Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
Uporabniški avatar
primy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 61
Pridružen: Po jun 21, 2004 9:00 am

Napisal/-a primy Če avg 19, 2004 2:01 pm

Js mam tud drgač nimam slabih odnosov z hrvati...No samo enkrat so mi v Poreču pokradli modre ventilčke pa avto sm mel pred policijo parkiran:evil:
 
Uporabniški avatar
Perica
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 614
Pridružen: So sep 27, 2003 5:00 pm

Napisal/-a Perica Če avg 19, 2004 2:01 pm

jest bom pa tkole reku:
kdorkoli ze pride iz tujine v Slovenijo, se mu ni treba kaj prevec prilagajat, ker se Slovenci prej prilagodimo njemu! Zato pa je tko kot je in ze Slovenec grdo gleda Slovenca, ce je le ta zavrtil eno domaco od Avsenika! Ce Slovenc zavrti eno svojo domaco musko je vse narobej in je najvecji kmet, ce pa "nekdo iz juznih krajev" zavrti svojo domaco musko je pa najvecji car!!!
Men gre to kar na kozlanje :?
 
Uporabniški avatar
ule
Uporabnik
 
Prispevkov: 972
Pridružen: Sr avg 28, 2002 4:56 am
Kraj: Babno Polje

Napisal/-a ule Če avg 19, 2004 2:02 pm

Meni se zdi da nam manjka slovenske samozavesti.
 
dragonhunter
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 61
Pridružen: So jul 31, 2004 9:46 pm

Napisal/-a dragonhunter Če avg 19, 2004 2:05 pm

Jaz sem bil letos na Pagu, sam nisem imel nobenih problemov, prijazni ljudje.
Drugače pa hodim na Pag že zadnjih pet let in je vse odvisno od tega na kake naletiš. Slišal sem že vsega, od tega da smo slovenci krivi za njihovo vojno do "slovenci van".
Letos so enmu slovencu prerezali vse 4 gume medtem ko je bil na plaži, pa tudi druga leta je blo podobnih primerov.
 
Uporabniški avatar
HORSE
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1899
Pridružen: Sr sep 25, 2002 6:24 pm
Kraj: Promised Land

Napisal/-a HORSE Če avg 19, 2004 2:09 pm

Perica je napisal/-a:Ce Slovenc zavrti eno svojo domaco musko je vse narobej in je najvecji kmet, ce pa "nekdo iz juznih krajev" zavrti svojo domaco musko je pa najvecji car!!!
Men gre to kar na kozlanje :?


Men se tut kr v želodcu obrača...

Drugače pa se mi zdi, al pa smo jaz tega prej nisem opazil, da se vedno več narodne vrti. Začene se seveda kot zajebancija, potem pa to kar rata tema dneva/večera/noči... Vsaj meni se je to zdej že ene parkrat zgodl, pa noben iz družbe ni nek privrženec goveje muske...
Slika
 
Uporabniški avatar
Perica
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 614
Pridružen: So sep 27, 2003 5:00 pm

Napisal/-a Perica Če avg 19, 2004 2:23 pm

HORSE je napisal/-a:
Perica je napisal/-a:Ce Slovenc zavrti eno svojo domaco musko je vse narobej in je najvecji kmet, ce pa "nekdo iz juznih krajev" zavrti svojo domaco musko je pa najvecji car!!!
Men gre to kar na kozlanje :?


Men se tut kr v želodcu obrača...

Drugače pa se mi zdi, al pa smo jaz tega prej nisem opazil, da se vedno več narodne vrti. Začene se seveda kot zajebancija, potem pa to kar rata tema dneva/večera/noči... Vsaj meni se je to zdej že ene parkrat zgodl, pa noben iz družbe ni nek privrženec goveje muske...


no ja, jest se nikjer nism slisov da bi slovensko domaco musko vrtel! Sm na enih dveh al pa treh zurkah mal musko vrtiv, pa so mi se zmerej zagrozil sploh nepovabljeni "juznaki" da morm vrtit "njihovo" musko! sm potiho upov da bo to sam en komad al pa dva, sam kaj ko so pa na koncu se moji sosolci, kolegi,... to zacel zahtevat! men se je kr stemnilo pred ocmi, sm vse nekam poslov in sov domov! se na pomaturantski zabavi so mi s to musko zamorili cev maturantski ples in zabavo po njem!!! Ubistvu je tko, da kamorkoli pridem se najde nekdo ki hoce poslusat to juzno musko in pol potegne cist vse s sabo in na koncu se vrti sam se ta muska!!! jest pa spet veselo domov s prenategnjenimi zivci!!!
 
Uporabniški avatar
Rjuhar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2634
Pridružen: Po jan 13, 2003 2:39 pm

Napisal/-a Rjuhar Če avg 19, 2004 2:25 pm

Ja, pa še nekaj sem pozabu povedat - tolk goveje muske, kot sem letos slišu na Hrvaškem(Selce, Baška) - Natalija, Atomik Harmonik, frajkinclarji, čuki in ostalo, ki ji še imena ne vem, je tud pr nas na gasilski veselici ne slišiš. Pa to ne, da bi slovenci nažigal ampak uni onemanband allinone...
 
Uporabniški avatar
ule
Uporabnik
 
Prispevkov: 972
Pridružen: Sr avg 28, 2002 4:56 am
Kraj: Babno Polje

Napisal/-a ule Če avg 19, 2004 2:37 pm

Perica je napisal/-a:
HORSE je napisal/-a:
Perica je napisal/-a:Ce Slovenc zavrti eno svojo domaco musko je vse narobej in je najvecji kmet, ce pa "nekdo iz juznih krajev" zavrti svojo domaco musko je pa najvecji car!!!
Men gre to kar na kozlanje :?


Men se tut kr v želodcu obrača...

Drugače pa se mi zdi, al pa smo jaz tega prej nisem opazil, da se vedno več narodne vrti. Začene se seveda kot zajebancija, potem pa to kar rata tema dneva/večera/noči... Vsaj meni se je to zdej že ene parkrat zgodl, pa noben iz družbe ni nek privrženec goveje muske...


no ja, jest se nikjer nism slisov da bi slovensko domaco musko vrtel! Sm na enih dveh al pa treh zurkah mal musko vrtiv, pa so mi se zmerej zagrozil sploh nepovabljeni "juznaki" da morm vrtit "njihovo" musko! sm potiho upov da bo to sam en komad al pa dva, sam kaj ko so pa na koncu se moji sosolci, kolegi,... to zacel zahtevat! men se je kr stemnilo pred ocmi, sm vse nekam poslov in sov domov! se na pomaturantski zabavi so mi s to musko zamorili cev maturantski ples in zabavo po njem!!! Ubistvu je tko, da kamorkoli pridem se najde nekdo ki hoce poslusat to juzno musko in pol potegne cist vse s sabo in na koncu se vrti sam se ta muska!!! jest pa spet veselo domov s prenategnjenimi zivci!!!


Ja to muzko so začel kar pr nas v diskaču vrtet. :evil: Mislim kera beda. Sej če to slišiš vsake tolko je vredu, ampak da bi pa kar v eno to poslušal :roll: . Ko smo bli na morju so ostali kar v eno hoteli poslušat tist Narodni radio--->seveda smo se pol mal skregal, dokler nismo našli enga kompromisa.
 
Uporabniški avatar
Perica
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 614
Pridružen: So sep 27, 2003 5:00 pm

Napisal/-a Perica Če avg 19, 2004 2:39 pm

pa se nekej me zivcera: Slovenci na hrvaskem vrtijo naso musko, v Sloveniji navijajo pa jugo musko!!! to je cist zmesan svet!!!
 
Uporabniški avatar
Žune
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 528
Pridružen: So jun 21, 2003 10:16 am
Kraj: LJUBLJANA

Napisal/-a Žune Če avg 19, 2004 2:50 pm

Kar se tiče muske: Jaz poslušam narodnjake(ne turbo-folk), ker so mi kul in včasih mi pa sede tud kakšna goveja ala Golica itd, sploh, če je v kakšni malo bolj poskočni varjanti. Vedno poslušaš ali bereš argumenete v smislu: Smo v Sloveniji kva morjo to musko vrtet. Me zanima kolk mladih Slovencev posluša slovensko musko. Drgač pa musko poslušam (kakršnokol) zato ker mi paše in ne zato, da provociram ali pa izpadem "frajer". Ko grem pa žurat me pa BK kakšna je muzka, če je družba kul pol je tut žur kul, če pa družba ni kul pol ti pa nobena muzka ne pomaga.

Moj point: Če poslušaš musko zaradi muske je to TO! Če jo pa poslušaš zato, da provociraš pol si pa KMET.

ON TOPIC: Je šel en član moje družine s sodelavci dol na Hrvašk na morje. Noben ni Slovenec. So sedel v lokalu in se normalno pogovarjal po bosansko, hrvaško, sbsko whateva. Pa prideta dve punci mim Slovenki s katerimi se poznajo in imajo tut vikend dol in se začnejo z njimi pogovrjat v Slovenščini. No pol je pa iza sosednje mize prletel cca. 10 Hrvatov in je začel padat samo zato, ker so se pogovarjal Slovensko.
WTF!? In mi pol še vedno hodmo dol na morje. Je pa res, da jaz do zdaj še nisem mel nobenih problemov.
Pa še to. Za vse to sovraštvo med folkom so krivi mediji in pa politiki z ene in druge strani. Raja se pa napali in bi se prec pobil. To je nacionalizem in to je največja neumnost, kar se jih je človek kdaj spomnu prakticirat. Pa tut vsaka medalja ima dve plati.

LP! Denis
SlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a INFINITI Če avg 19, 2004 7:11 pm

Hm, evo tudi letos na krku nobene panike za moje LJ tablce. Sm pa biu priča ko je en zadrogiran zagrebčan porinil eno punco po stopnicah in potem udaril švaba in z nogo razbijal vrata alfe z RI tablcami. Nismo mogl vrjet, pol sva z kolegom zalaufala do njega in ga je kolega prlimal da je padel ko vreča krompirja(on je tud iz ZG). Anyway ko je prišel lastnik, riječanin do auta in par kolegov od tiste punce je tip dobil tako po pi-čki da bi zagotovo bil raztrgan če prej nebi prišla policija. Tukaj bi pohvalil HR copse, ker so zaradi barabij tipa dovolili malo da tip dobi po pički s strani oškodovanih, ter jim niso težili zaradi pretepa - WAY TO GO GUYS hehe! -Pr nas bi moral gledati kako ti pretepajo punco in razbijajo avto ter čakati na kekce v modrem, drugače bi moral tudi ti k sodniku za prekrške zaradi pretepa. -Še enkrat svaka čast :)
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Uporabniški avatar
AgitatoR
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4443
Pridružen: To jun 15, 2004 3:09 pm
Kraj: Rbn 104

Napisal/-a AgitatoR Če avg 19, 2004 10:03 pm

Pa niso zato pustil da ga zbutajo.

Se kolega sprehaja po morju s punco. In gre mimo kolesar in en model skoc u tega kolesarja in kolesar se zvrne na kolegovo punco.
Fora je v tem d je ta kolesar kupil kolo za 300 kun od nekoga ki ga je ukradu tistmu jodlarju k ga je sklatu s kolesa, kolo vredno vsaj 200K Sit. So polcijo klical. Glede tega k je jodlar sklatu kolesarja v zensko - je rekel sami se zmente. Glede kraje in prikrivanja kraje - je vedel da je kupil ukradeno kolo pa nic. Je polcaj reku sami se zmente....Halo. Ta kolega je polcaj v SLO in ga je vprasov (mu ni povedov da je coper) ce je resen pa je HR polcaj reku da oni nc ne morjo ?? Kaj dobiva provizijo al kaj ?? No jodlar je vsaj tok posten bil, da je zdravnika placal. No pa kolo je tut odkupil za 300 kun nazaj.

Zuneking > kaj pa starogradske ??
U ti mater kakšna kolona je danes. Še dobr, da sm taprvi.
Bencin je zakon. Probej se zadevati z dizlom. Neizvedljivo.
 
Uporabniški avatar
andrej777
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2102
Pridružen: Če okt 16, 2003 9:16 pm
Kraj: Telče (Sevnica)

Napisal/-a andrej777 Pe avg 20, 2004 9:23 am

Mi smo bli pa zdele s prjatli na Krku en teden. Bli smo pjani, batine iskali vse zajbaval pa nam ni vsen noben nč težil. Pa letimo uz Pušče (kampa) v njivice pa tam parkiramo za pločnik nažgema radio in komad kdor na skače ni slovenc na ponavlanje. Ko smo se po 15 min naveličal smo šli do tenis igrišča se usedeli na eno škarpco in tam zajbaval 3 punce ki so igrale tenis v vseh jezikih kar smo znal. Nakonc ugotovimo da so hrvatice in nas je ena začela prosit naj bomo tiho. Takrat je šele zanimivo ratalo. Poli so nehale igrat in so šle vn mi pa v avto spet komad Kdor ne ska... pa do njih pa uprašal če grejo na pjačo. In neki časa pregovarjamo in poli so nas zalile z vodo ki so jo mele v roki. Avto ves moker. Mi hitr spelamo čez 50m obrnemo in spet nazaj. Šofer spet začne neki fehtat so še njega čist polile. Ampak mi še kr ne dost. Še enkrat obrnemo pridemo nazaj so se pa že glih v avto naložile jih je pršla mama puj. Pa se odmakne da je blo prostora še za en avto mi pa kao da ne gre mimo. Se pol ene 2 min gledamo in poli smo se odmaknili.

Gremo v gostilno naročimo pivo in pademo v debato da smo se tako drl da nas je pršla kelnarca prost naj bomo mal tišji. Za grend finale smo se pa še pr enkranu ustavl ko je bla tekma v Vaterpolu med hrvaško in madždarsko in smo za madžare navijal. Pa smo še vseno celi pršli do avta in celo pot domal nažigali komad kdor ne skače ta ni slovenc. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kakšno srečo smo v resnici mel da nismo fasal smo ugotovili šele nasleden dan ko smo bli trezni. No sej če bi bli kakšni froci bi verjetno fasal. Sta bla pa dva frenda po 190cm pa 120kg pa jz 187cm 78kg pa še en bol švoh zraven. Ja sigurno smo lep utis pustili. To pa pjača dela. :twisted: :twisted: :twisted:
It's not the speed that kills, it's the sudden stop that hirts !!
 
Uporabniški avatar
Asterix
Uporabnik
 
Prispevkov: 1385
Pridružen: To nov 26, 2002 10:11 am

Napisal/-a Asterix Pe avg 20, 2004 9:32 am

Mislim....halo....
butec....in po takih dogodivscinah naj pricakujemo strpnost?
Slika
Kadim Lord, vozim Ford, v Avstriji mešam mord.
 
MaKo
Uporabnik
 
Prispevkov: 862
Pridružen: Po jul 14, 2003 10:05 am

Napisal/-a MaKo Pe avg 20, 2004 9:34 am

primy je napisal/-a:Js mam tud drgač nimam slabih odnosov z hrvati...No samo enkrat so mi v Poreču pokradli modre ventilčke pa avto sm mel pred policijo parkiran:evil:


No to so pa tudi meni letos :evil: Drugace pa tudi jaz nimam slabih izkusenj!
 
Uporabniški avatar
tom2
Novinec
 
Prispevkov: 352
Pridružen: To nov 05, 2002 7:11 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a tom2 Pe avg 20, 2004 1:26 pm

andrej777 je napisal/-a:Mi smo bli pa zdele s prjatli na Krku en teden. Bli smo pjani, batine iskali vse zajbaval pa nam ni vsen noben nč težil. Pa letimo uz Pušče (kampa) v njivice pa tam parkiramo za pločnik nažgema radio in komad kdor na skače ni slovenc na ponavlanje. Ko smo se po 15 min naveličal smo šli do tenis igrišča se usedeli na eno škarpco in tam zajbaval 3 punce ki so igrale tenis v vseh jezikih kar smo znal. Nakonc ugotovimo da so hrvatice in nas je ena začela prosit naj bomo tiho. Takrat je šele zanimivo ratalo. Poli so nehale igrat in so šle vn mi pa v avto spet komad Kdor ne ska... pa do njih pa uprašal če grejo na pjačo. In neki časa pregovarjamo in poli so nas zalile z vodo ki so jo mele v roki. Avto ves moker. Mi hitr spelamo čez 50m obrnemo in spet nazaj. Šofer spet začne neki fehtat so še njega čist polile. Ampak mi še kr ne dost. Še enkrat obrnemo pridemo nazaj so se pa že glih v avto naložile jih je pršla mama puj. Pa se odmakne da je blo prostora še za en avto mi pa kao da ne gre mimo. Se pol ene 2 min gledamo in poli smo se odmaknili.

Gremo v gostilno naročimo pivo in pademo v debato da smo se tako drl da nas je pršla kelnarca prost naj bomo mal tišji. Za grend finale smo se pa še pr enkranu ustavl ko je bla tekma v Vaterpolu med hrvaško in madždarsko in smo za madžare navijal. Pa smo še vseno celi pršli do avta in celo pot domal nažigali komad kdor ne skače ta ni slovenc. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kakšno srečo smo v resnici mel da nismo fasal smo ugotovili šele nasleden dan ko smo bli trezni. No sej če bi bli kakšni froci bi verjetno fasal. Sta bla pa dva frenda po 190cm pa 120kg pa jz 187cm 78kg pa še en bol švoh zraven. Ja sigurno smo lep utis pustili. To pa pjača dela. :twisted: :twisted: :twisted:

Nekaj bi rekel, pa bom raje tiho...Jao... :/:o:/
tom2
 
maček
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 589
Pridružen: Pe avg 06, 2004 4:25 pm

Napisal/-a maček Pe avg 20, 2004 1:56 pm

Berem forum pa vidm da so eni bl drugi manj navdušeni nad harvati. Jest mislm, da ne glede na konflikte ne smemo nekih smernic vlečt. Logično, da je vsa kolobocija doprinesla do situacije kakršna je ampak mislm, da se mormo vsi trudt da bo boljš.

Kar se muske tiče. Če bi bil na hrvaškem pa bi mi eni slovenci muzko sred nuči nabijal, jim zmečem vse v vodo. Pa še nih zraven. Ni sam pravokacija je zlo nesramno.

Moje izkušnje:
Lohk rečem da pol pol. Eni nas res ne morejo, drugi se zavedajo da za situacijo v kakršni so nismo mi krivi in niso sovražno nastrojeni.

Mislm da se da znjimi prov finp žurirat, če že glih nisi fin gospod, k ti je podčastjo da sediš s Hrvatom za isto mizo.

Idiote maš pa tuko al pa tuko povsod.
 
Uporabniški avatar
ule
Uporabnik
 
Prispevkov: 972
Pridružen: Sr avg 28, 2002 4:56 am
Kraj: Babno Polje

Napisal/-a ule Pe avg 20, 2004 3:13 pm

andrej777 je napisal/-a:Mi smo bli pa zdele s prjatli na Krku en teden. Bli smo pjani, batine iskali vse zajbaval pa nam ni vsen noben nč težil. Pa letimo uz Pušče (kampa) v njivice pa tam parkiramo za pločnik nažgema radio in komad kdor na skače ni slovenc na ponavlanje. Ko smo se po 15 min naveličal smo šli do tenis igrišča se usedeli na eno škarpco in tam zajbaval 3 punce ki so igrale tenis v vseh jezikih kar smo znal. Nakonc ugotovimo da so hrvatice in nas je ena začela prosit naj bomo tiho. Takrat je šele zanimivo ratalo. Poli so nehale igrat in so šle vn mi pa v avto spet komad Kdor ne ska... pa do njih pa uprašal če grejo na pjačo. In neki časa pregovarjamo in poli so nas zalile z vodo ki so jo mele v roki. Avto ves moker. Mi hitr spelamo čez 50m obrnemo in spet nazaj. Šofer spet začne neki fehtat so še njega čist polile. Ampak mi še kr ne dost. Še enkrat obrnemo pridemo nazaj so se pa že glih v avto naložile jih je pršla mama puj. Pa se odmakne da je blo prostora še za en avto mi pa kao da ne gre mimo. Se pol ene 2 min gledamo in poli smo se odmaknili.

Gremo v gostilno naročimo pivo in pademo v debato da smo se tako drl da nas je pršla kelnarca prost naj bomo mal tišji. Za grend finale smo se pa še pr enkranu ustavl ko je bla tekma v Vaterpolu med hrvaško in madždarsko in smo za madžare navijal. Pa smo še vseno celi pršli do avta in celo pot domal nažigali komad kdor ne skače ta ni slovenc. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kakšno srečo smo v resnici mel da nismo fasal smo ugotovili šele nasleden dan ko smo bli trezni. No sej če bi bli kakšni froci bi verjetno fasal. Sta bla pa dva frenda po 190cm pa 120kg pa jz 187cm 78kg pa še en bol švoh zraven. Ja sigurno smo lep utis pustili. To pa pjača dela. :twisted: :twisted: :twisted:


:roll: :/:o:/
 
Uporabniški avatar
Žune
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 528
Pridružen: So jun 21, 2003 10:16 am
Kraj: LJUBLJANA

Napisal/-a Žune Pe avg 20, 2004 3:23 pm

Samotar je napisal/-a:Zuneking > kaj pa starogradske ??


SEVDAH! :P Pa ti?

LP!
SlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
Tomaz40
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1690
Pridružen: Sr maj 14, 2003 7:30 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Tomaz40 Pe avg 20, 2004 3:43 pm

Jest bom pa tko reku: Poslušam najraje Hrvaško musko ala Dragojevič, Gibonni..., Z veseljem tut srbsko ala Balašević. Boli mene kaj kdo posluša ampak tko kot je napisal MIKIMOUS, če bi mi začel nekdo nabijat neki, bi mogoče kake pol ure do uro toleriral, pol bi pa kdo brez zob ostal. Pa če je dan al pa noč. Pa mi čist dol visi kaj je nabijal.

Zuneking: Ti si napisal, da poslušaš narodnjake. Ej če češ jih posluši 24/7. Ampak ne tko da greš v avto, daš šipe dol in nabijaš do onemoglosti. Takim bi pa jest colou, pa še mlatu.

Glih zadnč se peljem na obvoznico in je mel en smrkovc 2 avtomobila za mano radio na ful, tko da nisem slišal SVOJEGA radia. To je pa sam za premlatit.

T
Če bi hitrost ubijala, bi bili vsi dirkači že zdavnaj mrtvi.
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov