Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
dennisCe
Novinec
 
Prispevkov: 448
Pridružen: Sr okt 16, 2013 9:28 am

ogled dirke F1 ali moto GP

Napisal/-a dennisCe So mar 29, 2014 11:52 am

Pozdravljeni :)

Ali se je že kdo od vas udeležil ogleda dirke F1/motoGP, s turistično agencijo in/ali preko lastne režije?

Tukaj so vstopnice (gledam seveda najcenejšo) me pa zanima, koliko dejansko vidiš pri teh najcenejših vstopnicah? se da kaj videti, ali so te vstopnice namenjene prostorom bogu za hrbtom za kakim gričem pri stezi? hvala za vse inf,

http://www.tentours.si/sl/last-minute/7 ... evni-izlet (cena izleta in vstopnice 179eur

http://www.tentours.si/sl/last-minute/5 ... evni-izlet
 
Scorp84
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 788
Pridružen: Ne nov 26, 2006 1:25 am

Re: ogled dirke F1 ali moto GP

Napisal/-a Scorp84 So mar 29, 2014 12:20 pm

Sam se vsako leto hodim gledat v Monzo. Lani sem prvic sel prek agencije z avtobusom, pa mi ni prevec vsec. V lastni reziji grem dan prej, pa se udelezim koncertov v Monzi, spijes kaksno pivo, nato na parkirisce v blizini dirkalisca grem spat v avtu.
Zdaj ce nimas problemov spat v avtobusu je ok, men je uzitek, ko na dirkalisce pridem spocit... zdaj a1 ring je blizje, tko da teh problemov ni.
S stojisca se dosti vidi, edino prikrajsan si, da ni tv ekrana. Ce mas prenosni tv, resi marsikater problem :)
Ker tisti njihov najem prenosnega tvja je kar drag
 
Scorp84
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 788
Pridružen: Ne nov 26, 2006 1:25 am

Re: ogled dirke F1 ali moto GP

Napisal/-a Scorp84 So mar 29, 2014 12:20 pm

Sam se vsako leto hodim gledat v Monzo. Lani sem prvic sel prek agencije z avtobusom, pa mi ni prevec vsec. V lastni reziji grem dan prej, pa se udelezim koncertov v Monzi, spijes kaksno pivo, nato na parkirisce v blizini dirkalisca grem spat v avtu.
Zdaj ce nimas problemov spat v avtobusu je ok, men je uzitek, ko na dirkalisce pridem spocit... zdaj a1 ring je blizje, tko da teh problemov ni.
S stojisca se dosti vidi, edino prikrajsan si, da ni tv ekrana. Ce mas prenosni tv, resi marsikater problem :)
Ker tisti njihov najem prenosnega tvja je kar drag
 
vipox
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Sr jul 27, 2016 9:54 am

Re: ogled dirke F1 ali moto GP

Napisal/-a vipox Sr jul 27, 2016 9:56 am

Pozdravljeni,

odpravljam se na motogp v Avstrijo in me zanima kako je glede kampa ? Ali je potrebno rezervirat prostor ali it pač v četrtek tja , da bo še kaj prostora ?

Hvala za vsako informacijo, ker apartmajev že dolgo dolgo ni več na razpolago :P

Lp
Samo
 
Marcos
Novinec
 
Prispevkov: 117
Pridružen: Ne jan 30, 2005 12:49 pm

Re: ogled dirke F1 ali moto GP

Napisal/-a Marcos So jul 30, 2016 1:13 pm

Obvezno v četrtek zjutraj, drugače ne boš dobil nič pametnega. Govorim za Brno, saj imam tam večletne izkušnje. V Avstriji bo verjetno podobno.
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov