Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Predbožični dunaj z agencijo

Napisal/-a čare So dec 06, 2014 9:41 pm

Je že kdo šel z agencijo na izlet na Dunaj?? To da je za vidt marsikaj mi je jasno,samo me skrbi da nas ne bojo vlačili kje ker kjer me en qrc zanima.
 
Uporabniški avatar
alesek86
Novinec
 
Prispevkov: 291
Pridružen: Ne jul 02, 2006 9:18 am
Kraj: Sevnica

Re: Predbožični dunaj z agencijo

Napisal/-a alesek86 So dec 06, 2014 9:58 pm

Lahko se držiš skupine in greš na vse oglede, lahko pa prosiš vodiča, da ti pove, kdaj se bo krenilo od katere znamenitosti, pa greš tist čas po svoje. Na Dunaju pa je marsikaj dobrega za videt, tudi če greš na vse znamenitosti s skupino (Schönbrunn, Dunajski stolp itd.)
Lep pozdrav,

Aleš
 
AssKicker
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 560
Pridružen: Po jan 20, 2014 6:08 pm

Re: Predbožični dunaj z agencijo

Napisal/-a AssKicker Ne dec 07, 2014 1:19 am

Če boste v centru dunaja, bo povsod lepo, kamorkoli se boš obrnil. Sem nekaj časa preživel v centru dunaja, in lahko iz prve roke povem, da sem bil vsak dan znova presenečen nad arhitekturo. Tista ogromna cerkev, ki si, kljub temu, da sem jo vsak dan videl, nemorem več predstavljat veličine. Pa opera, sploh garaža pod opero je zanimiva za razne petrolheade.. Uglavnem mesto in pol!¨Pa še eno poceni trgovino sm našel, tako da je bilo sploh top! :D
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Predbožični dunaj z agencijo

Napisal/-a adis Ne dec 07, 2014 2:32 pm

zakaj ne greš v lastni režiji? booking.com in rezerviraš hotel/apartma/sobo, si vzameš vikend in je to to :)
 
pavel
Novinec
 
Prispevkov: 262
Pridružen: Po jun 05, 2006 2:34 pm

Re: Predbožični dunaj z agencijo

Napisal/-a pavel Ne dec 07, 2014 2:38 pm

Nobenega problema ni, če hočeš pa svoje. Bil sem pred tremi leti, spali smo v centru, vodička je povedala vsako jutro, kam se ta dan gre in kdaj se vrnejo. Kdor je hotel se je posameznemu ogledu pridružil, ostali pa po svoje. Pa lepo se imej.

lp
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Predbožični dunaj z agencijo

Napisal/-a čare Ne dec 07, 2014 4:48 pm

Ma mi gremo samo za en dan pa sem en cajt študiral da bi šel v lastni režiji ampak se v bistvu ne splača,ker za 60€ bo šlo nafte+cestnina+parking pa sem v minusu videl bom pa ravno toliko.
 
Uporabniški avatar
tristan01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2673
Pridružen: Če apr 15, 2004 5:28 pm
Kraj: Štajerska

Re: Predbožični dunaj z agencijo

Napisal/-a tristan01 To dec 16, 2014 7:05 am

čare je napisal/-a:Ma mi gremo samo za en dan pa sem en cajt študiral da bi šel v lastni režiji ampak se v bistvu ne splača,ker za 60€ bo šlo nafte+cestnina+parking pa sem v minusu videl bom pa ravno toliko.


Na Dunaju sem dokaj domač. Če nisi popolnoma zgubljen v orientaciji pozabi na agencije. Vse kar bodo naredili je, da te peljejo pogledat par zanimivosti znotraj Opera ringa, potem pa spustijo na enega izmed božičnih sejmov, kar je čista izguba časa in denarja. Takšni izleti tudi niso poceni. Če se odprvite na pot vsaj trije je cenovno gledano približno enako kot preko agencije. Lonley planet se izposodi v prvi knjižnici, pogledaš kar te zanima, konec dneva pa se ustaviš še na kuhančku in XXL Linzer piškotu. Boš imel od vsega skupaj precej več kot pa od agencije.

Lp Tristan01
Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:
Dovršitev tvoje naloge s pomočjo starejšim in otrokom. V prejšnje življenje si prišel z namenom pomagati ubogim in nemočnim.
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Re: Predbožični dunaj z agencijo

Napisal/-a pinny To dec 16, 2014 7:31 am

Jaz grem to nedeljo ..... se pustim presenetit :mrgreen:
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3579
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: Predbožični dunaj z agencijo

Napisal/-a ban To dec 16, 2014 8:04 am

čare je napisal/-a:Ma mi gremo samo za en dan pa sem en cajt študiral da bi šel v lastni režiji ampak se v bistvu ne splača,ker za 60€ bo šlo nafte+cestnina+parking pa sem v minusu videl bom pa ravno toliko.

Za en dan je brezveze hodt, ker ne boš nič odnesel. Malo te bodo vlačili po znamenitostih, schonbrunn, potem pa v center pogledat opero, sprehod po kartnerstrasse do štefanove cerkve, potem še do hofburga, mogoče še parlament in mestno hišo. Potem bo pa počasi že čas za odhod domov. Predlagam ti lastno režijo in vsaj 3 tri dni.
 
Uporabniški avatar
a4
Uporabnik
 
Prispevkov: 955
Pridružen: Po feb 16, 2009 8:39 pm

Re: Predbožični dunaj z agencijo

Napisal/-a a4 To dec 16, 2014 8:43 am

se strinjam. vsaj ena nočitev je minimum za mesto kot je dunaj. drugače nekatere stvari izpustiš in pol imaš skoz občutek da nisi videl celega mesta
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Predbožični dunaj z agencijo

Napisal/-a čare To dec 16, 2014 3:10 pm

Meni je blo čisto všeč.V bistvu je blo kot je napisal @ban s to razliko da nisem okoli hodil z vodičko ampak sem šel sam,ker razne znamenitosti mene popolnoma nič ne zanimajo,mene zanima to decembrsko vzdušje...Razen predolge vožnje popolnoma zadovoljen.
 
mamuu
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: To mar 24, 2015 10:59 am

Re: Predbožični dunaj z agencijo

Napisal/-a mamuu To mar 24, 2015 11:22 am

Če se odprvite na pot vsaj trije je cenovno gledano približno enako kot preko agencije. Lonley planet se izposodi v prvi knjižnici, pogledaš kar te zanima, konec dneva pa se ustaviš še na kuhančku in XXL Linzer piškotu. Boš imel od vsega skupaj precej več kot pa od agencije.????
____________________
http://www.test-king.com
http://hsbc.edu/
http://www.scuhs.edu/
Zadnjič spremenil mamuu, dne To apr 07, 2015 11:00 am, skupaj popravljeno 1 krat.
 
denis099
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 745
Pridružen: Po apr 21, 2008 7:00 pm

Re: Predbožični dunaj z agencijo

Napisal/-a denis099 To mar 24, 2015 11:27 am

preko agencije je tudi super.. pa ne skrbijo te parkirišča, itd itd..
denis
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov