Srečanja avtomobilskih navdušencev...
 
most wanted
Novinec
 
Prispevkov: 279
Pridružen: Sr avg 13, 2008 9:04 am

Re: Srečanje v Kopru 12.2.2011 ob ?

Napisal/-a most wanted Po feb 14, 2011 6:08 pm

Mdriver je napisal/-a:Ja za 700 eur je šel ampak je bil res stabilen avto nove amortizerje (zadnje) sprednje itak brez pneumatske mašine ne gre .....pa diske tudi kar doma na korti sem ji menjal ...auspuh sem tudi sam vse povaril......kar se tiče motorja ima glavo l.97 odmično dročnike teflone nove ..cevi za hlajenje kable elektrika novo....roke sprednje nove stabilizatorji novi ...tukaj sem res že vse zamenjal na tem avtu...pa sem ga kljub temu prodal za 700eur :cry:



torej še ličarsko bi ga popraviu pa bi ga meu za nadaljnih 5 let.... :) skoda res sm se posteno zaj......
zdej ga je pa en kupu k hoce prevec €€€
Slika
 
Uporabniški avatar
Mdriver
Novinec
 
Prispevkov: 190
Pridružen: Sr jan 26, 2011 10:31 am
Kraj: Okolica Kopra

Re: Srečanje v Kopru 12.2.2011 ob ?

Napisal/-a Mdriver Po feb 14, 2011 8:46 pm

most wanted je napisal/-a:
Mdriver je napisal/-a:Ja za 700 eur je šel ampak je bil res stabilen avto nove amortizerje (zadnje) sprednje itak brez pneumatske mašine ne gre .....pa diske tudi kar doma na korti sem ji menjal ...auspuh sem tudi sam vse povaril......kar se tiče motorja ima glavo l.97 odmično dročnike teflone nove ..cevi za hlajenje kable elektrika novo....roke sprednje nove stabilizatorji novi ...tukaj sem res že vse zamenjal na tem avtu...pa sem ga kljub temu prodal za 700eur :cry:



torej še ličarsko bi ga popraviu pa bi ga meu za nadaljnih 5 let.... :) skoda res sm se posteno zaj......
zdej ga je pa en kupu k hoce prevec €€€


Hja meni osebno se ni vlih splačalo ga na novo barvat 1500 -2000eur barvanje razen če imaš kakšne veze v ličarstvu....na tem avtu je edina stvar kar me moti je rja (ruzina).. zadnja oba blatnika bi jih bilo potrebno porezat stran pa nov zdrav pleh...drugič je pa kolone oz. podvozje je bilo kr nagriženo od rje.....ravno kar danes sem se slišal z kupcem mojega bmw-ja in mi rekla da je kolone pošvasala na novo in da so sedaj zdrave pa ličarsko da ga tudi kr dobro retuširala in šibedah ki je bil (pokvarjen) je naredila električnega in deluje...že pred 8 leti ko sem ga kupil v Litiji je bil dobro preštrihan (kamufliran) glede ruzine kot sem kasneje izvedel je bil 1 lastnik iz Celja in večinoma vožen tudi tam (brozga sol) in res ga je pošteno nagrizlo....trenutno stanje vozila če pravi nova lastnica da je res vse to poštimala je mogoče dobro.....

L.p.

Kegl je napisal/-a:vzamem nazaj tist k sm reku za Mdriverja, da se je spet v vrata butnu! zdej k sm vidu njegovo fotko pred njim pade cela stena ne sam vrata :D =P


Hahahahah :lol: :lol: ta je pa dobra :lol: :lol: hahahaaaH
My Audi A3 1.8T (180HP) !

http://www.youtube.com/watch?v=P0K9b78X ... re=related

speedfreak za moderatorja!
 
Kafiii
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 90
Pridružen: To maj 18, 2010 10:24 pm

Re: Srečanje v Kopru 12.2.2011 ob ?

Napisal/-a Kafiii Po feb 14, 2011 10:19 pm

Primorci uni k ste bli prisotni zanima me eno mnjenje a bi pasala črna sijaj folija na streho in ogledala? :)
 
Uporabniški avatar
Kegl
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1781
Pridružen: Po jan 12, 2009 9:29 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Re: Srečanje v Kopru 12.2.2011 ob ?

Napisal/-a Kegl Po feb 14, 2011 10:24 pm

Mdriver je napisal/-a:
Kegl je napisal/-a:vzamem nazaj tist k sm reku za Mdriverja, da se je spet v vrata butnu! zdej k sm vidu njegovo fotko pred njim pade cela stena ne sam vrata :D =P


Hahahahah :lol: :lol: ta je pa dobra :lol: :lol: hahahaaaH


ja no...ampak realna :D
 
Uporabniški avatar
mire
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2110
Pridružen: Če jan 11, 2007 7:44 pm
Kraj: koper

Re: Srečanje v Kopru 12.2.2011 ob ?

Napisal/-a mire Po feb 14, 2011 10:29 pm

Kafiii je napisal/-a:Primorci uni k ste bli prisotni zanima me eno mnjenje a bi pasala črna sijaj folija na streho in ogledala? :)

Ne recem,da ne bi pasala, ampak vseno ga bi pustu tko kot je.
rocna - bok - streha
Pravopis spreglej
 
Uporabniški avatar
Mdriver
Novinec
 
Prispevkov: 190
Pridružen: Sr jan 26, 2011 10:31 am
Kraj: Okolica Kopra

Re: Srečanje v Kopru 12.2.2011 ob ?

Napisal/-a Mdriver To feb 15, 2011 12:43 am

mire je napisal/-a:
Kafiii je napisal/-a:Primorci uni k ste bli prisotni zanima me eno mnjenje a bi pasala črna sijaj folija na streho in ogledala? :)

Ne recem,da ne bi pasala, ampak vseno ga bi pustu tko kot je.


Po mojem okusu ne.....pusti ga v barvi kot je....ajde da bi bil star pa rja pa spraskan pol butneš gor folijo da se ne vidi.....malo večje feltnice pa ga lepo spustiš še mal dol downforce (nastavljive amortizerji) kašen lep končnik al celo športni lonec in to je to classic.....če pa bi že hotel delat tuning verzijo pa butneš gor kakšne druge odbijače z pragovi...

To je itak samo moje mnenje ....bolje klasika (nižada+feltne) pa je :tomidelej:
Priponke
fiat_bravo_2.jpg
Classic
fiat_bravo_2.jpg (24.58 KiB) Videno 1036 krat
Fiat_Bravo_by_Yzn90.jpg
Tuning
My Audi A3 1.8T (180HP) !

http://www.youtube.com/watch?v=P0K9b78X ... re=related

speedfreak za moderatorja!
Vrni se na Srečanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov