Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
blazkom
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 676
Pridružen: Sr jun 08, 2011 8:52 am

Božični sejem Minhen ter salzburg

Napisal/-a blazkom Če okt 02, 2014 9:34 pm

Pozdravljeni,

To leto se imava s punco namen odpraviti na bozicni sejem v salzburg ter nato tudi v minhen. Zanima me ali je potrebna kaka posebna previdnost (parkiranje, hoteli...), gledal sem da bi prespal v hotelu nekje na poti med mestoma, morda kdo pozna kako ugodno opcijo oz kraj kjer so hoteli?

Lp
 
terezijslo
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 26
Pridružen: Pe jan 10, 2014 4:33 pm

Re: Božični sejem Minhen ter salzburg

Napisal/-a terezijslo Pe okt 03, 2014 12:17 pm

Nekaj let nazaj sem bil na v Minhnu na koncertu z avtom in sem parkiral zunaj centra za približno 1€ na dan. Meni osebno je center kar zakompliciran in sem se odločil, da se ne bom lovil z avtom, pa še dražje je.

Priskrbi si dobro turistično karto za obe mesti in pot nadaljuj z javnimi prevozi. To je moj nasvet :)
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Božični sejem Minhen ter salzburg

Napisal/-a maniaxxx Pe okt 03, 2014 8:13 pm

Nobeno od teh mest ni komplicirano, sploh pa ne Salzburg, ki je malo večja vasica...v Muenchu ti priporočam motel one, ki ima solidne cene in všečne sobe.
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
Dinko35
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 11
Pridružen: Pe okt 07, 2011 9:16 am

Re: Božični sejem Minhen ter salzburg

Napisal/-a Dinko35 To nov 11, 2014 1:45 pm

Glede Salzburga: ne rabiš javnega prevoza, se da parkirat v mestu. Munchen: priporočam javni prevoz ;)
 
Uporabniški avatar
tristan01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2673
Pridružen: Če apr 15, 2004 5:28 pm
Kraj: Štajerska

Re: Božični sejem Minhen ter salzburg

Napisal/-a tristan01 Če nov 13, 2014 9:12 am

maniaxxx je napisal/-a:Nobeno od teh mest ni komplicirano, sploh pa ne Salzburg, ki je malo večja vasica...v Muenchu ti priporočam motel one, ki ima solidne cene in všečne sobe.


Drži, Motel one je cenovno ugoden, sobe pa so prijetne. Tudi WI-FI je brezplačen in marsikje še parkiranje. Predlagam, da poiščeš kakšnega med Alianz Areno in Munchenskim letališčem. V tem območju mesta so povezave zaradi letališča dobre, hoteli pa v vasicah in spalnih naseljih lahko relativno poceni.

Munchen je zaradi svoje velikosti naporen in zamuden za voziti, zato raje vzemi dnevno karto za javni prevoz. Preveri katera možnost ti ustreza, saj je mesto z okolico razdeljeno v več con.

Lp Tristan01
Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:
Dovršitev tvoje naloge s pomočjo starejšim in otrokom. V prejšnje življenje si prišel z namenom pomagati ubogim in nemočnim.
 
theduke
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 11
Pridružen: Ne dec 07, 2014 7:51 pm

Re: Božični sejem Minhen ter salzburg

Napisal/-a theduke Ne dec 07, 2014 9:03 pm

cena prenočišča?
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov