Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
Uporabniški avatar
dr.Zwgbl
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 15
Pridružen: Če avg 12, 2004 4:42 pm
Kraj: Spodnja Polskava

Napisal/-a dr.Zwgbl So avg 21, 2004 12:45 am

danes so spet joška jorasa jebali v glavo :evil: baje mu niso pustili peljati malo lesenih dil do hiše preklete kurbe
jas pravim lepo vojsko do meje pol naj se pa še kar šopirijo če se upajo :twisted:
Slika
 
Uporabniški avatar
Tomaz40
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1690
Pridružen: Sr maj 14, 2003 7:30 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Tomaz40 So avg 21, 2004 1:44 am

dr.Zwgbl je napisal/-a:danes so spet joška jorasa jebali v glavo :evil: baje mu niso pustili peljati malo lesenih dil do hiše preklete kurbe
jas pravim lepo vojsko do meje pol naj se pa še kar šopirijo če se upajo :twisted:


Ammmm... dragi moj, če bi se šli vojno, bi mel Hrvati ene pol ure posla pa nas majo. Sej še kakih kulturnih avionov nimamo.
Če bi hitrost ubijala, bi bili vsi dirkači že zdavnaj mrtvi.
 
Uporabniški avatar
andrej777
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2102
Pridružen: Če okt 16, 2003 9:16 pm
Kraj: Telče (Sevnica)

Napisal/-a andrej777 So avg 21, 2004 2:46 am

JOYride je napisal/-a:
andrej777 je napisal/-a:
andrej777 je napisal/-a:...Bli smo pjani, batine iskali ...


..Noben ni mel v mislih provocirat hrvatov in iskat batin....

Ne? Sej sploh ne bom komenterou.

V glavnm js sm bil do zdej se cist vsak let v mojm lajfu na HR na morju. Glede na to da ma moja family prikolco dol v kempu so to zame najcenejse mozne pocitnce. Problemov nikol se sploh (ce ne stejemo policije pa droge), kar pa se sporazumevanja tice, js se trudm govorit hrvasko ker pac znam. Konc koncev mi je pohvale vredno kadar vidm v SLO hrvata (al pa kergakol tujca) se potrudt pa kej po slovensk povedat.


Ja razlagaj si kakor hočeš. Tisl batine iskali nism misl da smo jih ampak kod da bi jih.

Tut jz drgač ko pridem na hrvaško govorim kolikor le znam hrvaško. To se mi zdi čist OK če znam kej hrvaško povedat da ga ne bom obremenjeval z slovenščino. Po eni strani tam natakarja kr zastopm ko mora z vsako stranko u drugem jeziku govort. Tako da na hrvaškem z pogovarjam po hrvaško ko pa pridem do policaen ali carinikov ki so uradne osebe se naj pa kr uni trudijo da bodo zastopil. In u sloveniji se tut nočm z nobenim hrvatom hrvaško pogovarjat. Edino če res vidm da se matra da bi govoril slovensko in mu ne ratuje.

Mam pa tut enga soseda slovaka na morju pa un zna samo neki HR pa jz tut in čeprav noben ne ve veliko je to edini jezik v katermu se lahko kej zmenmo.
It's not the speed that kills, it's the sudden stop that hirts !!
 
Strokovnjak
Uporabnik
 
Prispevkov: 1225
Pridružen: To jun 07, 2005 4:35 pm

Napisal/-a Strokovnjak To maj 16, 2006 8:13 pm

Iz lastnih izkušenj vam povem, da nas Hrvati (izkušnje imam iz Istre) NE marajo. Ne da bi imel kakšne incidente, vidim pa kako se do mene obnašaja natakarji, hotelirji in drugi turistični delavci če govorim z njimi italijansko ali pa slovensko.
Če sem "italijan" so tako prijazni, da si mislit ne morete. Če pa sem "slovenec" še zdaleč niso taki taku uslužni. Čuti se da nas v podzavesti ne marajo. Je pa res, da v kampu dela kažine slovenska mularija in to z razgrajanjem, provociranjem in jebanjem sistema.
 
Uporabniški avatar
Bravo28
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 61
Pridružen: Sr nov 10, 2004 6:07 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Bravo28 To maj 16, 2006 9:24 pm

Tomaz40 je napisal/-a:
dr.Zwgbl je napisal/-a:danes so spet joška jorasa jebali v glavo :evil: baje mu niso pustili peljati malo lesenih dil do hiše preklete kurbe
jas pravim lepo vojsko do meje pol naj se pa še kar šopirijo če se upajo :twisted:


Ammmm... dragi moj, če bi se šli vojno, bi mel Hrvati ene pol ure posla pa nas majo. Sej še kakih kulturnih avionov nimamo.


Glede tega sam podpis...kar je pa najhuj nimamo j**c,ce bi se kaj zgodilo bi spizdil oni so pa ze bili v tem zosu in so dobro natrenerani...


Lp
 
Uporabniški avatar
Drocky
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2138
Pridružen: So feb 19, 2005 5:49 pm

Napisal/-a Drocky To maj 16, 2006 9:35 pm

južna dalmacija je pa mal drugačna ko istra, kokr slišm. Mi vedn dol hodmo in tam gledajo na une z ZG tablicam na avtih skor da slapš ko pa na nas. Je pa res da smo že ene par let na kopenski okolici murterja. 8)
LP Rok
 
Uporabniški avatar
Pollo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne feb 12, 2006 10:07 pm

Napisal/-a Pollo To maj 16, 2006 9:39 pm

dr.Zwgbl je napisal/-a:danes so spet joška jorasa jebali v glavo :evil: baje mu niso pustili peljati malo lesenih dil do hiše preklete kurbe
jas pravim lepo vojsko do meje pol naj se pa še kar šopirijo če se upajo :twisted:


Že res,da ga Hrvati drkajo u glavo,sam vrjem,da ma velik zaslug zato tud on sam.
Še zdj se spomn njegov triatlon(pretep,prevali,plavanje) :-P
Čisti provokator....
 
Uporabniški avatar
Mad
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2828
Pridružen: So apr 22, 2006 11:50 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a Mad To maj 16, 2006 9:40 pm

...Grem vsako leto dol in razen tistih krajev okrog Šibenika Zadra in Splita kjer je za rajo sem povsod lepo postrežen in imam domač občutek ... letos bom z družino kakor zadnje tri leta bil spet na Lošinju - grem od doma ob 6 uri in sem ob 9 uri že tam in sem kot doma - grem v isti apartma vsako leto(tretjič) mi čestitajo novo leto po mejlu in že februarja si rezerviram dneve, ki jih planiram na morju tako da mi ni potrebno misliti zadnji dan kako kaj... Da pa znajo z turisti in jih ne briga barva kože je pač zato ker tu so že Avstrijski Cesar hodili... in pač imajo kulturo na nivoju ...Zadar Split in Šibenik - strogo okrog mest je poln k. ljudi ki nič ne dela (kriza)zato jih včasih zanese ... L.p. Mad
P.s. - Tisto o Jorasu pa sem spregledal - takoalitako on kuha samo za svoj želodec ;)
kinkyllama & Yoni fun club ...
 
Uporabniški avatar
burka
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 765
Pridružen: Ne maj 29, 2005 8:54 pm
Kraj: Zasavje

Napisal/-a burka To maj 16, 2006 9:47 pm

bi se kar pridružil Madovim besedam. Jaz se isto počutim kakor doma, povsod sem lepo postrežen...ne manjka mi nič. Joras je pa itak norec...
 
Uporabniški avatar
For
Uporabnik
 
Prispevkov: 1451
Pridružen: Po sep 13, 2004 10:31 pm

Napisal/-a For To maj 16, 2006 10:17 pm

Vse skupaj je eno veliko sranje :( .....to se ne bo dobro končalo, vprašanje časa je, kdaj bo počilo.

Četniki na Ravni gori praznujejo (ne vem kaj) in še država jih podpira, ustaši so tudi zelo aktivni, tukaj so pa tudi domobranci narodni heroji (enakopravni partizanom).
Hrvat ima rajš srba za soseda kot slovenca :shock: :? :( ne moreš verjeti!!!).

Tudi sam ne razumem od kje jim toliko sovraštva do slovencov.....ne razumem!!! :?

Kaj se to dogaja?

Takšna erupcija nacionalizma pri vseh narodih bivše Jugoslavije ne bo prinesla nič dobrega. Pri takšnih politikih je zelo teško doseči kakršnkoli kompromis, ker si vsi želijo vojne zgleda, pa šele 10 let je od zadnje vojne.

Probajte si zamisliti pogovor enga četnika, ustaša in domobranca za eno mizo......kaj se oni lahko dogovorijo? Nič!!! Mogoče le to, kdo bo prvi začel streljat? :? :(

Se pa strinjam da na hrvaškem ni več takšne sproščenosti za slovenca kot včasih...

Moj nasvet: če greste na hrvaško obalo, je najbolje vzeti privat apartman, parkirati avto (nič ga premikati), imeti sabo hrano pijačo, da imaš čim manj opravka z domačini. Poiskati kakšno plažo kje ni gužve in uživati v miru, soncu in morju. Domačine pa IGNORIRATI!
Zdaj.....vem da ste tukaj večinoma mladi in da ga radi žurate in da iščete dogajanje in vse kar paše zraven. Normalno da boste srečali ogromno domačinov in da se bo zmeraj našel kakšen ki sovraži (ne bom napisal "ne mara", ker če bi ta izraz bil primeren, takšnih težav ne bi bilo dol) slovence, in frka je tukaj. :? :(

Na vašem mestu bi (če greste sami) izbral kakšno drugo varijanto brez Hrvaške. Razumem starejšo generacijo (bivši "Jugoslovani") oni(mi) so navajeni jadrana ker je to včasih vse bilo njihovo(naše) morje. Vi mladi pa lahko preživite boljše počitnice in brez Hrvaške.

Na hrvaškem se tudi sam ne počutim dobro,(slovenski avto... žena, otroci=slovenščina :? ) čeprav imam in njihovo državljanstvo.
Sem bosanski (čisti) hrvat, in sem tudi deset let živel na hrvaškem (M. Lošinj), in sem tudi vojno preživel( eden prvih prostovoljcev na otoku--nisem nacionalist!!!), bil ranjen, prišel v Slovenijo in tukaj sem že 12 let, tko da sem vse te mentalitete dal skoz in zato ne morem razumeti kaj se za božjo voljo dogaja!!!???
Pošteno me že skrbi od vseh teh pizdarij kar se dogajajo (stopnjujejo).

:? :(
 
darwin
Uporabnik
 
Prispevkov: 1488
Pridružen: Ne avg 10, 2003 2:05 pm

Napisal/-a darwin To maj 16, 2006 10:29 pm

Tema je stara dve leti. :D
Lani sem po premoru spet malce več časa preživel na hrvaški obali. V tistih štirih, petih tednih dopustovanja po različnih delih obale, od Istre in Kvarnerja, do Dalmacije, na otoku in na celini in nikjer nisem doživel niti ene same negativne izkušnje z nikomer. Hrvatje so bili do mene prijazni, so me spoštovali in mi pomagali, ko sem pomoč potreboval, jaz pa sem jim na njihovo dobro voljo odgovarjal z dobro voljo, tako da sem se imel na Hrvaškem res super.
Ko se je prijatelju spraznil akumulator, je sosed sam od sebe prinesel orodje in ker ni imel kablov je vzel akumulator iz svojega avta. Soseda iz nekega drugega kraja je prišla z vedrom vode in krpo ter se je ponudila, da mi malce očisti avto, ker je prašen, ko pa sem parkiral tik ob morju in sem se do tja peljal po makadamu. Nek drugi sosed nam je nosil smokve, ker je bil edini v vasi, ki jih je imel. Najlepši spomini so povezani prav s trenutki, ko smo bli skupaj s sosedi, ko smo skupaj obedovali, gledali sončne zahode, se šalili, brali anekdote o Titu, si pripovedovali šale ...
Letos grem zagotovo spet na Hrvaško!
Licet volare si in tergo aquilae volat.
 
s12345
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 762
Pridružen: Sr jul 06, 2005 9:03 pm

Napisal/-a s12345 To maj 16, 2006 10:32 pm

Kaj ti bi šel na morje k ena P.....ka in se skrival k bi šel po ulicah al kaj? J...eš tak dopust. Kdo jim je hodu na morje nekaj let po vojni? Cene so pa itak take k če greš na kak otok v kako lepo eksotično državico kjer jim je vseeno kdo si!
Nisem naci ampak kar je preveč je preveč.
kako ste pametni. blagor vašim mamicam.
 
Uporabniški avatar
Marki's
Novinec
 
Prispevkov: 177
Pridružen: Ne maj 07, 2006 11:07 am
Kraj: Lendava-Ljubljana

Napisal/-a Marki's To maj 16, 2006 10:41 pm

Se strinjam s trditvami...Jaz živim ob madžarski in hrvaški meji, v našem mestu je madžarska in hrvaška manjšina (no hrvaška se še uveljavlja) in vse kupaj koliko toliko normalno funkcionira, imam punco s hrvaške sem vsak vikend čez mejo itd... mogoče tik ob meji na hrvaškem ni tak problem (vsaj v Međimurju ne, ker imajo njih Hrvati sami za Slovence). Se pa stvar kar hitro spremeni ko potuješ v notranjost države, še posebej v Zagrebu. Ampak vseeno moram dodati, da se uveljvlja rek "sto ljudi, sto čudi" srečaš takšne in drugačne. Glede na to, da se veiko gibam po Hrvaškem ozemlju moram rečt, da nisem imel veliko negativnih izkušenj so se pa pripetile tudi neprijetne stvari. Tudi sam se sprašujem zakaj je vse skupaj tako primitivno in zapleteno?! Vsi takoj pomislimo, da politika naredi svoje, ampak pri Slovecih in Hrvatih je takšna že mentaliteta in nekaj par sto ali tisoč ljudi, ki smo drugačemisleših in nam pač ni toliko pomembno kaj je kdo in od kod prihaja, ne moremo ničesar spremeniti. Po drugi strani pa zakaj se Slovenci in Srbi tako razumemo. Večkrat sem že obiskal Srbijo in ko sem se prvič odpravil tja sem bil kar skeptičen ampak na koncu pozitivno presenečen.
Očitno bodo odnosi med Slovenci in Hrvati takšni kot med Palestinci in Izraelci (malo pretiravam), ampak oni se ne bodo nikoli popolnoma pobotali in tudi me se očitno ne bomo. Na srečo se še vsaj mi ne koljemo med seboj!

No ampak vseeno upam, da se bo v daljni prihodnosti kaj obrnilo v pravo smer....
Opel Vectra C+ 1.9 CDTI COSMO
 
Uporabniški avatar
Mad
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2828
Pridružen: So apr 22, 2006 11:50 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a Mad To maj 16, 2006 11:16 pm

s12345 je napisal/-a:Kaj ti bi šel na morje k ena P.....ka in se skrival k bi šel po ulicah al kaj? J...eš tak dopust. Kdo jim je hodu na morje nekaj let po vojni? Cene so pa itak take k če greš na kak otok v kako lepo eksotično državico kjer jim je vseeno kdo si!
Nisem naci ampak kar je preveč je preveč.

...jaz sem šel čez cel svet in povsod normalno hodil se z vsemi družil in tudi doma se počutim svobodnega ... kaj bi se skrival ...na čelo pa si nisem še nikoli napisal, da se ne bojim nobenega - mislim, da s temi ki srečajo probleme čisto vse nikoli ne štima 100% samo ali sami tega ne opazijo ali pa ne povedo vsega kot je resnično bilo... imam hišo ki oddajam njen del ... srečal sem zaradi tega že toliko živali kot jih drži Ljubljanski Zoo pa ti povem da oddajam stanovanja komaj pet let ;) L.p. Mad
kinkyllama & Yoni fun club ...
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Sr maj 17, 2006 6:57 am

Jst bluzim po hrvaškem pa mi noben ne teži, en zagrebčan, ki mi je zatežil, so ga domačini na Cresu zbil k norca. Z vsemi se pogovarjam in na splošno nimam problemov. Za prvi maj me je na Delnicah(ko sem šel nazaj iz tekme) ustavil policaj, pogleda nalepke na avtu pogleda dokumente, jih vrne pa izjavi srečno vožnjo. Siguren sem, da me je zmeril, ko sem pripeljal vsaj 15 čez omejitev v naselje, pa ni nič rekel.

Uglavnem kakor seješ tako žanješ in če si ti zvišen nad vsemi ostalimi, te bodo hitro dotolkli, če pa se normalno vedeš in se normalno z njimi pogovarjaš, so pa tut oni do tebe čist normalni, sej vedo da bodo od tebe(kot turista) zaslužili.

Na Krku so me že v parih lokalih postregli v slovenščini. V piceriji v kateri sva jedla z mojo boljšo polovico je šef sam povedal, da ima raje slovence, kot katerekoli druge turiste. Slovenci pridemo , pojemo vsak svojo pico, spijemo 3 pire in plačamo pa gremo. Ostali tujci(predvsem nemci) pa pridejo 10 komadov, naročijo 5 pic na pol razrezanih in liter radenske, pol so pa 4 ure v lokalu - tko da takih gostov ne mara in zdej lepo slovence v slovenščini postreže, nemce se pa zgovarja, da ne razume, da se hitrej poberejo iz lokala.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
Walker_P
Uporabnik
 
Prispevkov: 1075
Pridružen: Pe maj 06, 2005 5:37 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a Walker_P Sr maj 17, 2006 7:02 am

nebivedu, da ne boš mislu, tut js mam same dobre izkušnje s hrvati. Namreč, kjer koli sm bil so rekl da majo dost raj slovence kot pa ostale turiste. Zagreb je pa itaq razred zase.
 
dare01
Novinec
 
Prispevkov: 347
Pridružen: To jan 03, 2006 11:58 am

Napisal/-a dare01 Sr maj 17, 2006 9:20 am

Mad je napisal/-a:...Grem vsako leto dol in razen tistih krajev okrog Šibenika Zadra in Splita kjer je za rajo sem povsod lepo postrežen in imam domač občutek ... letos bom z družino kakor zadnje tri leta bil spet na Lošinju - grem od doma ob 6 uri in sem ob 9 uri že tam in sem kot doma - grem v isti apartma vsako leto(tretjič) mi čestitajo novo leto po mejlu in že februarja si rezerviram dneve, ki jih planiram na morju tako da mi ni potrebno misliti zadnji dan kako kaj... Da pa znajo z turisti in jih ne briga barva kože je pač zato ker tu so že Avstrijski Cesar hodili... in pač imajo kulturo na nivoju ...Zadar Split in Šibenik - strogo okrog mest je poln k. ljudi ki nič ne dela (kriza)zato jih včasih zanese ... L.p. Mad
P.s. - Tisto o Jorasu pa sem spregledal - takoalitako on kuha samo za svoj želodec ;)

jaz tudi hodim z družinico na Lošinj (Veli Lošinj) tudi zmeraj nazaj na isto mesto in uslužnost in gostolubje za ponort. kot da smo tam domači. bil že dostikrat na pagu, petrčane pri zadru, hvar,.... nikjer niti ene negativne izkušnje. seveda se zmeraj obnašamo normalno in človeško. maš pa turiste(tud slovence-videl na lastne oči) ki mislijo, da če plačajo, da morajo vsi skakat okrog njih in se vedejo kot da so vsi okrog njih njihovi "sužnji" tistih deset dni.
mi gremo v Veli Lošinj kar za cel mesec(ena hčerkica ima astmo in mora biti dol najmanj tri tedne skupaj). Lošinj je svetovno znan po zdravilni mikroklimi za dihalne in kožne probleme. in moram reči da po mojih izkušnjah se jim ta svetovna odprtost pozna. tudi mi dobimo za vsake praznike mail in veliko drobnih pozornosti tako da zaenkrat o hravških turističnih delavcih vse najboljše.

kar se pa jorasa tiče.... zakaj so zmeraj kamere in politiki pri njem? ste že slišali za trdinov vrh in mursko središče? večina najbrž ne. na trdinovem vrhu so že 15 let slovenski vojaki v stari vojašnici in čakajo kaj bo z mejo. meja se ne začne in ne konča pri jorasu. nomam nič proti njemu osebno ampak novinarji in politiki so pa k**be. samo da pridobivajo glasove.
 
Uporabniški avatar
kljukec
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: To jan 04, 2005 10:50 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a kljukec Sr maj 17, 2006 10:08 am

jst bom tko povedal
mel sm se fajn na hrt pa tud probleme sm mel- fora je da če mi bo kakšen istrian reku da me ne razume je to bedarija
sej se trudm govort srbo-hrt sam sm že tista generacija k se je ni nikdar učila
kar se tiče gostoljubja
so večinoma- vsak k dobi kej oz. pričakuje od tebe je prijazen, prav tako domačini (ki nimajo ''poslovnega'' stika s tabo)
je pa res da se vsake tolko najde i****, ki ti uniči dan in če take srečah 3 na 10 dnevnih počitnicah, prideš domov z občutkom da te skor vsi hrvatje sovražijo
te kretene pa imamo itak povsod tud v slo
kar se tiče srbov da nas majo raj- ne mejijo na nas, niso medijsko izpostavljeni
jst mislm da je večino sovraštva med slovenci in hrvati ustvarjenega umetno, preko politike in medijev
po eni strani se norčujemo iz palestincev in podobnih, kako so lahko tolk blentavi da se streljajo med sabo oz na sosede, po drugi strani pa se nam malo da ne to dogaja tudi tukaj- ker mi je kolega iz obramboslovja pravu da smo ne neki evropski lestvici odnosti s hrvati na 3. stopnji s tem da 4. pomeni vojna- žalostno
lp
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Sr maj 17, 2006 10:15 am

Joras je dober samo za politike in njihovo nabiranje točk pri volilcih, ostali vemo da je ko je rabil hrvate bil na njihovi strani in pri njih čez slovence pljuval, ko so pa hrvatje vidl, da se tut proti njim obrača so ga pa zjebal in tko je tut prav. Slovenci pa itak bolj zaupamo medijem kot ostali pa smo potem pod vplivom medijev in pol težimo češ kaki so hrvatje, u bistvu pa samo svoje interese branijo - ko jih bomo mi tko kot oni, bomo lahko ponosni na to, večinoma pa ves drek požremo in smo tih.
Če si je pa tipček šu bajto gradit na hrvaško stran in se ima za slovenca(večina sicer ne ve vendar ima joško joras dvojno državljanstvo in hrvaško in slovensko), si je pa sam kriv.

Jst sm tut kupu lansko leto vikend na hrvaškem(80.000 eur), pa mi noben ne joka, niti mi ne teži policija še manj davčna pri njih. Policaje na Krku pa poznam skoraj vse in so vsi face. Edino par dni v mesecu so tečni, ko jim iz Reke pride nalog, da morajo tok pa tok denarja pokasirat od kazni, ker vedo, da turisti so za njihove ljudi kruh in da ne smejo preveč težit turistom, ker drgač ne bodo več hodili k njim.

Kar se pa istre tiče - tam so pa itak sami ljudje taki, ki sovražijo vse, ker bi se radi osamosvojili in živel od turizma, pa jih hrvaška ne spusti, pa še nabija jim full hude davke.

Je pa razlika če nekemu dalmatincu rečeš hrvat, te hr postrani gleda, ker on ni hrvat, on je dalmatinac, če pa istranu rečeš hrvat, je pa ponosen na to.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
kljukec
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: To jan 04, 2005 10:50 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a kljukec Sr maj 17, 2006 11:28 am

nebivedu je napisal/-a:Je pa razlika če nekemu dalmatincu rečeš hrvat, te hr postrani gleda, ker on ni hrvat, on je dalmatinac, če pa istranu rečeš hrvat, je pa ponosen na to.

tuki bi te popravu da je tud istran užaljen če mu rečeš hrvat, vsaj kokr sm jih jst spoznal- k nekateri so se celo pogovarjal med sambo v nekem zagrebčanom ful čudnem ''narečju''
ja hrvatje so nam po nečem ful podobni:
so skregani med sabo in z vsemi vstalimi
;)
lp
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov