike, naj se držijo pravilnika in ne čatajo", bi bilo v redu? Spet idiotizem - potem bi se šele smejali.

Lahko mi verjameš, da taka provociranja, kot ste si jih privoščili v tej temi, niso na mestu in so nevredna dostojanstvenega človeka. Nekateri bodo vedeli, o čem govorim, zate dvomim.

Sicer pa - zakaj sploh pogrevaš to neslano juho? Namesto, da bi objavil kakšno dodatno zanimovost ali sliko z meeta, hočeš dokazat nek svoj prav. Komu? Sebi? Ostalim? Bodi brez skrbi, da se bodo ostali uporabniki znali sami odločit.

PS
In tole: "da poglej malo v druge teme in tam delaj red. Tam je dela kolikor želiš in pusti nas dvajset, da se imamo fino brez kreganja." je spet ena neumestna. Verjetno ne boš prvi, ki bo zameril neenaka pravila oz dvojna merila (če bi vas pustil brez opozorila, drugje pa "delal red"), a gotovo bo nekdo prvi in drugi in tretji. Kaj sledi?
Dajmo malo širše razmišljat in se ne grebst samo za svoj vrtiček. Ali pa bodimo vsaj tiho, če to ne gre...

lp
 
Uporabniški avatar
airmike
Uporabnik
 
Prispevkov: 1214
Pridružen: Po okt 12, 2009 12:20 pm
Kraj: Rogaška Slatina

Re: Srečanje v Domžalah 6.del; 26.2 2011 ob 14.00

Napisal/-a airmike To mar 01, 2011 4:16 pm

Bo treba ustvarit nov forum. Srečanje v domžalah.si =P Pa speedfreak za admina! (jebeš mod-a =P )
 
Uporabniški avatar
Subject
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 65
Pridružen: Če feb 24, 2011 6:38 pm

Re: Srečanje v Domžalah 6.del; 26.2 2011 ob 14.00

Napisal/-a Subject To mar 01, 2011 4:23 pm

airmike je napisal/-a:Bo treba ustvarit nov forum. Srečanje v domžalah.si =P Pa speedfreak za admina! (jebeš mod-a =P )

Se strinjam! :D
Thumb up!
Opel, Wir leben autos!
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: Srečanje v Domžalah 6.del; 26.2 2011 ob 14.00

Napisal/-a King1 To mar 01, 2011 8:04 pm

esem je napisal/-a:Govoriva v istem jeziku? Od kje tebi ideja, da mi srečanja niso všeč in posledično tudi take teme? Spet podtikaš! Le zakaj bi bil užaljen in bogi zaradi takih podtikanj? Tu se res strinjava. Opravičilo bi pomagalo tebi in ne meni, meni je zanj vseeno, zate pa morda ni.

Mar taki "grozni" pozivi na odgovor niso teženje? Kakšen odgovor sploh hočeš? Da se opravičim, ker sem kot mod (samo!) opozarjal na čatanje? Se ti ne zdi to idiotizem?

Nekaj je bilo (že prej) govora o "neprijaznem" obnašanju? A če bi tako napisal: "lepo prosim vse uporabnike, naj se držijo pravilnika in ne čatajo", bi bilo v redu? Spet idiotizem - potem bi se šele smejali.

Lahko mi verjameš, da taka provociranja, kot ste si jih privoščili v tej temi, niso na mestu in so nevredna dostojanstvenega človeka. Nekateri bodo vedeli, o čem govorim, zate dvomim.

Sicer pa - zakaj sploh pogrevaš to neslano juho? Namesto, da bi objavil kakšno dodatno zanimovost ali sliko z meeta, hočeš dokazat nek svoj prav. Komu? Sebi? Ostalim? Bodi brez skrbi, da se bodo ostali uporabniki znali sami odločit.

PS
In tole: "da poglej malo v druge teme in tam delaj red. Tam je dela kolikor želiš in pusti nas dvajset, da se imamo fino brez kreganja." je spet ena neumestna. Verjetno ne boš prvi, ki bo zameril neenaka pravila oz dvojna merila (če bi vas pustil brez opozorila, drugje pa "delal red"), a gotovo bo nekdo prvi in drugi in tretji. Kaj sledi?
Dajmo malo širše razmišljat in se ne grebst samo za svoj vrtiček. Ali pa bodimo vsaj tiho, če to ne gre...

lp



Lej sej je brez pomena, da rinem naprej ker očitno se ta pogovor ne bo končal tako kot si želiš ti oz. jast. Nikoli nisem nisem bil konflikten človek ali uporabnik in tudi sedaj bom to " tradicijo " fural naprej in se umikam iz te debate. Misli si svoje ampak vedi, da vedno pač ne moreš imeti prav. Ne ti ne jast. ;)

Želim ti lep večer in če želiš povedati še kaj lahko nadaljujeva preko PM-ja

lp


p.s. mogoče res nisem tako spreten z jezikom oz. nisem nesramen človek a vseeno se tudi ti ne smeš tako vesti. ;)
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Srečanje v Domžalah 6.del; 26.2 2011 ob 14.00

Napisal/-a maniaxxx To mar 01, 2011 8:10 pm

King1 je napisal/-a:
esem je napisal/-a:Govoriva v istem jeziku? Od kje tebi ideja, da mi srečanja niso všeč in posledično tudi take teme? Spet podtikaš! Le zakaj bi bil užaljen in bogi zaradi takih podtikanj? Tu se res strinjava. Opravičilo bi pomagalo tebi in ne meni, meni je zanj vseeno, zate pa morda ni.

Mar taki "grozni" pozivi na odgovor niso teženje? Kakšen odgovor sploh hočeš? Da se opravičim, ker sem kot mod (samo!) opozarjal na čatanje? Se ti ne zdi to idiotizem?

Nekaj je bilo (že prej) govora o "neprijaznem" obnašanju? A če bi tako napisal: "lepo prosim vse uporabnike, naj se držijo pravilnika in ne čatajo", bi bilo v redu? Spet idiotizem - potem bi se šele smejali.

Lahko mi verjameš, da taka provociranja, kot ste si jih privoščili v tej temi, niso na mestu in so nevredna dostojanstvenega človeka. Nekateri bodo vedeli, o čem govorim, zate dvomim.

Sicer pa - zakaj sploh pogrevaš to neslano juho? Namesto, da bi objavil kakšno dodatno zanimovost ali sliko z meeta, hočeš dokazat nek svoj prav. Komu? Sebi? Ostalim? Bodi brez skrbi, da se bodo ostali uporabniki znali sami odločit.

PS
In tole: "da poglej malo v druge teme in tam delaj red. Tam je dela kolikor želiš in pusti nas dvajset, da se imamo fino brez kreganja." je spet ena neumestna. Verjetno ne boš prvi, ki bo zameril neenaka pravila oz dvojna merila (če bi vas pustil brez opozorila, drugje pa "delal red"), a gotovo bo nekdo prvi in drugi in tretji. Kaj sledi?
Dajmo malo širše razmišljat in se ne grebst samo za svoj vrtiček. Ali pa bodimo vsaj tiho, če to ne gre...

lp



Lej sej je brez pomena, da rinem naprej ker očitno se ta pogovor ne bo končal tako kot si želiš ti oz. jast. Nikoli nisem nisem bil konflikten človek ali uporabnik in tudi sedaj bom to " tradicijo " fural naprej in se umikam iz te debate. Misli si svoje ampak vedi, da vedno pač ne moreš imeti prav. Ne ti ne jast. ;)

Želim ti lep večer in če želiš povedati še kaj lahko nadaljujeva preko PM-ja

lp


p.s. mogoče res nisem tako spreten z jezikom oz. nisem nesramen človek a vseeno se tudi ti ne smeš tako vesti. ;)


Js bom raje ostal brez komentarja, ker ubistvu ne vem v čem je smisel esemovega ravnanja, ali se samo drži pravil kot pijanec plota, je mogoče preveč neživljenski, upam da je občutil zadovoljstvo ob svojem pisanju in žaljenju nekaterih uporabnikov, oziroma da je napolnil svoj ego.....kot so ti že drugi napisali Esem, delaj red tam kjer je potrebno, našo temo pa pusti pri miru, ker ni potrebe po ukrepanju modov v njej.
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
airmike
Uporabnik
 
Prispevkov: 1214
Pridružen: Po okt 12, 2009 12:20 pm
Kraj: Rogaška Slatina

Re: Srečanje v Domžalah 6.del; 26.2 2011 ob 14.00

Napisal/-a airmike To mar 01, 2011 8:17 pm

Sej če gledaš pravilnik nikjer ni prepovedano "chatanje" ampak zgolj offtopic komentarji, ki pa so v tej temi bli samo zaradi posredovanja mod-ov, ker nimajo "pravne" podlage, da bi kaj ukrepali zato pa težijo z neko moralo in etiko itd...
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Srečanje v Domžalah 6.del; 26.2 2011 ob 14.00

Napisal/-a maniaxxx To mar 01, 2011 8:18 pm

airmike je napisal/-a:Sej če gledaš pravilnik nikjer ni prepovedano "chatanje" ampak zgolj offtopic komentarji, ki pa so v tej temi bli samo zaradi posredovanja mod-ov, ker nimajo "pravne" podlage, da bi kaj ukrepali zato pa težijo z neko moralo in etiko itd...



Da se oddolžimo modom predlagam, da gremo na naslednjem srečanju vsi k spovedi.
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
airmike
Uporabnik
 
Prispevkov: 1214
Pridružen: Po okt 12, 2009 12:20 pm
Kraj: Rogaška Slatina

Re: Srečanje v Domžalah 6.del; 26.2 2011 ob 14.00

Napisal/-a airmike To mar 01, 2011 8:19 pm

speedfreak je napisal/-a:
airmike je napisal/-a:Sej če gledaš pravilnik nikjer ni prepovedano "chatanje" ampak zgolj offtopic komentarji, ki pa so v tej temi bli samo zaradi posredovanja mod-ov, ker nimajo "pravne" podlage, da bi kaj ukrepali zato pa težijo z neko moralo in etiko itd...



Da se oddolžimo modom predlagam, da gremo na naslednjem srečanju vsi k spovedi.


Po kolenih. Največji grešniki pa si lahko še koruzo mečejo na pot :)
 
Uporabniški avatar
alfista_zore
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 41
Pridružen: Pe feb 19, 2010 8:20 pm
Kraj: KOPER

Re: Srečanje v Domžalah 6.del; 26.2 2011 ob 14.00

Napisal/-a alfista_zore To mar 01, 2011 8:28 pm

mater kak forum...... :!: :!: :!: :!:
kreganje .....mislim da se za to nisem prijavu na tale forum......
esem če si že moderator bi lahko to rešili po osebnih sporočilih v samem začetku.....ne pa ker neka debata v debati od srečanja :huh: :huh:
ČE JE RAVNO NI ZABAVNO ;)
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Srečanje v Domžalah 6.del; 26.2 2011 ob 14.00

Napisal/-a _furby_ To mar 01, 2011 10:12 pm

esem je napisal/-a:
_furby_ je napisal/-a:a se meni zdi da so spet neki posti bli brisani :?:


Spet?
Kdaj pa so že bili?

Sem pogledal zadnja dva dneva in ni nič brisano ali kako drugače spremenjeno.


v tej temi vem da nej postov manjka (ne vem z katere strani tocno)...kdo jih je brisal me pa prau boli k.... :roll:
so bili pa tudi v drugih temah brisani in to brez kakih obrazlozitev.

ze ce se greste neke moderatorje in admine (ce se ze drzite pravilnika in se obnasate kot je treba in se spodobi), potem bi bilo tudi lepo, ko kaj brisete, da se obrazlozi ali uporabniku ki je to napisal ali pa ostalim uporabnikom foruma zakaj je prislo do tega. tukaj se vidi kao profesionalnost in vas odnos do uporabnikov, ki so nizje kot vi :!:
turbo inside
 
Uporabniški avatar
Matey_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1477
Pridružen: So avg 08, 2009 9:20 pm
Kraj: Postojna

Re: Srečanje v Domžalah 6.del; 26.2 2011 ob 14.00

Napisal/-a Matey_ To mar 01, 2011 10:26 pm

_furby_ je napisal/-a:ze ce se greste neke moderatorje in admine (ce se ze drzite pravilnika in se obnasate kot je treba in se spodobi), potem bi bilo tudi lepo, ko kaj brisete, da se obrazlozi ali uporabniku ki je to napisal ali pa ostalim uporabnikom foruma zakaj je prislo do tega. tukaj se vidi kao profesionalnost in vas odnos do uporabnikov, ki so nizje kot vi :!:


@Furby: Že sam pravilnik foruma je zastavljen tako, da se lahko modi in admini obnašajo kot diktatorji in po svoji volji uveljavljajo ''pravico'' brez kakršnih koli obrazložitev.

5. Izbris objav ali celih debat
5.1 - moderator ali lastnik foruma lahko brez pojasnil in opozoril članom izbriše ali premakne objavo/debato v drugo področje. Vsako javno oporekanje moderatorju/lastnikom za izbris ali za opravljanje njihovega dela se kaznuje s vnovič podeljenim opozorilom (rumenim kartonom), objava pa premakne v "smetišče debat". Moderatorji in admini niso dolžni odgovarjati članom zakaj in kako, njihova odločitev je dokončna in pritožbe na njihove akcije ni. Vsak, ki bo oporekal moderatorju, bo odstranjen s foruma za 1 teden.

Sej so zelo dobro napisali, da tu ni demokracije ... :roll: :roll: :roll:

LP
Matej
Getting so drunk, the paramedics find blood in your alcohol stream. :D

''... the last time I had this much fun, some furniture got broken ...'' by J. Clarkson
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Srečanje v Domžalah 6.del; 26.2 2011 ob 14.00

Napisal/-a _furby_ To mar 01, 2011 10:35 pm

ja sej to je res, ni demokracije, diktatura in tko dalje. pravilnik pac.

ampak jaz govorim o moralnih nacelih. o obnasanju do soljudi (uporabnikov na forumu).
kr na tak nacin ne bo forum prau nic bolj kvaliteten...kvecemu bo zelo nazadoval. kar veliko dobrih uporabnikov, ki so delili pametne nasvete, niti ne prihaja vec sem gor.
se ve zakaj ;)

po moje je dosti off-a, res nima smisla o temu debatirat
turbo inside
 
Uporabniški avatar
Subject
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 65
Pridružen: Če feb 24, 2011 6:38 pm

Re: Srečanje v Domžalah 6.del; 26.2 2011 ob 14.00

Napisal/-a Subject Sr mar 02, 2011 10:40 am

Res ste mogli to na forumu se menit/kregat.. Do zdaj sem mislu da bo že kak nov post kje bo next meet naših jeklenih konjičkov in seveda nas vseh :)
Opel, Wir leben autos!
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: Srečanje v Domžalah 6.del; 26.2 2011 ob 14.00

Napisal/-a King1 Sr mar 02, 2011 3:59 pm

Subject je napisal/-a:Res ste mogli to na forumu se menit/kregat.. Do zdaj sem mislu da bo že kak nov post kje bo next meet naših jeklenih konjičkov in seveda nas vseh :)


Sej se ne kregamo ampak si izmenjujemo mnenja. ;) Kar pa se tiče naslednjega srečanja pa ne gre to tako na hitro. Je treba malo organizacije pa še verjetno ne bo tako srečanje ampak malo drugačno. ;) Kakšno pa nej bo presenečenje.

lp
 
Uporabniški avatar
Subject
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 65
Pridružen: Če feb 24, 2011 6:38 pm

Re: Srečanje v Domžalah 6.del; 26.2 2011 ob 14.00

Napisal/-a Subject Sr mar 02, 2011 5:07 pm

Ja sej vem.. sam sej veš, mogu sm neki napisat, hahah :)
Sj kr počasi, se ne mudi, čeprav že komej čakam da bo spet meet!
se pustim presenetit! :D
Opel, Wir leben autos!
 
Uporabniški avatar
Subject
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 65
Pridružen: Če feb 24, 2011 6:38 pm

Re: Srečanje v Domžalah 6.del; 26.2 2011 ob 14.00

Napisal/-a Subject Sr mar 02, 2011 5:08 pm

p.s. Če rabite kakršnokoli pomoč, sem vam na voljo, rade volje pomagam! :)
Opel, Wir leben autos!
 
Uporabniški avatar
alfista_zore
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 41
Pridružen: Pe feb 19, 2010 8:20 pm
Kraj: KOPER

Re: Srečanje v Domžalah 6.del; 26.2 2011 ob 14.00

Napisal/-a alfista_zore Sr mar 02, 2011 8:36 pm

_furby_ je napisal/-a:ja sej to je res, ni demokracije, diktatura in tko dalje. pravilnik pac.

ampak jaz govorim o moralnih nacelih. o obnasanju do soljudi (uporabnikov na forumu).
kr na tak nacin ne bo forum prau nic bolj kvaliteten...kvecemu bo zelo nazadoval. kar veliko dobrih uporabnikov, ki so delili pametne nasvete, niti ne prihaja vec sem gor.
se ve zakaj ;)

po moje je dosti off-a, res nima smisla o temu debatirat



to se strinjam s tabo....danes sem se pogovarjal z enim starejšim kolegom ki je bil dolgo časa prijavljen na forum in mi je omenil da se je lih iz takih razlogov izbrisal...
očitno bo tega brisanja tu vse več :)
ČE JE RAVNO NI ZABAVNO ;)
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Srečanje v Domžalah 6.del; 26.2 2011 ob 14.00

Napisal/-a _furby_ Sr mar 02, 2011 8:43 pm

ej Ivan, a mas ti kake posnetke ko sem jaz vozil?
iscem in iscem, pa ne najdem :cry:
turbo inside
 
Uporabniški avatar
alfista_zore
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 41
Pridružen: Pe feb 19, 2010 8:20 pm
Kraj: KOPER

Re: Srečanje v Domžalah 6.del; 26.2 2011 ob 14.00

Napisal/-a alfista_zore Sr mar 02, 2011 8:48 pm

ja mislim da imam.....moram pogledat... :)
ČE JE RAVNO NI ZABAVNO ;)
Vrni se na Srečanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov