Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
Uporabniški avatar
woolff
Uporabnik
 
Prispevkov: 1276
Pridružen: Ne jan 11, 2004 5:12 pm
Kraj: Lukavci

Napisal/-a woolff Pe avg 20, 2004 3:47 pm

Do desete ure naj le nabijajo potem pa tišina, to je pa moj komentarček. Če mu ni žal ušes naj le nabija saj enkrat se bo že spametoval, da bi zaradi njega še potem sam imel sranje to pa ne. :wink:
Drugače pa s Hrvati tudi jaz nimam oz. nisem nikoli imel problemov :-P

BTW mi imamo vikendici v Medulinu vsega 13km vstran od Pule in vam rečem doli je zakon, smo se ga že parkrat s hrvati napivčkali in jih naša muzika sploh ni motila :wink:
Če se bojiš brzine prelepi števec!
 
Uporabniški avatar
salesky
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1561
Pridružen: Sr sep 10, 2003 8:41 pm
Kraj: Nova Gorica

Napisal/-a salesky Pe avg 20, 2004 4:22 pm

Itak Medulin seka!! Jst sm hodu dol 5let. No sej letos bi šu tud če nebi pršlo neki vmes,...

LP
The MAN
 
Uporabniški avatar
woolff
Uporabnik
 
Prispevkov: 1276
Pridružen: Ne jan 11, 2004 5:12 pm
Kraj: Lukavci

Napisal/-a woolff Pe avg 20, 2004 4:26 pm

Jaz sem letos bil dvakrat doli na vikendici. Sicer ga zdaj s tem rušenjem nekaj ser**jo ampak se je že malo poleglo. Upam, da nam ostane to tam doli, ker sem se na ta Medulin že precej navadil :roll:

Je pa res cool tak, da dečki in dekline ite oz. pridite malo pogledat :lol:
Če se bojiš brzine prelepi števec!
 
jaz2di
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 73
Pridružen: Po jul 07, 2003 1:25 pm

Napisal/-a jaz2di Pe avg 20, 2004 4:29 pm

Na Hrvaskem letos ni bilo tezav, samo par bebcev (tipi okol 40 v belih stunfih v sandalih na kratko postrizeni) je ob pogledu na kolono tujih avtomobilov tezilo: "pa sta dolaze kod nas na nase more, neka idu negdje, na Havaje..ha, ha".
Letos so "pri nas" celo malo izboljsali kamp in ponudbo v restavraciji, cene pa so ostale iste.

Sicer pa smo na Hrvaskem doziveli ze vse, od novih prijateljstev in skupnih zurov do repetiranja pistole v obraz iz cistega mira. Jebat ga, tam je pac ogromno ljudi z vojnimi travmami, ki se se vedno pocutijo "v akciji".

In res: nocni mir obicajno kalijo pijani, objestni, neverjetnodebilni Slovenci. Bedni u bozjo m.... Vsako leto me je kdaj sram. Ko to vidis, se ti zdi cudno da niso Hrvati se bolj napiceni proti nam..
 
Uporabniški avatar
McLaren
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3283
Pridružen: To jul 29, 2003 1:19 pm
Kraj: Cela EU

Napisal/-a McLaren Pe avg 20, 2004 4:42 pm

Pa da še jaz povem nekaj.
Mamo v Premanturi (blizu Pule) prikolco. Not ni nič, ker za spat pa to se z seboj prinese, ampak Hrvati morajo nekaj škode naredit. Če ne drugo ti kllučavnco zjebejo, pa se ti not poserejo tako kot letos.

Sosedom so pa kontejner odpelali nekam v šumo in so ga pol komaj dobili. Pa barvo so jim polili v notrajnosti pa še se da naštevat.

Vsako leto je isto. Al se kaj vkrade al pa zjebe
:x
 
Uporabniški avatar
Doc_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1783
Pridružen: Po maj 31, 2004 12:46 pm
Kraj: Nekje na Primorskem

Napisal/-a Doc_ Pe avg 20, 2004 4:48 pm

Ma kej sploh hodiste še na Hrvaško :?: :!:
Bejšte na agencijo in si malo poglejte cene drugod in na hrvaškem ..pa boste vidli da so tam tam :wink:
Ma od mene bojo vidli bol malo ali NIČ.

Kadar bojo bol prijazni ... mogoče prej ne :!:

LP 8)
Slika
 
Uporabniški avatar
Žune
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 528
Pridružen: So jun 21, 2003 10:16 am
Kraj: LJUBLJANA

Napisal/-a Žune Pe avg 20, 2004 5:05 pm

tomaz40 je napisal/-a:Zuneking: Ti si napisal, da poslušaš narodnjake. Ej če češ jih posluši 24/7. Ampak ne tko da greš v avto, daš šipe dol in nabijaš do onemoglosti. Takim bi pa jest colou, pa še mlatu.


Ja zdej odvisno kako to misliš? Če misliš katerokoli musko pol se strinjam. Sploh so smešni uni v kakšnem Audiju al pa kakšnem drugem avtu s (skoraj 100%) klimo, ki potem odprejo okna in nabijajo musko(kakršnokoli). Tuki se prec vidi za koga se muska rola.
SlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
bergkamp
Novinec
 
Prispevkov: 176
Pridružen: Po okt 28, 2002 10:55 am
Kraj: Brezovica pri Lj.

Napisal/-a bergkamp Pe avg 20, 2004 5:20 pm

nej še jz neki povem. Ta sovražnost pa to je vse plod politike. Jz se držim načela da če se oni do mene obnašajo v redu se tut jz do njih. Niti se mi ne da dol kregat o teh stvareh ker itak nč ne spremeni. Je pa res da so Hravti velik hujši nacionalisti od nas tko sm jz slišu letos da je Piran njihov in smo jim ga ukradl..... bla bla. Glede Hrvaške bi pa reku sam da so prevelki k**** da bi si zaslužl tak morje k ga majo. Oni bi sam dej dnar pa pejt sam tut to se bo spremenil če ne drugje slovenci že kr dobr čutmo da se da za ta dnar kej druzga dobit (Grčija,...) ker njim se za turiste enostavno j***. Izkušnja od letos. Bli smo na Hvaru. Vračal smo se 15.8. Šli smo na Sućuraj če kdo pozna pridemo ke ob 12.00 kolona dolga okol 2-3km. Pa ajt se zgodi sam k ti vidš une k**** od Jadrolinije trajekt voz po voznem redu in to na 1 uro v največji turistični konici, pol pa čaki da se bojo spomnl mal hitrej vozt. U glavnm na trajekt smo čakal 6 ur in šele okol 17.00 so se spomnl da bi blo dobr če bi začel hitrej vozt!!!
 
Uporabniški avatar
Gigen
Novinec
 
Prispevkov: 373
Pridružen: Če avg 22, 2002 10:09 am
Kraj: Izola/Portorož

Napisal/-a Gigen Pe avg 20, 2004 5:38 pm

Jaz lahko tudi recem da nisem mel problemov s hrvati.
Hotel sem se povedat zakaj je meni tako lepo it dol, ker vas veliko pravi da dobite Grcijo za isto ceno. Meni je "nepogresljiv" del potovanja - voznja v svojem vozilu ob obali z lepim razgledom!!!! To mi je najvecji gust. Edino kar cvikam je drugo leto ko bom imel plug, kako bo s trajekti.
Grcija je pa vseno malo predalec za it z avtom.
Made in Japan
 
Uporabniški avatar
Josephe
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 629
Pridružen: Pe jan 10, 2003 8:25 pm
Kraj: LJ-črnuče

Napisal/-a Josephe Pe avg 20, 2004 5:54 pm

Men so se hrvati zamerli do konca. Pri puli ( duga uvala ) imamo prikolico in je vsako leto vdrto in razbito. Lansko leto so na prikolico ( ki je lepa in dobra ) s markirnim sprejem za označevanje mejnikov napisal " idi kuči inače bič če batine čuješ janezu ". In to ni bilo napisano samo na 3 prikolicah v kampu, pred katerimi ponavadi sroji avto z ZG ali RI tablicami. na naši kupljeni parceli ne smeš bit, in pravijo, da si parcelo že "izkoristil" in jo lahko postiš hrvatom.
Sej ne trdim da so vsi hrvati zajebani, ampak večina pa po mojih izkušnjah je, vsaj do s slovencev. Že ko hodiš po tržnicah vidiš od malih prodajalcev ki prodajajo npr. obeske,ure... napise v HR, nemščini, češčini, japončini, ruščini samo v SLOVENČINI ne.
Tako da sm se odloči čim manj na hrvaško.

LP Joseph
 
Uporabniški avatar
andrej777
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2102
Pridružen: Če okt 16, 2003 9:16 pm
Kraj: Telče (Sevnica)

Napisal/-a andrej777 Pe avg 20, 2004 6:02 pm

tom2 je napisal/-a:
andrej777 je napisal/-a:Mi smo bli pa zdele s prjatli na Krku en teden. Bli smo pjani, batine iskali vse zajbaval pa nam ni vsen noben nč težil. Pa letimo uz Pušče (kampa) v njivice pa tam parkiramo za pločnik nažgema radio in komad kdor na skače ni slovenc na ponavlanje. Ko smo se po 15 min naveličal smo šli do tenis igrišča se usedeli na eno škarpco in tam zajbaval 3 punce ki so igrale tenis v vseh jezikih kar smo znal. Nakonc ugotovimo da so hrvatice in nas je ena začela prosit naj bomo tiho. Takrat je šele zanimivo ratalo. Poli so nehale igrat in so šle vn mi pa v avto spet komad Kdor ne ska... pa do njih pa uprašal če grejo na pjačo. In neki časa pregovarjamo in poli so nas zalile z vodo ki so jo mele v roki. Avto ves moker. Mi hitr spelamo čez 50m obrnemo in spet nazaj. Šofer spet začne neki fehtat so še njega čist polile. Ampak mi še kr ne dost. Še enkrat obrnemo pridemo nazaj so se pa že glih v avto naložile jih je pršla mama puj. Pa se odmakne da je blo prostora še za en avto mi pa kao da ne gre mimo. Se pol ene 2 min gledamo in poli smo se odmaknili.

Gremo v gostilno naročimo pivo in pademo v debato da smo se tako drl da nas je pršla kelnarca prost naj bomo mal tišji. Za grend finale smo se pa še pr enkranu ustavl ko je bla tekma v Vaterpolu med hrvaško in madždarsko in smo za madžare navijal. Pa smo še vseno celi pršli do avta in celo pot domal nažigali komad kdor ne skače ta ni slovenc. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kakšno srečo smo v resnici mel da nismo fasal smo ugotovili šele nasleden dan ko smo bli trezni. No sej če bi bli kakšni froci bi verjetno fasal. Sta bla pa dva frenda po 190cm pa 120kg pa jz 187cm 78kg pa še en bol švoh zraven. Ja sigurno smo lep utis pustili. To pa pjača dela. :twisted: :twisted: :twisted:

Nekaj bi rekel, pa bom raje tiho...Jao... :/:o:/


Sej vem. Mi smo samo feštal in sploh nismo gruntal da sma sredi Njivic. Noben ni mel v mislih provocirat hrvatov in iskat batin. Tut po naravi nisem provokativen človk. Vse je tako nekak izpalo. :) :) :) :) No to je zdej še hujše šlišat ker sem dal vse v povzetek. Tako tut ni blo hudo samo ko smo nasledn dan črto potegnili smo ugotovil da je blo kr pestro.

Samo s hrvaticam smo šli pa vsan na pjačo. No prouzaprou so nas zalile z pjačo samo vsen. :lol: :lol: :lol: :lol:
It's not the speed that kills, it's the sudden stop that hirts !!
 
Uporabniški avatar
woolff
Uporabnik
 
Prispevkov: 1276
Pridružen: Ne jan 11, 2004 5:12 pm
Kraj: Lukavci

Napisal/-a woolff Pe avg 20, 2004 6:03 pm

No saj so nam tudi 3 X vdrli v vikendico in s tem uničili vrata ampak je policija dobila nepridiprave in zdaj je mir. Kradli so večinoma stvari, ki so jih potem lahko naprej prodali. To je po moje vandalizem tak kot pri nas. :roll:
Če se bojiš brzine prelepi števec!
 
Uporabniški avatar
JOYride
Uporabnik
 
Prispevkov: 954
Pridružen: To jun 24, 2003 11:24 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a JOYride Pe avg 20, 2004 6:38 pm

andrej777 je napisal/-a:
andrej777 je napisal/-a:...Bli smo pjani, batine iskali ...


..Noben ni mel v mislih provocirat hrvatov in iskat batin....

Ne? Sej sploh ne bom komenterou.

V glavnm js sm bil do zdej se cist vsak let v mojm lajfu na HR na morju. Glede na to da ma moja family prikolco dol v kempu so to zame najcenejse mozne pocitnce. Problemov nikol se sploh (ce ne stejemo policije pa droge), kar pa se sporazumevanja tice, js se trudm govorit hrvasko ker pac znam. Konc koncev mi je pohvale vredno kadar vidm v SLO hrvata (al pa kergakol tujca) se potrudt pa kej po slovensk povedat.
SlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee Pe avg 20, 2004 6:45 pm

JOYride je napisal/-a:
andrej777 je napisal/-a:
andrej777 je napisal/-a:...Bli smo pjani, batine iskali ...


..Noben ni mel v mislih provocirat hrvatov in iskat batin....

Ne? Sej sploh ne bom komenterou.

Konc koncev mi je pohvale vredno kadar vidm v SLO hrvata (al pa kergakol tujca) se potrudt pa kej po slovensk povedat.


to kar si napisal je pa res prava redkost,kot bi videl F50 u lublan,(izjeme so tujci ampak ne južni-prej se bo kak črnc hotu naučit slo. kot kak hrvat)poznam enga :wink: ,k hoče govort slovensko- črnca mislm :lol:

ne res no oni se sploh nočjo potrudit govort slovensko,zame so vzvišeni butli( u višine jih pa daje njihov dolgi nos,ki pol pade dol na zemljo nekje v Tunguziji :lol: )

pač moje mnenje, res da nisem imel kakih problemov, sam odnos do slovencev :roll:
Slika
 
Uporabniški avatar
JOYride
Uporabnik
 
Prispevkov: 954
Pridružen: To jun 24, 2003 11:24 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a JOYride Pe avg 20, 2004 6:58 pm

Lej, sej nism reku da so vsi hrvatje taki.
Prvic, vem da jih je velik, zelo velik, prevec vzvisenih in da ne marajo prevec slovencev. Tut sm ze od kolegov slisou kasne pizdarije so mel na morju sam zato kr so iz slovenije (primer, dobesedno: "ja, bi dobl popust ce bi bli nemci" - pa to se niti ni bil nek hud incident...).
Drugic, enkrat sm neki srou na morju z eno hrvatico, pa bil pol parkrat pr njej v ZG pa ona pr men v LJ, in je bla the best kar se tega tice. Ona in njeni kolegi.
Tretjic, verjem, da dokler bo mene trgovc v kempu po slovensk (!) pozdravu, da se bom js tut potrudu da se bova cim bl razumela. Jebat ga, mam pac sreco da hodm nekam kjer vejo kaj je turizem.
SlikaSlikaSlika
 
maček
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 589
Pridružen: Pe avg 06, 2004 4:25 pm

Napisal/-a maček Pe avg 20, 2004 7:18 pm

Gigen je napisal/-a:Jaz lahko tudi recem da nisem mel problemov s hrvati.
Hotel sem se povedat zakaj je meni tako lepo it dol, ker vas veliko pravi da dobite Grcijo za isto ceno. Meni je "nepogresljiv" del potovanja - voznja v svojem vozilu ob obali z lepim razgledom!!!! To mi je najvecji gust. Edino kar cvikam je drugo leto ko bom imel plug, kako bo s trajekti.
Grcija je pa vseno malo predalec za it z avtom.


Se popolnoma strinjam steboj. Če pa so že na vidiku kkšni problemi, se jim pa raje omaknem. Hrvate zelo boli, da smo slovenci tuko uspešni. Niso vsi glih ne vse v ist koš metat. Grčija ??? Zakaj glih grčija. A mislte da je pa tam raj, tam je še hujša cganarija. Tam mamo sam srečo da niso Grki tolk z nami obremenjeni. A mislte da majo lepše plaže- pol še niste vidl celga JAdrana.

Za konec pa še tok o samem turizmu. Če hočte vidt, kaj je turizem, pojdite pozimi v švico. Kakšn standart kuko zrihtan dol padeš. Bistvo vsega pa je da so ljudje fuullll prijazni. S punco dve leti hodva v Crans Montano smučat. Apartma kušta 30 000
SIT, res da je majhen ma pa vse notr, Sat TV, pomivalni stroj, kavomat. Ko sva pršla tja so nama poklonil steklenico njihovega vina. Na smučišču so se trudl govorit angleško. Ko me je žičničar mal na grobo poklical v nihalko, se mi je opravičval pol še celo pot navzgor. Mu je blo tuko hudo da mi je dile držu, zraven se je pa še opravičval da ne zna dobr anglešk. O švici bi lahko napisu še velik pa nebi noben bral.

Hočem sam povedat, da se na hrvaškem nekateri ne zavedajo kuko gre turizem, drugi majo preveč nacionalnega ponosa. Mi slovenčki pa padamo na njihove pravokacije.
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee Pe avg 20, 2004 7:21 pm

znani slovenski pregovor pravi

BOJ SE BRATA HRVATA

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Slika
 
Uporabniški avatar
Pecho
Novinec
 
Prispevkov: 128
Pridružen: Ne avg 03, 2003 10:30 am
Kraj: Veleje Veleje

Napisal/-a Pecho Pe avg 20, 2004 7:58 pm

Letos se po xx letih odpravi Pecho na morje drugam kot na Hrvaško. Torej začelo se je na Brniku, odkoder čist nič prešvican na avion za Malto. Ob prihodu na Malto sami prijazni in nasmejani obrazi. Nobenga ni motlo, da je bla ura 3 zjutri-transfer do hotela OK, ljudje v hotelu pa ful prjazni (od čistilke do direktorja je čist vsak vošču dobro jutro, vprašal kako si, in če kaj potrebuješ) Plaže zastonj, lažalniki (2 ležalnika+marela) 0,5 LM==280 SIT na dan. Domačini ful komunikativni in prijazni, cene pa nizke (pir+ smirnoff ice = 1,2LM)
Point: Hrvaška je lepa in je blizu(v večini primerov), samo dokler se ne bodo naši južni sosedje začeli zavedati, da živijo in račun turizma in tudi slovencev, in temu primerno popestrili ponudbo in spremenili obnašanje ter cene==> Hrvaška hvala, ampak ne hvala :!:

Lp Pecho :hi
 
Uporabniški avatar
AgitatoR
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4443
Pridružen: To jun 15, 2004 3:09 pm
Kraj: Rbn 104

Napisal/-a AgitatoR Pe avg 20, 2004 8:15 pm

zuneking je napisal/-a:
Samotar je napisal/-a:Zuneking > kaj pa starogradske ??


SEVDAH! :P Pa ti?

LP!


Tudi
U ti mater kakšna kolona je danes. Še dobr, da sm taprvi.
Bencin je zakon. Probej se zadevati z dizlom. Neizvedljivo.
 
Uporabniški avatar
Tomaz40
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1690
Pridružen: Sr maj 14, 2003 7:30 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Tomaz40 So avg 21, 2004 12:32 am

@ zuneking: Definitivno vso musko in vse oddaje. Kar poslušaš ti ne vsiljujuj nikomur drugemu. (ni letelo nate ampak na splošno.

@Gigen: Jest bi pa prec šou u Turčijo z avtom. Lepo počas pa flegma. Brez rokov kdaj moram kje bit.

@killah bee: Jest sem tut isto mislil, da so tisti, ki že 30 let živijo v naši državici in še veno ne znajo besedice slovensko eni navadni osli. No pol sem pa preko študentskega servisa veliko delal na gradbiščih in prišel do ugotovitve. Povej mi kako bi ti govoril, če bi se preselil v recimo Turčijo, tam pa bi vsi razumeli kaj govoriš tudi če bi govoril po Slovensko, z družino bi debatiral po Slovensko, prijatelje bi imel Slovence in na šihtu bi bili sami Slovenci???? J**at ga... ne bi znal Turško.

@Peecho: Če bi Slovenci leta 94 in 95 ostali doma in ne bi šli na Hrvaško, bi za nami po kolenih lezli. Zdej je pa že prepozno, ker se Slovencou izogibajo. Zdej vlečejo Italijane, ker pustijo v povprečju 2x več denarja na dan na osebo kot Slovenci.

LP
Če bi hitrost ubijala, bi bili vsi dirkači že zdavnaj mrtvi.
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov