Srečanja avtomobilskih navdušencev...
 
Uporabniški avatar
dgreso
Uporabnik
 
Prispevkov: 1470
Pridružen: Ne apr 11, 2004 7:32 pm
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Avto-moto show Maribor 7.7.2012

Napisal/-a dgreso So jul 14, 2012 6:18 pm

106 je napisal/-a:
me je pa šokirala cena pol litrskega pira. 2,5€ je po mojem malo preveč!


Tak kot sem jaz moral it na gulaž nekam noter tak bi lahko ti šel na poceni špar pivo 8)


sej če bi laški bil bi še oprostil. za bavario pač ne :D

meni se je lokacija dopadla. je bla tudi senca tak da vreme nima veze. datum je pa res mal faljen. julij je čas dopustov, pa še vikend pred 15tim je bil.
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Re: Avto-moto show Maribor 7.7.2012

Napisal/-a Courage™ So jul 14, 2012 7:04 pm

Vidim da pri styling sceni tudi gremo nazaj v cas, tak ko pri cotah :)
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
kawasakimen
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 15
Pridružen: Ne maj 30, 2010 9:27 am
Kraj: Tolmin

Re: Avto-moto show Maribor 7.7.2012

Napisal/-a kawasakimen Pe avg 03, 2012 10:00 pm

Tale stran je tako kot vse drugo pri nas v bedi.viewtopic.php?f=4&t=92437 Avto showi sploh niso več taki kot so bili.Letos ni Ajdovščine ni Kočevja itd
 
Uporabniški avatar
dgreso
Uporabnik
 
Prispevkov: 1470
Pridružen: Ne apr 11, 2004 7:32 pm
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Avto-moto show Maribor 7.7.2012

Napisal/-a dgreso Po avg 06, 2012 6:45 am

kawasakimen je napisal/-a:Tale stran je tako kot vse drugo pri nas v bedi.viewtopic.php?f=4&t=92437 Avto showi sploh niso več taki kot so bili.Letos ni Ajdovščine ni Kočevja itd


ajdovščino so si sami zavozli, ker so dali prevelik povdarek na motorje, avti so bli pa odmaknjeni, kočevje je pa letos blo kolker je meni znana scena, samo da je bil tam povdarek na avtoakustiki. drugače se pa tudi meni ta nova politika oglaševanja ne dopade, ker jasno kaže na dvojna merila. izdelke iz garaže se lahko kaže, na šov ljudi pa ne smeš vabit ;) pa da nebo pomote, sam delam doma oboje :D
 
wodek
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 55
Pridružen: Pe mar 09, 2012 6:58 pm
Kraj: Maribor

Re: Avto-moto show Maribor 7.7.2012

Napisal/-a wodek Ne sep 23, 2012 12:21 pm

stailing je napisal/-a:Res je tudi nam ni vseeno, da je bila prireditev tako malo obiskana, kajti drugače bi bilo fenomenalno. Res smo se trudili na polno moč, ampak kar je bilo, je bilo. Kar se pa tiče gostinskega dela pa žal nismo mi bili nič v povezavi z njim, tak da kaj se tiče cen...... Ne glede na vse upam, da ste se imeli fajn, pa se bomo potrudili drugo leto res narediti bolje in odpraviti vse napake.

Lp 8)


če bi bil vstop z avtom na zgornje parkirišče cenejši ali simbolična cena bi vsak keri je kaj v avto vložo pokazo. npr tak ko jaz
1 3 5
2 4 R
Vrni se na Srečanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov