Srečanja avtomobilskih navdušencev...
 
Radical
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Sr jul 03, 2013 1:20 pm

Prepovedano oglaševanje

Napisal/-a Radical Pe jul 05, 2013 11:46 am

 
bb2
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 16
Pridružen: Po avg 26, 2013 8:18 pm

Re: Prepovedano oglaševanje

Napisal/-a bb2 To avg 27, 2013 2:23 pm

že spet
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Prepovedano oglaševanje

Napisal/-a esem To avg 27, 2013 3:03 pm

OFF
bb2 je napisal/-a:že spet

Že spet ?

Nehaj nabijat poste samo zato, da boš lahko oddal oglas!! :evil: :twisted:
Cel forum je poln tvojih brezpredmetnih enovrstičnic, nekaterih celo kot pripomba na temo, zadnjič pisano 3 leta nazaj. Tudi za tako nabijanje lahko sledijo sankcije, lahko si celo banan (in potem novo čakanje na oglas), ti si temu že zelo blizu, zato takoj nehaj nabijat.

Sicer pa se zdi, da si bil že prej gor z dvema drugima nickoma (kar je BTW strogo prepovedano). Zakaj ne pišeš pod tistima nickoma, si pozabil geslo?
 
hahehihoh
Uporabnik
 
Prispevkov: 1051
Pridružen: Če apr 19, 2012 7:48 pm

Re: Prepovedano oglaševanje

Napisal/-a hahehihoh To avg 27, 2013 7:04 pm

esem je napisal/-a:OFF
bb2 je napisal/-a:že spet


Sicer pa se zdi, da si bil že prej gor z dvema drugima nickoma (kar je BTW strogo prepovedano). Zakaj ne pišeš pod tistima nickoma, si pozabil geslo?

Načeloma se v delo moderatorjev ne vtikam, ampak... kako lahko moderator sam kar nekaj sklepa in to tudi javno zapiše, čeprav za to nima nobene preverjene informacije in
to tudi jasno izrazi?
Se nisem mogel vzdržat, četudi mi rečeš, da sem tudi jaz blizu bana... :lol:
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Prepovedano oglaševanje

Napisal/-a esem To avg 27, 2013 7:47 pm

Tvoja načelnost je bolj šibke sorte (ni prvič in očitno tudi zadnjič ne), kot tudi tvoje informacije. Mi pač imamo nekaj več znanja, izkušenj, več orodij, imamo pa tudi pravilnik (3.2 - prazno pametovanje (off-topic) ni zaželjeno in ne bo tolerirano, za take debate je primerna Klepetalnica ali ZS.).

Sploh ni jasno, zakaj se oglašaš - kljub "načelnosti". Bil si edini, ki je to "moral" storiti (kljub "načelnosti"). Še bb2 se ni več oglasil - misliš (ti kot njegov "advokat"), da bi bil on kar tiho, če bi mislil, da nimam prav? Običajno so zelo glasni, vsaj prej je to bil tudi on. Od 10 do 13 ure je napisal 21 postov, kasneje še 7 v pol ure in skoraj vsi so bili povsem nekonstruktivni (njegov prvi post je bil seveda oglas). Ni to prvi tak primer! Če bi ti bila znana zgodovina foruma, bi to že opazil (je pa pred leti "nabijanje" postov služilo bolj možnosti odpiranja lastne "galerije").

Naslednjič, ko se bo kdo pritoževal, da je na forumu dosti preveč solate in OFF-a ter premalo konstruktivnih postov, se pa le spet oglasi.

In prosim raje razmisli o mojih besedah in ne odgovarjaj. Isto prosim tudi vse ostale.
Tema je (bila) o oglaševanju (nekega eventa?) in ne o delovanju foruma!
Vrni se na Srečanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov