Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
Uporabniški avatar
marko01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1918
Pridružen: Če dec 29, 2005 7:51 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a marko01 Sr maj 17, 2006 12:17 pm

tist ki je napisal da nas majo hrvati v pol ure pa se fajn moti hehe nasi tanki rezfukajo vse njihove in nase rakete zemlja zrak jim unicijo avione takoj :D
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Sr maj 17, 2006 12:43 pm

marko01 je napisal/-a:tist ki je napisal da nas majo hrvati v pol ure pa se fajn moti hehe nasi tanki rezfukajo vse njihove in nase rakete zemlja zrak jim unicijo avione takoj :D


V tvojem domačem peskovniku, pol greš pa še s prstom u rit pa pol u usta, pol te pa mami pokliče in te preobleče v pižamco in nafutra pa te da spat.

Sinko, slovenija nima niti 20.000 rednih vojakov(ki so zmatrani po 10ih krogih na štadionu tok da kozlajo), hrvatje pa v vsakdanji bojni pripravljenosti okoli 95.000 komadov in v treh dneh dvignejo na noge pol miljona ljudi in jih oborožijo, medtem ko slovenija v treh dneh zbere skupaj z redno vojsko komaj 100.000 ljudi.

Imamo pa italjane na nebu, ki so še v vsaki vojni spušili in so vedno bežal - tut to nekaj pomeni.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
marko01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1918
Pridružen: Če dec 29, 2005 7:51 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a marko01 Sr maj 17, 2006 7:09 pm

ej ti ki nebi vedo daj idi v peskovnik ker vidim da niti roka vojaskega nisi sluzo pa nena nkeja bluzi oky mam malo vec pojma o vojski vrjami :D
 
Uporabniški avatar
marko01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1918
Pridružen: Če dec 29, 2005 7:51 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a marko01 Sr maj 17, 2006 7:14 pm

pa ce ze pises nekaj ne pol pisi pravilno slovenija ima po zadnjih podatkih iz OPK 6500 poklicnih vojakov in okoli 1500 rezervistov hrvaska jih ima priblizno 2 krat vec s tem da so njihovi naborniki ki pa so pol majn sposobni od nas poklicnih pa nena pozabi da imamo enkrat bolso oborozitev kot oni, oni imajo glih eno pusko na dva vojaka malo si mimo brcno ves :evil:
 
Uporabniški avatar
tuscani
Novinec
 
Prispevkov: 498
Pridružen: Če mar 03, 2005 8:58 pm
Kraj: Pivka

Napisal/-a tuscani Sr maj 17, 2006 8:09 pm

Sam sicer nisem imel z njimi problemov ampak tja dol ne hodim ker hočem da tako ostane tudi v bodoče.Urejenost njihovih kampov je na zelo nizkem nivoju v primerjavi z našimi.
Niso vsi enaki ampak nasplošno nas ne marajo jaz pa tudi ne njih.
Kar naprej nas zajebavajo,vedno imajo prav oni in zmeraj mora biti po njihovem.
Meni so se že sam zaradi tega popolnoma zamirili in nočem z njimi imeti opravka.
Naša boječa in klečeplazniška ničvredna oblast pa nič ne ukrene medtem ko si oni prilaščajo našo zemljo in morje.Joras je pa edini ki se jim je uprl in pokazal da morejo delat ravno kar hočejo.Če bi bil jelinčič premier bi bla že vojska na dragonji in še kje drugje.
Tako da naj jih hudič vzame da ne rečem kaj hujšega.Vsakič ko gledam poročila in ko vidim kako nas načrtno in namerno provocirajo me res razjezi in mi dvigne pritisk.
In ja nacionalist sem in bi kaj naredil za državo samo če bi lahko.
Zdaj pa naj se gremo dobrososedske odnose.S takimi zajebanimi in škodoželjnimi ljudmi to ne gre.Zdaj že madžarom rušijo vikende okrog zadra.
Golazen ničvredna :evil: :evil:
Customize your Korean http://www.TuscaniCustoms.com http://WWW.NEWTIBURON.COM
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a INFINITI Sr maj 17, 2006 8:57 pm

:cry Mark01 - Hrvaška ima večino moških državljanov, ki so se kalili v 10 letnem peklu oz vojni, ki je bila tam. Jaz sem recimo bil v slovenski vojski; to je letni camp proti temu kar imajo oni dol. Tudi v orožju počijo 10X slovensko konkurenco.
Tako -tema je bedna in je čas da se jo zaklene. To ni forum za politiko in NATO ampak za avtomobilizem.
Pa nehajte fantazirat o vojnah - še nihče je ni bil vesel na koncu :roll:
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Če maj 18, 2006 6:16 am

marko01 je napisal/-a:ej ti ki nebi vedo daj idi v peskovnik ker vidim da niti roka vojaskega nisi sluzo pa nena nkeja bluzi oky mam malo vec pojma o vojski vrjami :D


Vojsko sem služil v alpsko izvidniškem vodu kot snajperist na BB ranču(Bohinjska bela), zadnja 2 meseca sem bil pa gorska reševalna služba. Poleg tega mi je vojska hobi in mislim da o vojski ti nimaš niti malo pojma, sploh pa ne o vojski kot vojski, ker vidim da poznaš samo cifre, ki pa v primeru vojne s hrvaško krepko odstopajo.

Poznaš mogoče vietnamski sindrom?
No nekaj podobnega se dogaja na hrvaškem. Poleg tega njihovi naborniki niso tok slabi, kot si misliš, kar pa se tiče naših 6500 vojakov, sem jih videl, ko so laufali na poligonu - vsak tretji je kozlal po 22ih krogih (en krog je 400m), ko sem bil še v vojski so prišli morisovci k nam na BBranč, pa so se delal frajerje, pa smo jih povabil na laufanje - tut 10 krogov niso zdržal na pisti dolgi 400m.

Ne mi s takimi vojaki klamf srat. Mogoče mi se boril 3 ure, drgač pa nimajo za burek proti hrvatom, ki imajo iz vojne preveč izkušenj. Edina prava ovira za hrvate bi bili policaji in posebne enote policije, ti so res dobr izurjeni, samo orožja jih mal j**e.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Če maj 18, 2006 6:18 am

tuscani je napisal/-a:Sam sicer nisem imel z njimi problemov ampak tja dol ne hodim ker hočem da tako ostane tudi v bodoče.Urejenost njihovih kampov je na zelo nizkem nivoju v primerjavi z našimi.
Niso vsi enaki ampak nasplošno nas ne marajo jaz pa tudi ne njih.
Kar naprej nas zajebavajo,vedno imajo prav oni in zmeraj mora biti po njihovem.
Meni so se že sam zaradi tega popolnoma zamirili in nočem z njimi imeti opravka.
Naša boječa in klečeplazniška ničvredna oblast pa nič ne ukrene medtem ko si oni prilaščajo našo zemljo in morje.Joras je pa edini ki se jim je uprl in pokazal da morejo delat ravno kar hočejo.Če bi bil jelinčič premier bi bla že vojska na dragonji in še kje drugje.
Tako da naj jih hudič vzame da ne rečem kaj hujšega.Vsakič ko gledam poročila in ko vidim kako nas načrtno in namerno provocirajo me res razjezi in mi dvigne pritisk.
In ja nacionalist sem in bi kaj naredil za državo samo če bi lahko.
Zdaj pa naj se gremo dobrososedske odnose.S takimi zajebanimi in škodoželjnimi ljudmi to ne gre.Zdaj že madžarom rušijo vikende okrog zadra.
Golazen ničvredna :evil: :evil:


Daj malo več si preberi o jorasu. Ko je bajto gradil je na hrvaškem zaprosil za gradbeno dovoljenje in so mu ga tudi odobrili, ko pa je bajto zgradil in bi moral davke plačat, je pa slovenc ratal, da bi se davkom izognil.
Old subarus never die, they just get faster!
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost